Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Propaganda to raczej nie. Testowałeś obie wersje ???

 

Jedni mają więcej dodatków, inni mają lepszą grafikę...

O czym ty mówisz :rolleyes: wczoraj ukazał się artykuł na IGN o różnicy w obu wersjach - i nie ma żadnych różnić oprócz troszkę cieplejszych kolorów na PS3.

 

Teraz zobacz oceny w tej recenzji

 

PS3 za gameplay dostało 10, a za grafikę 8

 

X360 za gameplay i grafikę dostało 2

 

Pomijam te bzdury powypisywane w kazdym akapicie, bo szkoda wgłębiać sie w tekst.

 

Teraz zobacz na nazwe strony... chyba juz proste, ze ta strona powstała tylko do śmiechu i robienia młynu wśród fanboyów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/gta-iv-na-ps3-w-pseudo-hd

To teraz się zacznie wojna ~~

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "nie klikać ~~"
Jak ktoś chce to na gamersyde.com jest porównanie X360/PS3 w HD...
dobitka

GTA IV wiesza się na PS3

:wink:

 

dobry jest koment goscia pod spodem:

"nie chciałbym być złośliwy, ale z 11 gier jakie mam na PS3, nie powiesiły mi się nigdy tylko 3 :-) Ot wypas konsola."

 

to porownanie z gamersyde to jedyne sensowne porownanie jakie widzialem, czyli sam poczatek gry, rzeczywiscie wersja ps3 jest rozmazana dosc mocno, moze to jest ten caly antyaliasing pelnoekranowy :lol2: ciekawe, ciekawe...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wow I can't believe so many people already had problems. Seems like too many to be a conspiracy. I'm surprised none of the reviewers noticed it" Najsmutniejsze jest to, jak wielu ludzi z iksami na tym forum ucieszyła ta wiadomość...- Kucyk ucieszyła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wow I can't believe so many people already had problems. Seems like too many to be a conspiracy. I'm surprised none of the reviewers noticed it" Najsmutniejsze jest to, jak wielu ludzi z iksami na tym forum ucieszyła ta wiadomość...- Kucyk ucieszyła?

jasne, przeciez to ja zakladam konta i klepe komentarze na glownej polygami :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś inny jestem. Grałem w GTA z dwie godziny. Oprócz tego że model jazdy jest troszkę koszmarkowy, grafika budyniowa a fps koszmarny to gra zasługuje na 10/10... Mówiłem że tak będzie. Naszykowałem się na coś o wiele wiele wieeeleee lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ponizej jeszcze cytat z ps3site odnosnie wieszania sie gry.niestety czasem mam wrazenie ze ludzie ktorzy tam wstawiaja newsy staja sie podobni do tych z udajecej fanowska strone sony.

 

czy w wersji x360 tez zdarzaja sie zwieszki? bo jesli nie to w cytacie na wszelki wypadek autor dodal ze i w biednej ps3 jak i x360-pewnie aby bylo lzej fanom ps3 ;)

 

GTAIV na PS3 z wysokim prawdopodobieństwem działa w trybie 630p. Czyli co, prawie jak HD?

 

Ten sam koleś, który tak czepiał się “biednego” HALO 3, wziął także na tapetę GTAIV w wersji na czarnulę. Jak stara się udowodnić, obraz generowany przez konsolę SONY jest wyświetlany tylko w 630 liniach, a później “odwzorowywany” w HD. Przy HALO3 facet miał rację, ciekawe jak jest tym razem.

 

Wersja na chlebaczek, nie różni się niczym, od wersji na Xboxa. Ci, którzy mieli okazje widzieć grę na obu konsolach, twierdzą nawet, iż to my mamy tą lepszą wersję. W tej chwili Eurogamer przygotowuje porządne porównanie, więc nie pozostaje nam nic, prócz czekania.

 

Bartek-....mnie ucieszyla :lol2: ,z drugiej strony mialem kupic wersje na ps3 a tak z lekkim sercem kupie na x360

 

Soundwave zdublowales info ktore juz podalem,a pozatym przeczytaj co wczesniej napisalem-wiec zadna odbitka ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobitka

GTA IV wiesza się na PS3

:wink:

Odbitka. Błąd tyczy się obu platform.

klik

 

PS. Oczywiście nie wieże* w informacje jakie podano na tej stronie odnośnie porównania obu platform.

