Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam zamiar kupic BF'a 2 i chce wiedziec czy bez problemowo pojdzie na Athlonie 2400+ 2*512 mb ram kingston i radeonie 9600 series?

Pójdzie ale cudów się nie spodziewaj raczej niskie lub coś na średnich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu? Ten booster waży kilkaset mega (300?) więc nawet na slabym łączu to chyba nie problem. Poza tym, gdybyś kupił w necie kartą (ea downloder) to byś zapłacił około 36zł (10 dolców) więc bardziej sie opłaca :razz: Imho to nie jest tak dużo jak na 3 bardzo fajne mapy, nową armię (nowe uzbrojenie), nowe czołgi helikoptery samoloty itd:wink:

Nowy booster pack (Armored Fury) już za kilka dni!

Żałosne jest to, że firma która powinna takie dodatki publikować za darmo bierze za to jakiekolwiek pieniądze. Jeszcze bardziej smutne, że znajdują się tacy którzy kupują to i jeszcze hip-hip-hura robią.

Przejrzyjcie na oczy - która inna firma za dodatkowe mapy, modele bierze kase? Zobaczcie sobie ile wyszło darmowych map packów od unreal'ów 2003/2004. Czy valve do cs:s też za kolejne mapy/modele też bierze kase? Jakby nikt im tego g.... nie kupił, to może by w końcu przejrzeli na oczy, a tak zawsze się znajdzie kilku dla których warto je robić ;->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej żałosne jest to że EA szykuje tylko to co ma dodać $$$ a nie myśli o tragicznych bugach tej gry.

 

Zamiast płatnych dodatków polecam darmowe mody - to samo dają a nawet i więcej.

Edytowane przez Apos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie maja namierzania ; /

 

Jak jestes gunnerem w heli to mozesz kierowac rakieta jak ja wystrzelisz z TV. Pilot heli ma normalne rakiety ale one leca normalnie i nie mozna nimi sterowac.

 

Cwicz po prostu, nie zadawaj takich pytan ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć , jak oblatasz koło 100 godzin heli to już się czegoś nauczysz , jak wylatasz 500 godzin tak jak nasz klanowy pilot to będziesz mógł powiedzieć , że coś już umiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Witam

 

Mam problem :)

 

Kiedyś dawno dawno grałem w Battlefielda 2 przez neta, konieczne było założenie konta i teraz żeby znowu zagrać potrzebuje login i hasło do tego konta a pamiętam ze loginem w BF2 raczej nie był Soker tylko coś innego. Jaką drogą moge do tego dojść?

 

I czy nie można założyć poprostu drugiego konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem :)

 

Kiedyś dawno dawno grałem w Battlefielda 2 przez neta, konieczne było założenie konta i teraz żeby znowu zagrać potrzebuje login i hasło do tego konta a pamiętam ze loginem w BF2 raczej nie był Soker tylko coś innego. Jaką drogą moge do tego dojść?

 

I czy nie można założyć poprostu drugiego konta?

Daj odzyskanie konta. I wpisz email :) i hasło konto odzyskasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Na czym polega to sciagniecie tego boostera? Czy moge raz tylko sciagnac pliki? A jak ktos zgadnie moj kod, to juz nie bede mógł? A moze wystarczy tylko te pliki ściagnac na hdd z jakiegos alternatywnego źródła?

 

A moze to jest poprostu CD-Key, taki jak w SF, tylko ze tutaj pliki do instalacji mam zamiast na plycie, to w necie. I jak sciagne to zainstaluje mi sie i bede miał dodatkową ikonke na pulpicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zawsze gralem bez mikrofonu, ale wydaje mi sie ze mikrofon pomaga w grze zespolowej, mam kilka pytan odnosnie komunikacji w grze:

1.Jak mowie to musze trzymac "v"? Kto mnie wtedy slyszy?

2.Mozna mowic do okreslonej osoby z dryzyny?

