Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie gadam z kumplem z usa i ma mi zamowic proca na pricewach tyle ze zastanawiam sie czy brac boxa czy oema jakies sugestie ?? w sumie 16 $ roznicy

1438167[/snapback]

 

Tylko i wyłącznie BOXa!!

Na Oem z tego co pamietam jest tylko 60dni gwarancji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle co to za durny pomysł w USA (bo też o tym słuszałem) dawania gwarancj na 60dni, to nawet w naszym co tu dużo mówić dzinym kraju dają 12miechów i ztego co pamietam to jest to gwarancja producenta czyli AMD…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle co to za durny pomysł w USA (bo też o tym słuszałem) dawania gwarancj na 60dni, to nawet w naszym co tu dużo mówić dzinym kraju dają 12miechów i ztego co pamietam to jest to gwarancja producenta czyli AMD…

1438344[/snapback]

Coz, jesli ktos sie zna, to wie ze zgodnie z ustawa o sprzedazy konsuenckiej sa 24 miesiace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to Polska (chyba się już powtarzam) wiec co pisze sobie w ustawie a co jest naprawdę to dwie różne sprawy. Eh no ale z drugiej strony zawsze lepiej 12 miesięcy niż 60dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pytanie po co mi ta gwara mam dawac 16 dolcow zeby miec dluzsza gware ?

przecierz i tak zniej nie skorzystam prawdopodobnie no chyba ze jest cos (tak slyszalem) takiego ze z z boxow gware mozna zrealizowac w polsce ale nie wiem czy to prawda i czy dotyczy to tylko boxow, w kazdym badz razie AMD to nei intel i raczej nie chetnie wymieniaja procki uszkodzone a gwara uszkodzen mechanicznych nie dotyczy a raczej w iinny sposob ciezko jest popsuc procka nawet jadra sie jzu nie da ukruszyc :) hehe wiec jak cos wchodzi w rachube spalenie itp a w takim przypadku mozna zapomniec o gwarze ... wiec nie ma co sie w boxa pchac chociaz mam maly dylemat a dzis ma mi jzu zamowic ale raczej pozostane przy OEMIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ewentualne sprzedanie procesora potem bez żadnych papierów też nie będzie za łatwe, w zasadzie branie sprzętu z USA zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem… tak czy siak zrobisz jak uważasz…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kassiunia:

 

1.35-1.40v to chyba tolerowane V na def MHz bo np. DFI ma tendencje do zaniżania i napięcie Auto to 1,360v o ile dobrze pamiętam. A to 1,5v to chyba ewidentny błąd bo Venice ma właśnie 1,4v tak samo jak Wini ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze czekam do czwartku na wasze testy, jak bedzie cool to chyba też się przeżucę na Venice, akurat mogę sobie załtwić te procki bo ktoś wyjechał do Stanów i to włąsnie w tym sklepie się zaopatruje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kassiunia:

 

1.35-1.40v to chyba tolerowane V na def MHz bo np. DFI ma tendencje do zaniżania i napięcie Auto to 1,360v o ile dobrze pamiętam. A to 1,5v to chyba ewidentny błąd bo Venice ma właśnie 1,4v tak samo jak Wini ;)

1438740[/snapback]

Napewno błąd, wystarczy spojżeć na winchestery, na neweggu też mają 1.5... To jeszcze pozostałość po starych rdzeniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luks  pl

 

Dasz rade napisac jakie steppingi przyszly (chodzi mi o 3000+ i 3200+)? :wink:

1438712[/snapback]

 

Z tego co ja się dowiedziałem to:

3000 LBBLE 0516 EPBW

3200 LBBLE 0516 EPGW

Edytowane przez kerdey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się dowiedziałem to:

3000 LBBLE 0516 EPBW

3200 LBBLE 0516 EPGW

1439099[/snapback]

...mhm...procow jeszcze nie mamy wiec mozemy powrozyc ze steppingow :lol:

 

co do 3000+ to sie nie wypowiem bo nie znalazlem nikogo z tym steppingiem na XS ale jesli chodzi o 3200+ to znalazlem 4 takie procesory 3 z nich robia ponad 2,8GHz a czwarty ledwo 2,7GHz...

Edytowane przez Ziku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"chwilowy brak towaru" :lol:

 

Za 2 tygodnie moze bedzie :wink:

1439328[/snapback]

...chyba tylko łosie kupują w Komputroniku, przecież ten sklep ma chorą marże! Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chyba tylko łosie kupują w Komputroniku, przecież ten sklep ma chorą marże!

1439351[/snapback]

Ta tylko większość sklepów w Poznaiu dostosowuje do nich ceny(przeważnie 5-10zl mniej na części) :mur: :mur:

Są 2 sklepy proline ale za to mają dość mały wybór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chyba tylko łosie kupują w Komputroniku, przecież ten sklep ma chorą marże!

1439351[/snapback]

Jak na razie cene podali atrakcyjniejsza niz ta po ktorej sprzedaje luks pl tylko ze jest maly problem bo tych procesorow NIE MA na stanie i nie wiadomo kiedy beda gdy tymczasem moj bedzie w kompie juz jutro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

...chyba tylko łosie kupują w Komputroniku, przecież ten sklep ma chorą marże!

1439351[/snapback]

jak masz dostep przez ktr.pl i bierzesz na fakture to wiesz.. ;)

ja zlego slowa na nich nie powiem, bez kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADA3200DAA4BP, Socket 939, magistrala HyperTransport 1000 MHz, taktowanie 2000 MHz, 512kb cache L2, napięcie zasilania 1.40V, jądro Venicer (technologia 0.09, nowy kontroler pamięci 128-bit, Dal Stress Liner Technology, instrukcje SSE3 znane z procesorów Pentium 4), w komplecie wentylator

:lol: :lol: :lol: :lol: Nie no wiem głupia literówka, ale spadłem z krzesła ;) Offkoz źródło: opis na stronie komputronika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...