Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

a moglby ktos przyblizyc LOSTA 2? bardzo mnie ciekawi bo zakonczenie 1 bylo dosc intrygujace ;p

 

 

mi sie podoba nawet "Jak pan moze panie doktoreze" amerykanski humorek(lol) :) nawet nawet

a takze "Gray's antahomy"(chirurdzy) tez nawet fajne :)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moglby ktos przyblizyc LOSTA 2? bardzo mnie ciekawi bo zakonczenie 1 bylo dosc intrygujace ;p

Moge Ci tylko powiedziec,ze

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
w bunkrze znajda 108 i "instruktaz" ,Walta porwali "aders" a druga postac,ktora jest niemal wazna jak Jack to Anna-Lucia :P
:D Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten odcinek Losta 2x12 mi sie spodobal bardziej od poprzedniego:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ale Locke Charlie'mu przylozyl ;)

 

EDIT:

 

 

 

Episode 13: The Long Con

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Survivors fear that "The Others" may have returned when Sun is injured during a failed kidnapping attempt. Meanwhile, Sawyer is an amused but highly interested bystander when tension escalates between Jack, Locke, Kate and Ana Lucia.

 

 

na Lost 2x13 poczekamy do 8 lutego.W ta srode bedzie powtorka 1x18 "numbers"

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten odcinek Losta 2x12 mi sie spodobal bardziej od poprzedniego:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ale Locke Charlie'mu przylozyl ;)

Lost 2x13:

 

Next Episode:

Wednesday, Feb. 1 at 9/8c

"Numbers"

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
When Hurley becomes obsessed with the French woman and heads into the jungle to find her, Jack, Sayid and Charlie have no choice but to follow. Meanwhile, Locke asks Claire to help build a mysterious item
no zobaczymy.Zapowiada sie niezle ;)

nie wiem czy zauwazyles ale twoj drugi spoiler odnosi sie do odcinka ktory juz byl (1x18 wlasnie "Numbers") przeczytaj jeszcze raz to co tam napisales

Edytowane przez mastapl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO daleko juz jestescie..

 

Ja wczoraj oglądalem drugi odcinek drugiej serii na axn.

i się naoglądałem....

Praktycznie to samo co w odcinku pierwszym.

Mogli to jakos normalnie zmontowac....

Uwierz mi,tez tak mowilem,ale jak sie pozniej okaze - inaczej nie dalo sie tego przedtsawic i po mojemu swietnie to rozwiazali,a dalej bedzie ciekawie.Odcinek Orientation wiele Ci wyjasni :)

 

When Hurley becomes obsessed with the French woman and heads into the jungle to find her, Jack, Sayid and Charlie have no choice but to follow. Meanwhile, Locke asks Claire to help build a mysterious item

Devil,ten mistery item to kołyska :P Jak juz zauwazyl Mastapl - ten odcinek to Numbers :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi,tez tak mowilem,ale jak sie pozniej okaze - inaczej nie dalo sie tego przedtsawic i po mojemu swietnie to rozwiazali,a dalej bedzie ciekawie.Odcinek Orientation wiele Ci wyjasni :)

Devil,ten mistery item to kołyska :P Jak juz zauwazyl Mastapl - ten odcinek to Numbers :)

Masz racje moj blad :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Aha dzięki :)

No nawet fajny odcinek.

Ja teraz czekam na jutrzejszy ! D

Chyba na ten za tydzien :P (Chyba,ze masz na mysli ten co bedzie lecial na AXN :D A tak sie przedstawiaja daty premier kolejnych odcinkow (oficjalnie potwierdzone przez ABC):

2x13 - 8 lutego

2x14 - 15 lutego

2x15 - 22 lutego

3 środy bez nowych odcinków

2x16 - 22 marca

2x17 - 29 marca

2x18 - 5 kwietnia

2 środy bez nowych odcinków

2x19 - 26 kwietnia

2x20 - 3 maja

2x21 - 10 maja

2x22 - 17 maja

2x23 - 24 maja (dwugodzinny finał)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argh... Ja myślałem że 2x13 będzię dzisiaj ;( (widać że 13 przynosi pecha ;))

kurde też myślałem, że będzie dzisiaj nowy epizod :( szkoda :(

 

jak myślicie jak Desmond mógł tam wpisywać ten kod co 108 minut - czy on w ogóle nie spał?!

