Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, slyszal ktos ze ma byc taka konsola jak Nintendo Revolution (chyba ktorys wyraz byl nazwa firmy, hmmmm, tak konsola Nintendo firmy Revolution :lol: ) bo czytam tylko o ps3 i x360, a gdzies mi sie obilo o uszy ze chyba jakas jeszcze konsola ma wyjsc i tak sobie wymyslilem, ze bedzie sie nazywala Nintendo, a wyda ja firma o nazwie Revolution (myslalem nad nazwa Revolta, albo ReVolt, ale jakos tak wyszlo).Moze ktos ma jakies pomysly jakie gierki powinny byc na tej konsoli, albo cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywanie kontrolera jak czarodziejskie rozdzki to jest naprawde rewolucja:)

a tak swoja droga teraz naprawde da sie wygodnie pograc w fps bez myszy i klawy a przeciwnicy grania w takie gry na konsolach zapewne zmienia zdanie jesli chodzi o sterowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to jakos nie podoba zupelnie...

 

Ten pilot do TV wyglada tragicznie, o ergonomii nie wspominajac.

 

Poza tym to co pokazuja na filmiku trzeba brac z pewna rezerwa na to, ze czujnik w tym czyms bedzie na podczerwien - wiec o swobodnym machaniu nie ma mowy, zeby nie zgubilo ekranu. Do tego kabelek od analoga sprawia wrazenie, jakby mial bardziej przeszkadzac niz pomagac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo ujawnilo wreszcie pad'a do revolution

Filmik: http://media.cube.ign.com/articles/651/651334/vids_1.html

Troche info np. tu: http://www.swiatnintendo.pl/index.php?p=newsy&id=2020

o w morde :twisted2: :ploom: nie ma pytan , czmu mieszkam w polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

p.s. wypas ciekawe jak by na tym naprawde sie gralo np w gry pytu tekken , czy devilmaycry :P

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W devilu lapy by Ci siadly po pol godzinie :lol: tam sie w koncu tlucze w pada bez przerwy... w tekkenie z kolei zawiodla by precyzja takiego kontrolera - no i niestety podluzny batonik to nie jest dobry pomysl do dwurecznej obslugi (a to bedzie konieczne, zeby ogarnac wszystkie przyciski - albo to, albo wykrecanie dloni w dziwny sposob).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglad pada nie jest ostateczna wersja, Nintendo wraz z Apple pracuja jeszcze nad koncowym jego wygladem.

I przy okazji, oprocz pada ma byc jeszcze kilka niespodzianek - wiecej info tu:

http://www.swiatnintendo.pl/index.php?p=newsy&id=2035

i tu:

http://www.swiatnintendo.pl/index.php?p=newsy&id=2034

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka cytatów z innych forum na temat tego... hmm... ppp... pilota:

 

Fajny gadzet, ale powinni wprowadzic na rynek rowniez klasyczne pady...

fajnie, jednak bedzie rowniez klasyczny pad specjalnie z mysla o grach na poprzednie generacje konsol: http://revo-europe.com/news.php?nid=8247

 

w koncu revo ma byc w pelni kompatybilne w dol ze starszymi konsolami.

 

Ja chce Star Wars i być Jedi z takim cudem w ręku

eh... te Nintendo... niczego nie potragią zrobić tak samo ja reszta... I dobrze!

wygląda niepozornie i na pierwszy rzut oka ...źle... bo fotka z góry  wygląda to jak pilot od telewziora no ale to wcięcie i przycisk od dołu (cyngiel  ) to będzie wygodne zaciśnijcie łapkę z kciukiem do góry i zakumacie  tu już nawet nie potrzeba większe "ergonomii"

a padzik analogowy - b

I to ma być ta mega hiper rewolucja w kontrolerach geezzz . Przesadzili z tymi zapowiedziami. Zobaczymy praniu. Ale nie sprawdzi się IMHO w platformówkac. Za to walki na miecze jak najabrdziej

Sprostowanie, ten pilot to niema być ostatnia rexolucja, a dopiero początek.

 

Jak dla mnie poprostu wypas.

