Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem pobrało mi się uaktualnienie TabMix'a do wersji 0.3.5.2. Od tamtego momentu odnośniki zaczęły się otwierać w otwartym oknie, zamiast w nowym. W opcjach jest zaznaczone, żeby odnośniki otwierały się w nowych oknach. Odinstalowałem, zainstalowałem ponownie, ale nic to nie zmieniło..

Przywróciłem profil ze starą wersją 0.3.5 i wszystko wróciło do normy.

Czy to tylko u mnie wystąpił taki problem z TabMixem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo - nie napisałeś czy masz proxy w FF.

Żeby sprawdzić czy winne jest któreś z rozszerzeń uruchom FF w safe mode:

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode(przykładowa ścieżka)
Studencik - odznacz to:

post-5133-1165437032_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc nie mam proxy w FF i włączyłem go w safe mode ale dalej ten sam problem:

Dołączona grafika

 

17.12.2006 EDIT//

 

Problem rozwiązany, spowodowany jest zmianami w about:config (modyfikacje w celu pozbycia się limitu slotów na megaupload).

Aby pozbyć się problemu należy:

1. Wpisać w pasek adresu about:config

2. Poszukać wpisu general.useragent.override

3. Klikamy prawym i wybieramy "reset"

i po kłopocie.

 

pozdro

Edytowane przez Mateo1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem to samo jak zaktualizowałem do 0.3.5.1, widocznie coś się zmieniło w tym rozszerzeniu.

BTW nie wyobrażam sobie FF bez takiego rozszerzenia. Kiedyś długo używałem Tabbrowser Extensions, ale jak tylko pojawił się Tab Mix to przeszedłem na niego. Gość robi kawał dobrej roboty, oby tak dalej.

 

Mateo - ciężko coś doradzić, możesz spróbować założyć nowy profil, ale nie wiem czy to coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dziwny problem. Gdy włączam Firefoxa (wersja 2.0) to cały czas (po ponownym uruchomieniu przeglądarki od nowa) włącza się połączenie przez serwer proxy, mimo tego że przełączałem na bezpośrednie poł. z internetem to samo z powrotem wraca na proxy.... :blink: :blink: Dodam, że już przeinstalowywałem przeglądarkę na nowo. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik był jako 'archiwalny' czyli ok, ale w tym wpisie było zamiast 0, to 4. Ale zmiana na 0 nie pomogła. Ponownie uruchomiłem i znów na arabskim proxy mi jedzie :angry:

 

Nic sie nie da zrobić. Wpisalem te linijke co podales. Na nic. Skasowałem te liniki w której był adres tego proxy i port, na nic znowu samo się przywraca, jak pasożyt jakiś :evil:

 

PROBLEM ROZWIĄZANY

Edytowane przez ::snoopy::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grubsza przeszukałem temat i nie znalazłem (nie piszę, że nie ma tego w temacie ;) ). Czy w FF 2.0 jest możliwość, aby karty były takie jak w wersji 1? Aby był jeden główny przycisk wyłączający karty po kolei, aby nie było tego podziału kart, tzn. jak się więcej otworzy to nie stają się bardzo małe tylko trzeba przewijać, aby dostać się do konkretnej karty.

 

Z grubsza przeszukałem temat i nie znalazłem (nie piszę, że nie ma tego w temacie ;) ). Czy w FF 2.0 jest możliwość, aby karty były takie jak w wersji 1? Aby był jeden główny przycisk wyłączający karty po kolei, aby nie było tego podziału kart, tzn. jak się więcej otworzy to nie stają się bardzo małe tylko trzeba przewijać, aby dostać się do konkretnej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz jako adres about:config

 

pozniej w filtr wpisujesz tabs, szukasz:

 

browser.tabs.closeButtons - klikasz 2 razy i zmieniasz na 3 :)

Edytowane przez homzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przesiadłem się na FF 2.0 i jestem ciekawy czy jest jakieś rozszerzenie, które potrafi kolorować panele z danej strony w grupy, tak jak to robił Tabbrowser Extension? Albo czy jest możliwość zainstalować Tabbrowser Extension na FF2.0 tak by działało bez problemu?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TBE na FF 2.0 nie zainstalujesz:

This extension is for Firefox 1.5 or earlier only, so it doesn't work with Firefox 2, even if you install it by some informal ways. It will cause many many errors because the structure, this extension bases on, is completely changed from Firefox 1.5 to Firefox 2. Now, I'm planning to make a new version of this extension for Firefox 2, but I don't know how long we have to wait. I think it should be available before Firefox 3 appears...

Grupowanie nie było mi nigdy potrzebne, ciężko mi coś doradzić. Najlepiej poszukaj czegoś na https://addons.mozilla.org/firefox/extensions/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanko-czy jest jakaś wtyczka do FF dzialająca jak Netcraft Toolbar(anty pishing toolbar)->linky?Tzn.pokazująca info o stronie w dodatkowym toolbarze.przyzwyczaiłem się ,że korzystając z allegro i banku od razu mam pełne info.

Netrcraft nie budzi mojego zaufania z uwagi na kilka zwrotów użytych w opisie .

Stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wersji 2.0 FF ma własne zabezpieczenia antyphishingowe.

https://addons.mozilla.org/firefox/2429/

https://addons.mozilla.org/firefox/2366/

Co do banków - dobrym nawykiem jest sprawdzanie tego kto wystawił certyfikat, no i oczywiście wchodzenie na stronę banku tylko z linka ze swoich zakładek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 problemy z liskiem.

1. Nie pokazuje mi fav iconek w kartach ale tylko przy niektórych stronach :mur: (co dziwne tych na których najczęściej bywam)

2. Po każdym włączeniu FF wywala mi taki oto error.

Dołączona grafika

Dodam do tego to, że lisek jest oczywiście poprawnie zamykany. Za to kiedy 1 okno FF jest włączone i uruchomię 2 to nie wywala tego errora. No i do tego dochodzi to, że jak FF się wywali i włącze go ponownie to też wyskakuje ten error... Czyli nie dosyć że nie zapisuje kart przed wywaleniem się liska to do tego wywala tego errora co włączenie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...