Skocz do zawartości
v1ru5

Gt Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemna gra :) Realizm powala i wsysa na długie godziny

 

Na sprzęcie z sig'a chodzi rewelacja - 1280x1024, AA Level 4, wszystkie detale na Full

 

Bench z Frapsa - 1 okrążenie

 

2005-08-18 21:53:04 - GTLDemo

Frames: 5153 - Time: 76434ms - Avg: 67.417 - Min: 40 - Max: 91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczoraj testowałe na Cat 5.6 to wszsystko chodziło ok - bez zwisów

 

Dziś podstawiłem sobie świeżą winde + Cat 5.8. I trzy razy się demo się zawiesiło w menu. Wyłączyłem AF i AA w poziomu sterów i poszło. Mimo to w jednym przyadku nie wiem co było przyczyną zwisu.

 

Wracając do wydajności, wszystko chodzi jak należy. 60 fps.

 

Ciekawostką jest opcja look-at-apex czy jakoś tak. Przy skręcie kierownicą wzrok kierowcy przekręca się w tym samym kierunku. Było to już chyba w tym demie Cross coś tam (made in hungary).

 

Śmiesznie się jeździ takimi samochodami jak się człowiek z GTR przesiądzie. Nie hamują, kołyszą się jak Duże Fiaty... ale frajda z jazdy jest. Ja w pełnej wersji czekam na autka z lat 80 - kanciaste beemki 3-ki itp.

 

W porównaniu do GTR autorzy nie mieli co zepsuć. Wszystko jest podobne a dodatkowe opcje cieszą oko. To nie to samo co SCAR Afla Romeo , którą przy okazji montażu kiery zainstalowałem. Ta gra to porażka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mi zrobiles petrumi smaka :D Moze lyknac dla kogos tutaj fulla (jak sie juz pojawi), bo jesli w PL sytuacja bedzie podobna jak z gtr'em to bedziemy grac w full'a za jakis rok :/ ? Jesli sa chetni, to na PW zapraszam ;)

 

A co do scar'a- porazka na calej linii. Byl tu taki jeden, co twierdzil ze i GTR, GPL i cala reszta sie do scara nie umywa ale go przegonilem ;)

 

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo osob ma zwisa po wejsciu do menu gry. a ja odpalajac ją łapie BlueScreena na XP PRO _O i komputer sie resetuje.

 

moze to wina instalki ale jakos niechce mi sie chytac znowu 260mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ pCz.

Jak pisałem wyżej też miałem trzy zwisy. Wyłączyłem AF i AA z poziomu sterów, wyłączyłem antywirusa. Problem z zawieszaniem się w menu występował , gdy wymuszałem AF x16.

Sprawdź, może u Ciebie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm dziwne, bo ja akurat na omegach ostatnich miałem zwisy w menu własnie , a po zainstalowaniu nowych cat 5.8. wsio smiga jak cza :-P . Ino fury strasznie "wozi" po torze. A propo mam wrażenie że pojazdy delikatnie późno reagują na kontrę. Albo nie mam reflexu, albo trzeba się pobawić w ustawieniach kiery :lol: .

Pozdrawiam

Edytowane przez yonash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze pokolei. Fize bez helpow calkowicie da sie zmienic poprzez edycje pliku .prl .Znajduje sie on w nastepujacym miejscu /GTL Demo/Userdata/nick/nick.prl gdzie nick to nazwa profilu jaki sobie wybraliscie. Wewnatrz pliku zmieniamy dzial [driving aids] aby wygladal nastepujaco:

[ DRIVING AIDS ]

Steering Help="0"

Steering Help Functionality="0" // 0 = new help, 1 = new help + grip, 2 = original, 3 = original + grip

Throttle Control="0"

Brake Help="0"

Antilock Brakes="0"

Spin Recovery="0"

Invulnerability="0"

Autopit="1"

Opposite Lock="0"

Stability Control="0"

 

Coz co do nastepnej odpowiedzi to nic nie zmienialem w secie auta (jeszcze :wink:) Odpalilem i jechalem. Film robilem frapsem. Dalem HalfSize i 25fps i ladnie chodzilo nawet. A co do porownania tego tytulu do GTR to oczywiscie jest to krok naprzod. Fiza jeszcze bardziej zaawansowana, nowy engine graficzny itp. Napewno nie jest gorsza :wink: Ciekawy tylko jestem jak multi bedzie wygladac :)

1601008[/snapback]

te opcje co pisales mozna tez podczas gry ustawic - F1-F10 chyba;]

a frapsem kombinowalem jak sie da i zawsze jak wlacze nagrywanie filmu to mam 10fps a jak pozniej film ogladam to mi 100% proca zajmuje:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu dobra ta gra bedzie, demo jest swietne, czuc ze sie jedzie samochodem a nie lata po drodze jak w wiekszosci gier.

petrumi mi sie podobaja te slabe hamulce i kolysanie sie,, odruchowo glowe przechylam przy skretach;) Gra swietna bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ pCz.

Jak pisałem wyżej też miałem trzy zwisy. Wyłączyłem AF i AA z poziomu sterów, wyłączyłem antywirusa. Problem z zawieszaniem się w menu występował , gdy wymuszałem AF x16.

Sprawdź, może u Ciebie pomoże.

nieda sie zabardzo teraz sprawdzic. :P

Zainstalowalem omegi opar. na 5.7 i system sie juz nieobudzil. :mur:

Zrobilem jedyna sluszna rzecz... zainstalowalem xp ponownie, ale teraz nie mam juz ochoty na instlacje tego dema.

Poczekam na full-a^^

 

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny probowales wywalac sterownik od starforca?? Jeszcze innym rozwiazaniem jest to, ze niektore firewalle lub antyvirusy sie gryza chyba ze starforcem i takie walki wychodza. Sprobuj je wylaczyc o ile masz cos wlaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to chyba będzie cały problem :) Przed chwilą odpaliłem GTL na średnich detalach w grze a w winshicie z AA wyłączonym anizo x8 standardową jakością tekstur to samo z mini map i AI na normal rozdziałak była tylko na 800x600 ale dało się grać :D nie włączyłem frapsa ale było coś rzędu 12 FPS, gra się odpala jak wejdzie się w opcjach do advaced i wyłaczyły wszystko ( projektanci gry kminią zajawe i ostrzegają że trzeba mieć 256MB na karcie graficznej B) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ta gra resetuje kompa, nie wiem kto wypuścił takie badziewiaste demo, że połowa ludzi ma z nim problemy!

 

pograłem troche u kumpla i stwierdzam że to nie dla mnie, kiedy jakaś pozycja na pc zbliży się choc troche do wyśigów na konsole? przyklad Forza.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie narzekał, wciąż trwają prace nad doskonałym World Racing 2, GT Legends wygląda przyzwoicie ale wymaga pożądnej kierownicy, będzie też Race Driver 3

 

 

Świetlana przyszłość :] ale po przykładzie GTL chyba zaczne szukać karty 256MB :/ a nawet proca nie zdążyłem załatwić O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacja na szybko.

Problemy z odpaleniem. Mialem Omegi zaistalowane.

I zmienilem na softmode oraz wylaczylem FW i antywirusa.

Gra odpalila i nie wiem czy udalo sie to przez zmiane sterow czy wylaczenie FW i anty.

 

Gierka arcade na standardowych ustawieniach. Gaz do dechy i jazda.

Poustawia sie sim i ocenie znow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...