Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

I przy okazji to mam pewien problem z BF2.Otóż po kilkunastu (kilkudziesięciu?) minutach grania komp się zwiesza i nie pozostaje nic,tylko reset.Poradzi ktoś coś na to?Bo ja tam się nie znam na takich sprawach...

Byłem u wróżki i...niestety nie wiedziała jaki masz konfig kompa :D - poprosimy o szczegóły co jest w kompie i czy coś jest podkręcone? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie sniperka z lecago heli wyglada fajnie, ale masz 0.001% szansy na trafienie ;s biegnacego przeciwnika jest trudno trafic normlanie, a co dopiero trafic siedzac w gibajacym sie helikopeterze.

Zreszta jak mozesz mowic ze BF2 jest lepszy, skoro jedna gra jest bardziej arcadowa, a druga bardziej realistyczna? Fanom realizmu sie spodoba OFP itp.

 

Co do muzyki - nie no ja dziekuje, muza w bf2?:lol: Malo jest shooterow on line ktore maja muzyke i dobrze.

Chodzi mi głównie o siły zbrojne,jednostki,pojazdy,bronie,itp.

Mało shooterów bez muzy?A ET to co?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowałem na sierżanta sztabowego i chciałbym sobi odblokować trzecią broń dla medyka G36E - ale nie ma jej w oknie wyboru unlocków. Czy żeby ją odblokwoać trzeba mieć special forces? Czy wystarczy, żebym pożyczył keya od kumpla, zainstalował special forces, odblokował bron na swoim koncie (na którym mam jeden unlock do wykorzystania) i mógł zapomnieć o SF? Lub inaczej - czy kumpel może zalogować się na moje konto i wykorzystać unlock?

Edytowane przez Arti_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlasnie tak - niech sie zaloguje i ci wybierze unloc. Ta bron o ktorej mowisz jest unlockiem z podstawy...

Ja nie mam za to do wyboru na liscie dwoch nowych broni co doszly z patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

;s

Mowisz jakby to byla twoja pierwsza gra online. Trenuj, trenuj...

Ale rzeczywiscie jakby z daleka mneijsze dmg zadajemy. Jak strzelamy z daleka to trzeba troche przed kolesiem strzelac bo wg. mnie pociski wolniej do celu docieraja niz np. w css.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scofield

Ja potrafie nawet z dużej odległości L85A1 zabić gościa, który idzie/biegnie więc nie mów iwo_kupa, że to graniczy z cudem :) Ale dziwne jest to, że w takiej samej sytułacji trudniej mi jest zabić kogoś z M95 niż z L85A1 albo G36C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kodem do sciagniecia Europejskich sił zbrojnych?

Tzn. zarejestrowałem sie na serwerze EA, mam pikne konto ;) sciagnołem EA-downloader, który pieknie sie loguje ale jedyne co moge zrobić to obejrzeć zajawki.

 

Z tego co wyczytałem dopiero po kupieniu gry w ea-downloader pokazuje się "zakładka" z możliwościa ściągniecia jej z netu..... Jak jest w przypadku kupienia klucza w pudelku ? tzn. nie wiem czemu ale nie moge przejśc weryfikacji karty, moze dlatego ze jet to karta platnicza.

 

Kupował ktoś grę (klucz) w sklepie a potem ściągał grę przez net?? Nie wiem jak mam sie za to zabrac :? help me.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafie nawet z dużej odległości L85A1 zabić gościa, który idzie/biegnie więc nie mów iwo_kupa, że to graniczy z cudem :) Ale dziwne jest to, że w takiej samej sytułacji trudniej mi jest zabić kogoś z M95 niż z L85A1 albo G36C.

No ja nie potrafie strzelam do typa a on jak by wogole nie dostawal a najsmieszniejsze jest to ze jak do mnei strzelaja to 2 - 4 kulki i leze ;x Musze przyznac ze trudniej sie strzela niz w css [; Pogram pogram i zacze zabijac moze... XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im większa odległość, tym ważniejszy staje się lag - może Twoje są za wysokie?

 

No i zawsze przestawiaj broń na tryb ognia pojedynczego, jeżeli strzelasz na większą odległość. Na strike at karkand nie jest problemem zastrzelenie kogoś na skraju widocznosci, kiedy używam G3 assaulta lub drugiej broni medyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kodem do sciagniecia Europejskich sił zbrojnych?

Tzn. zarejestrowałem sie na serwerze EA, mam pikne konto ;) sciagnołem EA-downloader, który pieknie sie loguje ale jedyne co moge zrobić to obejrzeć zajawki.

 

Z tego co wyczytałem dopiero po kupieniu gry w ea-downloader pokazuje się "zakładka" z możliwościa ściągniecia jej z netu..... Jak jest w przypadku kupienia klucza w pudelku ? tzn. nie wiem czemu ale nie moge przejśc weryfikacji karty, moze dlatego ze jet to karta platnicza.

