Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Chuck s3e12

 

No to co w wymyślili - nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Ogólnie odcinek bardzo dobry, Casey & Devon & Morgan Dołączona grafika Wejście Devona przed restauracją plus tłumaczenie całej trójki :lol: Podobno Chuck ma duże szanse na 4 sezon!

 

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Chuck po prostu pozamiatał a następny odcinek szykuje się jeszcze lepszy.

 

 

 

Serial rozkręca się na maksa. Został w sumie ostatni odcinek z tych planowanych 13 co mają zakończyć pewien etap w serialu (W następnych pewnie pojada do Rzymu jak proponowala Chuckowi gen Beckman)a tu coraz więcej się gmatwa. Wydawało by się że już wszystko zmierza ładnie ku końcowi (Sara rezygnująca ze swojego dotychczasowego życia pozostawia symbolicznie bron i szykuje się do wyjścia na pociag aby uciec z Chuckiem i Chuck czekający na stacji na swoją ukochaną) a tu nagle okazuje się że żona Shawa zginęła z rąk Sary w czasie jej czerwonego testu. Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał.

 

Ciekawe dlaczego Evelyn musiała zginąć. Osoba wysyłająca Sarę na czerwony test musiała mieć powód, żeby zlecić Sarze zabicie żony Shawa. Czyżby Evelyn miała jakieś tajemnice przed Shawem i zagrażała Ringowi. A może były jakieś problemy z Shawem i z jego zaangażowaniem w pracę nad Ringiem i żeby go zmotywować CIA zlecili zabicie jego żony i wmówili mu, że to Ring. Chyba że w CIA był jakiś podwójny agent i on zlecił zabicie Eve i się posłuzył do tego Sarą.

 

A patrząc na promo 13 odcinka i to co powiedziała Sara opowiadając o czerwonym teście Shawowi, że było tylko zdjęcie, bez nazwiska, to ona nie mogła wiedzieć, że zabiła jego żone. Szkoda, że Shaw nie miał żadnego zdjęcia a tylko obrączkę bo Sara na pewno by ją poznała bo powiedziała, że pamięta dobrze swój czerwony test. Shaw nie powinien mieć żalu do Sary. W końcu to nie była jej decyzja. Wykonywała tylko rozkazy. Ale Sara na pewno parszywie się z tym czuje i bedzie chciała zrobić wszystko aby się zrehabilitować. Mam nadzieję że nie będzie chciała być z Shawem z litości.

 

 

Chuck świetnie rozegrał sprawe z Sarah. Ale główną rolę odegrał Casey wyjawiając prawdę o tym, kto zabił kreta w poprzednim odcinku. Bez tego Sara chyba by się nie zdecydowała. Bardzo mi się podobała ta powtórka sytuacji z Pragi. Ale znowu nie wyszło. Do trzech razy sztuka. Może spróbują jeszcze raz.

 

Jeff i Lester jak zawsze na posterunku :D No i ekipa Chucka - szpiega i cywilów też nie gorsza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdarzyło mi się obejrzeć do końca 6 sezon Numb3rs a z racji mocno wątpliwej kontynuacji podsumuję serial.

Pierwsze trzy sezony rewelacyjne. Osoba lubiąca tą tematykę i nauki ścisłe z pewnością spędzi przyjemne chwile z 'Cyframi'. Czwarty sezon bardzo dobry, piąty niezły zaś szósty przeciętny. Mimo wszystko bardzo dobrze się oglądało genialnego matematyka, wybitnego choć nieco zakręconego fizyka, oddanego pracy agenta FBI, barwnego starszego architekta i wesołą ekipę Biura. Ładnie to wszystko zgrali.

Sezon 7 jest niepewny, wątpliwy, choć może to dobrze. Będzie mi brakować tego serialu ale lepiej, że kończy w niezłym stylu a nie jak argentyńska telenowela.

Tym co nie widzieli szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuck - zacząłem oglądać , pierwsze 3 odcinki, niestety nie wkręcił mnie, wszystko ogólnie gdzieś już to było, agenci , tajemnice państwowe i zwykły człowieczek wplątany we wszystko.

