Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Hey ludzie a ja tam nie narzekam mi gta lezy :-P na sprzecie z podpisu gra ciagnie 30-35 klatek::D na zewnatrz w srodku jedzie 50-60. Gram 1024x960 16 bit aax2 reszta powlaczana i widocznosc na 1/2;P(catalysty 5.6) Gra sie milo tylko ta giera powina miec mniejsze wymagania troche nie postarali sie konwertujac na pc. No ale jakos idzie. A co do grafiki to bardzo mi sie podoba:D (duzo zmian co do vc) niektorzy tu przesadzaja ze grafa im nie pasi jakby chcieli grafe np. jak w far cry to watpie zeby ktos tu pogral :rolleyes:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do modu na draw distance to czasami widać brak tekstur

 

co do 100% to samochodzy sa niezniszczalne, policji nie ma ma sie jakies bronie itd. takie bonusy, moim zdaniem warto przechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha.W 1024 bez AA Radek 9800 pro bije na glowe GF 6800

1498950[/snapback]

1 fps to "bicie na glowe"? btw fajny test, ilosc fps wzrasta z wlaczeniem AA :blink:

Do tego testy byly robione na 2 kompach #1 4800+ Dual core, #2 XP 2600+ :blink: wiec wszystkie wyniki kart na PCI sa przeklamane wzgledem tych na AGP.

Pisales ze smigasz na sprzecie z podpisu, ile fps srednio? Zaraz napiszesz ze jest plynnie "na oko", a frapsem patrzyles...? Z drugiej jednak strony da sie grac juz na 20-25 fps, szybkie ruchy kamera nie sa mozliwe, ale grac sie da.

U mnie na 1gb, 6800le 16/6 i 2400mhz w 1280x1024 @ full z AAx3 srednio 30-35 fps, ale sa momenty ~20 ;/ o dziwo nie w czasie duzych strzelanin, a np przejezdzajac przez most na odludziu :mellow:

 

ps czy jesli opnanuje jakas bron na poziomie "hitman" zwieksza sie jej zasieg? Narazie mam tylko ak47 i nie zwrocilem uwagi czy cos sie zmienilo.

Edytowane przez boomer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja jestem na next wyspie i mam pierwsza misje u C (policjant) :wink: i teraz kaze on mi jechac do chatki na wielkiej gorze, hm mam aparat, ale co? Zrobic mu zdjecia? robie a on ucieka... Sledzic go czy zabic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac jeszcze do eXtra kawalkow pasujacych jak ulal do GTASA to polecam Dr.Dre & Snoop Dogg - Still D.R.E.

pozatym szkoda ze nie mozna u fryzjera osobno sobie robic brode i osobno wlosy, bo wiekszosc fryzur to sa bez brody :( i to co jest dziwne w tej grze to ta w nadmiernej ilosci "londynska mgla" ktora potrafi niezle umilic zycie. swoja droga skoro San Andreas jest takie wielkie to az sie boje pomyslec co wymysla w Liberty City :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja jestem na next wyspie i mam pierwsza misje u C (policjant) :wink: i teraz kaze on mi jechac do chatki na wielkiej gorze, hm mam aparat, ale co? Zrobic mu zdjecia? robie a on ucieka... Sledzic go czy zabic?

1499027[/snapback]

Zaczaj się w garażu, gdzie stoi jego auto, i zacznij ochronę zabijać. Jak przybiegnie to go też kropnij. Potem zdjęcie i koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

1 fps to "bicie na glowe"? btw fajny test, ilosc fps wzrasta z wlaczeniem AA :blink:

Do tego testy byly robione na 2 kompach #1 4800+ Dual core, #2 XP 2600+  :blink: wiec wszystkie wyniki kart na PCI sa przeklamane wzgledem tych na AGP.

Pisales ze smigasz na sprzecie z podpisu, ile fps srednio? Zaraz napiszesz ze jest plynnie "na oko", a frapsem patrzyles...? Z drugiej jednak strony da sie grac juz na 20-25 fps, szybkie ruchy kamera nie sa mozliwe, ale grac sie da.

U mnie na 1gb, 6800le 16/6 i 2400mhz w 1280x1024 @ full z AAx3 srednio 30-35 fps, ale sa momenty ~20 ;/ o dziwo nie w czasie duzych strzelanin, a np przejezdzajac przez most na odludziu :mellow:

 

ps czy jesli opnanuje jakas bron na poziomie "hitman" zwieksza sie jej zasieg? Narazie mam tylko ak47 i nie zwrocilem uwagi czy cos sie zmienilo.