3.Mikrofon trzeba wlaczac w windowsie, czy program od bf2 sam go wlacza? Jak to dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

1. Jak trzymasz "v" to mowisz do commandera (ale "v" dziala tylko jak jestes dowodca jakiejs druzyny) - trzymasz ciagle "v". Az skonczysz mowic ;)

2. Mowi sie odrazu do wszystkich z druzyny (do czlonkow i dowodcy) - trzymasz cialge "b".

3. No to chyba normalne ze mikrofon musi dzialac w windowsie ;).

 

Wchodzisz w star --> wszystkie programy --> akcesoria --> rozrywka --> rejestrator dzwieku

 

Tutaj wciskasz te czerwone kóleczko, mowisz cos do mikrofonu i puszczasz to co powidziales. Jak nic nie bedziesz slyszal, to w bf2 nikt ciebie tez nie bedzie slyszal.

Pzdr

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Mowi sie odrazu do wszystkich z druzyny (do czlonkow i dowodcy) - trzymasz cialge "b".

A mozna zrobic to tak jak sie ustawia w "BattleCommo", ze od pewniego progu jest przechwyt? I ten przechwyt slyszy moja druzyna? Czy koniecznie trzeba trzymac klawisz (def."B")?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa bardzo denerwujace idiotyczne pytania

1.przez pomylke wylaczylem opcje zeby pokazylo mi odleglosci od roznych pkt jak baza wroga

i nigdzie nie jest napisane o tym

2.spadochron niby to 9 ale jak zrobic zeby on zadzialal

dzieki za ewentualna pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp 1 bodajże Alt z tego co pamiętam pokazuje flagi (chyba lewy)

odp 2 Ze spadochronem to jest różnie musisz dużo razy naciskać często przez lag lub inne rzeczy potrafi sie nie otworzyć także ja nawalam ile wlezie dopóki się nie otworzy i ustawiłęm sobie też na inny klawisz.

 

Dodatkowa ciekawostka jeśli skaczesz w wąskich przesmykach np na Strik-u to czasem spadochron się nie otworzy bo ma mało miejsca , jak spadasz ze spadochronem i zachaczysz o jakąś skałę albo na Kubrze o tame to zginiesz marnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHolera kupilem oryginal BF 2, i mam rzecz jasna problem.. szukalem ale nie znalazlem zadnego konkretnego rozwiazania a wiec.

gdy wlaczam gre to skacze ekran i wychodzi do windowsa. instalowalem patch 1.22 i nie dzialalo, reinstallowalem wszystko jesszcze raz i dalej nie dzialalo. sterowniki do karty tez mam dobre. prosze bardzo o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHolera kupilem oryginal BF 2, i mam rzecz jasna problem.. szukalem ale nie znalazlem zadnego konkretnego rozwiazania a wiec.

gdy wlaczam gre to skacze ekran i wychodzi do windowsa. instalowalem patch 1.22 i nie dzialalo, reinstallowalem wszystko jesszcze raz i dalej nie dzialalo. sterowniki do karty tez mam dobre. prosze bardzo o pomoc.

A co znaczy sterowniki do karty też mam dobre? :blink: Tzn że są ostatnie aktualne czy jakoś tak? Spróbuj przeinstalować sterowniki jeszcze raz a potem zainstaluj jeszcze raz gre i najnowszy patch. Rozumiem że reinstalowałeś tylko gre. Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie teraz w BF2 , odchodzę na chwilę od kompa i jak wracam widzę że jestem ukarany za TK :lol: k**** m**

 

- nie kładłem min

- nikt nie dotykał kompa podczas mojej nieobecnośći

 

pewnie jakać p*** lama wjechała w moje APC :lol:

 

nie nawidzę lam na sieci !!!

 

mieliście kiedyś tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czytalem na battlefield.pl ze to podobno lipka... lecz trzeba zagrac zeby cos o mowic... jutro bede mial Special Forces pogram bydlakami ze Specnazu :)

Ja mialem nie raz tak ze zaczynala sie runda i mialem juz -4pkt i nie mam pojecia jak to sie moglo stac skoro to niemozliwe icon_biggrin3.gif

HAHA mysalem ze tylko ja jestem dzieckiem nie szczescia ina wstepie mam -4, ale widze ze nie tylko ;DDD

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdankiem mapki Warlord i GhostTown z SF są _bardz_ fajne, podobnie jak Mi24 czy Apache.

 

I porównując SF i EF - SF jest znacznie lepszy... a ludzie mówią odwrotnie. ;]

Edytowane przez pmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...