Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scofield

Jaka srednia? ;/

Na koniec zdobyte punkty mnozoze sa u ciebie przez 2. Pkt dostajesz za zabicia artyleria tylko (chyba).

Żadnej średniej nie ma to fakt.

Za artylerie to nie możliwe bo można wogóle nie używać artylerii i wali nam pkt. Ale sprawdziłem, że pkt lecą jak zrobie Skan i mówie gdzie są wrogowie na mapie, co nie zmienia faktu, że dalej nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Myliłem się :oops: takie odnosiłem wrażenie że tak jest. Ale co do końca zwycięskiego zespołu to jest napisane premia dla komendanta za każdym razem. Co do punktów w trakcie walki UAV i zaopatrzenie. Może coś jeszcze.

Polecam to forum może się wszyscy czegoś dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie. Wiem, ze na forum piratom sie nie pomaga, ale.....mam oryginala :P. Moj brat jedzie na kopii zapasowej w toce 3 i za kazdym razem jak chce uruchomic, to musi odlaczac naped i jak chce wlaczyc bf2 i grac to zawsze musze znowu podlaczac. Macie namiar na sprawnego cracka no cd do bf2? nie musicie odp na forum. Bede wdzieczny za PW. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest no-cd ale w formie obrazu plyty (3mb czy cos kolo tego). Sam z niego korzystam od jakiegos roku.

a skad wziac taki obaz? jest na plycie? uprzedzajac pytanie/ komentarz, moglbym sprawdzic sam gdybym nie porzyczyl bf`a koledze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Turlanie? Poprostu strafuj w prawo/lewo i wcisnij klawisz kladzenia sie - dla innych bedziesz sie przekrecal a sam tego nie bedziesz widzial.

 

 

http://www.spacetarget.com/games/pc_battle...tlefield%202%20[ALL]%20No-DVD/Fixed%20Image%203

 

Tutaj masz ten mini obraz. Sam nie rob bo bedzie wazyl duzo.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek a wiesz jak ten mini obraz jest zrobione ;) Heh za czasow BF:V byla fajna metoda na robienie mini-obrazu, zalezalo w jakiego Vietnama chciales grac :]

Jezeli w czystego robiłes obraz 3mb, jezeli z dodatkami to 6-7mb a jezeli z modami to 15mb :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Commander

 

The commander score is the sum of all commander points earned. The commander points are every point earned by a member of your team during your reign as commander divided by the total of living team members at the given time.

 

Kills with artillery will count towards you global kills and kills with the kit you are using but do not directly add points to your score.

 

After each round has finished the commander of the winning side will have his points for that round doubled.

 

no i proste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turlanie? Poprostu strafuj w prawo/lewo i wcisnij klawisz kladzenia sie - dla innych bedziesz sie przekrecal a sam tego nie bedziesz widzial.

http://www.spacetarget.com/games/pc_battle...tlefield%202%20[ALL]%20No-DVD/Fixed%20Image%203

 

Tutaj masz ten mini obraz. Sam nie rob bo bedzie wazyl duzo.

dzieki ale nie bardzo wiem ktory obaz mam sciagnac bo widze ze jest ich kupa i ciut, ciut i nie do konca intuicyjnie mozna wybrac wlasciwy. Rozumiem ze nie ma takiego na ktorym pojdzie kazdy dodatek itd. Ktore obrazy mam sciagnac zebym mogl grac w podstawe, sf i ef? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej była poruszana kwestia obrazów/plików typu no-cd do battlefielda. Spytam jeszcze dla pewności - czy używanie takiego obrazu no-cd umożliwia normalne granie online w wersję z legalnym kluczem i wszystkimi patchami? Mam oczywiście oryginalnego battlefielda, chciałem użyć no-cd bo mam wiekowy napęd dvd rocznik 98 i czasem musze 10 razy wkładać płytkę dvd żeby w końcu napęd ją odczytał :/

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie wiem o jakie pliki ci chodzi, ale obrazy plyty ktore waza kilka kb/mb sa legalne i nic sie nie stanie jak bedziesz gral tak na oryginale. Sam mam oryginala i gram na obrazie plyty juz z pol roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na obrazach juzzz ladnych kilka lat, dokladniej od momentu gdy moje oczka zobaczyly pekniecie na plycie od BF:1942 :? Plyte BF2 wlozylem tylko raz do Dvd (podczas instalacji) to samo tyczy sie dodatku SF, w ktory juz prawie nikt nie gra :|

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, poniewaz mini obrazek jest dokladnym klonem poczatku plyty (tam gdzie jest sprawdzana legalnosc dvd). Jest to legalne poniewaz do zainstalowania i tak potrzebujemy oryginalnego cd-key i dvd z gra ;)

 

Uprzedzajac pytanie, patche nie maja nic przeciwko pracy "z mini obrazu" :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kod gry w euro force jest lepiej dopracowany niz w special forces ? Jak jest z frajda gry ? Czytalem wiele pochlebnych opinii o grze... serwerow sporo ? Brak bledow ? Czekam na odp

Kod gry jest zawarty w podstawowej wersji gry i jest ulepszany patchami.

Euro Force nie jest grą a tylko dodatkiem tzw. boosterem dodającym 3 mapy, bronie i pojazdy. Special Forces też jest tylko dodatkiem opierającym się na engine podstawy.

Podsumowując - wszystko zależy od tego co EA poprawia w kolejnych patchach a nie zależy od dodatków jakie sobie dokupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...