Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nauczyla nas szeroko pojeta branza gier, skrajne opinie o grach powinny byc subiektywne. Obiektywizmu nie mozna sie dopatrywac w stwierdzeniach "przenudny gniot" w grze ktora zbierala laury od pism papierowych czy internetowych.

Ja w Q4 bawilem sie przednio i uwazam gre za wielce wspaniala.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nauczyla nas szeroko pojeta branza gier, skrajne opinie o grach powinny byc subiektywne. Obiektywizmu nie mozna sie dopatrywac w stwierdzeniach "przenudny gniot" w grze ktora zbierala laury od pism papierowych czy internetowych.

Ja w Q4 bawilem sie przednio i uwazam gre za wielce wspaniala.

Idąc tym tokiem rozumowania to Twoja opinia jest również skrajna i subiektywna. Takie gry są skazane na komercyjny sukces i pochwały w prasie i necie. Resztę załatwią odbiorcy weryfikując oceny poprzez własne upodobania, wymagania i gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania to Twoja opinia jest również skrajna i subiektywna. Takie gry są skazane na komercyjny sukces i pochwały w prasie i necie. Resztę załatwią odbiorcy weryfikując oceny poprzez własne upodobania, wymagania i gust.

Swoja opinia chcialem uzmyslowic jak mozna latwo pisac czy sie cos podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres

 

jedna rzecz mnie dziwi dlaczego komentujesz każdą negatywną wypowiedz o D3, Q4?? I próbujesz wmówić, przekrzyczeć osobę mającą inne zdanie niż ty masz. Na początku może to było trochę śmieszne, ale teraz podchodzi to pod jakiś fanatyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe:

Steam-like Activation process?

TG-You need internet just for install. After that you can play it offline. You will need it each time you install (or reinstall) so the master server can authenticate the installation.

 

I'm not sure what Steam's current offline mode is like. You don't have to actively do anything, and you won't automatically log on each time you play. I can tell you that much. I hope that helps. If not, I'll do my best to answe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nauczyla nas szeroko pojeta branza gier, skrajne opinie o grach powinny byc subiektywne (...)

Każda opinia jest z natury rzeczy subiektywna. Nie można zrozumieć zatem, co "poeta" (którego ostatnio ponosi ułańska fantazja, coś a'la hydro, tylko w mniej śmiesznym wydaniu) KRS miał na myśli pisząc, to co napisał.

 

PS. "Szeroko pojeta branza gier" to też klasa :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapowiedzi wydania dema warto przypomnieć wcześniejsze anonse twórców o tym, iż oferować ono będzie trwającą ponad godzinę zabawę. Pozwoli to na dokładnie zapoznanie się z głównymi możliwościami gry przed jej ewentualnym zakupem.

Ponad godzinne demo :o. Fajnie bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 6 dni ;]

Ja też czekam ;]

 

Znając podejście ludzi z tego forum to będzie to 10min. :lol2: :lol2: :lol:

Pewnie, a co ty myślałeś? :P :lol2:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Znając podejście ludzi z tego forum to będzie to 10min. :lol2: :lol2: :lol:

Hydro by to przechodzil najmniej 5 godzin. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro by to przechodzil najmniej 5 godzin. ;]

:D

 

No cóż, przyznaję, że sam czekam z niecierpliwością na tą pozycję, o Prey czytałem dawno temu w Resecie (ŚP :-| ), może być ciekawie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o9

No prosze panstwa to juz soon (tzn za 29H czyli mozna tak powiedziec,ze jutro :P).Swoja droga tam jest napisane,ze w sprzedazy gra bedzie 10tego, wiec w koncu 22go czy 10tego?

Edytowane przez HDR_o9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba ty masz problemy ze zrozumieniem tresci pisanej. Nie widzisz, ze pisze w drugim zdaniu w SPRZEDAZY, czyli chodzi o full nie o demo, a pelna wersja ma wyjsc 10/22 LIPCA natomiast demo 22 CZERWCA.

Sorka za najazd , ale na wszystkich serwisach data oficjalna to 10lipca i za zadne skarby nie wiem skad gejmspot wyczarował tego 22lipca :lol:

 

no chyba ze oni biorą swoje info z gry.wp.pl wtedy wszystko by sie zgadzało :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o9

Ale oczywiscie Leborg musial juz wyjechac by dogryzc :( Najwazniejsze, ze full bedzie zaledwie 2 tyg z malym haczkiem po, wiec nie tak zle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie chetnie bym w to pogral sobie, bo zapowiada sie dosc oryinalny shooter (biada tym co nazywaja to kolejnym klonem Doom'a3!), ale nie spieszno mi tak jak koledze wyzej, bo wole 'enjoy'owac' sie wakacjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o9

Powinno Ci chodzic tak jak Doom 3 czyli super plynnie, moge sie mylic ale gra nie zapowiada na jakies wielkie wymagania,mysle,ze u siebie spokojnie wszystko powlaczam co sie tylko da w 1280 z aax 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak juz porownywac to do Quake IV.

 

Ja w sumie chetnie bym w to pogral sobie, bo zapowiada sie dosc oryinalny shooter (biada tym co nazywaja to kolejnym klonem Doom'a3!), ale nie spieszno mi tak jak koledze wyzej, bo wole 'enjoy'owac' sie wakacjami :)

No nie wiem, nie wiem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziales trailery ? Antygrawitacje? Łuki ? Czy to bylo w D3 ? NIE.

 

Osobiscie troche mnie smieszy skreslanie gry przed premiera mowiac, ze to kalka innej gry, poniewaz uzyty byl ten sam engine. Fakt, raz sie to zdarzylo - Q4, ale w gruncie rzeczy robila obie gry ta sama firma. Prey'a robi inna, starajaca sie zrobic cos dobrego, a nie tylko myslac tak jak ID/Raven - 'poprzednie czesci byly hitem, wiec po co sie meczyc jak i tak to wszyscy kupia ?'. Do tego jak napisalem wyzej trailery pokazuja pewna oryginalnosc w stosunku do D3/Q4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...