Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

@heryf A zapytaj w swojej szkole jazdy czy nie maja... Mi dali 20 luźnych kartek (testów), gdzie były wszystkie pytania. Moge Ci to ewentualnie przeskanować wszystko, ale chwilę to zajmie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie skoro jesteśmy przy kat. C to ile jest łącznie pytań?

11 zestawów po 18 pytań. Ale nie są tak banalne jak na B np. "Jeżeli w 2obwodowym pneumetycznym układzie hamulcowym jeden z obwowdów będzie nieszczelny to: a) w zbiorniku teog obwodu nie będzie powietrza b) wieloobwodowy zawór bezpieczeństwa umożliwi zasilanie powietrzem nieszczelnego obwodu c) wieloobwodowy zawór bezp. odłaczy nieszczelny obwód" albo "Regulując luzy zaworów należy pamiętać, że...." etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

No to trochę mnie minęło :) Ja zdawałem w GB i tutaj jest ponad 1k pytań, ale pytań w stylu: Jesteś na miejscu wypadku obok ciebie znajduję się poszkodowany co robisz? A. Okrywasz go kocem. B. Dajesz mu drinka. C. Częstujesz go papierosem. I pytania w takim stylu :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bazie pytan dla kat C jest ich 190, chodzi o to ze chcialem miec testy takie jakie beda czyli na komputerze, a te wersje demo trzeba co kilka uruchomien odinstalowac i instalowac na nowo i zaczyna mnie to nudzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 zestawów po 18 pytań. Ale nie są tak banalne jak na B np. "Jeżeli w 2obwodowym pneumetycznym układzie hamulcowym jeden z obwowdów będzie nieszczelny to: a) w zbiorniku teog obwodu nie będzie powietrza b) wieloobwodowy zawór bezpieczeństwa umożliwi zasilanie powietrzem nieszczelnego obwodu c) wieloobwodowy zawór bezp. odłaczy nieszczelny obwód" albo "Regulując luzy zaworów należy pamiętać, że...." etc.

Wszystkiego sie uczysz na pamiec :) Robisz testy 3 dni po 2-3 h dziennie i masz je wkute tak ze patrzysz tylko na obrazek i pierwsze 2 wyrazy pytania i juz wiesz co zaznaczac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To jeszcze jedno pytanko odnośnie prawka:

w warszawie miejsc do zapisania się jest naprawdę sporo, ok, trzeba iść gdzieś, gdzie jest blisko ośrodka egzaminacyjnego, ale jaka cena jest ok? Ogóle to rozrzut 800-1500zł mnie przeraża :blink:. Myślałem, żeby to jakoś wypośrodkować, ale dziś gadałem z kumplem to poszedł gdzieś na bielany i 1500zł tam buli, trochę to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez problemu znajdziesz osrodki jeszcze majace cene 1000 zl za kurs... jednak ilosc takich osrodkow maleje poniewaz wprowadzono toyoty na place egzaminacyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

bez problemu znajdziesz osrodki jeszcze majace cene 1000 zl za kurs... jednak ilosc takich osrodkow maleje poniewaz wprowadzono toyoty na place egzaminacyjne

No tak, i rozumiem, że taki ośrodek jest niewiele gorszy od tego o połowę droższego? Bo jak warto to dopłacę, a jak nie to po co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm popytaj kumpli gdzie robili kurs i kogo polecaja, jak dlugo zajelo im zrobienie kursu (wszystkie jazdy, teoria, czy pomimo tego ze nie wyjezdzili wszystich jazd dostali papierek i mogli isc sie zapisac na egzam) bo w niektorych osrodkach to i pol roku mozna robic.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.grupa33.jgora.pl/ pytania testowe sciaglem z tej strony, moze ktos to przejrzec czy jest to aktualne? nie chce sie tego uczyc jesli okaze sie to nieaktualne lub zupelnie inne niz bedzie na tescie

Jeżeli masz na mysli ten programik 2MB - tak, to te pytania (tylko niektóre zdjęcia się różnią)

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy zime... narazie nikt prawka na motor nie robi...

W srode w Wawie na jakims placyku widzialem 2 motorki i wracajac kolo tego placyku 3h pozniej (ok 21.00) dalej ktos katowal motorek. Zimy nie ma juz od dawna. Gorzej jak wprowadza zmiany i znow rzuca sie ludzie na kursy :huh:

 

EDIT inaczej powiem. Gorzej jak te pomysly proponowane wprowadza panike i ludzie rzuca sie na kursy

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz prawko na autko i zostaniesz zlapany... za pierwszym i drugim razem mandat 300 zeta... za 3 razem sad.... chyba nawet ktos tutaj pisal o czyms takim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nurtuje mnie pytanie co się stanie jak bez prawka mnie złapią ?

jesli nie masz zadnego prawka to 500zł i ściągasz znajomego, który pojedzie autem/motorem lub laweta, jsli masz prawko innej kategorii 300zł i jak wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj mialem egzamin, zarowno teoria jak i jazda, udalo sie troche na fuksie :D Na placyku najechalem na linie przy łuku, kumple mowili ze nawet ja przekroczylem hehe chyba egzamoinator nie widzial, na miescie to juz looz byl, raz tylko lekko najechalem na ciagla linie gdy zmienialem pas ruchu.

 

A propo plastika to trzeba sie jakos dowiadywac co z nim i kiedy mi wysla czy jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj mialem egzamin, zarowno teoria jak i jazda, udalo sie troche na fuksie :D Na placyku najechalem na linie przy łuku, kumple mowili ze nawet ja przekroczylem hehe chyba egzamoinator nie widzial, na miescie to juz looz byl, raz tylko lekko najechalem na ciagla linie gdy zmienialem pas ruchu.

 

A propo plastika to trzeba sie jakos dowiadywac co z nim i kiedy mi wysla czy jak to jest ?

Ad.1 Miales szczescie... w wawie by to nie przeszlo...

Ad.2 Prawko odbierasz w swoim urzedzie gminy... nie warto brac wysylki bo bedziesz tydzien dluzej na bank czekal na plastik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...