1499008[/snapback]

CHodzi o to,ze porownaj sobie karty graficzne.Nawet wersja LE jest o niebo szybsza od 9800 a jednak 9800 go przebilo.Dziwi mnie natomiast,ze na takiej karcie miales spadek do 20 klatek.Chyba to byl czysty przypadek bo az w to nie da sie uwierzyc.Ja gram u sebie,ale z AAx2 i tak jak mowilem,srednio mam 30 (spadki mam jak wlacze framelimiter) a roznica w plynnosci jest ogromna.Natomiast jak chce miec ciagle 40/50 fpsow to wlaczam sobie 1024 z AAx2 i po sprawie,jednak roznicy jako takiej nie czuc a poniewaz mam monitor 19 calowy to wypadaloby dostosowac rozdzialke do pulpitu,stad gram tak a nie inaczej,pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje taka zabawe zamiast glupich czy mi pojdzie itp:

 

ILE MAX WYGRALISCIE NA WYŚCIGACH KONNYCH???

 

piszcie tez najlepiej ile obstawiliscie, ile do ilu bylo i na jakiego konika

 

ja - 7.480.000 , konik nr5, 11/1, obstawilem 680.000 :D

 

EDIT------------------------------

 

aha zeby ktos nie pomyslal ze na kodach uzyskalem tyle kasy..nie!! gram bez kodow oczywiscie..mialem ok. 30.000 po roznych misjach..i zaczalem grac na wyscigach..wiec te 680.000 tysiecy ktore obstawilem bylo wynikiem poprzednich wygranych tez na wyscigach :D

Edytowane przez lukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie ale wy robicie smietnik !! Co chwile pytania "co zrobic w tej misji ?" no przeciez w internecie jest cala masa solucji i tam sa odpowiedzi na te pytania... macie tu dwa:

http://www.gta.pl/ fajnie opisane kobiety w grze ;)

http://gta.gry-online.pl/ dobra solucja, spraye, muszle, podkowy, fotki bardzo dobrze pokazane i opisane gdzie sie znajduja

 

I koniec pytan co zrobic w jakiejs misji, jak cos znalezc bo to juz denerwuje i zasmieca.

 

 

Nie wiem czy to wina sprzeru ale wydaje mi sie, ze nie bo caly weekend gralem w GTA ni nic takiego nie zauwazylem :) Otoz wczoraj sobie robilem zdjecia aparatem zeby uzyskac 50 fotek w grze i po wykonaniu paru zdjec gra zaczela mi przycinac, im wiecej ich robilem tym bardziej mi sie przycinala i to strasznie przeszkadzalo. Za pierwszym razem reset kompa zrobilem i wszystko pozniej gralo, znowu robilem zdjecia i sytuacja wrocila. Zapisalem gre, wylaczylem i wlaczylem tym razem sama gre. No i wszystko znowu plynnie :D I nastepnie pare zdjec i sytuacja wrocila. Jakby zdjecia powodowaly straszne przyciecia. Ciekawy przypadek, czy wy tez tak mieliscie ? Jesli nie to czekam na osoby co to sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wertuje ten temat już dwa dni. Próbowałem różńych wskazówek. Nie wiem czy to wina mojego sprzętu ale giera dostaje twarde zwiechy, wszystko staje i tylko reset pomaga. Nie mam natomiast żadnych problemów ze znikającymi teksturami i dźwiękiem.

Catalyst 5.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wertuje ten temat już dwa dni. Próbowałem różńych wskazówek. Nie wiem czy to wina mojego sprzętu ale giera dostaje twarde zwiechy, wszystko staje i tylko reset pomaga. Nie mam natomiast żadnych problemów  ze znikającymi teksturami i dźwiękiem.

