Skocz do zawartości
Kwazor

Problem z portalem.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że napisałeś "chyba". U mnie wszystko działa, jak należy. Jestem zalogowany i na portalu, i na forum. Nie jestem także wylogowywany.

 

Niezmiernie mnie to cieszy niestety ja i dużo osób postujących w tym temacie ma problem

 

Wydaje mi się że nie mają problemu ci którzy nie zmieniali hasła od dawna, ale to tylko moja teoria.

 

Zmiana hasła nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było?

 

Dołączona grafika

 

chodzi o przesunięcie menu w lewą stronę, przez to nachodzi na logo. klikniesz raz, menu się przesuwa na poprawną pozycję i dopiero po ponownym kliknięciu wchodzi tam gdzie się wybrało. problem u was czy u mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie pomaga, dlatego Ci którzy zmienili hasło nie mogą się zalogować (ja też zmieniłem). W związku z tym hasło od portalu różni się od tego forumowego i nie trybi.

 

Ja jeszcze nigdy nie zmieniałem hasła od rejestracji i też mam problem więc raczej błędna teoria.

 

było?

 

http://img263.imageshack.us/img263/8159/beztytuuzd.jpg

 

chodzi o przesunięcie menu w lewą stronę, przez to nachodzi na logo. klikniesz raz, menu się przesuwa na poprawną pozycję i dopiero po ponownym kliknięciu wchodzi tam gdzie się wybrało. problem u was czy u mnie?

 

Identycznie jak to opisałes mam nieraz w Lisku (bo tylko jego używam) ale dość rzadko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogować na portalu. Nawet hasło forumowe zmieniłem, bo myślałem, że wpisuję złe. A tu ciągle lipa - nie wykryto nazwy użytkownika (zaznacza pole wpisywania nicku na czerwono).

 

ed. co do sugestii - oczywiście, możliwość pisania newsów jest bardzo kusząca, ich pula się powiększy znacznie.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogować na portalu. Nawet hasło forumowe zmieniłem, bo myślałem, że wpisuję złe. A tu ciągle lipa - nie wykryto nazwy użytkownika (zaznacza pole wpisywania nicku na czerwono).

 

Problem z portalem. - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 3 ?

Hasło masz na PM.

 

Dalej...

Jak wiecie, serwis został zaktualizowany do nowej wersji. Problem w tym, że wiele rzeczy w nim było zrobione na zasadzie klepania kodu w moduły CMS i po aktualizacji nie wszystko działa jak powinno. Moduł integracji portalu z forum został wyłączony, gdyż powodował zmianę haseł na takie, które nie akceptuje standardowe logowanie portalu.

 

Dlatego też przechodzenie z forum na portal nie działa. Trzeba się logować oddzielnie. Raczej nie planujemy naprawy tego w tej wersji. Myślę, że tydzień wytrzymacie z oddzielnym logowaniem. My w tym czasie zrobimy nową wersję portalu (z nową skórą i bajerami) i tam włączymy pełnosprytny moduł integracyjny. Jeśli jednak jesteście niecierpliwi, to dajcie znać. Spróbujemy sklecić coś na poczekaniu, aby nie trzeba było logować się oddzielnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowanie działa. Przejście też.

Jak by nie chciało działać to drugie, to trzeba wbić na purepc.pl/index.php - wejście na od razu na inną podstronę czasami nie loguje.

Zapewne wina skórki, ale pracujemy nad tym.

 

Wszelkie problemy z wyświetlaniem skórki rozwiążemy jeszcze w tym tygodniu. Już zostało zmienionych kilka rzeczy i do końca tygodnia powinna chodzić jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

There appears to be an error with the database.

 

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

 

You can try to refresh the page by clicking here

moment temu...  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowanie działa oddzielnie - hasła takie jak do forum. W tej materii nie powinno być problemów.

 

Z przechodzeniem powstał problem, który w nocy nie został wykryty. Przechodzenie zostało wyłączone, bo działało na chybił trafił, a do tego waliło krzakami szczególnie w panelu admina. Znalezienie przyczyny oznaczało by rozgrzebanie całego dużego modułu. Dlatego zamierzamy zrobić wszystko od zera po swojemu, by wiedzieć co, gdzie i jak działa.

 

Jak macie jakieś życzenia co do zmian, to piszcie tutaj:

Zmiany w serwisie PurePC - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to czasowe, ale na chwile obecna nie mozna komentowac niusow na glownej. Zalogowac sie tez nie idzie, bo odrzuca poprawnie wpisana nazwe uzytkownika i haslo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może tak ma być, ale obecna ankieta dotycząca grafik nie wyświetla wyników po zagłosowaniu, po kliknięciu głosuj jest odświeżenie strony, a głos jest dalej zaznaczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem został wyłapany. Powodowany jest przez funkcję cacho'owania strony. Obecnie wyłączyłem cacho'owanie dla bloków. Powinno to rozwiązać problem. W przeciwnym wypadku proszę o dalsze informacje na temat problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu zmiany layoutu nie mogłem sie zalogować na forum, logowanie na stronie głównej przechodziło pomyślnie. Dodam że przeglądarka w obu przypadkach pamiętała cookie loginów. Wracając do sedna sprawy , zauważyłem na stronie głównej ,że mój login we właściowościach wygląda nieco inaczej ma inna formę znaków. Oto screen:

 

Dołączona grafika

 

Przepisałem login ze strony głownej do forum i voi la logowanie przeszło pomyślnie. Mam prośbę do admina by zmienił mój login na formę poprawną jak w sygnaturce z boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około godziny 20 -21 portal wogole nie chodził ..

Pingowanie : upłynał limit czasu żądania...

A jak szło to 400-600ms--

Podejrzewam ze łacze padło gdzieś.

Forum też nie biegało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ten sam problem co kkNd!

Próbuje skomentować artykuł na głównej stronie Pure PC ale do tego trzeba się zalogować...co też czynię... i lipa.

Na forum się zaloguję a na głównej już nie. :( O co może chodzić?

Edytowane przez Songokuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że były prace dotyczące przeniesienia strony na nowy serwer, przed chwilą chciałem otworzyć purepc.pl i mam jakieś Probum...

O NAS

Probum powstało z połączenia pasji, doświadczeń oraz chęci tworzenia nowej jakości wśród wydawnictw w Polsce. Naszym celem jest dogłębne poznanie od podszewki problematyki, aby skuteczniej i rzetelniej móc realizować założone strategie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tak, bo nie wpisałeś "www." na początku. Już to poprawiłem i działa zarówno z www jak i bez.

 

Na dobrą sprawę przeniesienie zaczęło działać już w nocy, ale polskie serwery DNS trybią jak Diesel na mrozie - zagraniczne serwery whois oraz Google Translate od razu widziało serwis na nowym IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...