Juz wyobrazam sobie gry typu Silent Hill.. trzymamy latareczke:)

Słusznie... do tego słuchawy na uszach i ciemny pokój. Nowy wymiar grania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to po prostu wizja panow z IGN, jak moze wygladac tzw. "controller shell".

 

"Nintendo has not yet released official imagery of what the controller shell might look like. However, we've created a mock-up (above) based on what we know of its functionality. The real controller shell is likely to connect to the free-hand-style pointer in a very similar fashion. Please note that we realize our model is not entirely to scale, but this is the best we could do on short notice."

Edytowane przez DrSour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a slyszeliscie to... uau xD

 

Osobnik ukrywający się pod pseudonimem "Han Solo" (a będący podobno pracownikiem firmy Factor 5), umieścił na jednym z internetowych forum parametry konsoli Nintendo Revolution. Przemytnik ten już raz dostarczył zgodne z rzeczywistością dane na temat Xboxa 360, więc być może i tym razem w jego poście znajdziemy odrobinę prawdy ("the Truth is out there").Poniżej znajdują się parametry zmodyfikowanego Systemu 1. System 2 został usunięty, ponieważ okazał się zbyt drogi by wdrożyć go do produkcji seryjnej, przy czym był naprawde potężny.Zmodyfikowany System 1Procesor głównyJeden zmodyfikowany IBM PowerPC 2.5 GHz z 256 KB pamięci L1 cache oraz 1 MB pamięci L2 cache.13 miliardów operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę.Układ graficznyUkład ATI bazujący na procesorze RN520 - "N" oznacza Nintendo.GPU pracuje z częstotliwością 600 MHz. Obsługuje rozdzielczości do 2048x1268, przy czym kwestia wsparcia standardu HD nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Posiada 256 MB pamięci 1T-SRAM.32 parallel floating-point dynamically scheduled shader pipelines.Wydajność obliczeniowa:- teoretycznie 500 milionów trójkątów na sekunde, natomiast średnia w grach oscylować będzie wokół 100 milionów/sekundę.- 50 miliardów operacji na shaderach w jednej sekundziePamięć512 MB taktowanej częstotliwością pamięci 700 MHz 1T-SRAMPozostałe informacjeRevolution wykorzystywać będzie jeszcze PPU (Physical Processing Chip - układ zajmujący się obliczeniami fizycznymi).

Niezle to PPU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięć

 

512 MB taktowanej częstotliwością pamięci 700 MHz 1T-SRAM

Chociaż wiem, że funkcje tego pilota będą pożerać dodatkowo pamięć, to i tak mnie to wryło. Przecie nie będzie pochłaniać 256ramu pilocik, więc to + 256 ramu dla gpu + ppu, uuuu. Pięknie. Procek też "wpożo", 2,5gh wystarcza teraz spokojnie w kompikach w najnowszych grach, a co dopiero przy konsolowej optymalizacji :blink: :lol: :wacko: :twisted: :mellow: :lol2: :gitarzysta: :legal: :blurp: :ploom: :plom: :plum: :banana: :twisted2: :shock: :cool: :roll: :mrgreen: i wogule brakuje już emotikonów aby oddać to jak mnie wryło. A ponadto NR ma być (podobno) tańszy od konkurencji (nielicząc "kastrata" (<- moje zdanie) x-a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o gry... czyli o to w co bys gral jak kupisz kosole... nie ma zbyt swietnych tytulow. Nie biorac pod uwage Zeldy i nowych "Marjanow".

1666750[/snapback]

aaa, no też fakt, ale ja się nie przejmuje co będzie w dniu premiery konsol, bo... nie pracuje (jak większość gimnazjalistów), a do momentu aż uzbieram kaske (chociaż wolałbym, aby rodzice kupili mi przy premierze), albo i nie, bo różnie bywa, to może wyjdzie pare ciekawych i naprawde grywalnych tytułów. Czasem może wysarczyć 4-5 gierek na rok, a licze na to że przynajmniej tyle, tak grywalnych gier, będzie. Wkońcu chcą chyba wrócić na podium.

Konsole sie kupuje dla gier nie dla mozliwosci.

I tak i nie. Na NES-a też jest sporo fajnych gier :wink: Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...