Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej gra chyba tylko w Counter Strike i Call of Duty 2. Serwerów do Bf-a jest zatrzęsienie i graczy również, a przez to, ze Bf2 kosztuje 25 zł samych tylko Polaków patrzac na samo Allegro przybywa tygodniowo około 200, a sa przecież jeszcze inne sklepy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie właśnie dziś przyszedł BF-ik ;)

Narazie n00bię niemiłosiernie, ale podoba mi się pomimo tego, że rzadko kiedy kogoś zabiję... Prowadzenie helikoptera podobne do BF: Vietnam, muszę sobie przypomnieć... Tylko brakuje mi tej czadowej muzy z Vietnamu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od zeszłego tygodnia pogrywam. Super są statystyki gracza (nie wiedziałem bo nigdy na oficialach rankingowych nie grałem).

Mam jedno pytanko do starych wyjadaczy czy jak podczas grania wyskoczy komunikat "problemy z twoim połączeniem" to serwer uważa to za rozłączenie z servem i nie nalicza punktów? Dodam że "problem..." trwa jakieś 3-4 sek(server oczywiście rankingowy) i dalej gram normalnie.

A pytam dlatego że po wczorajszym posiedzeniu parogodzinnym nie dostałem żadnych punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest różnie. Jak cie wywali z serwera to jeden naliczy a inny nie. Czasem nawet jak pograsz bez wyrzucania też potrafi nienaliczyć ale to już raczej rzadko sie zdarza.

 

Jak masz problem z połączeniem ale cie nie wywala zupełnie z gry to raczej nic sie nie powinno dziać. Tzn u mnie sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cie zmartwić na kartach Nvidi wystepował ten problem u paru osób i na paru forach szukano rozwiązania. Widziałem, że próbowali praktycznie wszystkiego i jedynym rozwiązaniem jakie skutkowało ... był zakup kart ze stajni ATI. Przykro mi rozwiązania raczej nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalowałem dziś BF'a po dłuższej przerwie i po paru minutach gry Punkbuster wywala mnie z każdego serwera, ponieważ "PB Client Not Responding". Wie ktoś jak temu zaradzić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w reality mod - to nieprawdopodobne ... tam broń strzela prosto :lol:

 

W zwykłym BF2 to nie przez ping te miliony razy nie trafiam ... tylko przez głupi system zastosowany w BF2 ( HGW jak kulka leci ). Pomimo że w reality mod miałem większy ping to trafiałem przeciwnika w takich sytuacjach w jakich w BF2 nie miał bym szans go trafić ( na prawdę ... pod wzgl. strzelania BF2 jest spaprany ... za dużo tam zależy od szczęścia !!! a nie jak niektórzy śmią pisać "skilla" LOL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, od szczęścia to zależy jak celujesz ze szczerbinek bo wtedy nie widać jak się celownik rozszerza. Jak grasz na crossie to lecą heady jak się patrzy. Po prostu trzeba mieć skilla, a nie szczęście. Jakbyśmy w klanie grali na szczęście to na pewno nie byłoby tylu wygranych turniejów ile jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, od szczęścia to zależy jak celujesz ze szczerbinek bo wtedy nie widać jak się celownik rozszerza. Jak grasz na crossie to lecą heady jak się patrzy. Po prostu trzeba mieć skilla, a nie szczęście. Jakbyśmy w klanie grali na szczęście to na pewno nie byłoby tylu wygranych turniejów ile jest.

Z tym "wygrywaniem turniejów w klanie" to piszesz o czym innym - ja piszę o tym że wycelowana idealnie broń w przeciwnika może trafi a może nie a Ty o stawianiu w sposób zorganizowany przeciwnika w pozycji "podbramkowej".

