Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

A tam hydro2 nie przesadzaj :D SliderOh bardzo dobrze tlumaczy :) . A 2x11 odcinek taki sobie :| Cos akcja w tym 2 sezonie zdecydowanie zwalnia i w tym odcinku niestety rowniez, ale nie zmienia to faktu ze serial jest dobry.Ponoc ma byc nawet 8 sezonow :lol: Bedzie z tego opera mydlana ;)

Aqrat to,ze SliderOh tlumaczy bardzo nawet dobrze to wiem osobiscie,ale te poprawki to mam na mysli idealne synchro pod moja wersje oraz tlumacze pojedyncze literowki i tytuly odcinkow,oraz pisze slowa piosenek jak takowe sa :) Robie to od tak,zeby na plycie ladniej wygladalo :) Co do odcinka to dopiero w nocy go obejrze wiec nie wiem,a z kolei co do ilosci sezonow to maja byc 3 a nie 8 :P Szkoda,ze nie 2 :( 23 ma byc ostatnim odcinkiem 2go sezonu i ma trwac tu ałers :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos akcja w tym 2 sezonie zdecydowanie zwalnia i w tym odcinku niestety rowniez

zwalnia? chyba ogladamy rozne seriale bo wedlug mnie akcja jest o wiele szybsza (przynajmniej w wiekszosci odcinkow) niz w pierwszym sezonie. ten serial to "dramat" (przynajmniej w takiej kategorii zawsze wygrywa ;)) wiec musza byc tez "sceny", nie mozna w koncu przez cale 42 minuty gonic innych/potwora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane zwolnila i wiele osob tez tak uwaza. Poczytaj sobie topic. Na necie sporo ludzi narzeka na 2 sezon, ze slabszy od 1.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mnie denerwuje to ze od czasu jak porwali Walta i odkrycia tego bunkra niczego takiego znaczacego sie nie wydarzylo procz odnalezienia drugiej grupy rozbitkow i smierci tej dziewczyny. Nic nie wiadomo dalej do czego sa te liczby i po co musza je wpisywac co 108 m do komputera. Nic praktycznie w tej sprawie sie nie ruszylo do przodu
Mam nadzieje wiec ze sie jeszcze rozkreci ;) Mimo tych niedociagniec dalej ogladam i uwazam za najlepszy serial zaraz obok SG-1 :P Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane zwolnila i wiele osob tez tak uwaza. Poczytaj sobie topic. Na necie sporo ludzi narzeka na 2 sezon, ze slabszy od 1.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mnie denerwuje to ze od czasu jak porwali Walta i odkrycia tego bunkra niczego takiego znaczacego sie nie wydarzylo procz odnalezienia drugiej grupy rozbitkow i smierci tej dziewczyny. Nic nie wiadomo dalej do czego sa te liczby i po co musza je wpisywac co 108 m do komputera. Nic praktycznie w tej sprawie sie nie ruszylo do przodu
Mam nadzieje wiec ze sie jeszcze rozkreci ;) Mimo tych niedociagniec dalej ogladam i uwazam za najlepszy serial zaraz obok SG-1 :P

to o czym piszesz w spoilerze to prawda ale zauwaz ze odcinki trwaja po 40 minut, sa flashbacki i jakies mniej znaczace wydarzenia na wyspie (kolyski, maslo orzechowe, itp.) i nie da sie w 11 odcinkach przedstawic rozwiazania wszystkich watkow skladajachych sie na ten serial.

pozatym czym bylby lost jesli wszystko bylo by podane jak na dloni i w ciagu kilku odcinkow. wlasnie dlatego ten serial jest taki inny od pozostalych ze ma tajemnice, ktore z czasem (jesli wogole) sie rozwiazuja.

 

a forum o lost (i innych serialach scifi i podobnych) czytam od dluzszego czasu.

Edytowane przez mastapl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świerzo po ostatnim odcinku.. Gorszy od 2x10 ale imho lepszy jak poprzednie..

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
W momecnie gdy Locka,Jacka i Saywera zatrzymal ten Zeke (marynarz) kazal im oddac bron szantazując ich "maleńką" (;)) mialem ochote ich wszystkich zastrzelic :P No i wątek końcowy z wyszkoleniem armii.. Jaasneeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2: Jezeli robisz jakieś poprawki, korekty dogadaj sie ze SliderOH i po korekcie można to wstawić na Hataka. Bo jak rozumiem to te poprawki robisz tylko dla siebie. Poza tym moim zdaniem napisy SliderOH sa bardzo dobre a co więcej niewiarygodnie szybko je robi.

Edytowane przez BST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2: Jezeli robisz jakieś poprawki, korekty dogadaj sie ze SliderOH i po korekcie można to wstawić na Hataka. Bo jak rozumiem to te poprawki robisz tylko dla siebie. Poza tym moim zdaniem napisy SliderOH sa bardzo dobre a co więcej niewiarygodnie szybko je robi.

