Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Porownanie jakiegos pogietego fanboya x0 imho

info z xboxyde.com

http://www.xboxyde.com/news_4109_en.html

3 days, 3 series of FlatOut Ultimate Carnage images. This time the developers show us the graphical difference between the "old gen" and "new gen" version.

faktycznie pogięty fanboy ;) Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy old gen to PC a new gen to x0 :?: Bo na razie z [gluteus maximus] to wyglada porownanie. Tak jakby rzucic rozpieprzonego accorda poprzedniej generacji z ostatnia z salonu - debilizm. Ale taka dyskusja ma miejsce w watku o FOUC w Grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyniki sprzedaży w lutym (USA)

Signal sales software

1. Crackdown - Xbox 360 - 427.000

2. Wii Play - Wii - 371.000

3. Diddy Kong Racing - NDS - 262.000

4. The Legend of Zelda: Twilight Princess - Wii - 130.000

5. Guitar Hero II - PS2 - 130.000

6. GEARS of War - Xbox 360 - 119.000

7. Major League Baseball 2K7 - Xbox 360 - 113.000

8. Lost Planet - Xbox 360 - 111.000

9. WarioWare: Smooth Moves - Wii - 109.000

10. NBA Street Homecourt - Xbox 360 - 102.000

 

Signal sales hardware

1. Nintendo DS - 485.000 - (9.924.000)

2. Wii - 335.000 - (1.871.000)

3. PlayStation 2 - 295.000 - (37.694.000)

4. Xbox 360 - 228.000 - (5.022.000)

5. Portable PlayStation - 176.000 - (7.087.000)

6. Game Servant boy Advance - 136.000 - (35.436.000)

7. PlayStation 3 - 127.000 - (1.058.300)

a ja właśnie kończę Kameo i muszę przyznać, że gra zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie :) polecam

 

ps.

tyle gier jeszcze przede mną :D, a dzisiaj lecą jeszcze dwie :blink: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda dvd dl [;

ja tam sprawdzę :-P

 

 

Here last notes allotted by Official Xbox 360 Magazine British version:

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (Xbox 360, Ubisoft): 9/10

Guitar Hero II (Xbox 360, Activision): 9/10

Virtua Tennis 3 (Xbox 360, Sega): 9/10

UEFA Champions League 2006-2007 (Xbox 360, EA): 8/10

Brian Lara International Cricket 2007 (Xbox 360, Codemasters): 8/10

Samurai Warriors 2 (Xbox 360, Koei): 4/10

Def Jam: Icon (Xbox 360, EA): 7/10

Fuzion Frenzy 2 (Xbox 360, Microsoft): 2/10

NBA Street Homecourt (Xbox 360, EA): 6/10

Paperboy (Xbox 360 XLA, Microsoft): 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodoba mi się to def jam jak nie jestem gangsta? ;) grał już ktoś?

ściągnij sobie demo, beznadzieja według mnie

 

na XBL właśnie wpadło demo Virtua Tennis 3!

pogralem troche i graficznie gierka miazga jak wallo mi pomaranczem po oczach to normalnie masakra [;

gra sie bardzo przyjemnie i bardzo trudno :blink:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

czyli jak zwykle z grami na PS3 blady obraz brak 1/3 efektow..........ale super wypasiona konsola no i calkowity brak AA...chyba przez ta super moc CELL'a :))

 

pozdro 4@ll

 

przestan, przeciez oni dopiero sie "ucza" konsoli [;

:lol2: :lol2: :lol2: -no dajcie spokoj panowie,nie ladnie tak sie smiac z konkurencji,kazdy ma prawo do bledu,a to ze lepiej im wychodzi wersja na xboxa nie oznacza ze zawsze tak bedzie...chociaz??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale powiedzcie gdzie jest bark tych 1/3 efektów? :) Obejżałem porónanie w wysokiej jakości i zniekształcenia od temperatury, których nie było na screenie nagle się pojawiły? Oprócz AA i tego, że większość gier jest jaśniejsza to różnicy nie widzę. Jak obliczacie 1/3 szajderów? Wyjawi ktoś wzór? :D Mam film na pulpicie to sobie policzę. :D

 

PS. Taki Lair na brak shaderów nie narzeka! :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem filmik i jestem w lekkim szoku.

 

Roznica jest naprawde bardzo widoczna, ale imo na niekorzysc 360-tki.

 

Zobaczcie koncowke filmiku na tej wielkiej hali.

Na konsole M$ jest duzo mniejsza widocznosc i sprawia to wrazenie jakby brakowalo tekstur(choc zapewne tak nie jest). Nawet po maksymalnym zblizenie sie robota do drzwi okraglego pomieszczenia nie jest ono widczne tylko caly czas pozostaje czarne. To samo jest z podlozem i filarami.

