Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mam juz to cudo :D Póóóźnej nocy możecie oczekiwać raportu jak to działa na tych mniej PrO 8xxx :>

Masz viśtę coby sprawdzić dx10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win XP Pro (DX 9)+ wszystkie update + oficjalnie stery 7.8 sprzęt taki jak w sygnaturce.

 

Wszystko na max. (HIGH+te wszystkie bajery on) rozdz. 1280x1024.

 

Średnio 60-140 fps nie widziałem mniej niż 60 nawet podczas max. rozpierduchy.

 

Zaraz odpalę Viste i sprawdzę jak to działa w DX10.

Widać radosław daje rade.

 

Btw jak ktoś jeszcze nie sciaga dema to może poczekać do 1 na fileshacka ;] i ciągnąć z fullem (ja tak zrobie ;0)

http://www.shacknews.com/onearticle.x/48526

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą. Otóż nie mam dźwięku (jest w menu, filmikach, ale jak zaczynam grać to cisza). Próbowałem najnowesze sterowniki do audio, ale nic nie dało. Moja dźwiękówka to Realtek HD audio zintegrowana na płycie MSI P6N. Spotkał się ktoś z taki problemem i czy da się go rozwiązać bez zakupu nowej karty dźwiękowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z bioshock, gdy ładuje mi się drugi level to albo bluescreen albo taki błąd jak poniżej na zdjeciu. Odkręciłem cały sprzęt i nic, myślałem że brakuje tego pliku mscvcr80.dll, sciaglem go, wsadziłem do C:/windows/system32 ale nic to nie dało, stery od grafy to 94.24. Kurde co to może być???

Wrzuć ten pliczek do Bioshock Demo\Builds\Release. Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą. Otóż nie mam dźwięku (jest w menu, filmikach, ale jak zaczynam grać to cisza). Próbowałem najnowesze sterowniki do audio, ale nic nie dało. Moja dźwiękówka to Realtek HD audio zintegrowana na płycie MSI P6N. Spotkał się ktoś z taki problemem i czy da się go rozwiązać bez zakupu nowej karty dźwiękowej?

Jak ściągnę to obczaje bo właśnie wywaliłem sb live 5.1 i przeszedłem na "płytowego" realtek'a (tylko nie HD). Problem ze dopiero jutro rano (czyli koło 13 ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą. Otóż nie mam dźwięku (jest w menu, filmikach, ale jak zaczynam grać to cisza). Próbowałem najnowesze sterowniki do audio, ale nic nie dało. Moja dźwiękówka to Realtek HD audio zintegrowana na płycie MSI P6N. Spotkał się ktoś z taki problemem i czy da się go rozwiązać bez zakupu nowej karty dźwiękowej?

ten sam problem, ta sama płyta :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem na Viscie i 2900xt jedyne co jest nie tak to brakuje tekstur podłogi i ścian nie wszędzie, ale w przeważającej większości. Jeśli chodzi o spadek fps względem XP i DX9,a Vistą i DX10 to około 20%. Nic poczekam na nowe stery i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie z fullem idze :). Sprawdzone tylko te linki ? Pytam bo widzę inna nazwę archiwum. Niemniej wielkie dzieki :P. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć ten pliczek do Bioshock Demo\Builds\Release.

niestety nic to nie dało :-| , zainstaluje te nowe stery 163.44 może to coś da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już po krzyku – 15 min grania .... Demko krótkie acz treściwe i to co miało sobą zaprezentować – czyli rozbudzić apetyt – jak najbardziej uczyniło ;] No ale do rzeczy. Grafika niezła ale mnie na kolana nie powaliła jakbym nie siedział w temacie śmiało mógłbym uwierzyć że to kolejna odsłona D3 Engine , co ciekawe niektóre tekstury są dziwnie rozmyte i brak im ostrości. Oświetlenie świetne, szczególnie w połączeniu z shaderowymi refleksami na obiektach oraz wodzie – prezentuje się to zaiste wspaniale. Ahh woda, no tutaj jak można się było spodziewać programiści i graficy pokazali klasę – wygląda i „zachowuje” się bardzo realistycznie. Co do fizyki to też nie ma bóg wie czego – ot solidny model oparty na Havocu – sporo obiektów można zmusić do „lotu” ale już z rozwaleniem czegoś na drobne kawałeczki tak jak w HL2 mogą być problemy. Woda jest przewodnikiem elektryczności (można smarzyć w niej hurtowo), ogień gaśnie w wodzie itp - ale to juz było w DMoMM. Podoba mi się mnogość różnych małych przedmiocików, w tym alkoholu którym już zdążyłem się ładnie odurzyć ;] Ale są i fajki (duperelki jak w Deus Ex)

