Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

juz znalazlem ten reagent, w jakiejs jaskini lezal w rejonach Cliffs of Azunai, to reagent w nazwie z rainbow, bo ona mowila ze rozszczepial swiatlo na kilka kolorow itd, a to byl quest u tej cizi co jej dziadka laska przestala dzialac.......

 

ale teraz mam nowy problem, szukam trzech czesci legendarnej laski, ktore maja sie znajdowac w roznych miejscach w reliquary of Isadura i Isaura (czy cos tam)

jedna juz mam, byla w reliquary blisko Cliffs, pozniej bede szukal w reliquary kolo Snowbrook, ale zanim zaczne chce znalezc reliquary w Northern of Vai'lutra Forrest (ale zlazlem caly ten Vai'lutra las i zero...)

help... przydaly by sie jakies namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam co mam zrobic w rozdziale 7 aktu pierwzsego, powybilaem wszystko, strzalak kaze mi isc miedzyinnymi do "small canion" a tam nic! czytam w quescie ze musze znalezc jaka jaskinie z napisem na scianie ktora ma mi otworzyc droge do czegos tam??????nie jarze!jak ktos wie, a wie na bank to niech mi poradzi, z gory wielkie thx

 

aha i jaka jest kombinacja przy tym pomniku w krypcie w Azunite???

Edytowane przez MaZielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LouisCiffer sory stary ale dokladnie nie pamietam :mur: ->ten medalion wypadl mi w 3 mieście gdzieś na drodze po wyjściu przez tą pierwszą brame( ta ktora jest tiwerana jao pierwsza) , napewno nie była to żadna ukryta lokacja, ani droga "boczna" , dokladniej nie powiem bo nie pamietam ,a niechcialbym też nikogo wprowadzać w błąd :mur: ...ale nie martwcie sie podobno to głupi ma szcęście :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz znalazlem ten reagent, w jakiejs jaskini lezal w rejonach Cliffs of Azunai, to reagent w nazwie z rainbow, bo ona mowila ze rozszczepial swiatlo na kilka kolorow itd, a to byl quest u tej cizi co jej dziadka laska przestala dzialac.......

 

ale teraz mam nowy problem, szukam trzech czesci legendarnej laski, ktore maja sie znajdowac w roznych miejscach w reliquary of Isadura i Isaura (czy cos tam)

jedna juz mam, byla w reliquary blisko Cliffs, pozniej bede szukal w reliquary kolo Snowbrook, ale zanim zaczne chce znalezc reliquary w Northern of Vai'lutra Forrest (ale zlazlem caly ten Vai'lutra las i zero...)

help... przydaly by sie jakies namiary

1624864[/snapback]

 

northern veltura forest (nad miastem) teleport do elen'lu isles i stamtad wracasz sie i jak zobaczysz kapliczke do chantow to zacznij sie rozgladac za takim zejsciem do takiego malego wawozu

 

majac mape tak ustawiona ze te wysepki male masz na gorze to to bedzie po lewej stronie na wysokosci kapliczki (mysle ze jakos trafisz:)

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge zwerbowac nature/combat maga ? u Inn nie ma , wiec ?

1625250[/snapback]

Dobry nature mag to babeczka u ktorej bedziesz questa robil, i ona pozniej ci bedzie zdejmowac te obroze niewolnika, po quescie sama ci zaproponuje wspolny wypad za miasto...

 

elegancki pet to Dire wolf, na poczatku go nie ma, ale jak zapytasz w pet sklepie o cos specjalnego to ci da questa zebys Dire wolfa odnalazl, po tym quescie mozesz go u niej kupic

 

dobry half giant to koles uwieziony w dole za fortecą, za desertem, tez po quescie mozna sie z nim skumac

 

a combat mag dobry to babeczka w drugim akcie w miescie Amalu, ktora ma most naprawic, pozniej proponuje spólke (ale testowalem kobitke, bo odstawilem wilka, ale sie nie sprawdzala, a wilk czesal wszysko elegancko, wiec do niego wrocilem, poza tym sentymant mialem bo nazwalem go jak mojego psa) :)

 

 

LouisCiffer thx juz chyba sobie przypomnialem to miejsce..

