Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

No to wiadomo juz przynajmniej ze jest cacy grafika

wymagania niekoniecznie kosmiczne

DX10 nie daje nic poza satysfakcja :)

CPU 2 jajeczne sie nie przemecza w Bioshocku .

 

Teraz moze jakis posiadacz 2900XT zrobilby jakis tescik ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak na GF7900GS gierka naprawdę super chodzi. Od razu ustawiła sobie wszystko na hight :) tylko jakaś opcja z oświetleniem była na OFF, w sterach mam wymuszone aniso na x16 i aa off, czasami ale to tylko czasami potrafi chrupnąć, tak jest płynnie, zaraz będę grał z frpasem i porobie screeny, będzie widać dokładnie ile jest fps, i dam tą opcję z tym oświetleniem na ON :-P, gra jest naprawdę bardzo dobrze zoptymalizowana.

 

Aha gram w 1024-768

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo juz przynajmniej ze jest cacy grafika

wymagania niekoniecznie kosmiczne

DX10 nie daje nic poza satysfakcja :)

CPU 2 jajeczne sie nie przemecza w Bioshocku .

 

Teraz moze jakis posiadacz 2900XT zrobilby jakis tescik ???

Posiadacz będzie grał dopiero jutro. Szło 50Kb/s. Teraz 15kB/s

Widzałem logo Nvidii na screenach więc na wszelki wypadek przygotuję sobie jakąś tyradę, jakby źle chodziło :lol2:

 

A jak tam muzyczka? Opłaca się dopłacać do soundtracka?

 

2900XT wyciaga podobno 25-30fps i gubi textury

W DX10, czy DX9? Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak na GF7900GS gierka naprawdę super chodzi. Od razu ustawiła sobie wszystko na hight :) tylko jakaś opcja z oświetleniem była na OFF, w sterach mam wymuszone aniso na x16 i aa off, czasami ale to tylko czasami potrafi chrupnąć, tak jest płynnie, zaraz będę grał z frpasem i porobie screeny, będzie widać dokładnie ile jest fps, i dam tą opcję z tym oświetleniem na ON :-P, gra jest naprawdę bardzo dobrze zoptymalizowana.

 

Aha gram w 1024-768

Jeśli tak jest to jest to miła odmiana po Lost Planet i Colinie.... W koncu gra gdzie mniej sie będzie mowiło o pieprzonych wymaganiach a więcej o samej grze. Patrząc na oceny w prasie i słuchając komentów o wymaganiach można powiedzieć że mamy do czynienia z ...ideałem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co do grafy to dla mnie taki Doom3+ Fear+ (ta fpp gra z indianinem co wyszla na enginie doom3:D nie pamietam nazwy)

Szczerze graficznie nie robi az takiego wrazenia jak na screenach w CDA:|

To jest UE3 prawda? Mam nadzieje ze Unreal 3 tez bedzie tak smigac:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak gierka wyciąga w 1024-768 all hight tylko jakaś opcja z oświetleniem na off ( co to jest?) aniso off aa off, potrafi spaść do 28 ale przeważnie jest 35-40 dość często 48, ogólnie giera jest jakaś dziwna bo np stoimy w jakimś miejscu jest te 45fps tylko lekko myszką obrócę i nagle 28 tak było w tej kapsule :-P co lepsze pokapowałem się że giera tyle wyciąga na 7900GS na def nie podkreconym!!!!!! :blink: wczoraj grzebałem w riva tuner i zostawiłem ustawienia def :mur: czyli po OC na pewno będzie lepiej :wink: . Ale tak mam tylko w 1 levelu, gdy się ładuje drugi to następuje blue screen :damage_wall: , myślałem że to procek dałem mu więcej v na 1,4 i nic to nie dało, doczytałem tylko na blue screenie coś z nv4... ale nie wiem o co kaman? stery czy temp chipset ma temp ok 60C silent otes na moim kn9 aż parzy, więc całkiem mozliwe że to jest przyczyną :mur: . Tak więc muszę skołować nawiew na chipset, podkręcić grafę na 600/1650 i jazda!!!! bo warto, gra zapowiada się super, grafa wymiata, i jak to działa na def 7900GS grywalne na powyższych ustawieniach :D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co do grafy to dla mnie taki Doom3+ Fear+ (ta fpp gra z indianinem co wyszla na enginie doom3:D nie pamietam nazwy)

