Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

3 pytania:

1) Ile goladales odcinkow,ze tak uwazasz ?

2) Dlaczego w takim razie tyle ludzi sie nim zachwala ?

3) Dlaczego Lost wygral zlote globy we wszystkich kategoriach jako najlepszy serial a startowal w szranki min z 24 i przebil go jak sie da??

1. Ogladalem to od pierwszego odcinka do 2x11. Wiecej nie chce bo mnie wynudzil ten serial.

2. To problem tych ludzi nie moj:) Pewnie nie znaja innych seriali. Ja ogladam aktualnie ponad 10 seriali lecacych na bierzaco i widzielem w zyciu wiekszosc seriali scfi znanych ludzkosci B)

3. Wiele rzeczy wygrywa nie wiadomo dlaczego rankingi itp. 24 sezon 5 deklasuje nudny 2 sezon lost. Ba moge wymienic 5 seriali aktualnych, ktore sa duzo ciekawsze.

 

Jin* tak 6 odcinkow juz bylo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

1. Ogladalem to od pierwszego odcinka do 2x11. Wiecej nie chce bo mnie wynudzil ten serial.

Poczekaj az do starcia z Others - zobaczymy czy wtedy nie bedziesz ogladal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja jestem na poziomie miedzy srednim a dobrym i napewno jestem gorszy od panny Slajderówny,ale niektore texty i synchro wole tlumaczyc na swój sposob.Jednak napisy SH powinny byc dostepne lada moment, o ile juz ich nie ma :) Jak wroce z pracy z pracy to wszystko sobie poprawie :) Pozdrawiam

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie podobal 2x13 odcinek Lost'a ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Sawyer jednak sie okazal zlym czlowiekiem ;) Do teraz nie mialem o nim zdania. Myslalem ze tylko udaje ,a z drugiej strony jest w porzadku. Chodz juz wczesniej bylo wiadomo ze to oszust,I teraz to sie okazalo :).Wykiwal wszystkich i zdobyl bron.A jak wiadomo kto ma bron na wyspie ten ma wladze. Kate i Ana Lucia chyba sie niezbyt lubia :)

 

teraz pozostaje czekac na kolejny tez dobrze sie zapowiadajacy epizod:

 

Next Episode:

Wednesday, Feb. 15 at 9/8c

"One of Them"

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Rousseau leads Sayid to a captive who may be one of the "Others," and Sawyer forces Hurley to help him track down an elusive island creature.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wiecie z kąd można ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> Simpsons

 

 

2.Weście się schowajcie jak można oglądać Bulionerów czy Dragon Ball Z lub Plebanie albo Klan, Moda na Sukces to też hłam.

 

 

3.Najlepszy z wszystkich seriali to Kochane kłopoty ten film normalnie żądzi poprostu go kocham i w dodatku jest bardzo ładny.

 

 

4.To są seriale które ja lubie są bardzo zróżnicowane

 

-South Park (Miałem wszystkie lub prawie wszystkie odcinki)

-SIMPSONS

-Swiat wedlugi kiepskich

-PIMP MY RIDE

-Friends (Przyjaciele) (Mam prawie wszystkie odcinki)

-Gilmore's Girls (Kochane kłopoty) (Leci teraz na TVN7 w soboty o 19:00) (Kto tego nie lubi to jest po*****y)

-Buffy The Vampire Slayer (Buffy postrach wampirów)

-Viper

-Drużyna A

-Archiwum X

-24 godziny

-Tajemnice Smallville (Leci teraz na TVN)

-Allo Allo

-Świat według Bundych

-Gliniarze bez odznak

-Zawód Glina (Leci teraz na TVN)

-Jezioro marzeń

-Andromede

-W11 (Leci teraz na TVN)

-Kryminalni (Leci teraz na TVN)

-Detektywi (Leci teraz na TVN)

-Słoneczny patol

 

No i to chyba wszystko.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ściągam 3 sezon Tajemnic Smallville,jest to chyba jedyny serial jaki oglądam (no może poza Lost). Niestety zanim go ściągnę (8GB) to trochę minie. W Stanach już 5 sezon leci a u nas ledwo drugi puścili....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Po najnowszym odcinie coraz bardziej lubie Sawyera i po mojemu tylko pokazal,ze jest przebiegly,ale jego zachowanie jeszcze nie raz Was zaskoczy
Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie ściągam 3 sezon Tajemnic Smallville,jest to chyba jedyny serial jaki oglądam (no może poza Lost). Niestety zanim go ściągnę (8GB) to trochę minie. W Stanach już 5 sezon leci a u nas ledwo drugi puścili....

8GB?? ja mam wersje co sie 1 sezon miesci na 1DVD (4,36GB) i jakość jest naprawde bardzo ładna..no ale co kto lubi ;) dzis własnie "skompletowałem" wszytskie sezony Smallville..aktualnie ogladam drugi sezon

 

teraz zabralem sie za ponowny download South Parka (mam wszytskie odcinki ale jakość :? powiem tylko że sciagane ok. 5-6 lat temu na modemie..1 odcinek 36MB ściągał się 3 H!! :blink: :blink: a jakie rachunki potem były ;) heheeheheh)

 

takze oglądam razem z moją dziewczyną aktualnie Desperate Housewives..serial naprawde wymiata..już zostały nam z 4 odcnki aby być na bieżaco z USA ;)

 

potem zabieram sie za Prison Break :) wszytskie 13 odcinków juz posiadam..obejrzalem 1 i po prostu CUDO..

 

potem wstyd sie przyznać ale LOST..nigdy jeszcze nie widziałem..a odcineczki leżą

 

no juz nie mówiąc o simpsonach ;) 17 sezonów po 20 pare odcinków w każdym i ani jeden nie obejrzany..leżą i się kurzą narazie :)

 

co mnie zaciekawilo to Surface, Numb3rs..o ile Surface to nie problem i można mieć, o tyle Numb3rs niegdzie nie widziałem 1 sezonu..tylko 2 :?

 

no i X-files też trzeba by dodać do kolekcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się działo....

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a już momentami wydawało mi się, że ten kod będą wprowadzać do końca drugiej serii....

 

EDIT:

 

sorry :cry: zapomniałem się

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się działo....a już momentami wydawało mi się, że ten kod będą wprowadzać do końca drugiej serii....

spojlery to bym prosil se [ciach!]a darowac...

masz taga od takich rzeczy...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spojlery to bym prosil se [ciach!]a darowac...

masz taga od takich rzeczy...

Świete slowa. Pamietaj ze nie wszyscy sa juz po 13 odcinku 2 sezonu.Ale sie zapowiada. Teraz dopiero zaczalem ogladac Battlestar Galactica. Swietny serial moim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świete slowa. Pamietaj ze nie wszyscy sa juz po 13 odcinku 2 sezonu.Ale sie zapowiada. Teraz dopiero zaczalem ogladac Battlestar Galactica. Swietny serial moim zdaniem :)

stara czy nowa? w sumie tez sie musze za BSG zabrac , ale pewnie dopiero jak skoncze z trekami [ a jestem dopiero na 3 sezonie TNG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...