 

* - "nie wierzę" jeśli już

// przypisek: redakcja :P

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbitka. Błąd tyczy się obu platform.

klik

 

PS. Oczywiście nie wieże w informacje jakie podano na tej stronie odnośnie porównania obu platform.

podobno sie jakiemus tam jednemu userowi z x360 powiesila, pewnie sie biedaczysko przegrzalo, a tutaj cos jest nie tak z tymi 60tkami

dobry cytat:

"Jeżeli przydarzy Wam się taki błąd, należy skasować zapisane stany gry, a jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, należy przeinstalować GTAIV."

co oni zrobili nam z tych konsol :sad: w nastepnym wydaniu bedzie trzeba sterowniki instalowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja wydalem te 250PLN w empiku (preorder rowniez anulowany) i musze przyznac, ze nie dam w zadnym razie 10/10 po 2h gry- z poczatku akcja rozkreca sie dosc wolno, trzeba przywyknac do prowadzenia pojazdow (ale czuje, ze z ta zmieniona fizyka po odrobinie wprawy jazda 4/2 kolkami bedzie dostarczac duzo wiecej frajdy, niz we wczesniejszych GTA), grafika bynajmniej nie powala na kolana, glownie na, jak napisal Poca, pewna "budyniowosc" ;)

 

Z 2ej strony przyznaje, ze im dluzej gralem tym mniej dostrzegalem tych powyzszych "wad", a gra odslaniala swoj potencjal. Ilosc detali (zapalajaca sie lampka w aucie przy otwartych drzwiach :D), voiceacting, system walki wrecz, ogrom miasta- to absolutnie zwala z nog i czuje, ze bedzie to jedna z lepszych gier tego roku. Szkoda tylko, ze czasu na granie "troszke" mniej, niz na studiach... ale i tak Liberty City zostanie podbite :)

 

Aha- na Elite Falcon z benq gra naturalnie dziala bezblednie, zadnych niespodziewanych doczytek- tyle w temacie full legal vs. .iso

 

No i warm coffe odblokowane po 2 randce ;)

 

PS. Soundwave, chlopie kup gre to moze skonczy ci sie nadmiar wolnego czasu na pisanie bzdur.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę nie bijcie ale nawiązując do poprzedniego posta to na PC jeszcze nie miałem takiej opcji z usuwaniem save'ów ot nowa jakość konsol :P A wracając nieco do tematu to ciekawi mnie jak bardzo odwzorowano NY w grze w końcu statua wolności i most brooklynski to nie wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę że złapałem pierwszą zwiechę podczas gry a dokładnie podczas filmiku gdy...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "oczywiście nie obyło się bez restartu :("
Nico zabija Vlada i wrzuca go do rzeki
Dodam że gram na PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 na ulicy...

Midnight launches aren't always the gaming industry's proudest moments. The PlayStation 3 release in particular was riddled with launch-related crimes, including a mugging, a store robbery, a launch line hold-up, and a shooting.

Grand Theft Auto IV went on sale in stores around the world at 12:01 a.m. this morning, and already reports of criminal midnight launch madness are starting to filter in. BBC News is reporting on a pair of incidents, with news of a stabbing outside a Gamestation in Croydon and a mugging by another game store in Lancashire.

According to the news service, a 23-year-old man was attacked by a knife-wielding assailant as he passed a line outside the Gamestation. The victim was treated for several stab wounds and has since been released. The attacker, who police said appeared to be waiting in the line of about 50 to 100 people, was not apprehended.

In the mugging, an 18-year-old was robbed of his copy of the game and beaten as he walked home from the store with a friend. The victim was taken to the hospital with a broken jaw and a broken nose.

Police are asking for witnesses in both cases to step forward.

www.gamespot.com/news/6190070.html?action=convert&om_clk=latestnews&tag=latestnews;title;4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec właśnie skończyłem grę. Na liczniku 35h z hakiem a wcale sie nie spieszyłem(często chodziłem na randki czy wypady z przyjaciółmi do baru, na mini-gry etc.) Zrobiłem tez prawie wszystkie misje poboczne wiec widać gra wcale nie jest tak długa jak zapowiadano - ale za to jaka...:wink: :wink: ;) . Grałem na X360 i nie miałem żadnych zwiech, bugow, problemów z dogrywaniem itp. Jak już było wiadomo przed premiera gra nie jest liniowa i kilka razy sami decydujemy o losie naszego bohatera co odzwierciedla sie w dalszej fabule. Dlatego grę warto przejść co najmniej 2 razy choćby po to żeby zobaczyć co by było gdyby... . Jak sami sie przekonujecie R* nie zawiódł ani recenzenci nie kłamali i gra jest nawet lepsza niż oczekiwano. Gra roku? Na pewno! Czy gra wszechczasów? Czas pokaże, ale jest to zdecydowanie najlepsza gra w jaka kiedykolwiek grałem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tego gdzie te helikoptery, które zabierają nas na przelot nad Liberty ? :> A po drugie jak zrobić 6 gwiazdek ? Zabijanie policjantów kończy się na 5 i lipa 30 minut bawiłem się z nimi na torach kolejowych i nic :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

zwiechy wystepuja tylko na ps3,mozliwe ze problem jest w plikach instalacyjnych gry na hdd,jesli sami tworcy polecaja przeinstalowac gre,to z cala pewnoscia zwiechy nie dotycza xboxa bo nie ma tam mozliwosci zrobic instalacji.

