Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

"Bez komentarza" = kasiorka od MS, raczej logiczne, czegoś więcej można się spodziewać w lipcu ? sierpniu? prawdę mówiąc dla mnie to już bez znaczenia, będzie na PC to będzie, problemu nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dragonlore było wyżej ;)

true :) przeoczylem -ale z drugiej strony wiele osob omija nie tlumaczone teksty(lenistwo),podobnie jak linki do ktorych nie ma opisow co przedstawiaja

 

na glownej stronie Polygamia.pl jest filmik z gta4 i pierwszego odkrytego easter egg :

 

 

z bijacym sercem w srodku statuly szczescia [ /spoiler]

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od wczoraj przegrane jakieś 9h (dzisiejsza sesja trwała od skończenia zebrania w pracy o 18 do teraz z drobną przerwą na jedzenie- kobieta zaczyna się na mnie krzywo patrzeć ;) ) i nie przypominam sobie kiedy ostatnio tak szybko zlatywał mi czas przy graniu. Wniosek jest tylko jeden- genialna gra! Zawsze byłem fanem GTA, a tu mam to co uwielbiałem w poprzednich seriach plus nowy system walki (countery wymiatają, blind fire też fajnie zrobiony), zdecydowanie lepsza fizyka, tonę smaczków etc. Kto nie zagra, ten trąba bo jest to zdecydowanie najlepsza gra tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka:

 

Rockstar North president Leslie Benzies revealed in an interview that the recently released Grand Theft Auto IV (PS3, X360) had a budget of roughly $100 million, marking the title as the most costly development of any game to date.

 

GTA IV's massive budget pins the title above the previous front-runner Shenmue, released for the Dreamcast in 2000 and costing an unprecedented $70 million to produce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie zagra, ten trąba bo jest to zdecydowanie najlepsza gra tego roku.

 

No to zaliczam się do trąby bo jakoś nie zauważyłem premiery GTA4. Nigdy mnie ta gra nie rajcowała. :) Ale miło czyta się zachwyty ludu nad grą. Szczególnie, kiedy jednogłośnie wszystkim sprawia taką frajdę. :) A tym, którzy cieszą się, że ktoś tam znowu dostał gorszą wersję mówię .....! :) Dla mnie to czysta zawiść. ;)

 

PS. Fajnie zrobili motyw, kiedy pijani musimy odwieść pijanego kolegę do domu. Świetnie się zataczali. :)

 

Pozdrowienia dla GTAmaniaków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak, daj grze szansę ;) bo mimo, że to nadal "stare, dobre" GTA to w szczegółach mechaniki gry zostało bardzo dużo poprawione i gra się dużo lepiej. Te ~200PLN to nie majątek, jak Ci się nie spodoba sprzedasz na allegro, a może wręcz przeciwnie i będziesz się doskonale bawił przez 30h + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Może i masz rację. :) Jeszcze przemyślę sprawę. ;)

wiec albo poczekaj na patcha do wersji ps3(przeciw zwiechom) albo kup x360 ;) :)

 

ponoc w europie 60% sprzedazy to ps3 ,zas w usa 6:4 na korzysc x360,ciekawe jak teraz bedzie sie przedstawiac sprzedaz wersji ps3 kiedy stwierdzono zwiechy na ps3

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos zwiech na PS3, tyczy się to wszystkich wersji czy może np. wersji 40GB? Pytam bo jak pewnie wiecie wersja 40GB nie jest już taka bezawaryjna, może są tam jakieś błędy konstrukcyjne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poleciało już 12h gry, jak narazie grą mimo niewielkich wad jestem zachwycony. Jeszcze los się do mnie uśmiechnął i odwołały mi się spotkania przez co zamiast lecieć na delagację moge gierczyć...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

A propos zwiech na PS3, tyczy się to wszystkich wersji czy może np. wersji 40GB? Pytam bo jak pewnie wiecie wersja 40GB nie jest już taka bezawaryjna, może są tam jakieś błędy konstrukcyjne?

problem wystepuje w kazdej wersji,aczkolwiek procentowo wiecej w wersji z 60gb hdd,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos z was na monitorze 22"? :) Bo chcialem zobaczyc jak wyglada ta gra na takim monitorze bo nie mam tv hd wiec zostaje monitor. Najlepiej jakby to bylo polaczone z ps3 :wink: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi powiedzieć ile wynosi VAT na sprzęt elektryczny i elektroniczny?? Bo chyba w tym dziale mieści się GTAIV.

 

Ja tam idzie wam granie?? Są jakieś ciekawe misje?? Mam nadzieję że nie są tak liniowe jak w pozostałych GTA idź i zabij :]

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest idz i zabij, ale co z tego. Dla mnie ta gra, to między innymi virtual tour po NY, troche zmienionym ale detale tego miasta kładą na łopatki.

