Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Naraził komu tobie ?

 

Ostatni sezon Losta to też padaka jak dla mnie. TWD o 3-4 sezonu systematycznie w dół.

 

WIęc nie wiem do kogo z tą  listą  i w ogóle jaki jest sens byś tu co chwila takie listy wrzucał bez żadnego opisu czy recenzji bo tobie się  spodobał.  

 

Mnie nie. Natomiast pisząc o serialu, który generalnie jest bardzo wysoko oceniany wszędzie, że to shit jest co najmniej nieporozumieniem, ja bym to nazwał rażącym wprowadzaniem w błąd. Można mieć własne zdanie, ale obiektywne. 

Listę po to wstawiam, by ktoś kto poszukuje, wiedział, że takowe istnieją. Opinia jak opinia, trzeba się samemu przekonać, czy podejdzie, czy nie.

A opis i recenzję to są gdzie indziej, całą robotę nie muszę wykonywać, bo ktoś jest na tyle leniwy, że mu się nie chce zerknąć chociażby na filmweba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodza inni? Im sie podoba to ok, mi nie musi. Po za tym wystarczy popatrzec na filmweb i jego oceny aby zobaczyc, ze nie odzwierciedlaja rzeczywistosci w wiekszosci przypadkow. Np. taki TWD 8,5/10 xD a wiekszy smiech, ze dotychczas (ostatni sezon to padaka) swietny serial Vikings ma niewiele wiecej - 8.7. I ta ocene jestem w stanie uznac za ok, ale nie to co jest przy TWD. To pierwszy z brzegu przyklad, a nie chce mi sie przegladac top100 seriali i po kilkadziesiat odcinkow kazdego aby wszystko poweryfikowac i zamknac gebe "A to podpadles brahu!" ludkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron Fist znienawidzony przez krytyków, ale oglądałem wszystkie odcinki w weekend to w sumie nie ma dramatu, wiadomo, budżet raczej niewielki, (Carrie-Anne Moss ehh gdzie ten matrix) przypomina mi Legendy Kung Fu.

 

Legion mutanci w akcji w trochę inny sposób, fajna pokręcona fabuła, niezła gra aktorska, da sie oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety :/ Ciekawe czy serial opowiadajacy o dalszych losach piratow (nie pamietam nazwy) ma chociaz troche poziom zblizony do Black Sails ;) Brakowac bedzie postaci Flinta (aktor go grajacy wykonal zajebista prace ;) ) i Silvera (co prawda Flintowi ustepuje, ale tylko nieznacznie). W sumie to teraz nie ma zadnego ciekawego serialu do ogladania :/ Ostatni sezon GoT dopiero w wakacje (?) a i tak nie jest tak wciagajacy jak ostatnie 2 sezony BS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest film o dalszych losach bohaterów na podstawie książki Wyspa Skarbów. Film mataki sam tytuł i z tego co czytalem to wersja z1990 roku jest najlepsza. Co do seriali, Taboo oglądało mi sie mega przyjemnie, czekam na 5 sezon House of cards w maju, a tak to z przyzwyczajenia oglądam BBT i Supernatural;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety :/ Ciekawe czy serial opowiadajacy o dalszych losach piratow (nie pamietam nazwy) ma chociaz troche poziom zblizony do Black Sails ;) Brakowac bedzie postaci Flinta (aktor go grajacy wykonal zajebista prace ;) ) i Silvera (co prawda Flintowi ustepuje, ale tylko nieznacznie). W sumie to teraz nie ma zadnego ciekawego serialu do ogladania :/ Ostatni sezon GoT dopiero w wakacje (?) a i tak nie jest tak wciagajacy jak ostatnie 2 sezony BS.

Ostatni sezon GOT dopiero za rok (tylko 6 odcinków), a tegoroczny krótszy niż poprzednie (tylko 7 odcinków) Ja oglądam Homeland i obecny sezon całkiem niezły, oczywiście trzeba się przyzwyczaić do głównej bohaterki która potrafi być irytująca :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec Black Sails. Zakonczenie moim zdaniem bardzo hmm filozoficzne, podobało mi się choć sam wątek homo niesamowicie irytował. Ogolnie jest to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem a scena bitwy w ostatnim odcinku między statkami była kapitalna. Polecam każdemu

Edytowane przez DarkSoul88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poleciałeś z tym homo spoilerem. Wczoraj zacząłem drugi sezon, a tu takie dziwi.

 

Co do nowego Prisona to będziecie zaskoczeni. Dużo się dzieje jak na pierwszy odcinek. Żadne tam ślimaczenie od razu coś się dzieje konkretnego. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyl ktos juz Prison Breaka nowego? Warto w ogole tracic czas (z perspektywy 4 sezonu, watpie, ale a noz widelec...)