 

To co z pewnością ucieszy maniaków audio jest genialna muzyka i dźwięk który doskonale podkreśla sugestywny klimat. Na moim skromnym 5.1 uszy aż zaczerwieniły się z radości. Ogólnie trzeba podkreślić iż oprawa dźwiękowa jest w tej grze bardzo ważna, dużo atmosfery tworzą przenikliwe wrzaski, rozmowy, awantury, szepty, odgłosy walących się konstrukcji czy też szumiąca woda lub zwarcia w instalacji elektrycznej.

 

Sedno sprawy czyli płynność w wykonaniu 86xx – nie ma co owijać w bawełnę – jest średnio: 1024x768 all max i fps przy dynamicznej wymianie ognia z kilkoma oponentami może spać w okolice 25 (naprawdę spooro się działo), choć normalnie oscyluje w granicach 35 i lubi bujać się do 50-60. Spadki klatek szczególnie są widoczne w momencie gdy na ekranie pojawia się dym/kurz. No cóż. ... zobaczmy co pokażą nowe stery ;] AN nie włączałem, AAx2 wymusiłem w sterach –choć raczej nie działa.

 

Ale to wszystko nic – jest jeden aspekt którego nie da się podważyć KLIMAT ;] I to przez duże K – widać autorzy chcieli nam zaserwować bezpardonowe fps połączone z thrillerowymi wstawkami okraszone możliwością finezyjnego wykańczania przeciwników dzięki plazmidom. I tak jest w istocie. Pierwsza prezentacja Big Daddy robi wrażenie gdy przewierca na wylot wiertłem górniczym yełopa co nazbyt zbliżył się do małej dziewczynki (swoją drogą jej beztroski śpiew już wróżył kłopoty ...). Co pewien czas przez głowę przelatuje coś w rodzaju wizji (na jawie) pokazując zdarzenia z przeszłości (może to kwestia spożytego alko? ;]) Czuje się zagrożenie, co mnie osobiście bardzo rajcuje hehe. Reasumując zapowiada się solidny hit, zobaczymy co będzie w fullu ...

 

PS: Jeżeli ktoś liczył na coś ambinego na miarę SS2 czy Deus Ex - sorry - to nie ta bramka :| :>

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika :D

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim sprzęcie gierka od 22fps (poniżej nie spada, a i takie spadki na bardzo krótko) do 46fps przeciętnie 30-35fps , oczywiście max detale i rozdziałka 1280x1024, gierka z tego co widać mocno korzysta z gpu, dwa rdzenie lezą odłogiem, przycięć żadnych nie zaliczyłem (pewnie 4gb robi swoje, swap wyłączony całkowicie), stery to catalizatory 7.7 i winda xp x64, z tego co widzę to moja karta powoli do wymiany (ale napewno nie na 8600gt bo to już przerabiałem), generalnie demko ma klimacik, grafa taka sobie (tekstury cieniutkie, woda rewelka, obiekty ładne), na pewno warto będzie zagrać w pełną wersję tylko z inna karta graficzną, bo 30fps nie daje satysfakcji w grach fpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowych sterach działa AA , ale nawet bez AA ząbki są dziwnie małe.

 

Także 1024*768 AF*8 i AA*4 chodzi ok , ale to nie dziwne bo gra nie prezentuje jakoś super graficznie. Narazie nie zauważyłem dziwnych spadków klatek.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie stery 163.44 daja kopniaka (xp 32) - giera teraz lata spokojnie ponad 30 fps, choć w miejscach krytycznych 25 da sie zobaczyc. Co do AA to rzeczywiscie nawet bez niego zeby nie odstraszaja - moze pelna wersja + patch + nowe stery jeszcze cos pomoga :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...