Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rocca

Ten serial na tvp1 - po prostu kosmos :!: 8-O Z archwium X się chowa :!: :>

Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzalem pierwsze pol godziny i prawie zasnelem. Laski z wiekszymi cyckami to we Francji chyba nie ma co? :P

 

pewnie nie ma a moze jest ale jak ogladales pol godziny to pewnie nie widziales scenki w sypialni jak narzeczony wszedł :mrgreen:

 

a ogolnie mysle ze zaczyna sie calkiem calkiem zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj chcialem sobie obejrzec moje kochane Allo allo a tu kupa... jakis bzdurny serial na TVP 2 o 17 15... czy ktos sie orientuje co sie stalo ? Zdjeli Allo allo z anteny ? ehh

no wlasnie allo allo nie ma od wtorku przez zalobe narodową [sic!]....

serial chyba wraca od przyszlego wtorku, bo glupotą bedzie zaprzestanie emisji pod sam koniec serii [;

 

Ten serial na tvp1 - po prostu kosmos :!: 8-O Z archwium X się chowa :!: :>

wez nie bluźnij.... to sie nie umywa do x-files. moze i jest ciutke interesujący, ale na pewno nie lepszy od x-files...

mozna zobaczyc, ale niekoniecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca
leborg, masz problemy z czytaniem? :) nie widzisz ":>" za tym tekstem? to był dżołk, taki żart... :lol: Edytowane przez Rocca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, masz problemy z czytaniem? :) nie widzisz ":>" za tym tekstem? to był dżołk, taki żart... :lol:

sry, mecze sie nad mobo od 15stej i juz niedowidze ;] zrobielm przerwe na ten serial a mam wrazenie ze lepszym pomyslem byloby meczenie sie dalej B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Rocca ta... pewnie b.podoba ci sie nowy, super serial :lol: bleee....

Jakaś ironia? <_< Może być, nie jest to jakieś super ultra cudo... Obejrzeć można... Nie jest to nic fascynującego... Jest dobry, ale nic więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

moim zdaniem nawet nie jest dobry... , juz wole ogladac Klan :D

Maciuś jest moim bożyszcze, mam jego plakat na ścianie, to mój idol :!:

 

Ten serial jest dobry, ale to wszystko i nic zarazem... Brak mu kopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem pierwsze pol godzinki tego nowego serialu na TVP 1 i dalem sobie spokoj. Nuda troszke wialo ;)

 

A co do allo allo licze ze wznowia,zwlaszcza ze jest koncowka serii :mur:

 

Moglby ktos wyemitowac wkoncu serial Sliders i SeaQuest. Juz tyle czasu czekam na te seriale :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam to na oficjalnej stronie lost pisalo ze bedzie nowy odcinek w tym tygodniu tez a co do czego to powtorka byla. na forum lost ktos pisal ze powtorki beda to marca chociaz mam nadzieje ze tak nie bedzie..

a co od axn to nie wiem co to jest.. odcinki ogladam co tydzien na abc

na oficjalnej stronie Lost pisało, że wczoraj będzie odcinek pt. "Numbers", a jest to odcinek z pierwszego sezonu, więc wiadomo, że to powtórka. Natomiast zapowiedz następnego odcinka jest już na stronie ABC i jest to odcinek pt. "The Long Con" zapowiedziany na 8 lutego 2006, pisałem o tym na 10 stronie tego tematu. Źródło : LINK

 

 

BTW. Według LINK'a u góry ostatni wyemitowany odcinek z nowej serii to "Fire + Water", a następny w kolejności to "The Long Con" więc po raz kolejny można było się domyśleć, że wczoraj będzie powtórka, tak samo jak po datach premier nowych odcinków....

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos wyemitowac wkoncu serial Sliders i SeaQuest. Juz tyle czasu czekam na te seriale :-|

Sliders: Piąty Wymiar" w marcu na AXN

 

Ta wiadomość z pewnością Was ucieszy. Jak informowaliśmy nieoficjalnie już w lipcu 2005, stacja AXN będzie czwartą polską stacją, po RTL7, Polsacie i TV4, która wyemituje serial Sliders. Emisja pierwszego sezonu rozpocznie się już niedługo, bo na początku marca tego roku. Przystąpiono już do wstępnego tłumaczenia. Tłumacz stacji AXN przy współpracy z serwisem SLIDERS PL będzie się starał, by specyficzne słownictwo występujące w serialu zostało dobrze przełożone na język polski. Już teraz możemy zdradzić, że tytuł serialu będzie brzmiał "Sliders: Piąty Wymiar". Polski podtytuł jest konieczny ze względu na pewne normy obowiązujące w polskich stacjach telewizyjnych. Update: Sliders pojawi się na kanale AXN 20 marca. Będzie emitowany od poniedziałku do piątku, na razie tylko pierwszy sezon

mua :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliders: Piąty Wymiar" w marcu na AXN

 

Ta wiadomość z pewnością Was ucieszy. Jak informowaliśmy nieoficjalnie już w lipcu 2005, stacja AXN będzie czwartą polską stacją, po RTL7, Polsacie i TV4, która wyemituje serial Sliders.

