Skocz do zawartości
cavarr

Need For Speed: Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

No panowie z czeluści internetu :wink: wyłapałem news o nowym nfs-ie :blink:

Dołączona grafika

Oficjalna strona Need For Speed: Carbon
http://www.ea.com/nfs/carbon/us/home.jsp

Premiera[PC] Need for Speed Carbon przewidziana jest na 31 października tego roku
Tak jak w Need for Speed: MW ma się ukazać również wersja rozszerzona o nazwie NFS C: Collector's Edition

Wersja Collector's Edition będzie dodatkowo zawierać:
- 3 dodatkowe samochody: Porsche 911 GT3 RS, Nissan Skyline GTR Prototype 06', Dodge Challenger 70';
- 10 specialnych stuningowanych aut;
- 6 nowych wyzwań w trybie Challenge Series;
- 10 ekskluzywnych vinyli;
- płytę DVD z filmami na których będzie specjalny materiał m.in. jak powstawał NFS Carbon

Dołączona grafika

Wymagania
System operacyjny: Windows XP Service Pack 2, Windows 2000 Service Pack 4
Procesor: 1.4 GHz, lub szybszy
Pamięć Ram: 256MB (minimalnie), 512 (zalecane)
Napęd: DVD-ROM (8x, lub szybszy)
HDD: 6 GB wolnego miejsca
Dźwięk i obraz: DirectX 9.0c
Łącze internetowe: 512 Kbps lub szybsze; 2-8 graczy

Sterowanie: klawiatura, myszka, kierownica z wejściem USB, lub Dual Analog Gamepad

Przynajmniej 64 MB karta graficzna z następującymi Chipsetami:
NVIDIA: GeForce4 Ti-4200, GeForce4 Ti-4400, GeForce4 Ti-4600, GeForce4 Ti-4800, GeForce FX Series, GeForce 6200, GeForce 6600, GeForce 6800, GeForce 7300, GeForce 7600, GeForce 7800, GeForce 7900 NFS Carbon nie obsługuje kart graficznych z serii GeForce MX
ATI: Radeon 8500, Radeon 9000, Radeon 9100, Radeon 9200, Radeon 9500, Radeon 9550, Radeon 9600, Radeon 9700, Radeon 9800, Radeon X300, Radeon X550, Radeon X600, Radeon X700, Radeon X800, Radeon X850, Radeon X1300, Radeon X1600, Radeon X1800, Radeon X1900

Rozdzielczości: 640x480 / 800x600 / 1024x768 / 1280x1024 / 1600x1200

Lista samochodów:
  • Muscle
  • 1967 Chevrolet Camaro SS
  • 2007 Chevrolet Camaro Concept
  • 1970 Chevrolet Chevelle SS
  • 2006 Chrysler 300C SRT-8
  • 1970 Dodge Challenger
  • 2007 Dodge Challenger Concept
  • 1969 Dodge Charger R/T
  • 2006 Dodge Charger SRT-8
  • 2006 Ford Mustang GT
  • 2007 Ford Shelby Cobra GT500
  • 1967 Ford Shelby Mustang GT500
  • 1970 Plymouth Hemi Cuda
  • 1969 Plymouth Road Runner
  • 2006 Pontiac GTO
  • 2005 Vauxhall Monaro VXR

    Exotic
  • 2006 Alfa Romeo Brera
  • 2006 Aston Martin DB9
  • 2007 Audi Le Mans Quattro
  • 2003 BMW M3 GTR
  • 2006 Corvette Z06
  • 2006 Dodge Viper SRT-10
  • 2005 Ford GT
  • 2007 Jaguar XK
  • 2006 Koenigsegg CCX
  • 2006 Lamborghini Gallardo
  • 2004 Lamborghini Murcielago
  • 2004 Lotus Elise 111R
  • 2006 Lotus Europa S
  • 2005 Mercedes-Benz CLK 500
  • 2005 Mercedes-Benz SL65 AMG
  • 2004 Mercedes-Benz SLR McLaren
  • 2006 Pagani Zonda F
  • 2005 Porsche Carrera GT
  • 2006 Porsche Cayman S
  • 2006 Porsche 911 GT3 RS
  • 2006 Porsche 911 Turbo