Edytowane przez silver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obroze to mialem zdjeta na samym poczatku gry, a teraz jestem z lekka dalej :P

a co do half gianta to mam Lothar'a :) dobrze go zrobilem i ma spoko dmg :D

 

a moj pet to skorpion, tak go zrobilem ze ma 2x wiekrzy dmg od ludka ktorego sie tworzy na poczatku gry :lol:

 

czyli nature maga mam szukac w wiezienu ?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINKIN_PL -> wszysto zostaje i skrzynia i to co masz na sobie i w plecaku zaczynasz cala ekipa jaka miales ale postacie ktore nie sa dolaczone nie beda w inn od razu tylko musisz je od nowa spotkac

 

MaZielony-> kombinacja byla juz w tym watku podana poszukaj sobie

a co do tego rozdzialu 7, to to jest zaraz po tym jak znalazles fontane? jesli tak to masz wyjsc z miasta druga droga (kolo pet shopu)

 

ja tez kozystam z lothara :) ale mojej postaci combat maga nie ma szans przebic pod wzgledem dmg (2500-2900 :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINKIN_PL  gdzie znalazles ten medalion? (moze tak samo jak wiadro jest zawsze w tym samym miejscu)

1624027[/snapback]

Niezainteresowani niech nie czytają !! ;)

 

Medalion jest ostatnią nagrodą za wykończenie (;)) Areny w mieście elfów (to drugie). Jest ona w piwnicy gospody. Trzeba pogadać z barmanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezainteresowani niech nie czytają !! ;)

 

Medalion jest ostatnią nagrodą za wykończenie (;)) Areny w mieście elfów (to drugie). Jest ona w piwnicy gospody. Trzeba pogadać z barmanem.

1626380[/snapback]

no takie newsy mnie ciesza:) sprawdze koniecznie wieczorem powiem szczeze ze piersze slysze o jakijs arenie

 

wiecie moze cos o zadaniu dla towarzyszy z druzyny?

chodzi mi o vic, daru, eve,

 

lothara, armena,finale,i sartana powoli rozgryzam ale zastanawiaja mnie questy dla pozostalych postaci gdzie sie zaczynaja glownie dalej sobie poradze

 

->MaZielony szczeze powiem ze nie pamietam co sie tam robilo ale jakos nie przypominam sobie zeby tam jakies problemy byly poszukaj na pewno cos znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. uwolnilem half gianta z tej dziury, przytym odmówilem współpracy z nim :D i sobie uciekl :) gdzie moge go teraz znalezc ??

 

2. W jaskini (Azunite Cavern ), gdzie szukalem artefaktu Azunite znalazlem zejscie winda na dol, jednak na samym koncu pojawiaja sie drzwi ( Ancient Stone Door) z napisem .. ( "This door is locked and a portion of its surface seems to be missing. The hole looks to be right about size and shape of the stone tablets commonly fabricated in the first age " ). Gdzie moze znalazc ten kamien ? do otwarcia drzwi ??

 

3. W 1 akcie w zakladce misji Secondary pod misja "Dirk Wolf" mam caly czas znak zapytania, co to za quest ??

 

Dzieki z góry z pomoc

Edytowane przez pszczesny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.w miescie w tawernie (INN) prawdopodobnie w miescie z akt w ktorym akurat byles jak spotkales tamta postac, jesli kogos przylaczyles i odlaczyles to gadasz z innkeeper (w dowolnym juz miescie) i mowisz ze szukasz starych towarzyszy i masz wtedy dostep do wszystkich ktorych kiedys miales dlatego dobrze jest na chwile przylaczac kazdego kogo sie spotka i zaraz go wywalic:)

 

2.to jest jakis poboczny quest chyba z 3ciego aktu (wiec sie kiedys tam wrocisz jak go bedziesz robil) ale nie dam glowy bo jest sporo takich drzwi otwieranych przy okazji jakiegos questa

 

3.hmm musialbym zerknac a teraz siedze w pracy :(

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirk Wolf to prosze ja ciebie bardzo interesujacy "pet", ktory po wykonaniu questa pojawia sie w sklepie. Jest to chyba najpotezniejszy stwor.

 

@LouisCiffer: piszesz, ze twoj combat mag zadaje obrazenia na poziomie 2900 - jakims czarem, czy bronia, na ktorym jestes lvl, generalnie jakies szczegoly prosze, bo ja najwiecej moge walic kula ognia o mocy niecalych 200, a jestem na 27lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz napisze ci orientacyjnie bo nie pamietam dokladnie a siedze w robocie to nie sprawdze, ale wieczorkiem moge dokladnie ci napisac czy jakiegos screena zapodac a wiec:

lvl kolo 58-59

czar firebolt IV (czy jakos tak w kazdym razie pojedyncza kula)

int >400 (moge miec kolo 450 ale czar na tym poziomie juz wiecej nie sie nie rozwija dopiero na firebolt V bedzie bardziej sie rozwijal z wieksza int )

do tego wrath of magic (znowu nie wiem czy to sie tak nazywa ale dziala tak jak pisze) rzucany przez nature maga +29% do obrazen od magi

 

wszystko razem + pare przedmiotow dajacych % do zadawanych obrazen od combat megic i mam tak jak napisalem mniej wiecej 2500-2900

