Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

Testow jest cala masa na necie - karta chodzi IDENTYCZNIE jak 6600 ;]

wiec czego mozna oczekiwac ?? ;]

1257192[/snapback]

Screena please. Umiesz tu obrazek z Mark03 i jak masz obok otwarte okno AIDY albo czegos innego oraz Rivy Tunera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Strongmen

 

Moja karta wypożyczona z icomp.pl owszem zmodować się zmodowała - ale niestety ma lekkie artefakty na ekranie. :(

 

Ma ktoś jakiś fajny programik działający w single teksturing ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Strongmen

 

Moja karta wypożyczona z 1257240[/snapback]

 

Hej focus a możesz dać screena na którym będzie jak wielkie to są artefakty?Najlepiej z marków i jakiś gier (Far Cry?)I sprawdż może czy artefakty są tylko w direct 9 czy może w direct 8 oraz 9.Bo może bedzie jakiś inny lepszy sposób na odblokowanie karty tak jak to było z 9800se gdy czasami trzeba było instalowac tylko omegi a czasami i stery i omegi w różnej kolejności.

Mam nadzieje że nowa wersja Riva Tunera będzie bardziej usprawniona i wszystkie karty będą sie modowały :D

 

 

Pozdro All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

no brawo;) zaraz sie zacznie na allegro +super mod 6200@6600 tylko 10 zl+ i natrzaskaja hajsu za kogos:\ jakies haslo powinno byc na forum czy cos takiego:) przydal by sie jakis bios mod:) ciekawe czy bedzie tak jak z 9800se a moze to kwestia sterow i moda;)

Edytowane przez Cherry_Coke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

--> strongman nie chodziło mi o to, ze nie umiesz ani nic, tylko o to, ze w twoim podpisie nic nie było o 6200 i tym sie zasugerowałem, sorry mój błąd :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wiadomych przyczyn czeka mnie presiadka i mam pytanie. Która karta jest bardziej mocożerna? Mój Radek kręcony czy ten GF wyżyłowany?? Bo nie wiem czy mój zasilacz wytrzyma. Narazie się nie skarży, ale jeżeli pobór mocy będzie większy, boje się że komp pójdzie z dymem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testow jest cala masa na necie - karta chodzi IDENTYCZNIE jak 6600 ;]

wiec czego mozna oczekiwac ?? ;]

1257192[/snapback]

No np można oczekiwać, że karta będzie się podkręcała tak samo jak GF 6600

 

W tej chwili to co wiadomo o sparkle to, że

6600 chodzi na rdzeniu 500-550/pamięci 300-335

 

a 6200 na rdzeniu jedynie 420 :(

 

to słaaaabiutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :D

jesli chodzi o testowanie moda to odbywal sie on na Sparklu i zero artefaktow ;-)

Wyniki uzyskanie w o/c to

490 rdzen i 347 pamieci - wiec wydaje mi sie ze nie jest najgorzej ;]

Pasuje poczekac na LAdeateka ;]

 

Ciesze sie ze moglem pomoc :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

powiem tyle, jak macie jakies 9550 to sprzedawajcie i to szybko!!!! bo sie załoze ze niedługo na allegro za pare zł bedzie mozna kupic r9550 i bedzie za duzo konkurencji w sprzedazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majkel i reszta... - 6200 za 460zł jest chyba dalej na PCProjekcie...choć cena tylko na telefon niby, ale skoro wersja 256 kosztuje 540 zł :http://www.pcprojekt.pl/?str=katalog_produktow&id_gl=8&id_produktu=1459

to 128 w granicach pewnie tych 460.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktos ta karte juz na agp? pojawila sie juzna allegro. i jak? da sie ja w koncu zmodowac do 6600? jestem rozdarty pomiedzy 9550 guru, guru x-turbo a wlasnie 6200 agp...

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=40894715

 

edir: ciekawy art. nt. g6200: http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=112

Edytowane przez Raul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tytaj maly OT, ale zaciekawilo mnie cos w zwiazku w tymi potokami.

Mam geforce 2 ti i po odpaleniu everasta pokazuje 4x2, to czy oznacza ze tak samo jak gf6600 ma 8 potokow ?

Gdy gpu ma 250mhz to pixel fillrate wynosi 2000mPikseli/sek. a na moim radku 9550 po podkreceniu do 430mhz tylko cos ok. ~1720MPikseli/sek.

Ten fillrate jest obliczany na podtawie ilosc potokow*tmu*core

Czyli moj radek ma 4*1*430=1720mpikseli/sek.

Nie ma znaczenia chyba i roznicy miedzy karta 8x1 i 4x2 bo wynik MPikseli bedzie taki sam.

Dla porownania gf2ti 4*2*250=2000mpikseli/sek.

Czyli wychodi na to za stary gf2ti (w dx7.0) ma wieksza moc od tego 9550 :rolleyes:

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

nie mam sie juz zmaiaru powtarzac, ale gf6600/gt ma 8 potoków i tyle i tak jest, inaczej działaja, zostało to wielokrotnie udowodnione, a to ze fucus sobie wyliczył ze nie maja to nie ma dla mnie znaczenia i tyle.

p.s

pokaz mi gdzie r9550 jest wolniejsze od 2ti?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytales to co napisalem wyzej ? Chyba nie...

Gf6600 ma 4*2=8*1 jest to bez roznicy bo wydajnosc taka sama. Potokow ma 4 i ani grama wiecej.

Ma za to na kazdy potok 2tmu, czyli taka samo jak gf2ti. Skoro mozna mowic ze 6600 ma 8p to rownie dobrze mozna tak powiedziec o 2ti.

Z everasta wynika, ze jednak wieksza moc obliczeniowa (2x) ma gf2ti (4*2 vs. 4*1) w srodowisku dx7.0 bo tyle max obsluguje. Mowie tu o default, 9550 i g2ti maja takie same taktowania fabryczne 250/400 i pamiatki rowniez 4ns.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytales to co napisalem wyzej ? Chyba nie...

Gf6600 ma 4*2=8*1 jest to bez roznicy bo wydajnosc taka sama. Potokow ma 4 i ani grama wiecej.

Ma za to na kazdy potok 2tmu, czyli taka samo jak gf2ti. Skoro mozna mowic ze 6600 ma 8p to rownie dobrze mozna tak powiedziec o 2ti.

Z everasta wynika, ze jednak wieksza moc obliczeniowa (2x) ma gf2ti (4*2 vs. 4*1) w srodowisku dx7.0 bo tyle max obsluguje. Mowie tu o default, 9550 i g2ti maja takie same taktowania fabryczne 250/400 i pamiatki rowniez 4ns.

1260375[/snapback]

nv bardzo lubi swoje 4potoki i 2 jednostki TMU bo wpycha je do comocniejszych kart;]

2ti

3ti

4ti

5800

5900

po prostu sprawdzona architektura;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

nv bardzo lubi swoje 4potoki i 2 jednostki TMU bo wpycha je do comocniejszych kart;]

2ti

3ti

4ti

5800

5900

po prostu sprawdzona architektura;]

1260397[/snapback]

5900 byłby bardzo wydajny gdyby nie walnięte shadery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod powyższą prośbą. 460 za modowalnego 6200 to wypas. Myślę, że za miesiąc-dwa za 400 będzie  :banana:

1258601[/snapback]

noi co z tego ze bedzie skoro zostana same niemodowalne egzemplarze ? z tego co wiem to juz powoli konacza sie modowalne karty a za miesiac - dwa to pozostanie tylko allegro...nvidia taka glupia niejest zeby sprzedawac 6600 z nalepka 6200 i do tego po nizszej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...