    Tuner
  • 2003 Infiniti G35
  • 2005 Lexus IS300
  • 2006 Mazda 3 Mazdaspeed
  • 1999 Mazda RX-7
  • 2006 Mazda RX-8
  • 2006 Mitsubishi Lancer Evo IX MR
  • 1999 Mitsubishi Eclipse GSX
  • 2006 Mitsubishi Eclipse GT
  • 1992 Nissan 240SX
  • 2006 Nissan 350Z
  • 1999 Nissan Skyline GT-R V-spec (R34)
  • 2006 Nissan Skyline Prototype
  • 2005 Renault Clio V6
  • 2006 Subaru Impreza WRX STI
  • 1992 Toyota MR2
  • 1998 Toyota Supra
  • 1987 Toyota Trueno GT-S (AE86)
  • 2006 Volkswagen Golf V R32
FOTY

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Exotic

Fiat Alfa Romeo Brera (2006)
Dołączona grafika

Audi Le Mans Quattro (2007)
Dołączona grafika

BMW M3 GTR (2003)
Dołączona grafika

Corvette Z06 (2006)
Dołączona grafika

Ford GT (2005)
Dołączona grafika

Ford Jaguar XK (2007)
Dołączona grafika

Koenigsegg CCX (2006)
Dołączona grafika

Lamborghini Murcielago (2004).
Dołączona grafika

Lotus Elise 111R (2004)
Dołączona grafika

Daimler Mercedes-Benz CLK 500 (2005)
Dołączona grafika

Mercedes-Benz SL65 AMG (2005)
Dołączona grafika

Mercedes-Benz SLR McLaren (2004)
Dołączona grafika

Porsche Cayman S (2006)
Dołączona grafika


Tuner



Mitsubishi Eclipse GT (2006)
Dołączona grafika

Mitsubishi Eclipse (1999)
Dołączona grafika

Nissan 350Z Fairlady Z (2006)
Dołączona grafika

Nissan Skyline GT-R R34 (1999)
Dołączona grafika

Nissan 240 SX (1992)
Dołączona grafika

Renault Clio V6 (2005)
Dołączona grafika

Toyota Supra (1998)
Dołączona grafika

Volkswagen Golf R32 (2006)
Dołączona grafika


Muscle



General Motors Camaro Concept (2006)
Dołączona grafika

Chevelle SS 454 (1970)
Dołączona grafika

Daimler Chrysler 300C SRT-8 (2006)
Dołączona grafika

Dodge Charger R/T (1969)
Dołączona grafika

Ford Mustang GT (2006)
Dołączona grafika

Plymouth Barracuda (1970)
Dołączona grafika

Monaro Vauxhall VXR (2005)
Dołączona grafika

Shelby GT500 (1967)
Dołączona grafika
Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujemy obrazkow ! ;]

 

Na dzien dzisiejszy nie ma zadnego info o nowym nfs, carbon to jakas smieszna nazwa, moze to ma byc 'code name' przyszlego nfs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielkim (moim zdaniem i graniu w Most Wanted) niewypale, mogli by sie postarac i wrescie wydac cos konkretnego. Nazwa może byc obojętnie jaka tylko żeby gra ładnie wyglądała (Grafika z MW może zostac), miło się w nia grało, była ciekawa i podobna do wersji Underground pod względem tuningu i jeszcze więcej wolności jak w Street Legal Redline. +lepiej dopracowany tryb Muliplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znowu EA zrobi jakieś za przeproszeniem g**no o tuningu z fizyką NFS HP2, to pojadę do Kanady i ich osobiście ukaram! :evil: :kijem:

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wywalamy swoje nadzieje zwiazane z 9 czescia serii:

- subtelny tuning optyczny + potezna ingerencja w specyfikacje mechaniczna

- fizyka - marketing robi swoje wiec obsluga AGEIA bylaby wskazana; jesli nie pozostaje obciazenie cpu&gpu

- tryb kariery - prosze, dajcie wkoncu cos ambitniejszego. moze licencja na scenariusz jakiegos dobrego filmu? [;

