Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Na temat Lost 2x10:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mile mnie zaskoczyla w Lost 2x10 ta scenka z tym "potworem" wpatrujacym sie w Mr.Eko(czemu go nie zatakowal ? ) O ile to cos wygladajace jak czarny dym unaszacy sie nad ziema mozna nazwac potworem... to mi przypomina bardziej ducha :) Flashbacki z Mr.Eko tez byly dobre ,zwlaszcza te z jego bratem

 

Dla mnie duzo ciekawszy niz 2x9 oby nastpeny byl rownie dobry. Teraz takie pytanie.. ogladal ktos ten odcinek "Lost: Revelation" ktory ABC puscil tuz przed 2x10 ? Wiem ze to praktycznie same urywki z poprzednich odcinkow dla przypomiena co sie dzialo.Ale czy pokazali w nim cos wnaszacego do serialu ? Jakas scenke ktorej nie bylo?

 

EDIT: ok ukrylem tekst.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

losty sa cienki i w dodatku malo odcinkow ( 2 serie ) dobrze ze macgayver ma ich 9 a 10 w toku :) on to ma glowe sg1 rox :twisted: nie wiecie gdzie mozna zglaszac swoja kandydature do teamow sg :D

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

losty sa cienki i w dodatku malo odcinkow ( 2 serie ) dobrze ze macgayver ma ich 9 a 10 w toku :) on to ma glowe sg1 rox :twisted: nie wiecie gdzie mozna zglaszac swoja kandydature do teamow sg :D

co masz na myśli mówiąc ża 10 w toku?

kręcą nową serię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

losty sa cienki i w dodatku malo odcinkow ( 2 serie ) dobrze ze macgayver ma ich 9 a 10 w toku :) on to ma glowe sg1 rox :twisted: nie wiecie gdzie mozna zglaszac swoja kandydature do teamow sg :D

Grzeszysz chlopie :P Ile widziales odcinkow - 5 ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break rlz [; W nic do tej pory tak sie nie wkrecilem :D

 

Skończyłem oglądać Weedsa i moge powiedzieć, że też jest godny polecenia ;)

 

Ja jestem po 13-stym odcinku Prison Break - Nie wiecie ile ma byc jeszcze?

W "Lost" jestem po 8-smym odcinku ;]

Kurde dobre to.

Ma być 22 lub 24 nie pamiętam dokładnie. Niestety przerwa do 20 marca z powodu śmierci producenta czy coś takiego ... Nie sądzę żeby się jeszcze przeciągneło bo chyba w końcu muszą uciec :> Chociaż kto wie, pb dostało ostatnio nagrodę na Annual People Award Choice :D

 

Btw nie wie ktoś kiedy 2gi sezon Weedsa sie zaczyna ? B)

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dzisiaj 24 piaty sezon sie zaczal a Wy nic [;

2 odcinki dzisiaj, 2 nastepne jutro rano. Mnie pierwszy odcinek zmiazdzyl, jezeli bedzie tak dalej to chyba bedzie cos na miare drugiego sezonu %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzeszysz chlopie :P Ile widziales odcinkow - 5 ? :P

wiekszosc odcinkow z 2 serii i czesc z pierwszej, denrwujace sa w nadmiernych ilosciach retrospekcje :| pozatym mam slabosc do macgayvera i A team'u ;) a sg1 laczy to w sobie :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc odcinkow z 2 serii i czesc z pierwszej, denrwujace sa w nadmiernych ilosciach retrospekcje :| pozatym mam slabosc do macgayvera i A team'u ;) a sg1 laczy to w sobie :wub:

Czesc z pierwszej - wszystko jasne :P Pierwsza seria byla najlepsza,a poza tym wazne info 4 u.Slyszalem dzis,ze wczoraj walke o zlotego globa bralo udzial ponad 16 seriali klasy A.Wygral 1 - Lost :P

 

Dokladnie bylo tak:

NAJLEPSZY SERIAL DRAMATYCZNY

"Lost" ("Zagubieni") (2004) i tu wygrał właśnie

"Grey's Anatomy" (2005)

"Commander in Chief" (2005)

"Prison Break" (2005)

"Rome" (2005)

 

NAJLEPSZY AKTOR W SERIALU DRAMATYCZNYM

Hugh Laurie - "House, M.D."