 

Wczoraj obejrzałem i powiem szczerze, że jest tak jak spodziewałem się czyli średniak. Poziom 4 sezonu  jak dla mnie. Moze potem będzie ciekawiej. Zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli 4 sezon uwazasz za sredniak... to nie chcialbym widziec serialu, ktory uwazasz za dziadostwo. Ogolnie PB pierwszy sezon bdb, 2 ledwo dobry, a 3 i 4 to juz jazda bez trzymanki ostro w dol. Ledwo zmeczylem calosc :/

 

Co do Tabu (taboo). Swietnie wyglada, ale... ot pusta wydmuszka. Zwidy glownego bohatera denerwuja i nijak nie pasuja do calosci. Historia taka troche na odwal sie. Im dalej tym gorzej :/ Ogolnie to z calego serialu najlepiej zagral aktor wcielajacy sie w donosiciela tranzystyte. Hardy po raz kolejny okazal sie przereklamowany - nie ma to jak po raz setny grac mroka z zerowa ekspresja... 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja stracilem godzinke na braci Scotfield. Ogolnie plus za klimat poprzednikow, prace kamery, muzyke i T-Baga bo gosc ma dalej tą psychozę w oczach. Ale raczej nic super z tego nie bedzie, fabula żenująca, odwrocenie rol to nie jest pomysl godny nawet odgrzewanego kotleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to było do przewidzenia z tym odwróceniem ról, bo nic innego by nie wymyślili.   Co do 4 sezonu to napisałem średniak bo były ze 2 odcinki dobre.  Dlatego go nie skreśiłem. Po za tym reszta odcinków to dno.  A które to te lepsze z 4 sezonu ? To finalny dawał radę i ten jak  Michael kradł Scylle.  W 3 sezonie z kolei wszystkie były dla mnie słabe, a niektóre  to już w ogóle. 2 sezon nie dużo lepszy.   Dla mnie serial mógł się zakończyć na 1 sezonie.  

 

Co do finału 7 sezonu TWD to jest tak jak przewidziałem z Neganem. Czyli czekamy na 8 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam, ale się trochę wycwaniłem, bo bym już dawno odpuścił te głupoty. Aż mi się nie chce wierzyć, że komiks jest tak samo durny.

Moj sekret to przewijanie do przodu :D Dosyć z paplaniem i rozterkami, głupią miną Ricka zza tłustych włosów która towarzyszy nam od paru sezonów i innych bzdetów. To nie Moda na sukces.

Ponoć kończą tą gehennę na 8 sezonie. Zamierzam oglądać do samego końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Gods S01E01-02 - Podczas znacznej części pilota nie wiedziałem co oglądam. Książkowego pierwowzoru nie znam i sam świat serialu wydawał się co najmniej dziwny.

Po emisji drugiego odcinka co nieco się już układa i jak narazie jest intrygująco dobrze. Nie ukrywam, że serial zainteresował mnie z początku głównie przez Iana McShane, którego grę aktorską lubię, ale reszta postaci też ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że są starzy aktorzy. Dwa pierwsze odcinki faktycznie ryją beret. Mało co się kupy trzyma. Po pierwszym tak mnie zassało, że musiałem zapodać drugi. A spać miałem iść :)

Jest fajnie, cały Lynch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

house of cards 5 sezon juz od 2 dni jest.

 

edit: 5 sezon dosc slaby :/ W sumie nie mieli juz chyba pomyslwo jak dalej to popchnac, wiec zaczeli juz baaardzo ostro tracic kontakt z rzeczywistoscia.

Edytowane przez Małpożer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozark z netflixa. Kawał dobrego 10-cio odcinkowego serialu. Ludzie mówią, że są podobieństwa do BB. Jest amerykańska rodzina, meksykańskie gangusy na poziomie tych z Queen of the South, ale nie ma dragów. Jest kasa.

 

https://www.youtube.com/watch?v=UiLYP7P2tDU

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na Narcos 3 warto o coś zahaczyć na Netflix ?

Orange is the new black zaczęliśmy głównie ze względu na żonę. Miło się na tym śpi ale chciałbym przeplatać poszczególne odcinki czymś dla mnie.

Możecie coś polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

defender - lepiej niz JJ, LK czy IF, ale nadal daleko do poziomu DD :/ Troche glupich pomyslow, troche lania wody i glupawe zakonczenie. Od czasow DD poziom walk smiesznie niski jak w jakis budzetowkach... 6/10

 

Co warto obejrzec z netflixa? DD (daredevil), black sails, better call saul (cos w klimatach Braking bad).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...