- jak juz przy pozwoleniach i mowimy o nfsie - zamieszczenie sporej ilosci fur z milym podzialem ( lata '70-06; europejskie, japonskie, potwory z hameryki ;] )

- muzyke olewam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carbon... glupszej nazwy chyba nie mogli wymyslic, moze lepiej "nfs burak" czyli kolejna czesc zapowiadajaca sie (wg tytulu) na wiejskie tuningi aut z calego swiata, czyli to na co poleca dzieciaki w usa. eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wywalamy swoje nadzieje zwiazane z 9 czescia serii:

- subtelny tuning optyczny + potezna ingerencja w specyfikacje mechaniczna

- fizyka - marketing robi swoje wiec obsluga AGEIA bylaby wskazana; jesli nie pozostaje obciazenie cpu&gpu

- tryb kariery - prosze, dajcie wkoncu cos ambitniejszego. moze licencja na scenariusz jakiegos dobrego filmu? [;

- jak juz przy pozwoleniach i mowimy o nfsie - zamieszczenie sporej ilosci fur z milym podzialem ( lata '70-06; europejskie, japonskie, potwory z hameryki ;] )

- muzyke olewam ;]

Większość warunków spełnia NFS Porsche Unleashed, ale gra była widocznie dla dzieciaków zbyt skomplikowana (tryb kariery) i następne części musieli uprościć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez musze się udzielić A co :D

 

 

Nie cytujemy obrazkow ! ;]

 

Na dzien dzisiejszy nie ma zadnego info o nowym nfs, carbon to jakas smieszna nazwa, moze to ma byc 'code name' przyszlego nfs.

Carbon to włokno węglowe a nie jakiś wymysł :P

 

 

Dobrze mowi, piwa mu :D :mrgreen: :twisted2:

Ta je popieram :) NFS 2 rulz, fajnie jak by dać do NFS 2 engine z MW ;] albo lepiej z U1, U2 i poprawić co nieco :)

 

Jak znowu EA zrobi jakieś za przeproszeniem g**no o tuningu z fizyką NFS HP2, to pojadę do Kanady i ich osobiście ukaram! :evil: :kijem:

No nie wiem, znając EA nie pożałują hajsu i będą kombinować z PhysX co można dodać przynajmniej do wishlist ;] or even feature :P

 

Tylko żeby nie zrobili znowu takiego pomarańczowego urban style bo taką dziwaczną grafe widać wszędzie, nie wiem czemu ale jakoś mało kolorystyki w takich rzeczach no chyba że mówimy o zachodzie słońca to nie mam nic przeciwko.

 

 

 

P.S Jeżeli ktoś ma taką możliwość to niech da pliczek gdzieś indziej niż rapid share bo ja już mam tam limit :(

 

P.S 2

 

EA revealed it's game lineup for this years E3 show held in Los Angeles starting this wednesday. Unlike in the past few years, EA always revealed the next Need for Speed title sometime in April and additionally showing some of it on E3. This year however, the next Need for Speed title hasn't been announced, nor is it on EA's lineup for E3. But we have received reports (thanks to Texhnolith from ND4SPDWorld) that NFS was mentioned on Sony's pre-E3 press conference and a logo NFS:Carbon was shown. Sony press conference isn't yet available on E3Insider, so we can't show you any proof yet.

We will post any new information as soon as we find out, so stay tuned.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie jaja robicie z tą ładną grafiką w MW :-| Kanciaste na maxa zakręty, tekstury tak rozmazane, że chyba Porsche miało lepsze, jedynie to jako tako wylądało powyżej 200 km /h :wink: Chociaż wtedy obraz był rozmyty więc ciężko było coś powiedzieć. No i deszcz i zachód słońca był ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakoś mi ta nazwa nie pasuje do NFS Oo No ale poczekamy zobaczymy, jak by wyszło coś w klimatach MW (bez koniecznościu tuningu aut !!) + lepsza kariera to by było fajnie [;

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no... filmik wypas :/

A nazwa jeszcze lepsza :/

 

Niech zrobią coś na wzór NFS Porshe.

