Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Co do PB - ciekawe, jest dynamiczna akcja, ale nie czuć "mięty" pomiędzy Scolfildem młodszym, a Sarą - i to jakoś zabija ten serial.

Dżizas....jaki młodszy Scofield? jest tylko jeden...Michael, jego brat Lincoln to Burrows...

 

Tak,sara żyje.

A tak na marginesie,to Michael ma guza mózgu...Także robi się ciekawie.

 

A o tym "Californication" pierwsze słyszę, za parę dni mają puszczać w TVN...

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas....jaki młodszy Scofield? jest tylko jeden...Michael, jego brat Lincoln to Burrows...

 

Tak,sara żyje.

A tak na marginesie,to Michael ma guza mózgu...Także robi się ciekawie.

 

A o tym "Californication" pierwsze słyszę, za parę dni mają puszczać w TVN...

Ja na szczescie ogladalem juz, ale czy nie pomyslales ze ktos mogl nie ogladac i sypac tak spojlerami nie wypada raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty, s03e07 to imo dotychczas najlepszy odcinek tego sezonu. Motyw z camillą jest mocny, pojawił się przełom w śledztwie, motyw z prawniczką też jest ciekawy, dla rozluźnienia FATista i jego niunia ;] O ile na początku tego sezonu zwątpiłem, tak od 5 odcinka robi się coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x11, jakbym oglądał odcinek z serii pierwszej, dużo napięcia i ogólnie ciekawy ^^

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Scylla
ta Scylla to chyba jakiś super komputer, na fotkach promo 4x12 dokładniej to widać
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 4x11, jakbym oglądał odcinek z serii pierwszej, dużo napięcia i ogólnie ciekawy ^^

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Scylla
ta Scylla to chyba jakiś super komputer, na fotkach promo 4x12 dokładniej to widać
Dokładnie. Jeśli chodzi o napięcie to można go porównać do odcinków sezonu pierwszego :mrgreen: Zdecydowanie najlepszy epek sezonu 4'tego :)

 

@maruh

Spoiler to naprawdę dobra opcja :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 04 odcinek 11

 

jeden z lepszych w serii 4, tylko rozwaliło mnie to jak po scylle wysłali michaela który w każdej chwili przecież mógł dostać ataku i było by po akcji, ale to taka drobnostka :rolleyes:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter S03E08

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - " "
Na ten odcinek czekałem od dawna. Zaczyna być ciekawie... Interesujące jest zakończenie odcinka. No bo chyba Prado nie wybrał się na kawę do Pani prawnik ani po poradę prawną. I no biedak Anton, coś mi się wydaje, że w następnym odcinku będzie uboższy o trochę skóry z swojego ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalifornikejszon 2x08

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
dziwnie się sprawy toczą ostatnio :unsure:

Dexter 8

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
omg 3 trupy w jednym odcinku ? zapowiada się ciekawie
Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 11

 

:/

 

W tym odcinku umiescili tyle nonsensu i kompletnej bzdury ze az zal sciska. Zawsze denerwuje mnie w filmach/serialach takie zignorowanie praw fizyki albo upraszczanie pewnych "zawilych" spraw, ale w pb przeszli samych siebie :) (chodzi mi o rzeczy w stylu, ze na filmach akcji zawsze komputer wydaje z siebie najrozniejsze piszczace dzwieki czy to jest minimalizacja okna, czy progres paska postepu, albo drzwi z zamkiem kodowym maja wyswietlacz z animacja 3d po wpisaniu prawidlowego kodu.. ).

W pb juz kiedys w pierwszym sezonie pojechali z odwiertami w scianie (odleglosci od siebie na wzor tatuaza michaela..), po czym rozpadl sie betonowy mur. Ale elektromagnes zrobiony z preta i 2 akumulatorow kruszy zbrojony beton?.. 8db odkurzacz zawiniety w koc? wyciecie chyba z 2cm grubosci pancernego szkla jakims recznym diamencikiem? oszukanie supernowoczesnych czujnikow temperatury reagujacych na lekkie zwiekszenie temp otoczena kadzac z butli cieklym azotem? :D No i po tym wszystkim nabranie sie na alarm ze jak sie dotknie skarbu to sie wlacza? :D rownie dobrze michael mogl sie potknac o sznurek z przywiazanymi puszkami po konserwach.

Dawno nie widzielm glupszej serii cudownych pomyslow (moze po tym jak w transformersach rozszyfrowali tajemniczy sygnal z innej galaktyki robiac zooma na waveform z ktorego ulozyly sie napisy..) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie śmieszy twoje szukanie realizmu w takich serialach :lol:

Gdybym szukal to moznaby spokojnie doczepic sie do kazdych 5min kazdego odcinka. Proprostu uderzyla mnie ta cala seria wydarzen nastepujacych po sobie. Do tego nic nie mowili wiec byl czas dokladnie sie skupic nad tym co robia :wink:

 

A no i scylla wyglada jak jakis nowy dysk sieciowy seagate :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 11

 

:/

 

W tym odcinku umiescili tyle nonsensu i kompletnej bzdury ze az zal sciska. Zawsze denerwuje mnie w filmach/serialach takie zignorowanie praw fizyki albo upraszczanie pewnych "zawilych" spraw, ale w pb przeszli samych siebie :) (chodzi mi o rzeczy w stylu, ze na filmach akcji zawsze komputer wydaje z siebie najrozniejsze piszczace dzwieki czy to jest minimalizacja okna, czy progres paska postepu, albo drzwi z zamkiem kodowym maja wyswietlacz z animacja 3d po wpisaniu prawidlowego kodu.. ).

W pb juz kiedys w pierwszym sezonie pojechali z odwiertami w scianie (odleglosci od siebie na wzor tatuaza michaela..), po czym rozpadl sie betonowy mur. Ale elektromagnes zrobiony z preta i 2 akumulatorow kruszy zbrojony beton?.. 8db odkurzacz zawiniety w koc? wyciecie chyba z 2cm grubosci pancernego szkla jakims recznym diamencikiem? oszukanie supernowoczesnych czujnikow temperatury reagujacych na lekkie zwiekszenie temp otoczena kadzac z butli cieklym azotem? :D No i po tym wszystkim nabranie sie na alarm ze jak sie dotknie skarbu to sie wlacza? :D rownie dobrze michael mogl sie potknac o sznurek z przywiazanymi puszkami po konserwach.

Dawno nie widzielm glupszej serii cudownych pomyslow (moze po tym jak w transformersach rozszyfrowali tajemniczy sygnal z innej galaktyki robiac zooma na waveform z ktorego ulozyly sie napisy..) :D

Myslalem ze tylko mnie to razi w tym serialu... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...