Skocz do zawartości
ath

Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki :) Na 32bitach tez mozna instalowac?

Generalnie, jest to projekt 32 bitowy, aby pracował pod Vistą x64 należy dociągnąć i zainstalować "x64Components". Wszystko jest opisane w linku, który podałem.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, nie doczytalem ;)

 

Mi do szczescia brakuje obslugi SubEdita :/ Musze przerabiac napisy do filmow czy seriali aby pasowaly do mojego DVD a w SubEdicie z podgladem to najlepiej bylo robic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość santiagos

Obecnie nie ma żadnego, jedyny sposób to modyfikacja BIOSu i ustawienie na sztywno wyższych taktowań, to samo tyczy się prędkości wentylatora.

 

Tak przy okazji, mam adapter Bluetooth na USB i są do niej sterowniki na BlueSoleil, niestety tylko pod WinXP i nie chodzą w Viście. Szukałem w necie i owszem, producent zarzeka się, że jest obsługa Visty w sterownikach na stronie, niestety po instalacji dostaję jedynie BSODy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość santiagos

Nie wiem jakiej to firmy, w każdym razie na XPku chodził w porządku na sofcie BlueSoleil. A tutaj pupa zbita... a chciałem do K750i wgrać co nieco rzeczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość santiagos

Ale mówię o Bluetooth na USB, że jego sterowniki nie chodzą na Viście.

Ja wysyłam pierdółki na tel. przez BT, a nie kabel USB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaniepokoił status zamówienia - "Zamówienie otrzymane", tym bardziej, że wczesniej miałem status POP/COA zweryfikowany/potwierdzony i napisałem w tej sprawie do Moduslinka.

 

Dostałem odpowiedź, że nie ma się czym martwić, zamówienie za jakiś czas otrzyma status "Zamówienie zatwierdzone" a potem "Zamówienie przekazane do wysyłki" wraz z przewidywaną datą wysyłki.

 

Dostałem odpowiedź, że swojej przesyłki z Vistą mogę spodziewać się w... kwietniu - pierwszy lub drugi tydzień :lol:

 

Poza tym mają około 80tys. maili (ale na każdy odpowiadają ;) ) i nie wyrabiają się z realizacją zamówień :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie dane na dysku sa wazniejsze od samej wartosci dysku, wiec dla mnie to zadna roznica.

 

ale pytanie brzmiało czy daje kopa?

swoją drogą MS lubi na wyrost formułować takie teksty więc może ryzyko nie jest zbyt duże a po resecie zwykły scandisk podniesie system i dane. niech ktoś sprawdzi jakimś smarkiem albo innym testem czy warto? (chwilowo nie mam u siebie Visty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy znacie jakąś stronke z programami pod viste 64bit?

Najepiej po polsku coś z takimi podstawowymi programami pod środowisko 64bit

 

Będe wdzięczny za informacje

Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość santiagos

nTune radzi sobie z regulacja wiatrakow na grafie ;)

Nie do końca, teraz Vista działa tylko w trybie 3D, więc prędkość wentylatora będzie taka jaka jest ustawiona na tryb 3D w karcie... Kiepawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

a jesteś zadowolny z Visty na tym konfigu co w sigu?

bo jak odpaliłem ją na 512MB to.. :-|

Tu sie cos wyłaczy tam sie cos ubije i chodzi :D

 

Rzeczywiste uzycie ramu przez system to jakies 250-300MB. Wiec kilka MB na programy jeszcze zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy jest sens instalować 64 bity czy może jednak 32. w zasadzie z tego co zauważyłem to problemy są podobne ale zastanawiam się jak z programami pisanymi pod 32. zauważyłem że Vista robi specjalny folder na te aplikacje - troszkę miszmasz będzie na dysku :/ musi też w jakiś sposób 32-bitowe rozkazy tłumaczyć na 64 więc pewnie traci na to troszkę czasu i mocy. zastanawiam się co zyskam w zamian. problemy z w pełni zgodnymi aplikacjami mogą być większe - dostępność (?) mniejsze szanse na zgodność i możliwość uruchomienia starych progsów (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...