Skocz do zawartości
Gość =H2o=Destroyer[PL]

Oszustwa na aukcjach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

A mi tak właśnie już pierwszy post PCMANIACZKA przypominał użytkownika z naszego forum o nicku J.H.HUDY. Ten styl pisania pasował mi dziwnie do wątku z jego słynnym rajdem z myszką po bazarze. I tak sobie myślę, czytając jego posty z tego i z innych forów, czy ten koleś ma równo pod kopułką, bo jakoś na to nie wygląda. Nie jest to chyba tylko sprawka bujnej wyobraźni tego osobnika :) Widać, że lubi aby być w kręgu zainteresowń, lecz w pewnym momencie niestety zaczyna się plątać i pogrąża się beznadziejnie w swoich krętactwach.

1688001[/snapback]

no stary zabłysłeś ;P

Przecież wiadomo że to hudy .. .

Tylko nie znam tej historii z ,,rajdem z myszką po bazarze" :D :blink: :blink: możesz przybliżyć?

co do samego osobnika jakim jest hudy, to dla niego ratunku już nie ma . .. nie pomogą psychiatrzy ani inni lekarze.

Widocznie brakło mu na kreske i musiał zrobić wałka. ..

 

Edit co wyczyniał i ile oszukał ludzi na forum pcp już niezobaczycie, miał tam chyba z 10 kont. .

Proponuje Bana na IP.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą myszką to stara historia, bodajże sprzed 2 lat. Nasz ulubieniec rzekomo znalazł myszkę, któą zgubił złodziej uciekając po dokonaniu kradzieży. No i hudy jako prawy obywatel szybko schował skradzioną i zgubioną myszkę i czym prędzej sam dał nogę. A później na forum żalił się i prosił o pomoc, bo coś mu ta łatwo zdobyta myszka nie bardzo chciała działać. Już wtedy usłyszeliśmy historię o spalonym mieszkaniu, ciężkiej sytuacji materialnej rodziców itd. Później o dziwo się uspokoił i pisał normalnie. Widać jednak, że to go dopada co jakiś czas i zaczyna się jazda od początku. A jeśli chcesz poznać bliżej historię ze wspomnianą myszką to spróbuj przeszukać posty hudego, może coś w archiwum jeszcze zostało.

EDIT. Niestety w archiwum nie mu już tego wątku.

Ale za to jest wiele ciekawych postów hudego. Tutaj nawet próbowali go otruć :):):)

Edytowane przez japa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posty na clubbing zostawny bo to dawna sprawa,

 

oczywiscie już nic nie sniffuje !!

 

Gadałem z kolesiem,najpierw powiedział że paczka została otwarta przy komisji na poczcie,zaraz potem że w domu i ciągle mówił że kasa została zablokowana przez poczte :|

 

Teraz mi napisałem że ......

 

Pomylił paczki i faktycznie dostał to co chciał dostać bo szklanki kupował również na innej aukcji allegro :|

 

Szajbus :|

 

ale linka do allegro dam jak przyjdzie kasa :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic prostszego jak podać nabywcę z aukcji i zobaczymy czy faktycznie kupił na jakiejś aukcji wspomniane szklaneczki. Niestety, ale posty pcmaniaczka nie trzymają się kupy. Przecież podanie nicka z allegro nie jest żadnym przestępstwem. Podzielam zdanie mojego przedmówcy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie niemam pytan, Koles zamawial przy okazji szklanki na allegro, dostal szklanki a zablokowali kase za przelew z telefonem ??? czy za szklanki ???

bo juz sie pogubilem???

cos chyba nasz przyjaciel PCManiaczek sie pogubil ???

Mam pytanie policjant dzwonil do ciebie w sprawie szklanek czy telefonu ???

hahahaha

niechce mi sie wierzyc ze koles zamawial tel i szklanki dostal szklanki ktore zamowil a potem poszedl na policje i podal dane kolesia od ktorego kupil telefon

.....hahahaha

 

Obawiam sie ze co niektorzy z tego forum mają zbyt bujną wyobraznie, lub za malo kresek wciagneli ....

 

PCManiaczek ---> Jedyny sposob abys udowodnil ze cala ta sytuacja miala miejsce i niejest zadnym wymyslonym kitem to podaj nicka kolesia lub swojego z allegro wtedy zobaczymy czy takowa aukcja miala miejsce, czy koles faktycznie kupowal szklanki i czy twoje konto faktycznie zotalo ci zablokowane.....bo jak narazie to jestes dla mnie zwyklym typem ktory wciska ludzią kit ... jesli sie myle i udowodnisz ze masz racje to napewno cie przeprosze, jednak narazie mowie to co mi sie wydaje i to co mysle. Mastepnym razem zanim cos napiszesz to dwa razy sie zastanow.