Matthew Fox - "Lost"

Patrick Dempsey - "Grey's Anatomy"

Wentworth Miller - "Prison Break"

Kiefer Sutherland - "24"

 

NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY W SERIALU, MINISERIALU LUB FILMIE TELEWIZYJNYM

Jeremy Piven - "Entourage"

Paul Newman - "Empire Falls"

Naveen Andrews - "Lost"

Randy Quaid - "Elvis"

Donald Sutherland - "Commander in Chief"

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie lost tez nigdy nie trafil....seriali i filmow o podobnej tematyce bylo sporo i są dla mnie po prostu nudne.... nie sa ani brechtowe, ani nie poruszaja jakichs wazniejszych problemow...[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie lost tez nigdy nie trafil....seriali i filmow o podobnej tematyce bylo sporo i są dla mnie po prostu nudne.... nie sa ani brechtowe, ani nie poruszaja jakichs wazniejszych problemow...[;

Wymien mi choc 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge przekrecic tytul , ale chociazby rozbitkowie....lecial chyba rok temu na polsacie :lol:

Oj cos mi sie wydaje ze nie obejzales chyba ani jedego calego odcinka jezeli porownujesz losta do chlamy jaka byli rozbitkowie te seriale maja tylko podobna fabule glowna i KONIEC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj cos mi sie wydaje ze nie obejzales chyba ani jedego calego odcinka jezeli porownujesz losta do chlamy jaka byli rozbitkowie te seriale maja tylko podobna fabule glowna i KONIEC.

:mur: :mur:

radze wrocic do szkoly , i pomeczyc czytanie ze zrozumieniem

 

 

 

 

 

pierwszy sezon drużyny A onboard :D miażdże [;

 

swoją drogą , drużyna juz nie bawi tak jak za dawnych lat....chyba sie starzeje :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A team jest wypas,ale moim zdaniem lost bije go na glowe,chodz jak ogladalem A team to nigdy bbym tak nie powiedizal bo pamietam ze wciagalem ostro A team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost:

 

 

Next Episode:

Wednesday, Jan.18, 9/8c

"The Hunting Party"

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jack, Locke and Sawyer pursue a determined Michael after he heads into the jungle toward the dreaded "Others" in search of Walt. Meanwhile, Sun has a surprising reaction to Jin's desire to join the search party, and Hurley and Charlie commiserate over the age-old conundrum of "what women want."

 

 

mniam mniam :P

 

Ja tam poza druzyna A to jeszcze lubialem McGyver'a :D Podobal mi sie tez seral SeaQuest ,Sliders oraz od czasu do czasu ogladalem Star Trek. Dzis poza Lost ogladam SG-1 i czasem SG-A ale z SG-1 to obejrzalem wszystkie 8 sezonow i 12 odcinkow z 9 :P i rowniez czekam na nastepny. Kolejny dobry serial to rowniez Prison Break..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lost:

Next Episode:

Wednesday, Jan.18, 9/8c

"The Hunting Party"

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jack, Locke and Sawyer pursue a determined Michael after he heads into the jungle toward the dreaded "Others" in search of Walt. Meanwhile, Sun has a surprising reaction to Jin's desire to join the search party, and Hurley and Charlie commiserate over the age-old conundrum of "what women want."

mniam mniam :P

Na początku pomyslalem ze juz ogladales :huh:

 

Ale dobrze ze kliknąłem w spoiler ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oglądałem lost 1 i lost 2 do 10 odcinka ma ktoś następne ????

a tak przy okazji gdzie moge namierzyć tą stację "abc" na jakiej satelicie .

Ja dzis jak wroce z pracy bede mial 2x11 :) Napisy SliderOh - poprawki i dotłumaczenia - Hydro2 czyli jak co odcinek :) Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam hydro2 nie przesadzaj :D SliderOh bardzo dobrze tlumaczy :) . A 2x11 odcinek taki sobie :| Cos akcja w tym 2 sezonie zdecydowanie zwalnia i w tym odcinku niestety rowniez, ale nie zmienia to faktu ze serial jest dobry.Ponoc ma byc nawet 8 sezonow :lol: Bedzie z tego opera mydlana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...