Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

@borsuczy_król:

Widziales poprzednie sezony?

Po przeczytaniu krotkiego info o czym jest ten serial troche mnie zainteresowal. Zwlaszcza, ze flashpoint sie skonczyl.

The Unit jest moim zdaniem lepszy niż Flashpoint (choć zaznaczam, że tego drugiego widziałem narazie tylko 3 odcinki).

 

The Unit s4e1 - całkiem mocny. :D

Albo kończy się cliffhangerem albo mamy od razu początek wątku na cały sezon. Trudno na razie powiedzieć.

 

Też już się stęskniłem.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@borsuczy_król:

Widziales poprzednie sezony?

Po przeczytaniu krotkiego info o czym jest ten serial troche mnie zainteresowal. Zwlaszcza, ze flashpoint sie skonczyl.

moim zdaniem slabe strasznie, ale jak widac innym sie podoba :] Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był zły... ale przeginają trochę już. Prawie jakby się X-men oglądało.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Z tą laską przesadzili. Speedster... ech. Albo sonic boom.

Peter-2 ma ciekawego skilla, wkładać kogoś do innej osoby. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herosi nieźle, ale już bez rewelacji jak to było w poprzednich sezonach.

Moim zdaniem za dużo komplikują i sami się już pogubią w tym wszystkim.

 

Pb trzyma swój w miarę dobry poziom, ale to już nie to samo co w poprzednich sezonach.

A Sara wyjątkowo irytuje, widzę, że nie tylko mnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sara wyjątkowo irytuje, widzę, że nie tylko mnie ;]

przecież w nowym odcinku nic złego nie zrobiła [; no i fajnie wyglądała Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 3x01 - niezly poczatek, stary dobry Dexter :)

 

Californication 2x01 - :lol: :lol: :lol: czyli wrazenia takie same, jak podczas pierwszego sezonu - nagle ataki smiechu :D swietny odcinek.

 

PB 4x06 - ten odcinek chyba najlepiej mi sie ogladalo z dotychczasowych.

 

Terminator 2x03 - podobnie jak wyzej, poki co, najlepszy odcinek z 2-go sezonu.

 

//update:

Desperate Housewives 5x01 - mialem pewne obawy co do tego sezonu po obejrzeniu zapowiedzi na koniec poprzedniego sezonu. Ale po pierwszym odcinku troche sie uspokoilem ;) Ogolnie zapowiada sie kolejny, dobry sezon.

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House S05E03

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - .

Następny odcinek dopiero 14th October.

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia scena w House najlepsza, jak rozmawiaja grajac.

 

Co do Willsona, to byl zdecydowanie lepszy, lepsze dialogi. Chociaz trzeba ich zrozumiec ze staja sie cos zmienic, powielanie identycznego schematu przez kolejne serie zemsciloby sie w krotkim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DH 5 sezon zaczął się bombowo, sezon bedzie super.

 

Unit tu to już nie mogłem się doczekac pierwszego odcinka sezonu. Powraca coś na wzór dobrego 1 sezonu.

 

Family Guy i American Dad lol lmao genialne odcinki. Pb, house kolejne dobre odcinki.

 

Czego nikt nie pisze o knight rider 2008 nie jest to jakieś uber cudo ale serial jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA E10, lepiej, duzo lepiej.W koncu cos się dzieje.

PB E6, całkiem dobrze no i do samego konca nie bylo wiadomo co robią.

TSCC S2E4, zaczyna się robić ciekawie.

 

 

Czego nikt nie pisze o knight rider 2008 nie jest to jakieś uber cudo ale serial jest ok.

Pomijając fakt ze jak coś piszesz to wypdało by najpierw poczytac ten temat, KR08 po pierwszym odcinku to dno i metr mułu. Gorzej się juz nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, przyjemnie się oglądało. Fakt, że mądry to ten serial raczej nie będzie, ale nie wiem czego wy się spodziewaliście...

Dzisiaj 2 odcinek.

KITT'a, który nie zmienia się w Pick'upa i nie jest obładowany kupą neonów itd ? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Family Guy niestety dno. Obejrzyjcie pierwsze 2, 3 sezony i zobaczcie jak wiele brakuje.

"Bo za starych dobrych czasow..." i "ksiazka byla lepsza" [ciach!]lisz wasc, najlepszy sezon byl 4 czyli zaraz po powrocie na antene, w pierwszym sezonie seth sie dopiero docieral, testowal co moze zrobic a co nie. A ostatni odcinek wlasnie podniosl poziom ktory od jakiegos czasu ostro pikowal. Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bo za starych dobrych czasow..." i "ksiazka byla lepsza" [ciach!]lisz wasc, najlepszy sezon byl 4 czyli zaraz po powrocie na antene, w pierwszym sezonie seth sie dopiero docieral, testowal co moze zrobic a co nie. A ostatni odcinek wlasnie podniosl poziom ktory od jakiegos czasu ostro pikowal.

4 sezon byl tylko najdluzszy, ale tez dobry. Moim zdaniem i tak nic nie przebije gagow i flashbackow pierwszych sezonow.

 

Co do poziomu Setha ostatnio niestety ale to upada i upada, zobacz sobie krotkie filmiki na youtube.com/SethComedy, ktore ostatnio wypuscil, tylko 2 sa troche smieszne, reszta to nudny schemat oparty na stereotypach.

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...