No nie moglbym robic dla kogo innego bo bym lamal prawa autorskie bo cale tlumaczenie jest praktycznie slider oh'a i jest jedyne na sieci,ktore jest dla mnie niemal idealne.Moglbym teoretycznie poprosic grupe hatak o mozliwosc wstawienia tych napisow,ktore juz "poprawilem",ale w sumie na koncu kazdego odcinka napisalem: "poprawki i dotłumaczenia Hydro" a widzac taki napis raczej nie beda zbytnio zadowoleni, a zmieniac mi sie nie chce bo fajnie to brzmi no i nie rozpowszechniam tego i chce miec to tylko dla siebie wiec chyba jest wporzadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

POMOCY

czy ktos wie moze jak nazywaja sie tytuly odcinkow XFILES gdzie :

Fox i Mulder rozwiazuja zagadke zwiazana z potworem ktory zyje w tunelach i instalacjach kanalizacyjnych a na koncu tegoz odcinka slyszymy pytanie: ..... a Ile powstaje nowych gatunkow?

 

a drugi to ten gdzie pewna zazdrosna kobieta w momencie napadu szalu zamienia sie w Wilczyce

 

ewentualnie 3ci gdzie mamy do czynienia z wilkolakami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY

czy ktos wie moze jak nazywaja sie tytuly odcinkow XFILES gdzie :

Fox i Mulder rozwiazuja zagadke zwiazana z potworem ktory zyje w tunelach i instalacjach kanalizacyjnych a na koncu tegoz odcinka slyszymy pytanie: ..... a Ile powstaje nowych gatunkow?

 

a drugi to ten gdzie pewna zazdrosna kobieta w momencie napadu szalu zamienia sie w Wilczyce

 

ewentualnie 3ci gdzie mamy do czynienia z wilkolakami?

tutaj popatrz...

http://xfiles.imro.pl/index.php?id=8

 

z tego co pamietam to 1sezon, ewentualnie drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wlasnie po 5 odcinku 5 sezonu 24 ;)

Jestem naprawde zaskoczony, jak ten sezon jest dobry i czekam z niecierpliwoscia na kolejny odcinek :)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wiadomo, ze Jacka "zamachowiec" nie zabije, dziwi mnie postawa Spencera, jakby ten koles naprawde zabil Jacka, wtedy Spencer zorientowalby sie, ze cos nie halo i powiedzial by Bill'owi, no chyba, ze rowniez zamachowiec by wykonczyl Spencera). Szkoda rowniez, ze tak szybko odkryli wtyczke, ale znajac tworcow 24 wyjdzie to pewnie na dobre :) Przeniesienie akci zapowiada sie poza teren USA, dobry patent :D
Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo slabe, spodziewalem sie po tym czegos lepszego.

Eee tam, mi sie dobrze ogląda jak mam ochotę obejrzeć coś co nie wysila zbytnio szarych komórek :D (jestem po 6 odcinku). Mozna sie posmiać i zrelaksować ;) Imho fajna koncepcja z tą listą [;

 

BTW nikt oprocz mnie tu nie ogląda Weedsa? Świetny serial, pierwszy odcinek mi się nie spodobał zbytnio, ale im dalej tym lepiej ... aż płakać się chciało jak skończyłem wszystkie :D Z niecierpliwością czekam na 2 sezon (ma być w lipcu).

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na tvp1 koniec pierwszego sezonu LOST uhhhh masakra :D strasznie mnie serial wciagnal :D mam nadzieje ze drugi bedzie rownie dobry :) ciekawe kiedy w tv bedzie :)

 

btw ile odcinkow drugiego sezonu LOST wyemitowano ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na tvp1 koniec pierwszego sezonu LOST uhhhh masakra :D strasznie mnie serial wciagnal :D mam nadzieje ze drugi bedzie rownie dobry :) ciekawe kiedy w tv bedzie :)

 

btw ile odcinkow drugiego sezonu LOST wyemitowano ? :D

w ABC 12.

w AXN (polska tv) 1.

dodatkowo właśnie dziś o 21.45 rozpoczął się drugi sezon Lost w AXN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na tvp1 koniec pierwszego sezonu LOST uhhhh masakra :D strasznie mnie serial wciagnal :D mam nadzieje ze drugi bedzie rownie dobry :) ciekawe kiedy w tv bedzie :)

 

btw ile odcinkow drugiego sezonu LOST wyemitowano ? :D

oj, nie wiem czy tvp wyemituje 2 sezon.... narazie leci na axnie i musze powiedziec ze jest ciekawszy od pierwszego [tak tak, ogladam :mrgreen: ]

 

btw na axn'ie od marca mają leciec slidersi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, nie wiem czy tvp wyemituje 2 sezon.... narazie leci na axnie i musze powiedziec ze jest ciekawszy od pierwszego [tak tak, ogladam :mrgreen: ]

 

btw na axn'ie od marca mają leciec slidersi :D

Leborg najlepsze przed Toba.Pamietaj,ze my juz jestesmy na 36stym :) (2x12)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w pierwszym sezonie bylo 25 odcinkow ;]

tzn. w Europie było 25 odcinków +The Journey :wink: bo w Ameryce Exodus był pokazany jako jeden odcinek ale u nas musieli ściągnąć więcej kasy :?

 

Gdzieś na oficialnej stornie czytałem że będzię 23 odcinki +Revelation a potem przed trzecią serią duża przerwa :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...