Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie cos polecic w tych klimatach co wymienilem?

24 pisty sezon zaczyna sie w grudniu, jezeli nie ogladales wczesniejszych odcinkow to masz sporo do nadrobienia :]

 

I musze przyznac, ze Lost powrocil w wielkim stylu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pisałem - ale Firefly. Po prostu miodzio. Dawno tak fajnie zrobionego sf nie widziałem. Mieszanka dzikiego zachodu i z fantastyką naukową - i o dziwo udana - iście wybuchowa substancja :]

Polecam, u mnie na pewno siedzi w top 5.

Niestety amerykańce, jak to oni w swojej odwiecznej 'inteligencji', przerwali w połowie serii ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, fireflly nawet ciekawe, zaliczylem. Ale w top5 to tego nie umieszczam.

Ja jestem uzalezniony od seriali.. aktualnie ogladam na bierzaco, medium, prison break, surface, threshold, invasion, lost, rome, numb3rs, smallville, i czekam na nowe odcinki sga i sg1. Obejrzalem calosc Startrekow - tos,tng, voy, ds9 i ent. sga/sg1, b5, xfiles, lone guneman, southpark, farscape, sopranos, dead like me, 24, taken.. i sporo innych. Ciekawe jakie stutki uboczke ma ogladanie duzo scfi:)

Na razie tylko raz powiedzialem do wspolpracowanikow Status Report.

Pije wlasnie herbate z kubka z napisem USS Enterprise.

Top 5 to;

1. Babylon 5

2. TNG

3. VOY

4. Farscape

5. SG1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem calosc Startrekow - tos,tng, voy, ds9 i ent

ha! , nie obejrzałeś wszystkich [; ja własnie dostałem w swoje łapki animated series :blink:

kreska oldschoolowa, niczym z oryginalnego scooby-doo :lol: ale ogladac sie da <:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TASow obejrzalem pare.. nie podoba mi sie to..jakos. Polecam tez jak lubisz treka rozszezone wydania flmow kinowych. Na 2 plycie z filmem jest pare godzin dodatkow swietnych, retrospekcje, wywiady, ciekawostki. Ceny sa tez dobre, okolo 60 zetow za swietnie wydane wersje 2 plytowe w eleganckim pudelku kartonowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym serialem jest FRIENDS (obejrzalem wszystkie 10 sezonow, czyli 10 lat, w niecaly miesiac, nigdy nie mialem takiego fizia na punkcie czegokolwiek :P)

Na drugim miejscu JOEY, teraz kręcą drugi sezon, wlasnie ukazał się piąty odcinek :razz:

 

Teraz zabieram sie za ogladanie friends od poczatku, a potem znowu i znowu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczne chyba oglądać serial "Buffy the vampire slayer" pamiętam że kiedyś leciało na tvn7, oglądałem ale nie regularnie, ostatnio "zdobyłem" pierwszy odcinek sezonu pierwszego i zapowiada się ciekawie...oglądał ktoś moze, i wypowie sie na temat tego serialu ;> ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zapomnialem o buffy.. tez cale zaliczylem i zebralem;) Serial jest troche gay ale mozna obejrzec. Fajnie sie koncza sezony zawsze i akcja staje sie ciekawsza pod od 3 sezonu. Dosc realnie jest przedstawione starzenie sie bohaterow itp.. nowe problemy. Mozna obejrzec ale cudow sie nie spodziewaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo trudne pytanie odnosnie serialu LOST. Mysle, że sa tutaj tacy co moga mi pomoc. Jakis miesiac temu (nie wiem ktory odc.) leciala taka fajna muzyka. Bardzo chcialbym poznac jej tutul i autora. Jedynie co moge podac to to ze chyba bylo to country, a z tekstu albo : :) ["....not today...." albo "....walk away...." albo "...walkabout.."(?????)], śpiewał mężczyzna.

Nagralem to na kome. Ktos pomoze??

Pozdrawiam.

Edytowane przez kubolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

@Gaz - ironia? :D Jezeli nie to lipa, jak moga sie kryminalisci ci podobac do tego magdam ;]

Glina rox pwnz ownd itp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break

 

Bardzo podoba mi sie ten serial. Opowiada o dwóch braciach z których jeden z nich zostaje wsadzony do więznienia a drugi wierząc w niewinność brata postanawia sie dostać do więzienia i jako więznień go wyciągnąć. Ten drugi projektował to więznienie :D

 

Serial bardzo wciąga. Nie nudzi się, jest dynamiczny, wiele zwrotów akcji i nowych wątków. Na prawdę warto się nim zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na HDD wsztstkie odcinki

 

Pancernych

Dragon Ball Z,GT

MacGyver 3sezon

 

Chętnie wymienię się z inne seriale x-files inne sezony MacGyvera.

 

jak coś to Bene4@o2.pl

Edytowane przez BeneVaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu "M jak miłość" i "Niania" ...jak mi sie przypomni, to "Kryminalnych" i "Daleko od noszy" tez obejrze :P Poza tym, to TV wogole nie ogladam ;]

Na HDD nie zgrywam, bo:

1. Jak ogladam serial, to jeden odcinek tylko raz i juz do niego nie wracam, bo za chwile bedzie nastepny, nowy ;>

2. Nie ma miejsca na HDD na takie bzdety...

3. Nie mam karty TV i nie chce miec :P

4. Malo Wam? :D

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale ze mam 16 serii The Simpsons, kompletuje siedemnasta. Mam tez 4 serie Futuramy (niestety nie w calosci).

Wedlug mnie obie te kreskowki rzadza (Yeeaah Bender!!).

 

Acha i mam jeszcze w mieszkaniu caly Twin Peaks (mojego kumpla co prawda, ale jest).

 

A i zbieram tez odcinki Top Gear, ale to chyba nie serial (mimo wszystko jest smieszny).

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem ostatno Triangle.. taki mini serial 3 odcinki po 1.20H, calkiem dobre jak ktos lubi lekkie scfi i spiski rzadowe.

Jestem uzalezniony od seriali.. dziennie ogladam po 3-5 odcinkow roznych series.Obejrzalem lacznie juz ze 100 albo wiecej roznych sezonow roznych seriali;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem przed 9 odcinkiem season 2 w LOSTach ;] kurde szkoda, że na raz nie wydadzą wszystkich seriali bo tak co tydzień trza czekać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...