Skocz do zawartości
ULLISSES

Windows 7 (Seven) 32bit/64bit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mucha1414

To nie jest folder z grą, tylko z filmikiem GTA IV. Zawsze kiedy robiłem filmik to konwersowałem go i wrzucałem na pulpit. Wszystkie inne foldery się usuwały, tylko ten nie chce.

 

 

A tego sposobu nie rozumiem

 

uruchom -> cmd -> przejdź do katalogu gdzie widnieje ten folder a potem rd "nazwa folderu"

 

Wiem, że mam uruchomić CMD ale co dalej, do jakiego katalogu mam wejść w tym CMD ? Rozpisz to jakoś bo nie ogarniam :mur:

Edytowane przez mucha1414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mucha1414

 

A ja dalej obstaję przy swoim i tłumaczę łopatologicznie:

 

1. Wciśnij klawisz z logo Windows i trzymając go wciśnij na klawiaturze R

2. Pojawi się okno, w którym musisz wpisać cmd (Enter)

3. Win7 rozpoczyna zawszę z tego samego miejsca, tj. (w Twoim przypadku) C:\users\Damian>

4. Następnie wpisz polecenie cd Desktop (Enter)

5. Wyświetlana ścieżka powinna wyglądać tak: C:\users\Damian\Desktop>

6. Następnie wpisujesz - rd "nazwa folderu". W Twoim przypadku będzie to - rd "GTA 4" (Enter)

 

Pomogło :?:

 

Zastanawiam się, czego to oni teraz uczą na informatyce ...

 

:damage_wall:

 

Przecież masz napisane najprościej jak się dało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamerskie pytanko ;]

Jak wyrzucić ikonę centrum akcji i sieci z traya? ;>

 

"Dostosuj... > Włączanie i wyłączanie ikon systemowych" i włączasz i wyłączasz to co chcesz.

 

Prosze o podanie instrukcji jak w Windows 7 zalogowac sie jako uzytkownik SYSTEM.

 

SYSTEM to po prostu system operacyjny, a nie użytkownik. Konto takiego użytkownika nie istnieje, więc nie da się zalogować na konto którego nie ma. Edytowane przez kamail86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niejako podobny problem z uprawnieniami od "SYSTEM". Próbuję usunąć katalogi z System32/driverstore, jestem na koncie admina z wyłączonym uac, próbowałem też z głównego konta admina oraz trybu awaryjnego - 0 efektu.

 

@mucha1414

Nie wiem czy to zadziała na w7, ale może zainstaluj Unlockera i każ mu skasować folder po restarcie?

Edytowane przez Duelist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niejako podobny problem z uprawnieniami od "SYSTEM". Próbuję usunąć katalogi z System32/driverstore, jestem na koncie admina z wyłączonym uac, próbowałem też z głównego konta admina oraz trybu awaryjnego - 0 efektu.

 

A nadałeś im uprawnienia dla swojego użytkownika? Przejąłeś katalog na własność (zmieniłeś w nim właściciela na siebie)?

Poza tym to mam nadzieje że wiesz co usuwasz. Bo jeśli nie to możesz uwalić system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nadałeś im uprawnienia dla swojego użytkownika? Przejąłeś katalog na własność (zmieniłeś w nim właściciela na siebie)?

Poza tym to mam nadzieje że wiesz co usuwasz. Bo jeśli nie to możesz uwalić system.

Ja konkretnie nie moge usunac klucza w rejestrze, bo nie mam dostepu. Jedynie SYSTEM ma pelna kontrole. W XP i VISTA mozna bylo sie zalogowac jako SYSTEM. Probowalem zmienic wlasciciela klucza, ktory chcialem usunac, ale bezskutecznie (pojawia sie komunikat "Edytor rejestru nie moze ustawic wlasciciela dla wybranego klucza lub niektorych jego podkluczy").

 

Prosze o instrukcje, jesli ktos ja zna, jak zalogowac sie jako SYSTEM (czyli pelne uprawnienia). Nie prosze o bezsensowne odpowiedzi typu:

 

A kto to jest uzytkownik SYSTEM? Moze byc uzytkownik Administrator jak juz.

Prosze, ja nie wymyslilem uzytkownika SYSTEM: Zalogowanie się jako system w xp i viście • programosy.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie: Grupuj według -> więcej -> i tam odznaczyć wszystko bądź to co Was interesuje

 

ja już wcześneij tak zrobiłem, ale jest jeszcze NAZWA której nie da sie wyłączyć i autorozmieszczenie ciągle jest aktywne.

naprawde nie ma sposobu na to ?

