Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Do zakupu konsoli dochodzi zakup monitora... nie każdy ma lcd/lcd tv z hdmi...

i tak w końcu przyjdzie czas wymienić stare wysłużone SD..., X'a możesz tez podłączyć do monitora dla PCta, efekt "średnio" fajny szczególnie przy małym ekranie, ale taka opcja też istnieje Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że system operacyjny, gry, programy, filmy i muzyka, którą posiadasz na kompie są w 100% legalne, skoro tak moralizujesz??. Bo jeśli nie to jesteś kolejnym hipokrytą, których ostatnio bardzo wiele się porobiło w temacie piractwa komputerowego. Nie ma dla mnie większej obłudy niż moralizowanie innych na temat piractwa, skoro samemu nie jest się "czystym".

Mimo, że to ja w sumie zacząłem to skończmy tą dyskusję, bo to do niczego nie prowadzi.

 

Szanowny panie Dreak sugeruje się plotami na necie co do modelu jazdy w wersji PS3. Może na tym filmiku tak mi się to wydawało. Gdybym wcześniej o tym nie przeczytał to pewnie nie starałbym się tam czegoś dopatrzeć ;) Po za tym liczy się głównie grywalność.... I nie ważne jak zachowują się samochody na drodze, czy tam też takie szczegóły jak to, że Niko podczas skręcania się za bardzo kiwa. Albo sama grafika i doczytywanie tekstur etc itd.

 

Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vladivostok FM daje czadu :-P

 

Próbka dla niegrających >> 2981299[/snapback]

Kiedyś, jak sie było głupim [ciach!]iarzem, który miał pieniędzy tyle co na słodycze, to i sie piraciło na potęge. Nie zaprzeczam. Teraz mam jednak alergie na piractwo i na ludzi piracących...

 

Gry które teraz mam - wszystkie są oryginalne, oprogramowanie również bo jedyne co jest u mnie to Windows i Microsoft Office. Filmów na kompie nie oglądam, a muzyki bym tu nie porównywał, bo z tym jest troszke inaczej.

 

Mimo wszystko wolę być obłudnikiem niz piratem.

Dlaczego inaczej ??

 

Co do doczytywania tekstur to z tego co slyszalem jest to problem tylko sflashowanych napędów... wiec spokojna głowa ludzie :)
Bzdury waść pan piszesz, następne herezje wyssane z palca. Napędy z wgranym fw "niczym" się nie różnią od nieprzerobionych.

 

rocznik 90', to "kiedyś" znaczy się chyba niedawno [; ? mimo wszystko, jak jesteś uczciwy to się z tego ciesz, nie musisz wszech i wobec udowadniać tego na forum .
Rośnie nam uczciwe pokolenie :wink:

 

ps

To jest temat o GTA4 czy o nielegalnych kopiach gier ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest temat o GTA na PC.

2. To nie jest temat o starszych produkcjach na PC i konsole.

3. To nie jest temat o piratach.

4. To nie jest temat umoralniający.

 

Jeżeli ktoś będzie znów chciał napisać:

- czekam na wersje pc

- kupuje we wtorek

- kupuje xboxa/ps3 wow!

 

lub coś podobnego i równie beznadziejnego dopilnuje żeby to był jego ostatni post na tym forum.

Oczywiście kieruje oczy w tym momencie na dwóch panów: MaZZeo i chronicsmoke. Odpisywanie na tego posta nie mile widziane. Jarajmy się dalej GTA, ale zdrowo : )

 

Dziękuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

co lepsze?

gtaIV, ktorego nie można modować, a które już jest tu i teraz, czy

gtaIV z modem na wieksze pole widzenia i szejdery, model poloneza w grze, ale którego nie ma, wiec nie da sie w nie grać a do tego nie wiadomo czy powstanie i kiedy powstanie, a jesli juz to pewnie z rok czekania.

Dla mnie pół roku to nie dużo wiesz jest jeszcze takie coś jak ŻYCIE, naprawdę polecam czasem spróbować. Cierpliwość dobra rzecz. Zrozum, że ja wole poczekać nawet i rok ale zagrać w GTA na PC na myszy i klawie, bez autoaima, bez doczytywania, bez spadków fps, z modami, na konsoli gra w GTA jest dla mnie irytująca.

 

Z resztą chyba nie tylko dla mnie o to co pisze mod z forum XO.