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce delikatnie mowiac znieslawic "firemke" sprzedajaca sprzet na allegro.

Bardzo zlewajaco potraktowali mnie w mailach gdy zadawalem pytania na temat drogiej wysylki.

Moze inaczej.

Nie dbaja o klienta, a ten jak widac byl bardzo wymagajacy jak dla nich.

http://allegro.pl/show_item.php?item=66968783 - szrot_com

 

NIE POLECAM - chociaz tutaj mozna dac negatywa mimo, ze sie nie wezmie udzialu w aukjcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci to dopiero przeginają:

http://allegro.pl/show_item.php?item=65125302

W środę zlicytowałem. Następnego dnia z rana wpłaciłem kasę na konto i zamailowałem do nich z informacją o tym. Poprosiłem również o szybką wysyłkę, bo składałem kompa dla kogoś. W sobotę ponownie zamailowałem i opdpisano mi lakonicznie, że zostanie wysłany w poniedziałek. W środę zadzwoniłem się bo nic nie przysłali i nie odezwali się. W rozmowie telefonicznej, dowiedziałem się, że dopiero dzisiaj wyśklą i to do tego całkiem inny typ niż zamawiałem, ponieważ tamtego nie mają. Wiatraczek dostałem w piątek. 9 dni. To się nazywa szybka i profesjonalna obsługa. S-Syny. Kupiłem tylko i wyłącznie dlatego u nich bo zależało mi na czasie. Na oku miałem tańszy egzemplarz (10zł) ale musiałbym poczekać 2 dni na zakończenie aukcji. Przwez tych dupków straciłem tylko czas i pieniądze. Tak więc tak wyglądają rachunki z firmą 4speed - zastanówcie się zanim coś u nih kupicie. Zresztą mailowałem do innych uczestników tej aukcji i ich też zrobili w haja. Pozytywa wystawiłem im tylko dlatego, że te s-syny na pewno dałyby mi odwetowego negatywa, a zależy mi na dobrej opinii. Zresztą i tak do tej pory nie odpowiedzieli.

Edytowane przez Excray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci to dopiero przeginają:

1692332[/snapback]

Kupiłem u nich kiedyś takie samo chłodzenie i o dziwo dostałem paczuszkę następnego dnia. A jesli chodzi o twój pozytywny komentarz, to już się wcalę nie dziwię, że wielu nieuczciwych allegrowiczów ma same pozytywy. Wykorzystują fakt, że za negatywa sami mogą odpowiedzieć tym samym, chociaż druga strona w pełni wywiazała się ze swoich zobowiązań. I ten strach przed negatywem skutkuje tym, że sami otrzymują pozytyw. Smutne ale niestety prawdziwe. Edytowane przez japa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś czekałem na przesyłkę prawie miesiąc. I gdybym wystawił nega w rewanżu otrzymałbym takiego samego, choć ja wywiązałem się w 100% ze zobowiązań. Uważam, że pracownicy Allegro powinni jednak usuwać nieuczciwe negatywy, chociaż z pewnością dojście do prawdy w każdym przypadku nie byłoby zbyt proste i dlatego to olali :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mecze sie z firma MIT - login allegro Mikan3.

 

Sprzedaja wiele ciekawych rzeczy

ostatnim hitem jest Leadtek 6600GT srednio 100-150zl taniej niz w sklepach, towar faktycznie dochodzi do wplascicieli..

 

Niestety po wplaceniu pieniedzy na przesylke trzeba czekac od trzech tygodni do miesiaca, oczym dowiedzialem sie dopiero po licytacji :P

1692437[/snapback]

A na poczatku aukcji piszą, aby "zapoznać się z informacjami w dziale o mnie". W informacjach tych jest napisane o tym czekaniu. Warto czytać dokladnie opis aukcji i wszystko co z tym związane ;) Edytowane przez lukecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu uważasz, że przesyłka jest droga ? Napęd z opakowaniem pewnie waży ponad 1 kg więc jako priorytet według cennika poczty (1-2 kg) wychodzi 9 zł. W czym więc tkwi problem ???

1692302[/snapback]

Mi wychodzi 7.50zł

cennik poczty

1.50zł pewnie liczą za opakowanie 8-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu uważasz, że przesyłka jest droga ? Napęd z opakowaniem pewnie waży ponad 1 kg więc jako priorytet według cennika poczty (1-2 kg) wychodzi 9 zł. W czym więc tkwi problem ???

1692302[/snapback]

Wystarczylo by mi to wytlumaczenie jakie Ty podales ale ladnie mnie zlali jakimis glupimi zdaniami ktore mnie obrazily.

Podejrzewam, ze mozliwosc pozoastania anonimowym daje im mozliwosc zachowywania sie po chamsku.