Wyglada to brzydko, choc sama kolorystyka(bardziej idaca w odcien zieleni niz szarosci) wyglada calkiem niezle.

Niby cienie(?), ale zmniejszaja widocznosc i to wyraznie.

 

 

Trzy wersje Halo 3

Już jesienią pojawi się najbardziej oczekiwana przez posiadaczy trzystasześćdziesiątek pozycja, Halo 3. Tymczasem MS wydał oświadczenie, że gry spodziewać się możemy aż w trzech różnych wersjach: podstawowej, legendarnej i limitowanej. Pewnie najbardziej ciekawi was ta druga...

 

Niestety jej nakład będzie ograniczony. Właściciele znajdą poza płytką z Halo 3 także futerał na gry stylizowany na hełm Spartana, scenariusz przygód Master Chiefa i dwa dodatkowe krążki. Dysk pierwszy zawierać będzie zakulisowe sceny z produkcji gry wliczając w to dokument o powstawaniu Halo 3 oraz pierwsze koncepty gry. Autorzy zapowiadają też dostarczenie nam narzędzia, za pomocą którego ustawimy obraz i dźwięk dokładnie według naszych preferencji i ma to być coś dotąd nie spotykanego(już narąbałem w portki). Na dodatkowej płytce drugiej znajdą się poprawione cyfrowo filmy z Halo 2 i Halo: Combat Evolved wraz z komentarzami dewelopera. Gracze będą mogli zobaczyć także jak wygląda zwykły dzień w Bungie, oraz ekskluzywne materiały artystów z Machinima, którzy przygotowali Red vs. Blue i This Spartan Life. Tak oto przedstawia się najbogatsza edycja.Co do limitowanej, w jej skład wejdą prócz płytki z grą pierwsza dodatkowa płyta z legendarnej wersji, metalowe pudełko, książkę z ilustracjami i opowiadaniami ze świata Halo i przewodnik.

Gratka dla fanow serii :-P

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedno. Jak gra wygląda na LCD? LCD mają problemy z ciemnymi kolorami więc nic nie będzie widać? Wszystko się zleje w czarny? Jutro idę w odwiedziny do znajomego to wezmę filmik i puścimy to na Bravii 32V2500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem filmik i jestem w lekkim szoku.

 

Roznica jest naprawde bardzo widoczna, ale imo na niekorzysc 360-tki.

 

Zobaczcie koncowke filmiku na tej wielkiej hali.

Na konsole M$ jest duzo mniejsza widocznosc i sprawia to wrazenie jakby brakowalo tekstur(choc zapewne tak nie jest). Nawet po maksymalnym zblizenie sie robota do drzwi okraglego pomieszczenia nie jest ono widczne tylko caly czas pozostaje czarne. To samo jest z podlozem i filarami.

Wyglada to brzydko, choc sama kolorystyka(bardziej idaca w odcien zieleni niz szarosci) wyglada calkiem niezle.

Niby cienie(?), ale zmniejszaja widocznosc i to wyraznie.

Jak chcesz sie do czegos czepic to zlookaj okolice 50 sek, jak robocik rozwali platforme a pozniej wzbije tumany kurzu z ziemi ;) niby nic sie specjalnego nie dzieje a klatkuje =) to pewnie przegapiles sherlocku ;). Bez kitu... ciesze sie, ze wreszcie ps3 bedzie do kupienia - moze niektorzy zajma sie graniem a nie szukaniem dziury w calym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niejest szukanie dziury w calym.................

Bo do zakupu PS3 jestem caly czas kuszony tekstami w stylu ze to pierwszy prawdziwy next-gen a x360 to xbox1,5 tylko. ze gry na sony beda tak wygladaly ze innych konsol grafika taka bedzie niedoosiagniecia itp, itp, a zycie weryfikuje to troche inaczej.

Mialem przyjemnosc pobawic sie PS3 przez kilka godzin i szybko sobie poglady zweryfikowalem. Sorry konsola jak konsola tylko ze rok za pozno wydana a czyms to musza usprawiedliwic, grafika niezaskakuje a jak gralem w COD3 to kaltkowalo i szarpala w zadnej grze niebylo AA a rozdzialka max 720p nawet w niby super hiper motostormie, ktory apro jest conajwyzej fajny a pamietajac pamietny render to zalosny :)

 

pozdro i prosze sie nieobrazac

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niejest szukanie dziury w calym.................

Bo do zakupu PS3 jestem caly czas kuszony tekstami w stylu ze to pierwszy prawdziwy next-gen a x360 to xbox1,5 tylko. ze gry na sony beda tak wygladaly ze innych konsol grafika taka bedzie niedoosiagniecia itp, itp, a zycie weryfikuje to troche inaczej.