 

ps. aż się dziwię że są ludzie przeczący temu co jest oczywiste - zagraj sobie w project reality a zdziwisz się że "szopki" doskonale znane z BF2 nagle znikają i kula trafia tam gdzie strzelasz

 

ps. nie przesadzam - już nie raz pisałem o co najmniej dziwnych sytuacjach a Ty temu przeczysz ? LOL

 

- a co do "rozszerzania" się celownika - to jest właśnie bez sensu - wolę aby broń mi latała na wszystkie strony abym mógł to korygować a nie rozszerzanie statystyczne celownika

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja am w Bf-ie trafiam gdzie chce, po prostu trzeba umieć strzelać i przegrać sporo godzin M16 i AK , a nie mówić, że gra jest dla farciarzy. Tak mówią właśnie ludzie na serwerach rankingowych, których jade i od razu z pyskiem, że mam na bank jakieś cheaty bo tak się strzelać nie da. Recoil w tej grze jest jaki jest. To co potrafie w Bf-ie 2 nie potrafie np w DOD S w którego gram czasem dla odprężenia. Co gra to inny system strzelania. Niektórzy to kupują grę i po 100 godzinach gry chcą już wymiatać, a to niestety tak się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No rzeczywiście celowanie jest trochę spaprane, ale kiedy ludzie wyciągają po 100 punktów na rudnke to nie nazwał bym tego fartem bo grałem w bf2 od początku i sam u siebie widziałem postępy, po prostu trzeba kombinować i się wyćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście celowanie jest trochę spaprane, ale kiedy ludzie wyciągają po 100 punktów na rudnke to nie nazwał bym tego fartem bo grałem w bf2 od początku i sam u siebie widziałem postępy, po prostu trzeba kombinować i się wyćwiczyć.

Wiesz - mi idzie w miarę dobrze ... niedawno 400 pkt na jakimś serwerze uciułałem ... generalnie jestem zwykle w czołówce ale takie akcje jak czasem odchodzą to chce mi się śmiać ;P

 

ps. już nie raz byłem nazywany cheaterem ... choć nigdy nie cheatowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty opowiadasz. Mapy zaczęli pokazywać. I boski filmik z samolotem/robotem. A pisali że wyjdzie albo na początek lata albo na koniec. A lato jeszcze trochę potrwa.

A nawet dali podsumowanie(redaktorzy bf.pl znaleźli to gdzieś na forum fh):

http://www.battlefield.pl/?id=2279

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem czy konto trzeba w jakis sposob aktywowac aby zdobywac odznaczenia i awanse i aby one sie zapisywały w mojej historii??Mam orginał,gram juz jakis czas dostalem pare odznaczen oraz awans jednak nie zapamietuje ich po wyjsciu z gry,czas grania tez mam na 0 nie wiem w czym problem.

 

Dzięki za pomoc.

 

pzdr

 

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja opowiadam O_o ?

Mam kolejne dobre wiadomości dla tych, którzy wciąż wierzą w to, że FH2 kiedykolwiek wyjdzie...

Co to takiego?

A garść liczb dotycząca najdłużej robionego( i wciąż nie wydanego) moda do BF2.

...

To już wszystkie mówiące tak dużo cyferki a moda jak nie było tak nie ma...no ale kiedyś będzie...

Ale ja jestem jednym z tych,którzy ciągle czekają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem czy konto trzeba w jakis sposob aktywowac aby zdobywac odznaczenia i awanse i aby one sie zapisywały w mojej historii??Mam orginał,gram juz jakis czas dostalem pare odznaczen oraz awans jednak nie zapamietuje ich po wyjsciu z gry,czas grania tez mam na 0 nie wiem w czym problem.

 

Dzięki za pomoc.

 

pzdr

 

:mur:

Poczekaj do 24h, wszystko się podliczy tyle że z opóźnieniem. I pamiętaj żeby grać na serwerach rankingowych (polecam wszystkie EA DE ....).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zainstalowałem sobie ostatnio Battlefield-a 2 i za kazdym razem jak właczam gre, zaraz po zalogowaniu, łaczy sie gra łaczy sie sama z jakims tam (nieznanym) serwerem. Czy kots z was miał podobny problem ?

ja :) ale to samo przeszlo ... nic nie robilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...