Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie zwróciłem uwagi. Temperatury nie są wysokie. Przy 100% obciążenia i 1,55V na procku mam 44*C (rdzenie 63 i 64*C)

 

Update:

Po zacieśnieniu timingów pamięci i lekkim podniesieniu zegara nowy wynik 18,1s

Dołączona grafika

Update 2

Płyta już się kończy, może coś lepszego wykręcę z nową rewizją. 18,0sDołączona grafika

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jednym slowem lol, zrobilem 16s na 32bitowym systemie i nie zrobilem screna bo stwierdzilem ze po co ?:D a tutaj widze ze was na 64bit bym wyprzedzil :(

chwalisz sie czy zalisz?? nie ma scr nie ma wyniku, proste ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby troszkę rozruszać towarzystwo, to mam pewien wyniczek z kentsfielda. Daruję sobie zamieszczanie wyników z ponad 3.5 GHz, bo raczej zniechęciłoby to towarzystwo do podjęcia walki, a tak jest spora szansa, ze ktoś ten wynik przebije na dwurdzeniowym C2D (do czego mocno zachęcam). 3.2 GHz to max jaki udało się zrobić przy standardowym napięciu dual orthos stable. Płyta to gigabyte DQ6. Resztę widać na screenie.

post-106160-1163363269_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby troszkę rozruszać towarzystwo, to mam pewien wyniczek z kentsfielda. Daruję sobie zamieszczanie wyników z ponad 3.5 GHz, bo raczej zniechęciłoby to towarzystwo do podjęcia walki, a tak jest spora szansa, ze ktoś ten wynik przebije na dwurdzeniowym C2D (do czego mocno zachęcam). 3.2 GHz to max jaki udało się zrobić przy standardowym napięciu dual orthos stable. Płyta to gigabyte DQ6. Resztę widać na screenie.

Gratulujemy proca :D

Bez sponsoringu to jakoś nie widzę rywalizacji w Cinebenchu :lol2:

Zresztą nadal nie ma rozgraniczenia na systemy 64 bitowe i 32 bitowe ... i welu osobom nie chce sie stawiać 64bitowych wind jedynie dla tego benchu :D

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, tego Kentsfielda to raczej nie przebiję... Ma 4 razy więcej cache'u itp :P.

 

Ale tak ogólnie to jak sobie Vistę x64 zainstalowałem (w planach do 24/7) to i wynik można było zrobić ;).

Nie znam się na tym programie totalnie :P, SetFSB pod Vistą x64 póki co nie działa więc 1333 strap, za to takty "normalne" ;).

 

Dołączona grafika

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...