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
hmmm myśle, że mógł nie spać albo kimać tylko po godzinie...ciekaw jestem z czego robił sobie zastrzyki....może jakieś środki pobudzające ???? no i zastanawiam się gdzie on teraz jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Satoshie

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Desmond ulokowal sie z dala od others i od naszej grupki,ale wroci w epizodzie 2x15 i w miedzyczasie (nie koniecznie w tym odcinku,ale w najblizszych) wyjasni sie - co bedzie,jak nie wcisna guzika
Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL ja nie mam AXN ani ABC :) opowiedzicie torche bo wiem tyle

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Chlopaka porwali others tych z tej tratwy prad zniusl spowrotem na wyspe w bunkrze byl jakis kolo ze wspomnien doktora w bukrze bylo pelno komputerow. Tego chinczyka gonili jacys kaniabale(nie wiem czy prawda).W bunkrze prawie doszlo do syrzelaniny

koniec :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dokładnie...później będzie spotkanie z The Others w dżungli, ale na tym narazie się skończy....później kilka odcinków sielankowego życia...

...ten "kolo" wpisywał kod, żeby coś się nie stało, narazie nie wiadmo co...ponoć jakiś eksperyment z elektromagnesem....

...nie kanibale tylko pasażerowie, którzy przeżyli katastrofe samolotu, a znajdowali się w innej części wyspy, ponieważ siedzieli z tyłu samolotu...

....prawie doszło, ale nie było strzelaniny...koleś wpisujący kod do komputera spakował się i poszedł w dżungle...

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Powinien wogole powstac osobny topik o LOSCIE.W przeciwienstwie do innych seriali,to kult dzisiejszych czasow tak jak w latach 80 (czy kiedy tam byla premiera) starwars,tak LOST jest starwarsem na tym samym poziomie w dzisiejszych czasach.

PS - nastapila zmiana w premierach odcinkow.Tzn tylko jedna.Teraz beda 2 odcinki pod rzad a trzeci nie bedzie 22 lutego,tylko 1go marca dopiero,a potem 2 srody przerwy i reszta jak podalem wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien wogole powstac osobny topik o LOSCIE.W przeciwienstwie do innych seriali,to kult dzisiejszych czasow tak jak w latach 80 (czy kiedy tam byla premiera) starwars,tak LOST jest starwarsem na tym samym poziomie w dzisiejszych czasach.

PS - nastapila zmiana w premierach odcinkow.Tzn tylko jedna.Teraz beda 2 odcinki pod rzad a trzeci nie bedzie 22 lutego,tylko 1go marca dopiero,a potem 2 srody przerwy i reszta jak podalem wyzej

Kurde wsytd napisac, nie widzialem ani jednego odcinak Lost... ehh nigdy nie ma kiedy... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hydro2 : mógłbyś podać jakiegoś linka do strony z tą rozpiską, bo przeglądam właśnie strone ABC i nic nie moge tam znaleźć...:(

 

...odnośnie strony ABC nie moge zrozumieć czemu jest zapowiedź odcinka numbers....zresztą było już o tym pare postów wcześniej...może ktoś mnie "oświecić" o co tu chodzi ????

 

...dlaczego na dzisiaj zapowiadają emisję odcinka z pierwszego sezonu..... WTF ?????

 

@Ecuadoo : dopiero co był 12 odcinek 2 sezonu....myśle, że powinnieneś nadrobić zaległości, napewno nie będziesz zawiedziony....imho świetny serial.....odzyskałem wiarę w TV po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków 1 serii

 

EDIT :

 

OK znalazłem : LINK

 

ale też mnie jedna rzecz zastanawia : według strony do której link podałem wyżej następny odcinek to The Long Con, który będzie emitowany :

First aired: 2/8/2006

 

ale według LINK następny odcinek to 02x13 Admissions...

 

jakieś pomysły ???

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ecuadoo : dopiero co był 12 odcinek 2 sezonu....myśle, że powinnieneś nadrobić zaległości, napewno nie będziesz zawiedziony....imho świetny serial.....odzyskałem wiarę w TV po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków 1 serii

Jakos musze to zrobic :D Mase osob twierdzi ze to najlepszy serial jaki widzieli w zyciu, wiec cos w tym jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Desmond to ten gosc co siedzial w bunkrze zanim do niego weszli Locke i pozostali i co go spotkal Jack kiedys (bylo pokazywane w jego flashbackach)?

 

Musze sobie jeszcze raz obejrzec 1 sezon i przypomniec co nieco :D

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dokładnie....spotkali się na trybunach na stadionie....Jack próbował odreagować stres po lub przed operacją przyszłej żony....jeśli mnie pamięć nie myli...ale chyba raczej po operacji, wydawało mu się, że operacja się nie powiodła....
Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...