Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Millenium genialny serial z super klimatem

 

Świat według Bundych

 

Stargate

 

Star-trek all

 

that's 70 show

 

Roswell

 

FastLine

 

Family Guy

 

Kameleon

 

Ziemia 2

 

Kompania Braci

 

Cień Anioła

 

Anioł

 

Fresh Prince Of Bel-Air

 

Seaquest stary ale jary ile ja miałem lat jak to leciało w TV chyba z 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy i na czym leci FastLine? Widziałem kiedyś raz i nawet niezłe. Tylko nie mówcie, że Polsat.. bo moja naziemna antena łapie tylko kanały z Norwegii - cały czas śnieg pada :) A Cyfra nie daje Polsatu.

Daje. Kanal 397.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pasjonuje sie:

 

Nikitą [na TV7 wlasnie leci ostatni sezon, niestety juz troche przegiety, za malo typowych akcji w terenie, za duzo kombinacji i koneksji rodzinnch, intryga z ruchem oporu i podwojnym zyciem nie trzymajaca sie kupy... ale wkoncu prawdziwy romans Nikity i Michaela i spodziewane pozytywne zakonczenie :>

 

Six Feet Under (Szesc top pod ziemia) o rodzince posiadajaca zaklad pogrzebowy, w kazdym odcinku nowa osoba umierajaca w wymyslny sposob pojawiaja sie problemy z jej pochowkiem, do tego problemy rodzinne - matka wdowa, syn gej, corka socjopatka.. uroczy serial, trzy serie lecialy na tvn i canal+ :}

 

Z polskich produkcji jedynym calkiem dobrym serialem jest Na Wspolnej, pol roku temu podobalo mi sie bardzo, teraz strasznie sie zepsul, kazdemu cos nie wychodzi, kazdy ma jakies konkretne problemy, hazard, gwalt, niespelniona milosc, ciezka choroba i inne takie nieciekawe sytuacje. Ale moze po wakacjach jakos sie to wyprostuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Był jeszcze taki jeden co w zamian za odkupienie winy musiał szatanowi złapać 100 dusz które uciekły z piekła. Bohater zwał się Ezechiel... Tak na niego szatan mówił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Był jeszcze taki jeden co w zamian za odkupienie winy musiał szatanowi złapać 100 dusz które uciekły z piekła. Bohater zwał się Ezechiel... Tak na niego szatan mówił ;)

1515149[/snapback]

Był był, tylko złapał ich kilka i się skonczył....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Six Feet Under (Szesc top pod ziemia) o rodzince posiadajaca zaklad pogrzebowy, w kazdym odcinku nowa osoba umierajaca w wymyslny sposob pojawiaja sie problemy z jej pochowkiem, do tego problemy rodzinne - matka wdowa,  syn gej, corka socjopatka.. uroczy serial, trzy serie lecialy na tvn i canal+ :}

1515117[/snapback]

O tak... Six Feet Under było... niepowtarzalne? :> Inne? :>

Jeden z fajniejszych seriali jakie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

ja mam 3 sezony przystanku alaska... chyba zaczne katowac 1 po 2 bo sie powiesze w lesie na spruchnialym drzewie :sad:

a lost dopiero wrzesien/pazdziernik...:(

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra, zaraz po bundych będzie leciał serial sensacyjny " na wariackich papierach" , na którym sie prawie wychowałem ;] mam nadzieje ze po tylu latach humor i sensacja nie staną sie denne, bo dla dzieciaka były swietne....

 

zeby jesze polsat puszczał druzyne A , i star treka to będe w niebie;]

 

 

a, macgajwer wchodzi na poslat od środy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich ulubionych czyli takich co najbardziej zapamietalem to:

 

-X-Files: Za caloksztalt.

-Millenium: za klimat jak i tresc. Bardzo dobry serial tworcow ww. serialu

-Tajemnice Smallville: Hehe mlody superman. Miod :)

 

Na koniec te najbardziej znane i lubiane czyli Friendsy ,Bundy :D, Rozowe lata 70'.

 

 

A pamieta ktos taki serial jak "Sliders" ?

 

Lecial kiedys na RTL7. Serial byl o grupce ludzi w tym 1 naukowcu co wynalazl urzadzenie ktore przenosi ich do innego wymiaru.Ich przygoda zaczyna sie tym (o ile dobrze pamietam bo dawno to lecialo) ze nie mogli po 1 "zjezdzie" wrocic do swojego wymiaru ,tylko ladawali w coraz to dziwniejszych wymiarach, aczkolwiek z poczatku kazdy wymiar wydawal im sie tym wlasciwym z czasem okazywalo sie ze tak nie jest ,a na obecnym albo wlasnie zblizala sie kometa ktora ma uderzyc w nasza planete ,albo na ulicach panowala zupelna anarchia itd itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

uwaga uwaga all the bitchass in the  tweak  bundy is back on the polsat !!!!

1516700[/snapback]

wlasnie ogladalem dzis o 16 15;))) od pn do pt

"...zabil zone wazaca tone...tata psychopata..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McGyver od środy?? o jejku znów te bomby z gumy i wogóle...musze oglądać!!!!!

:idea:

1518401[/snapback]

nom, 14.15 na polsacie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sajko dad sajlo dad łoglądaliscie Ala ?! no rmalnie pamela wygladala w tym epizodzie całkiem smakowicie nieto co teraz . w 1 epizodzie brakowało tylko marcy darcy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin soty nie powiesz , dokładnie był to 1 odcinek 5 serii , przeciez widac to odrazu bo bud i kelly sa "troszke" starsi niz w 1 serii , mialem na mysli to ze brakowało tylko marcy i ala zabiajacego ja jakims hasełkiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVNie gdzies tak ok 23 był zajefajny serial - chyba pierwszy oscinek bo nigdy go wczesniej nie widziałem - tytuł: Bez skazy. Ogladal ktos? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVNie gdzies tak ok 23 był zajefajny serial - chyba pierwszy oscinek bo nigdy go wczesniej nie widziałem - tytuł: Bez skazy. Ogladal ktos? :>

1523677[/snapback]

Bez skazy oglądam od kilku odcinków. Momentami zwala z nóg poprostu rewelacja.

Jeden z najlepszych seriali jakie w życiu widziałem.

A ostatni odcinek przegapiłem przez cholerne GTA SA ta gra wciąga i zasysa jak bagno.

 

PS. McGyver (cholera jak to się pisze?) wymiata. Musze poszukać ścieżki dźwiękowej, extra jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...