Szczerze graficznie nie robi az takiego wrazenia jak na screenach w CDA:|

To jest UE3 prawda? Mam nadzieje ze Unreal 3 tez bedzie tak smigac:D:D

Ta gra to Prey i chyba masz na myśli Unreal Tournament , bo Unreal 3 nie wiadomo czy wogóle się pojawi.

 

Gra jest na silniku Unreal 3.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE. fsaa nie dziala :( ale to wina sterow, ktore lada moment maja sie pojawic i oby to naprawily ;)

btw: oryginal juz do mnie leci z UK :)

Na forum gry jedni mówią, że nowe stery pozwolą na AA, inni, że silnik UE3 używa deferred rendering i nie wspiera obecnych metod AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum gry jedni mówią, że nowe stery pozwolą na AA, inni, że silnik UE3 używa deferred rendering i nie wspiera obecnych metod AA

teoretycznie w dx10 ma wlasnie dzialac deferred rendering/shading z fsaa, bo w dx9 nie ma na pewno takiej mozliwosci. dlatego tez m.in. powstaje patch dla stalkera i dx10. mam cicha nadzieje, ze jednak fsaa bedzie, bo te plywajace krawedzie troche daja po oczach :/ wiem, kwestia przyzwyczajenie, albo odzwyczajenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na załadowanie demka, przeglądam sobie tamto forum (można się trochę pośmiać).

 

Aye, it's pretty fubared on mine running DX10. ATi looks like it's got its work cut out for it. Got a lot of missing textures and overall corruption just like in the readme on my 2900XT. Performance was great with everything on and at 1680x1050. The game never EVER dipped below 30 usually hovered around 45 but couldn't do it with the messed up graphics. DX9 mode runs flawlessly though and didn't drop below 50.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moze jakis posiadacz 2900XT zrobilby jakis tescik ???

Win XP Pro (DX 9)+ wszystkie update + oficjalnie stery 7.8 sprzęt taki jak w sygnaturce.

 

Wszystko na max. (HIGH+te wszystkie bajery on) rozdz. 1280x1024.

 

Średnio 60-140 fps nie widziałem mniej niż 60 nawet podczas max. rozpierduchy.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Zaraz odpalę Viste i sprawdzę jak to działa w DX10.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z bioshock, gdy ładuje mi się drugi level to albo bluescreen albo taki błąd jak poniżej na zdjeciu. Odkręciłem cały sprzęt i nic, myślałem że brakuje tego pliku mscvcr80.dll, sciaglem go, wsadziłem do C:/windows/system32 ale nic to nie dało, stery od grafy to 94.24. Kurde co to może być???

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastertab

Walnij pare screenow z frapsa z licznikiem fps

chcialbym porownac do wydajnosci z gts'a na poprzedniej stronie .

 

 

 

Dzieki za screeny

wychodzi na to ze na radku 2900xt chodzi znacznie szybciej niz na 8800gts ??

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie w dx10 ma wlasnie dzialac deferred rendering/shading z fsaa, bo w dx9 nie ma na pewno takiej mozliwosci. dlatego tez m.in. powstaje patch dla stalkera i dx10. mam cicha nadzieje, ze jednak fsaa bedzie, bo te plywajace krawedzie troche daja po oczach :/ wiem, kwestia przyzwyczajenie, albo odzwyczajenia ;)

Akurat tutaj aż tak braku aa nie widać jak np w TDU ;).

 

Właśnie, ktoś testował na 1gb ramu ? Pytam bo ja dopiero zacznę w nocy ściągać (jak gram to tylko w multi - et,qw itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...