 

Chyba wszyscy zapomnieli o trybie multiplayer. Spróbowalem "Team Deatchmatch" .... :shock: nie wiedziałem czy w ogóle wracać do singla. Uciekający w panice przechodnie, latające rakiety między ulicami, poscigi samochodowe, wybuchy i fruwające auta, skradanie się w wąskich uliczkach, apache, MIAZGA. To oferuje multi, a gralem tylko team deatchmatch, jeden z szesnastu trybów multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tak, jesteśmy wyczuleni na to, co mówią ludzie na forach oraz piszą blogi na temat zawieszania się GTA IV na niektórych PS3. Mimo to, nasza obsługa klienta zanotowała tylko kilka zgłoszeń tego problemu. Chcemy zapewnić każdemu z naszych klientów niezapomniane wrażenia związane z naszą konsolą i GTA IV. Wszystkie zainteresowane tym tematem firmy są zaangażowane w usunięcie usterki".

 

Oficjalny komentarz Sony w sprawie zwiech

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(vat na elektronike wynosil chyba okolo 20%)

22% panowie. Coscie, nigdy kompa nie kupowali? ;)

 

Ja dzis zanabylem w MM (a raczej ojciec zanabyl przy okazji ;) ), jak wroce z pracy to sie pobawie i zdam relacje.

Kosztuje w sumie tyle, co na Alledrogo, a przynajmniej nie musze czekac nie wiadomo ile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POEZJA! I tyle! Takie mam odczucia po niemal 15h gry (śpię po 5h na dobę z powodu GTA, to mi się nie zdarzyło od lat).

 

Co do detali- dziś "zaparkowałem" auto na hydrancie- ciśnienie wody wyrwało drzwi kierowcy z zawiasów a wysiadający Nico oberwał nimi, gdy spadały na chodnik. W genialnie animowany sposób się zatoczył i upadł. A ja zaniemówiłem.

 

Wracam grać :D

 

PS. KrisJR, jakiego masz gamertaga, może jakieś wspólne multi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do achieva Finish Him oraz Dial B For Bomb (zrobiłem misje z wysadzeniem samochodu, ale nic nie odblokowało). Co do pierwszego to na czym to polega ? Mam zatłuc przechodniego na śmierć czy zostawić mu jedną kreske ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie kupiłem GTA IV na "wyprzedaży" w MM i dokładnie 200 zł zapłaciłem (czyli tyle ile powinno :P).

 

Gierka boska!!! Na 32" telewizorku po prostu gra się marzenie. Graficznie w porównaniu do GTA:SA różnica kolosalna.

 

Jeszcze nie sprawdzałem jak się gra przez neta bo mam remont w mieszkaniu ale myśle że równie miodnie.

 

PS. Mapa w pudełka to bardzo przyjemny dodatek!

 

No i jestem szczęśliwym posiadaczem wersji która działa na mojej sześćdziesiątce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 209 PLN - 22% VAT ? To by mniej więcej się zgadzało. Szkoda, że nie miałem wolnej kaski ;)

 

Co do multi to chętnie zagram, ale najwcześniej w poniedziałek. (Gamertag: Devil831) Co do samej gry to po tych relacjach jestem bardzo zadowolony i nie żałuję kupna konsoli (chociaż to nie był jedyny powód). Takiej fizyki to nie widziałem w żadnej grze. Jak Nico wypada z samochodu . Coś niesamowitego. Dotąd IMO najlepsza fizyka była w Crysis, ale teraz zmieniam zdanie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie misji w ktorej gonimy kolesia po dachah (tego co niby obrabowal bioreo Romanowi) - ja go zrzucilem z tej wiezyczki ale czy jak mu sie daruje zycie to ma jakis wplyw na dalsza gre?

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 209 PLN - 22% VAT ? To by mniej więcej się zgadzało. Szkoda, że nie miałem wolnej kaski ;)

 

Co do multi to chętnie zagram, ale najwcześniej w poniedziałek. (Gamertag: Devil831) Co do samej gry to po tych relacjach jestem bardzo zadowolony i nie żałuję kupna konsoli (chociaż to nie był jedyny powód). Takiej fizyki to nie widziałem w żadnej grze. Jak Nico wypada z samochodu . Coś niesamowitego. Dotąd IMO najlepsza fizyka była w Crysis, ale teraz zmieniam zdanie.

Myśle, że tu rag-doll powoli zakończy swój żywot. Force Unleashed postawi kropkę nad i. eot.

 

Ciekawe co bym dostał od Plejboja X gdybym zabił Dwayna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, co MM to inny obyczaj... W dzień premiery w olsztyńskim MM kosztowała 219 zł. No to ucieszony pognałem wczoraj do MM (myślę sobie-będzie taniej) i co widzę? Cenę 249 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...