 

"Właśnie jestem po sesji z GTA IV i powiem wam szczerze ,że... jak na razie jestem rozczarowany : | imo gra sama w sobie jest świetna miodna i same oh ahy ! No ale zawsze musi być jakieś ale... Bolączką gry są błędy błędy I JESZCZE raz błędy. Doczytywanie się budynków 5-8 sekund? pojawiające się znikąd śmietniki ? Ulice których nie ma? nie nie ja wysiadam. Serio byłem przekonany czytając posty ludzi już grających ,że przesadzają ale to co zobaczyłem to jest jakiś żart... Jeżeli dowiem się ,ze oryginalna wersja będzie tak działać nie odbiorę pree ordera i zażądam zwrotu gotówki...

 

 

Skoro to jest naprawdę finalna wersja, mam nadzieję ,że R* wyda 29* patch który te błędy ( nie będę oszczędzał słów ta gra to jeden wielki błąd ) skutecznie usunie.

 

Swoją droga to może być chwyt R* ,że wyda faktycznie jakiś patch 29 i wsio będzie ok ale co z tymi co nie mają neta?

 

Na razie czuje wstręt i niechęć do GTA 4.

 

 

7-/10 :neutral:"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

US TV Spot

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/209031.html

 

GTA IV PS3 sells in Switzerland's Media Markt - w innych krajach też już sprzedają :razz:

http://www.play3r.fr/forum/viewtopic.php?id=1100

 

Gra na PS3 zajmuje:

It takes 7 minutes to install 3339 MB of data to your HDD.

Pojawiające się znikąd śmieci mi wyskakują, ale takie cyrki :lol2: :blink:

Dołączona grafika

Nie wiem czym i z jaką szybkością wypalał grę, ale widać, że coś poszło nie tak ;). Wszystko się okażę jak większa ilość osób przetestuje grę :D

 

Grand Theft Auto IV Achievements Made Official

http://www.xbox360achievements.org/achieve....php?gameID=324

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronicsmoke - 7/10 - czy ty w to w ogole grasz??? :blink:

Ta ocena to chyba tego kolesia którego cytował chronicsmoke, a nie jego. Zresztą jest w cudzysłowie.

 

Co do problemów doczytek to wcale bym się nie zdziwił gdyby problemem była niezbyt dobrze wypalona płyta a nie sama wina R*. IMO nie ma to jak oryginał, jeżeli i on będzie źle chodził to wtedy Rockstar będzie się tłumaczył. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

US TV Spot

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/209031.html

 

GTA IV PS3 sells in Switzerland's Media Markt - w innych krajach też już sprzedają :razz:

http://www.play3r.fr/forum/viewtopic.php?id=1100

 

Gra na PS3 zajmuje:

 

 

Pojawiające się znikąd śmieci mi wyskakują, ale takie cyrki :lol2: :blink:

http://xs226.xs.to/xs226/08170/29zbk3d922.gif

Nie wiem czym i z jaką szybkością wypalał grę, ale widać, że coś poszło nie tak ;). Wszystko się okażę jak większa ilość osób przetestuje grę :D

 

Grand Theft Auto IV Achievements Made Official

http://www.xbox360achievements.org/achieve....php?gameID=324

 

No bez jaj, ale ile razy przejeżdżam przez to rondo, to zawsze wszystko jest na swoim miejscu, żadnych doczytek. Generalnie cała mapa zawsze jest kompletna, gdy zasuwam po mieście, jeszcze nie zdarzyło się, żebym przywalił w niewidzialną ścianę lub jakiś inny obiekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem zakupuje PS3 i tak sobie myślę czy zamawiać v. normal czy kolekcjonerską. Sam właśnie nie wiem ;P

 

Raczej wiadome pytanie, no ale wole się upewnić: zapewne servery X'a oraz PS3 to zupełnie 2 inne bajki i posiadacze obu konsol nie będą mogli się spotkać razem in game?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wiadome pytanie, no ale wole się upewnić: zapewne servery X'a oraz PS3 to zupełnie 2 inne bajki i posiadacze obu konsol nie będą mogli się spotkać razem in game?

Nie będą mogli...