 

ps.moge sie zalozyc ze niedlugo pojawi sie odpowiedni patch,dziwi tylko "luka" w testowaniu wersji ps3,przeciez testerzy musieli wylapac ten problem,wiec pytanie:czy mimo problemu tworcy gry wydali gre z bugiem bo byla juz ustalona data a nie chcieli opozniac wersji x360,czy faktycznie przeoczyli ten "maly" problemik z wiechami ps3.

 

jakos tak sobie przypominam ze na poczatku developingu gry autorzy mieli problem z wersja ps3,jak widac do samego konca

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przypadkowo rozwaliłem jakąś blokadę policyjną na moście i od razu 6 gwiazdek złapałem... Tak więc celuj w ten sposób :)

Jak sie odblokuje wszystkie wyspy , to juz nie ma blokad , takze jakis inny pomysl na zrobienie 6 gwiadek ? ;] Oprocz new game :wink:

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiora od MS dla RS do czegos zobowiazuje... :lol2:

Haha tez od razu mi sie tak skojarzylo :)

 

Ehh jak to dobrze , ze mi to dokladnie wisi czy jest HD czy nie , czy na jednej konsoli sie zwiesza czy na dwoch bo od czasow jedynki serii GTA nie tykam nawet kijem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tego gdzie te helikoptery, które zabierają nas na przelot nad Liberty ?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ":)"
Musisz przejść kilka misji dla Brucie'go. Jak Cię polubi, odblokuje się możliwość wezwania go przez komórkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i powiem tak: 10/10 na pewno bym grze nie dał <_< Fajne stare dobre GTA ale tylko/aż tyle... Grafika jest naprawdę średnia (a obiecywano nie wiadomo co, pokazując te rendery). Smaczki... No rzeczywiście da się spalić opony, przechodnie rozmawiają, ale no spójrzmy prawdzie w oczy: "żadna łaska". Rockstar musiało jakoś przykryć niedoróbki.

Oczywiście teksty wymiatają :lol2: :lol2: Juz od samego początku gdzie słyszymy coś w stylu "So where's (teraz zmyślam imiona bo nie pamiętam ;) ) Catherina with big titties and Linda who sucks like a vacuum" :lol2: :lol2: :lol2: LOL :) klimacik też fajny, muza jak zwykle super.

 

No właśnie ale "jak zwykle". Stare dobre GTA w podbitej oprawie i z nowymi bajerami. No ale nie oszukujmy się od premiery San Andreas minęło juz 4 lata chyba więc trudno aby Rockstar stał w miejscu :) . Kasy wydanej nie żałuje ale napewno nie 10/10 (szczególnie za grafikę). Moja ocena końcowa 9/10, co i tak imho pokazuje iż gra jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

nie ma to jak prawdziwy fan gta4 !

 

A o czym mowa? O premierze GTAIV oczywiście. BBC doniosło o incydencie, który wydarzył się w Wielkiej Brytanii w miejscowości Croydon wśród oczekujących na otwarcie sklepu Gamestation. Zdarzenie miało miejsce około 23.00, gdy ofiara przechodziła obok kolejki. Jeden z czekających, najwidoczniej zdenerowany, że ktoś przejdzie przed niego, wyciągnął nóż i oddał kilka pchnięć. Ofiara sama nie zgłosiła wypadku, zareagowały natomiast inne czekające osoby. Sprawca wciąż pozostaje nieznany. Cóż, środowisko graczy jest na tyle rozległe, że jak w każdym innym zdarzają się jednostki ułomne. Nie uważam jednak, że należy to łączyć tylko i wyłącznie z grami wideo. Przecież gdyby atakujący stał w kolejce po chociażby najnowszą część Harry’ego Pottera, cała historia mogłaby zakończyć się w podobny sposób. Na szczęście, poszkodowany po opatrzeniu został wypuszczony ze szpitala jeszcze w tą samą noc. Jaka z tego nauka dla nas? Na pewno nie wpychajmy się do kolejek. Moja nietolerancja dla tego typu zachowań nie jest tak głęboka, aby ugodzić kogoś nożem, ale jak widać na świecie istnieją znacznie mniej cierpliwe jednostki. Uważajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...