 

i jeszcze:

jakie stery na win7 64 Professional by nie wyskakiwał taki błąd ?

http://img52.imageshack.us/i/111fty.jpg/

 

wykrzacza sie launcher. mam najnowsze stery, chyab 1.18.

 

czy ktoś testował?

Board FrazPC.pl - Nowe stery do X-Fi do Windows 7

PAX PCI XFI All-OS-Driver V1.55 ktoś używał może tego ?

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam gg 6.x i mam taki troche dziwny problem, powiedzmy ze mam 3 rozmowy otwarte, gadam w 1 okienku, dostaje wiadomosc i teraz problem jest taki ze nie mruga mi pasek [na pasku zadan] z oknem tej rozmowy takze za bardzo nie wiem kto mi odpisal. Problem wystepuje tylko wtedy gdy ktorekolwiek okienko z rozmowa mam aktywne jak np mam aktywna przegladarke to wszystko mruga poprawnie ale jak juz mam aktywne okno z jakas rozmowa to juz sie psuje. :(

 

Jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić komunikator na coś nowszego. GG6 to już staroć (ostatni build z 2005r), dobrze że w ogóle odpala na Viście / 7, nie mówiąc o tym że sporo elementów z aktualnego protokołu GG nie jest przez niego obsługiwane.

 

Jak szukasz czegoś równie mało pamięciożernego i "lekkiego", spróbuj WTW, sam się z GG6 na niego przesiadłem i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już wcześneij tak zrobiłem, ale jest jeszcze NAZWA której nie da sie wyłączyć i autorozmieszczenie ciągle jest aktywne.

naprawde nie ma sposobu na to ?

 

Miałem właśnie pytać o to samo, a widzę, że nie tylko mi to jest potrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić komunikator na coś nowszego. GG6 to już staroć (ostatni build z 2005r), dobrze że w ogóle odpala na Viście / 7, nie mówiąc o tym że sporo elementów z aktualnego protokołu GG nie jest przez niego obsługiwane.

 

Jak szukasz czegoś równie mało pamięciożernego i "lekkiego", spróbuj WTW, sam się z GG6 na niego przesiadłem i nie żałuję.

 

Jakos jednak wole 6.x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos jednak wole 6.x.

No to przykro mi ale raczej nic na to nie poradzisz. Radzę zresztą zacząć rozglądać za czymś innym bo pojawia się ostatnio coraz więcej plotek że kolejne zmiany w protokole GG zupełnie uniemożliwią używania starszych wersji GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakiś programik, który potrafi wyświetlić miniaturkę zdjęcia/pliku wideo lub treść pliku tekstowego w okienku po najechaniu na taki plik? QTtabbar miał taką opcję i pod Vistą fajnie to działało (poza tym zakładki okienek), ale OIMW nie wspiera najnowszego systemu od Microsoftu..

 

EDIT: Wiem, że jest okienko podglądu, ale ono mi nie pasuje..

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ustawisz wielkość ikon na minimum średnią to system automatycznie stworzy podglądy plików video/zdjęć/okładek w plikach mp3 (pod warunkiem, że są zapisane w tagach).

Jeżeli chodzi Ci typowo o podgląd tylko po najechaniu na ikonkę to niestety nie wiem czy taki program istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem świeży system a następnie chciałem przetestować Outpost firewall, niby wszystko dobrze ale postanowiłem go odinstalować. Firewalla już nie ma ale pojawił się problem z windowsowym a dokładniej to dostaje informacje ze "Zapora systemu windows używa nie zalecanych ustawień" po kliknięciu "Użyj ustawień zalecanych" niby wszystko wygląda dobrze ale po włączeniu firefoxa lub IE albo programy dostają zmuły albo strony się nie chcą odpalić (oba programy są dodane w wykluczeniach firewalla), ale co ciekawe jeżeli wyłącznie i włączę jeszcze raz firewalla wszystko wraca do normy.

Proces pojawia się po każdym uruchomieniu od nowa systemu, najpierw informacja ze nie są użyte zalecane ustawienia odnośnie firewalla, poprawiam to, nie działa firefox, resetuje zaporę i dopiero mogę normalnie działać. Przywracałem ustawienia domyślne odnośnie zapory i też nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany : )

przed instalacja outposta posiadałem jeszcze kaspersky antiwirus, outpost musiał coś w kasperskym namieszać i to on blokował połączenia firefoxa, po reinstalacji kasperskiego wszystko wróciło do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...