A tuning też może być, ale bardzo rozbudowany mechaniczny (podobny to SLR)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakoś mi ta nazwa nie pasuje do NFS Oo No ale poczekamy zobaczymy, jak by wyszło coś w klimatach MW (bez koniecznościu tuningu aut !!) + lepsza kariera to by było fajnie [;

Pozdro

Niektórym to chyba trzeba pisać instrukcje do gier O_o w MW tuning nie był konieczny ! Mechaniczny się robiło tylko dlatego że bryka nie poruszała się jakby miała 700ccm.

 

P.S Obejrzałem ten kijowy film :D ta bryka co robiła najazd na kamere śmierdziała mi Lamborghini Diablo, czuje to w kościach ;]

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowa o NFS:Porsche to w czasach K6-2 i rivy 2 przeszedłem go kilka razy, mając na koncie z 3mln usd + wszystkie unikatowe furki, kazdy model porsche w garazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ukazania sie tych biednych gniotow od U zaczynajac na MW konczac jakos nie czekam specjalnie na zadna czesc tej kulawej juz dzisiaj serii.

Dwa niechlubne wyjatki powinny sie inaczej nazywac bo szkoda je mianowac Need For Speed. Albo inaczej, to ta cala reszta nie ma prawa sie tak nazywac.

A ktore wyjatki to zostawie dla siebie aby nie toczyc glupiej dyskusji.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO NFS Carbon powinien mieć:

 

- tryb kariery z NFS Porsche Unleashed - chciałbym wiedzieć jakiś sens w tym jeżdżeniu i nie ścigać się tylko z czasem i pozorowanych pościgach

- fizyka i model jazdy z NFS Porsche Unleashed - samochód to nie poduszkowiec i do tego niezniszczalny.

- grafika z NFS Most Wanted

- trasy i wozy + najnowsze maszynki i klimat jak w NFS 3 Hot Pursuit albo w NFS 4 High Stakes.

 

Bez dresiarstwa, spojlerów, pługów, malunków - chcę wreszcie pojeździć normalnymi klasycznymi wozami, które zjechały z taśmy produkcyjnej. Owszem bardzo podobało mi się "ciemne miasto" z Porsche Unleashed, ale po dwóch Undergroundach i Most Wanted miasta mi się przedjadły.

 

Niech skończą z tym kretynizmem z Most Wanted i dadzą porządny replay jak dawniej.

 

Lubię sobie przejechać od czasu do czasu w Porsche Unleashed trasę w Alpach podrasowaną Carrerą Cabrio :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie którzy stworzyli NFS Porsche 2000 w tej chwili pracują nad Test Drive Unlimited : http://www.testdriveunlimited.com

demo TDU właśnie ukazało się na xbox360,wersja na PC będzie dostępna prawdomopodbie w październiku.

Od czasów porsche2000 nieukazał się żaden NFS godny większej uwagi, gnioty i kicz dla 15letnich dzieci jarających się filmami typu Fast and Furious to nie dla mnie, dlatego czekam na TDU, wystarczy obejrzeć trailery na stronie żeby mieć pojęcie jaka będzie ta gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do was nadal nie dociera że tuning nie jest jakimś nakazem i możecie sobie ciskać nie przerobionym wozem no rotfl i lol mówiąc krótko :P

 

BTW EA już robiło 4 ankiety więc coś tam kombinują na pewno ale zero szczegułów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przejechać się wreszcie klasycznym, normalnym wozidełkiem i pościgać się z klasycznymi wozami (bez oczojebnych kolorków i wzorków (przeciwnicy także) na jakimś totalnym odludziu, kanionach, górach itp. :wink:

 

Myślę, że inni mają podobne odczucia :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przejechać się wreszcie klasycznym, normalnym wozidełkiem i pościgać się z klasycznymi wozami (bez oczojebnych kolorków i wzorków (przeciwnicy także) na jakimś totalnym odludziu, kanionach, górach itp. :wink:

 

Myślę, że inni mają podobne odczucia :)

A jak wkraczamy na przeciwników to przepraszam :) Niestety w U2 i MW komputer zachowuje się jak ostatnia [ciach!]ła i ściganie się z nim nie daje mi satysfakcji, moje królestwo za split screen.

 

BTW wciskanie chargera obok SLR to zakrawa conajmniej na Juiced :D

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...