Catalyst 5.6

1499137[/snapback]

ja na moim radku x800pro tez mialem zonki i pomogla zmiana na catalysty 5.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

hehe nie jedzcie za duzo;) bo sie pozygac mozna...

na ktorej stronie ktos opisywal jak sie zaspokaja wskaznik sex bo niemoge znalesc;)))

i mial ktos moze taki problem ze nie mogl wejsc do zakladki advance? w opcjach grafiki... bo mi sie poprostu gra zawiesza jak tam daje;)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie jedzcie za duzo;) bo sie pozygac mozna...

na ktorej stronie ktos opisywal jak sie zaspokaja wskaznik sex bo niemoge znalesc;)))

i mial ktos moze taki problem ze nie mogl wejsc do zakladki advance? w opcjach grafiki... bo mi sie poprostu gra zawiesza jak tam daje;)

1499227[/snapback]

 

Tak ja mam taki problem na jednym z komputerow w domu. Mianowicie (uwaga :D) AMD 1700+, 256DDR, GEFORCE 256 32MB i chodzilo !! tyle ze jak chce wejsc w opcje zaawansowane(advenced) to mi wywala blad pliku exe gry(nie wysylaj raportu i te sprawy microsoftu). Moze jest to spowodowane ze nie byla plyta w napedzie ? Nie wiem co dokladnie ale nie moglem zmienic detali i rozdzialki oraz zasiegu widoku aby gra lepiej chodzila, a mysle ze po tych zmianach bylo by grywalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ma ktos moze problem z grafą w sesnie takim ze wyskauje VPU Recorver?I sterownik zostal zresetowany?mam sprzet jak w podpisie i catalysty 5.6 Co jakis czas mi wyskauje blad VPU

1499336[/snapback]

Ja zaczalem taki miec odkad przeinstalowalem sterowniki 5.6.Zamiast przyspieszac to nie dosc,ze one zwalniaja to jeszcze dzieja sie z gra dziwne rzeczy.Najlepsze sa stery 4.2 Jakby dzisiejsze gry na nich dzialaly to bym bez problemu sie na nie przesiadl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze problem z grafą w sesnie takim ze wyskauje VPU Recorver?I sterownik zostal zresetowany?mam sprzet jak w podpisie i catalysty 5.6 Co jakis czas mi wyskauje blad VPU

1499336[/snapback]

Na moim radku miałem to samo, te catalysty 5.6 są jakieś lewe zainstaluj. Starsze catalysty lub jakieś omegi.

Edytowane przez MaRo2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadac po miescie czy autostrada kiedy nacisne mouse3 - guzik od patrzenia do tylu, losowo przedemna pojawiaja sie samochody :blink: . Czasami jak jest duzo miejsca - widze przed soba 1-2samochody gdzies daleko, wciskam przycisk i cyk 5 fur! :huh:

Tez tak macie? :huh:

 

Do Moderatora :D : Prosze o dopisanie do tematu - "Masz pytanie/problem? Patrz strona pierwsza" albo cos takiego...

Malo ktory inteligent wie ze trzeba tam zagladac. Wymbardziej jakis dzieciak nie bedzie przegladal 30 stron zeby znalesc odpowiedz na swoje pytanie - co gorsza nie znajdzie info o FAQ na pierwszej stronie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadac po miescie czy autostrada kiedy nacisne mouse3 - guzik od patrzenia do tylu, losowo przedemna pojawiaja sie samochody :blink: . Czasami jak jest duzo miejsca - widze przed soba 1-2samochody gdzies daleko, wciskam przycisk i cyk 5 fur!  :huh:

Tez tak macie? :huh:

1499484[/snapback]

Tak, to wina enginu gry niestety, lub stety - czasem jest to bardzo przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko troche wku....to ze trace bron po jakies misji ;]

ale ostatnio zyskałem KATANE :P

Nie wiem czy warto kupowac AK np + He ehh :P

Ta gra pewno nie raz mnie zaskoczy ;)

(podlozenie czegos tam na statek :D)

Misja niczym z James'a Bonda ;]

==

Edit:

A wlasnie jest mozliwosc kupienia samego ammo B)

bo z tego co widze to nie :mur: ;]

troche lipa ;]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieki za pomoc  :mur:

1499600[/snapback]

meeeen

to jest forum dyskusyjne a nie pomoc techniczna i nikt tu nie ma obowiazku ci udzielac odpowiedzi na pytania. Skoro odpowiedz nie ma tz. ze nikt nie wie i nie muszisz powielac pytania ani jakies wyrzuty tutaj robic.

 

 

A co do gry:

to jakos starasznie szybko mi sie w nia gra - pogralem moze 10h a juz 3 lokacja. Cos czuje ze gra nie wykorzysta w pełni swojego ogromu (tz. duzej mapy).

Edytowane przez burro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej Ty nie wykorzystujesz całego jej potencjału przechodząc tylko misje, a olewając wątki poboczne (siłownia, dziewczyny, tuning, wyścigi, szkółki etc.). Wtedy faktycznie całej mapy nie "zwiedzisz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...