 

Kupował ktoś grę (klucz) w sklepie a potem ściągał grę przez net?? Nie wiem jak mam sie za to zabrac :? help me.

Ja kupowałem. Możesz tylko płacić kartą kredytową! Kartami płatniczymi nie da się robic zakupów przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1.5 giga ramu i agp aperature size i teksturach na high i, praktycznie bez zadnych freeezów, lagów itp.

A co do różnicy tekstur med vs high, to bardzo trudno rozróżnić czy gra się na średnich czy wysokich. No i mapy się ładują o połowę krócej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kodem do sciagniecia Europejskich sił zbrojnych?

Tzn. zarejestrowałem sie na serwerze EA, mam pikne konto ;) sciagnołem EA-downloader, który pieknie sie loguje ale jedyne co moge zrobić to obejrzeć zajawki.

 

Z tego co wyczytałem dopiero po kupieniu gry w ea-downloader pokazuje się "zakładka" z możliwościa ściągniecia jej z netu..... Jak jest w przypadku kupienia klucza w pudelku ? tzn. nie wiem czemu ale nie moge przejśc weryfikacji karty, moze dlatego ze jet to karta platnicza.

 

Kupował ktoś grę (klucz) w sklepie a potem ściągał grę przez net?? Nie wiem jak mam sie za to zabrac :? help me.

w przypadku kupienia klucza w pudelku, wchodzisz na www.downloader.ea.com/code gdzie po wpisaniu kodu ea downloader umozliwia Ci sciagniecie dodatku. Ot cala filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi powiedzieć o co hcodzi z tymi punktami liczonymi w milionach które pojawiają się w leaderbords u niektórych graczy? Jakiś bug? czity? Np. gość z 16 milionami punktów prowadzi w tabeli, ten za nim ma ich 10x mniej, gracze którzy najwidoczniej zdobyli je w normalny sposób mają jeszcze 10x mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to bug ktory pozwala sobie nabic bardzo szybko pkt :)

Jest masa graczy ktorzy go wykorzystuja i nawet o tym nie wiemy bo nabijaja sobie znacznie mniej niz ci z czolowki ale wystarczajaco duzo by miec odpowiednie rangi np 50tys itp. Miejmy nadzieje ze EA pokasuje im konta :P

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scofield

w przypadku kupienia klucza w pudelku, wchodzisz na www.downloader.ea.com/code gdzie po wpisaniu kodu ea downloader umozliwia Ci sciagniecie dodatku. Ot cala filozofia.

Rozumiem, że jeden klucz można wykorzystać tylko raz ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jest to bug ktory pozwala sobie nabic bardzo szybko pkt :)

Jest masa graczy ktorzy go wykorzystuja i nawet o tym nie wiemy bo nabijaja sobie znacznie mniej niz ci z czolowki ale wystarczajaco duzo by miec odpowiednie rangi np 50tys itp. Miejmy nadzieje ze EA pokasuje im konta :P

Po co zaraz kasować :lol2: Wykasować punkty uzyskane dzięki komandorowi (ten bug tego właśnie dotyczy), zdegradowac i pozbawić unclocków. Wystarczy taka kara a połowie tym cwaniaczkom odechce się znowu oszukiwać a co poniektórym nawet grać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALL DELETED XD

 

Mam pytanko jak sie mozna przesiadac pomiedzy siedzeniami w pojazdach i jak sie obsluguje artylerie ?

 

Przesiadasz sie za pomoca F1 , F2 , F3 ..... , ale jak sie obsluguje artylerie tez nie wiem i prosilbym o pomoc :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scofield

Może mi ktoś powie bo do tej pory nie wiem :D W jaki sposób są naliczane punkty w przypadku jeśli jestem komendantem ?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powie bo do tej pory nie wiem :D W jaki sposób są naliczane punkty w przypadku jeśli jestem komendantem ?? :>

O wlasnie dobre pytanie! Sam jestem ciekaw, raz zdobylem ponad 200pkt bedac komendantem ale nie wiem za co konkretnie dostawalem te pkt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty które zdobywasz w walce są naliczane normalnie + na koniec jak jesteś w zwycięskiej drużynie dostajesz 2x średnia uzykana przez wszystkich uczestników zespołu.

Jeżeli się myle niech mnie ktoś poprawi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scofield

Punkty które zdobywasz w walce są naliczane normalnie + na koniec jak jesteś w zwycięskiej drużynie dostajesz 2x średnia uzykana przez wszystkich uczestników zespołu.

Jeżeli się myle niech mnie ktoś poprawi :-)

Mylisz się - mówie Ci że potrafie np zabić 5 gości i powinienem mieć 10 pkt a nalicza mi np 2 pkt za zupełnie co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...