 

--------

 

IGN UK - 100%

IGN - 100%

Empire Online - 100%

Official Xbox Magazine UK - 100%

Playstation Official Magazine UK - 100%

PlayStation: Official Mag (US) - 100%

PlayStation World - 100%

Games Aktuell - 100%

XboxOZ360 - 98%

Xbox World Mag UK - 98%

Official US Xbox Magzine - 95%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miliony ludzi gra na gałkach analogowych w gry tpp/fpp i jakoś nikt nie płacze, a raczej są zadowoleni. Ale zawsze znajdzie sie garstka nadgraczy, ktorzy uwazają ze jedyne i tru sterowanie to klawa + mysz (a pewnie dlatego ze sa zbyt manualnie sprawni by sie przestawic na pad'a). Chociazby ciekawe jak na klawie osiągniesz analogowe pedały od samochodu. Moze wgrasz moda na obsługę kierownicy od PC i sie bedziesz przesiadać xDDD

heh dobre, myszka bedzie jezdzil :D

 

powiem tak, to co cavarr pokazal u mnie nie wystepuje, przegralem juz ponad 25h i nie zdarzylo sie, aby jakis obiekt mi wyrosl z ziemi

 

dodatkowe noty:

- PSM3 (French) : 20/20

- Jeux Video Magazine (French) : 166/200 (83%)

- Level (Sweedish) : 10/10

- FHM (UK) : 5/5

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholernie nie lubię jak gry dostają bardzo wysokie noty. Czekam na nie wtedy jeszcze bardziej nie cierpliwie i od razu zwiększają mi się wymagania. Potem dostaje produkt przed oczy i się zaczyna marudzenie ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do preorderow, to na Alledrogo jest sporo sklepow oferujacych GTA4 za 199zl. Sam sie zastanawiam, czy nie chapnac, choc wolalbym jakiegos Empika czy Saturna, bo moglbym sobie odebrac po pracy w poniedzialek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek to raczej nie odbierzesz. W MM wyraźnie mówili, że nie będzie przed wtorkiem. W Saturnie byłem wczoraj i mówili, że w poniedziałek. Ale kto wie ;)

 

 

alCatraz oj już nie przesadzaj. Framerate nie jest wcale zły. Jak chcesz to kup (tu zaraz ktoś mnie za to zabije ;) ) sobie... PS3. Może tam będzie płynniej, albo czekaj z rok, albo dłużej na wersje PC. Tak naprawdę to X0 świetnie sobie radzi z tak dużymi przestrzeniami, a przecież ma tylko 512 MB pamięci. Respect!

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy z teksturami pojawiają się w dużej mierze na konsoli bez dysku twardego. Z dyskiem jest jak najbardziej ok, ale zdarzają się drobne błędy.

czy to jest potwierdzone info? szczerze nie wiem dlaczego obecnosc dysku mialaby miec znaczenie, skoro nic na ten dysk kopiowane nie jest. a pytam bo kupuje w najblizszym czasie xo i nie wiem czy kupowac arcade czy dozbierac do premium :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo caciach!e na nim dane. Mi w trakcie jazdy musialo doczytac teksture drogi dwa albo trzy razy, zawsze w tym samym miejscu na moscie laczacym pierwsza i druga wyspe.

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM będą mieli GTA 29 kwietnia. Promocja dla tych którzy złożą preorder (ale nie trzeba wpłacać kasy) to cena wynosząca 199 zł :) Ja się zapisałem i we wtorek bedą do mnie dzwonić aby odebrać :)

Ktoś mógłby napisać o tym coś więcej :rolleyes: ? W każdym MM to jest? W empiku pewnie 249PLN? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 min gameplay:

http://www.gametrailers.com/player/33338.html

 

Framerate na x360 zabija ;). Czekam na PC announcement.

skad wiesz ze to z xboxa? ale faktycznie framerate słabo ale nie liczylem że pogram płynnie chociaż momentami naprawde tragicznie ;/ no i momentami widać też doczytujące się bloki i pojawiające się śmietniki i inne obiekty no i tekstura na bilboardzie zniknela gdzie ? (3:25) i cienie też mrugają

 

no i czytaliście to narzekanie na brak dysku w Xboxie? panowi z Rockstar przeszkadzało że nie które Xy nie majądysków później będą problemy przy innych częściach hehe teraz to już nawet na tworzenie gier na konsole narzekają no to jak mu przeszkadzają te dyski to niech na pieca zrobi GTA IV

Edytowane przez Poiuy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...