Zreszta jednak mozna wyslac taniej, priorytetem + "ostroznie" za 7pln bo wlasnie idzie do mnie taka paczuszka z innym DVD.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są pierwsi. Ogromna ilość osób na forum tak samo uważa.

1692984[/snapback]

Roznica jest miedzy rozwydżonym malolatem a firma w XXI wieku w ustroju kapitalistycznym.

Jezeli tak beda zalatwiac klientow to sie szybko skonczy.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u tych debili co zwią sie policją :|

Oni są chorzy:|,powiedzieli że nie mogą przyjąć zgłoszenia bo w takim wypadku musze odczekać 14 dni bo to jest maxymalny czas przekazu pieniędzy :|

Jak po 14 dniach kasa nie wróci to moge zgłośić :|

a tak pozatym to gadałem z pocztą,nie mają prawa nie odesłać kasy nawet jak spiszą protokół !!!

można otworzyć paczke przy komisji itp ale kase tak czy siak mają obowiązek odesłać !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paolowawa jak nie rozumiesz takiej prostej sprawy to albo masz 13 lat albo masz powyżej 14 lat i jesteś niedorozwinięty .....

 

Dzwoniłem dziś na poczte w tej miejscowości , było to tak:

 

Listonosz przyniósł facetowi paczke,odebrał i zapłacił...po 30 minutach pobiegł na poczte że zamiast telefonu w paczce były płyty komputerowe cd (mnie pisał że były szklanki no ale mniejsza oto),babka na poczcie powiedziała że ją to nie interesuje co tam było bo poczta zrobiła to co miała zrobić,więc poszedł na policje i powiedział że znalazł płyty zamiast komórki (jego ojciec jest rzekomo policjantem),policjant wypisał kwitek i dał go kolesiowi który poszedł na poczte,po 2 godzinnej kłotni poczta zgodziła sie zatrzymać kase na okres kilku dni,jednak z racji tego że nie mogą tego robić (bo facet wsadził sobie co chciał u siebie w domu) to kasa została wczoraj zwolniona i wysłana do mnie ,więc jutro powinna być umnie w domu !!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paolowawa jak nie rozumiesz takiej prostej sprawy to albo masz 13 lat albo masz powyżej 14 lat i jesteś niedorozwinięty .....

 

Dzwoniłem dziś na poczte w tej miejscowości  , było to tak:

 

Listonosz przyniósł facetowi paczke,odebrał i zapłacił...po 30 minutach pobiegł na poczte że zamiast telefonu w paczce były płyty komputerowe cd (mnie pisał że były szklanki no ale mniejsza oto),babka na poczcie powiedziała że ją to nie interesuje co tam było bo poczta zrobiła to co miała zrobić,więc poszedł na policje i powiedział że znalazł płyty zamiast komórki (jego ojciec jest rzekomo policjantem),policjant wypisał kwitek i dał go kolesiowi który poszedł na poczte,po 2 godzinnej kłotni poczta zgodziła sie zatrzymać kase na okres kilku dni,jednak z racji tego że nie mogą tego robić (bo facet wsadził sobie co chciał u siebie w domu) to kasa została wczoraj zwolniona i wysłana do mnie ,więc jutro powinna być umnie w domu !!!!)

1695526[/snapback]

OMG. przecież to wogóle nie trzxyma się kupy. .

Ale mniejsza o to, ;]

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=3833135

 

Wałeczek jak się patrzy, stawiam krate piwa że to przekręt.

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PCManiaczek jak masz mnie obrazac to ucisz sie lepiej, bo jak narazie to ty dajesz dowod na to ze chyba zostales palcem zrobiony.

powiedzialem ci co o tobie mysle ale jak nierozumiesz to powtorze to jeszcze raz. Jestes dla mnie jednym wielkim walem i tyle.

 

Kazdy cie prosil o link do aukcji poki niema linku to cala ta historia jest dla mnie wyssana z malego palca.a wszystkie twoje posty na tym i innych forach są tylko na to dowodem

 

@dszywala --> to kiedy sie mozna wkręcić na ten browarek ??

Trzymamy z chlopakami za slowo......hahah

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cicho siedzieć nie będe,mam prawo mówić swoją racje !

Kasa przyszła godzine temu,żadnego wała nie zrobiłem a jeśli oskarżacie kogoś bez dowodu to jesteście po prostu debilami :|

1696298[/snapback]

pcmaniaczek, debili poszukaj sobie w rodzinie, a nie na Tweaku. Takie zachowanie jest niemile widziane u nas. Na przyszłość zastanów się, zanim coś równie "inteligentnego" napiszesz.

A tymczasem forum odpocznie od twoich postów przez dwa tygodnie. Wszystko zgodnie z cennikiem zamieszczonym w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...