Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

No tak. Wiadomo gdzie uderzy. Nie to żebym tak się zagłębiał w Historię Wikingów.  Postać Ragnara jest dość znana o ile ktoś cokolwiek się interesuję Historią Wikingów.  Nie tylko Thorgalem się interesowałem. Sorry z OT. Co do aktora to nie mam zastrzeżeń. Wg mnie pasuje idealnie do tej roli.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omijam seriale ale Almost Human wessało mnie jak bagno w japonkach. Co jeszcze jest skończonego o zabawieniu sci-fi/crime wartego uwagi? Political-fiction i historyczne interesują mnie jak PKB Tanzanii. 

Sięgnąłem skuszony oceną i... dla mnie tragedia, serial klasy C strasznie sztuczny - taki "Komisarz Alex" w przyszłości...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sięgnąłem skuszony oceną i... dla mnie tragedia, serial klasy C strasznie sztuczny - taki "Komisarz Alex" w przyszłości...

Subiektywną oceną dodaj. Dla kogoś kto nie śledzi 3 seriali na raz które zajmują top ten może być :-P

 

Patelnia E975

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że spoilerem nazywasz tekst "2-3 nudne epizody, w przedostatnim wyrok, w ostatnim zabojstwo/pojedynek ", gdzie schemat ten we wszystkich sezonach

- 2-3 odcinki wprowadzenia -> większe wydarzenie -> kilka zapychaczy -> kulminacja sezonu (np. jak wyprawa Stanisa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrow-oglądałem 1 sezon głównie dla wątku z wyspy ale początek drugiego sezonu mnie strasznie rozczarował.

 

Serial słaby,wiele wątków nie trzyma się kupy,idiotyczne rozstrzygnięcia,bohaterzy i czarne charaktery mnożą się w tym mieście bez końca.

 

Trochę zmarnowany potencjał tego serialu

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon arrow jest słaby i irytujący. Ciągle i fail this city, undertaking, i inne podobne. Jednak drugi sezon daje radę, przede wszystkim końcówka. Świetnie spisuje się też aktor grający Death Stroke' a. Ogólnie drugi sezon jest klasę wyżej niż poprzedni.

Maźnięte z Note 3

 

edit:

Końcówka nowego odcinka Gry o Tron wraz z Lord of Castamere w tle robi wrażenia. Tyrion coraz bardziej umacnia się na pozycji mojego ulubionego bohatera GoT.

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktor grający karła, pierwsza klasa.

 

Idealnie go dobrali do tej roli :) Przeważnie jego mimika podczas opowieści Oberyna w nowym odcinku. No i sam Baeilish się rozkręca :) No i niestety wątek Daenerys ciągle leży:

zafundowano nam jakże poważny dylemat, przed jakim stanęła Danny - otóż którego kuksa wybrać, a ma ich przecież całe rzesze :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanni fajny chociaż ci co oglądali filmy wiedzą mniej więcej co będzie dalej. ;>

Fargo zakręcone tak samo jak protoplasta o tym samym tytule. Fajne powiązania z filmem np. skrobaczka do lodu wbita w śnieg przez buscemiego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...