 

jako ciekawostke powiem jeszcze ze warto rozwijac u combat maga detonation, ponad 9500 dmg w promieniu paru metro

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolejnych tajemniczych drzwi :D :

Info :

Akt I. Wychodzimy portalem do : The Southern Greilyn Jungle, idziemy obok do Razka's Ruins ( Na ruiny skladaja sie same schody z 4 stron swiata a na samym dole zjezdza sie winda na dol. Na koncu tunelu pojawiaja sie drzwi z napisem : " This door are locked and required a key. It appears to be marked with an inscription that reads: X. " Ktos ma pomysl jak je otworzyc, przeszedlem caly akt I ale nadal niemam zadnego klucza aby je otworzyc. :-P

 

ps. Louis chodzilo Ci zapewne o Devastation :-P Combat magic damage x%

Edytowane przez pszczesny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie ze jak skonczyles jakis akt zostaly ci jakies zamkniete drzwi itp bo sporo questow pobocznych z puznijszego etapu gry zmusza nas do wracania w tamte miejsca :)

wiec jak skonczysz gre i cos ci wtedy zostanie to mozesz zaczac sie zastanawiac co przeoczyles

 

pszczesny -> nie, nie o devastation :) raczej cos jak detonation i to sa te ladujace sie specjalne umiejetnosci

 

a devastation oczywiscie na maxa :) niestety tylko do 20tu sie da i nie da sie podbic wyzej przedmiotami

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zadanie w pierwszym miescie gdzie jestem wiezniem zeby rozwalic 4 wieze. rozwalam ostatnia i w dzienniku pojawia sie napis zebym pogadal z babka kolo wiezienia to zaliczy mi quest. nie ide od razu do miasta tylko troche dalej i mnie zabili. jak wczytalem i poszedlem pogadac z ta babka ona mi mowi ze jeszcze nie skonczyloem. w dzienniku mam napisane ze rozwalilem wiec poszedlem sptrawdzic i zgadza sie. dlaczego nie zalicza mi tego zadania??? pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirk Wolf to prosze ja ciebie bardzo interesujacy "pet", ktory po wykonaniu questa pojawia sie w sklepie. Jest to chyba najpotezniejszy stwor.

1626672[/snapback]

Niezainteresowani niech nie czytaja!

 

Potęrzniajsza jest Light Najad. Do zdobycia po skończeniu areny. Ona dopiero zaczyna rosnąć (zjadać przedmioty) na poziomie 36 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalafior_clone sporbuj wylaczyc gre wczytac posprawdzac czy na pewno wieze sa rozwalone i sprobowac jeszcze raz pogadac z babka (moze z kims innym masz pogadac? ) jesli nic nie pomoze to prawdopodobnie bug :/ (czytalem na zagranicznych forach ze sie czasmi zdazaja takie historie) mozesz sprobowac z latka 2.1 moze akurat cos pomoze

 

Outlander napisz cos o tej "arenie" co to jest i z czym sie to je :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec moze ja sie wtrąco co do tej areny :D . Wiec znajduje sie on pod knajpa w miescie w II akcie ( amandlu). Schodzimy na sam dol gdzie znajduje sie chlopek :lol2: ktore sprzedaje nam kolejne monety do aktywacji machiny ktora zsyla nas na dol aby walczyc z potworami. Monety sa od 1-9. Doszedlem do 5 a bylo juz blisko od respawn :-P Na 5 poziomie byly potworki rzedu 30lvl. Nie przeszedlem jej calej wiec nie moge powiedziec wiecej jesli chodzi o nowego peta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec moze ja sie wtrąco co do tej areny  :D . Wiec znajduje sie on pod knajpa w miescie w II akcie ( amandlu). Schodzimy na sam dol gdzie znajduje sie chlopek  :lol2: ktore sprzedaje nam kolejne monety do aktywacji machiny ktora zsyla nas na dol aby walczyc z potworami.  Monety sa od 1-9. Doszedlem do 5 a bylo juz blisko od respawn  :-P  Na 5 poziomie byly potworki rzedu 30lvl. Nie przeszedlem jej calej wiec nie moge powiedziec wiecej jesli chodzi o nowego peta.

1627104[/snapback]

thnx :)

a z kim trzeba zagadac wczesniej bo tamten pacholek na dole nic konkretnego mi nie powiedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem swoja ekipa w 2 akcie, zasavowalem gierke i jeszcze bedac w grze zresetowalem kompa...kiedy pozniej wchodze do gierki patrze ze niema mojego posta :unsure: jednak w moich dokumentach w folderze gdzie znajduja sie savy ds2 wszystko jest, probowalem wycinac i wklejac jednak dalej niema mojego savu...da sie cos z tym zrobic bo od nowa niechce mi sie grac :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...