 

Mad Man - dwa pierwsze odcinki i wszystko, znudził mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuck - zacząłem oglądać , pierwsze 3 odcinki, niestety nie wkręcił mnie, wszystko ogólnie gdzieś już to było, agenci , tajemnice państwowe i zwykły człowieczek wplątany we wszystko.

 

Może spróbuj obejrzeć trochę więcej. Mi po pierwszym odcinku też się średnio podobał, jakiś czas potem zmusiłem się żeby obejrzeć kolejne i teraz muszę stwierdzić, że to jeden z lepszych seriali jakie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się 5 sezon Doctor Who.

Pomimo wcześniejszych obaw myślę, że nowy doktor może być równie dobry jak David Tennant, a może nawet i lepszy.

Pierwszy odcinek był świetny, a nowa laska nie powiem, prezentuje się pięknie: :)

 

Dołączona grafika

 

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargate Universe S01E10-11- twórcy podobno przyznali błędne założenia produkcji i podobno kolejne odcinki już już mają zadowolić fanów SG. Epizod 11 jest małym szokiem w stosunku do poprzednich i mi się nawet podobał oby tylko nie przedobrzyli w drugą stronę bo papki z samą akcją też nie chcę.

 

Supernatural- uwielbiam każdy odcinek tego serialu, ale jak się producenci sami przy tej fabule nie pogubią to będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Potrzebuje powiewu świeżości :)

 

Spróbuje obejrzeć jeszcze klika odcinków Chucka. 

 

chuck to właśnie raczej luźna beka z filmów o szpiegach i za to go lubie. Na pewno nie jest głęboki, ani uczący, ale pożeram go odcinek po odcinku jak zaczarowany. IMHO jest mega i już kończę drugi sezon.

 

Yvonne Strahovski :wub:

Dołączona grafika

Oczywiście obre bo polskie! ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdarzyło mi się obejrzeć do końca 6 sezon Numb3rs a z racji mocno wątpliwej kontynuacji podsumuję serial.

Pewnie z matematycznego punktu widzenia ciekawe, ale to można skrócić do 5 minut. Reszta to wg. mnie niestety politycznie poprawna papka i takie trochę infantylne przedstawienie postaci, środowiska (po prawie całym 1 sezonie - myślałem, że coś się z tego urodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacific Ep4

Przez pewien fragment myślalem, że w końcu jest odcinek jakiego oczekuję. Okazało się jednak, że obejrzałem kolejny epizod serialu psychologicznego. Do 'Kompanii' ten serial nie ma startu. Szkoda, bo liczyłem na dużo więcej. Obejrzę go do końca ale jestem rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polećcie jakiś naprawdę dobry i wciągający serial, taki że jak zaczne oglądać to nie prześpię kolejnych dwóch nocy. Ostatnio próbuje wielu, głównie wymienionych w tym temacie ale większość mi jakoś nie podchodzi. Najlepiej żeby był już kompletny przynajmniej 1 sezon. Może wymienię co już widziałem i co mi się podobało.

 

Obejrzałem/oglądam i mi sie bardzo podoba/ło: Prison Break, Dexter, House, Californication, Weeds, Big Bang Theory, Chuck

 

Obejrzałem/oglądam i jest/było na tyle dobre, że ciągle oglądam/łem, ale bez rewelacji: Jericho, Flash Forward, Lost

 

Próbowałem oglądać ale mi się nie spodobało: IT Crowd, Skins, HIMYM, Party Down, Glee

 

 

Ktoś tam polecał Entourage, chciałem zobaczyć, ale nigdzie nie mogę znaleźć pojedynczych odcinków do zassania, a miejsce na dysku nie pozwala mi łyknąć całego sezonu na raz.

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacific im dalej tym gorzej. O czym w ogole jest ten serial? Bo jak narazie to o zagubionym zaszczanym marines, ktory ma problemy sercowe... Nagadali sie w 4 odcinku o trudach zycia w dzungli itd, a tak naprawde guzik z tego pokazali. Jeden szczal pod siebie, jeden chcial uciec trzeci strzelil sobie w leb. Chaos. Jakos to tak malo ogarniete ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...