Mialem przyjemnosc pobawic sie PS3 przez kilka godzin i szybko sobie poglady zweryfikowalem. Sorry konsola jak konsola tylko ze rok za pozno wydana a czyms to musza usprawiedliwic, grafika niezaskakuje a jak gralem w COD3 to kaltkowalo i szarpala w zadnej grze niebylo AA a rozdzialka max 720p nawet w niby super hiper motostormie, ktory apro jest conajwyzej fajny a pamietajac pamietny render to zalosny :)

 

pozdro i prosze sie nieobrazac

Czy ja wiem? Jeśli chodzi o te teksty, to już tylko od osób trzecich. A jeśli chodzi o grafikę: grałem na PS3 i XO tylko na standach, więc takie mam porównanie: grałem do tej pory na iXie w DoA4, TDU, PGR3 (tfu, to akurat tylko widziałem w akcji), NFS:MW i Lost planet. Na PS3 w: Motor Storm, R:FoM, Genji, F1, RR7. Na iXie przyjemnie mi się grało tylko w Lost Planet, na PS3 jakoś miło się grało w MS, R:FoM (o ile grałem z kimś w kooperacji) i w F1 (w RR7 też się miło grało, ale jest to gierka lolowata). Uśredniając wygląd gier, które widziałem, to PS3 nie ustępuje jakoś zauważalnie (podczas gry) XO. Fakt, na iXie nie widziałem zwolnień, a w Genji w jednym miejscu zwolniło - w tym samym miejscu co na filmiku, no i raz się zawiesił - czyli spokojnie można wsadzić tą konsolę do szafki na czas grania aby mieć jedną zwiechę na ruski rok. Jedyna faktyczna wada zwględem XO to jest cena - i jak się przyczepić to rok poślizgu względem XO.

Imo niema sensu wywyższać jeden sprzęt nad drugi. Jeśli chodzi o wersje gier, no to co innego - tutaj można określić "wyższość" bardziej jednoznacznie i fakt, wersje na iXa z reguły wygrywają, choć mam nadzieję iż się to bardziej wyrówna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos podlaczyc iksa kablem VGA pod nie-panoramiczny monitor LCD i zrobic fotki w dashu i kilku grach?

monitor najlepiej taki z natywna rozdzielczoscia 1280x1024 ;)

Wygląda to ładnie ostro, tylko zgnieciony po bokach obraz, no i mały.

Uczucie jest jakby się grało na kompie z padem... (przynajmniej w TDU).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to ładnie ostro, tylko zgnieciony po bokach obraz, no i mały.

Uczucie jest jakby się grało na kompie z padem... (przynajmniej w TDU).

:blink: w jakim sensie zgnieciony? znaczy sie ze proporcji nie zachowuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badz co badz, konsola podaje 1280x720, wiec jest efekt rozciagniecia w pionie przy graniu na calym ekranie.

jest mozliwosc grania w normalnych proporcjach, ale z pasami na gorze i dole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badz co badz, konsola podaje 1280x720, wiec jest efekt rozciagniecia w pionie przy graniu na calym ekranie.

jest mozliwosc grania w normalnych proporcjach, ale z pasami na gorze i dole?

Miałem wrażenie iż podawała 1280x1024, choć w dashu nie sprawdziłem ;)

Dash wygląda jak "kopnięty" z obu stron w porównaniu z panoramą. Czcionka i inne z tego co pamiętam nie były zniekształcone. Jeśli dobrze pamiętam to samochodu w TDU też zachowywały proporcje, tylko... dziwnie się grało. Jak zobaczysz coś w panoramie (co powinno być w panoramie) a potem to samo w 4:3 to wygląda to co najmniej brzydko, takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

No a czego sie spodziewaliscie na zwyklym nie panoramicznim lcd'ku???

wystarczy zrobic "panorame" z pasow i po problemie :D ;)

 

ja uzywam ctr 4:3 i czasami mam 2 male paski u gory i na dole obraz jest bez znieksztalcen i ladny ostry,a paski w niczym nie przeszkadzaja,malo tego nie uzywam ani kina domowego tylko glosnikow kompa i jakos mi sie przyjemnie gra :)

troche co niektorzy popadaja w przesade z ocena i wymaganiami.

Pozatym jak dlugo bede mogl to obede sie bez panoramy -nie mam parcia na ego ze czegos mi brakuje :D ;)

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czego sie spodziewaliscie na zwyklym nie panoramicznim lcd'ku???

wystarczy zrobic "panorame" z pasow i po problemie :D ;)

jak są pasy to ok, ale jak ma byc zniekształcony obraz to ja podziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...