 

Dobrze by było, gdyby AXN był pierwszą stacją, która puści CAŁY, bo wszystkich odcinków na zadnym z wymienionych nie puscili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdyby AXN był pierwszą stacją, która puści CAŁY, bo wszystkich odcinków na zadnym z wymienionych nie puscili.

i chyba bedzie :D zajmuje sie tym czlowiek ze stronki sliders.pl. to wlasnie dzieki niemu zobaczymy ten serial na antenie, on tez pomaga w tlumaczeniu zeby nie powstawaly takie buraki jak np " piaty wymiar" ;]

 

allo allo wraca na ekrany od przyszlego wtorku...

 

a , i BSG 2004 wyparowalo...na poczatku stycznia lecial 2-odcinkowy pilot [ktory of kors przegapilem] a potem miala byc rozpoczeta normalna emisja serialu....i cicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie i to cos mialo knqrowac z LOSTEM ?? :):) Dobre :P A tak mowili,lost to kiszka w porownaniu z tym.Jak lost ma u mnie 10/10 tak to moze 5 naciagane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pocieszyć zainteresowanych ze udalo mi sie skontaktowac z przedstawicielem AXN na polske i wedlug wiesci przekazanych przez niego AXN sci-fi ma sie pojawic na 99% w drugiej polowie marca. zapewnial mnie ze jest juz przygotowana ramowka i ze bedzie to cos naprawde ciekawego. Ale jak bedze w zeczywistosci to zobaczymy!?? oby to byla prawda!!!!!

chyba slidersi są tą ciekawą ramowką ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chyba bedzie :D zajmuje sie tym czlowiek ze stronki sliders.pl. to wlasnie dzieki niemu zobaczymy ten serial na antenie, on tez pomaga w tlumaczeniu zeby nie powstawaly takie buraki jak np " piaty wymiar" ;]

 

allo allo wraca na ekrany od przyszlego wtorku...

 

a , i BSG 2004 wyparowalo...na poczatku stycznia lecial 2-odcinkowy pilot [ktory of kors przegapilem] a potem miala byc rozpoczeta normalna emisja serialu....i cicho

Uff dobrze ze Allo allo wraca, wiem ze zbliza sie koniec serii czy orientuje sie ktos moze czy to ostatnia seria ? Czy moze TVP planuje jeszcze cosik w sprawie Allo allo ?:) Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff dobrze ze Allo allo wraca, wiem ze zbliza sie koniec serii czy orientuje sie ktos moze czy to ostatnia seria ? Czy moze TVP planuje jeszcze cosik w sprawie Allo allo ?:)

watpie zeby cos wykombinowali bo jest tylko 85odcinkow i pelnometrazowka[allo allo-wspomnienia , czyli najlepsze dżolki w pelnometrazowce...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby cos wykombinowali bo jest tylko 85odcinkow i pelnometrazowka[allo allo-wspomnienia , czyli najlepsze dżolki w pelnometrazowce...]

eeee szkoda... :cry: myslalem ze jest jeszcze jedna seria :D No nic trza obejrzec do konca, i na Losta polowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mnie lost zanudzil.. Przestalem to ogladac ile mozna takie same odcinki ogladac o niczym. Ziew. Jest duzo ciekawszych nowych seriali np. 24:)

3 pytania:

1) Ile goladales odcinkow,ze tak uwazasz ?

2) Dlaczego w takim razie tyle ludzi sie nim zachwala ?

3) Dlaczego Lost wygral zlote globy we wszystkich kategoriach jako najlepszy serial a startowal w szranki min z 24 i przebil go jak sie da??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 pytania:

1) Ile goladales odcinkow,ze tak uwazasz ?

2) Dlaczego w takim razie tyle ludzi sie nim zachwala ?

3) Dlaczego Lost wygral zlote globy we wszystkich kategoriach jako najlepszy serial a startowal w szranki min z 24 i przebil go jak sie da??

a czemu m jak mydlo dostalo po raz kolejny telekamere?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

bo 24 jest na antenie juz 5 sezon?

Tym bardziej powinno wygrac z Lostem bo jest bardziej znany i sprawdzony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...