Skocz do zawartości
v1ru5

Gt Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niko123

Odpalilem gre i po jednym okrążeniu torku komp mi sie zawiesił.

Szkoda że gra jest niedopracowana.

 

Grałem na vanice 3000+ epox 9npa+ ultra i na ati X800xl stery 5.7

Edytowane przez Niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wy może jednak darujcie sobie 5.7 :) ja mam 5.4 i jak dotąd najlepiej sobie radzą z radeonem, wiem że jest starszy od waszych i kupa innych rzeczy no ale GTL odpala komp si komp sa :P Wszystko da rade tylko trzeba wiedzieć jak ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze takie gry jednak nie dla mnie.

Podoba mi sie ich fizyka, grafika, udzwiekownienie ale nie moge sie scigac po torze.

Flaki z olejem znac na pamiec kazdy milimetr toru i dostosowywac do tego parametry wozu.

W WRC wyjezdzasz i nawet krowa moze wyskoczyc czego nie bylo oczywiscie w planach.

Ta nie przewidywalnosc w rajdach bardziej mnie pociaga.

Ale to tylko z moich indywidualnych upodoban wynika bo F1 rowniez mnie nie pociaga i nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wracamy do fundamentalnego zagadnienia wyższości rajdów nad wyścigami.. ;) Dla mnie jednak wyścigi też mają swój urok - ciągłe dążenie do perfekcji (zarówno z setupem samochodu jak i techniką i torem jazdy) - potrafi to wciągnąć mimo wszystko... Zauważyć też trzeba że z tego powodu znacznie łatwiej jest zrobić grę wyścigową niż rajdową - ta druga po pół roku staje się wyścigową, bo element przypadkowości i niepewności znika (jazda na pamięć, setup z góry dopasowany do trasy itp - dlatego RBR już trochę stracił dla mnie urok...). Ale obawiam się, że jest to nie do przeskoczenia, no chyba że jakaś firma zdecydowałaby zrobić grę, do której dodawałaby na bierząco nowe trasy (oczywiście najlepiej rzeczywiste), bądź wręcz podmieniałaby je - jak to często bywa - ten sam rajd, na tych samych trasach, ale z różnie poprowadzonymi oesami. Dopóki nie pojawi się coś w tym stylu, plus losowa pogoda (zmienna w czasie oesu), a najlepiej jeszcze dojazdówki i związane z tym zagadnienia pilotażu (wjazdy w strefy w odpowiednim czasie itp) to idealnego rajdowego symulatora nie będzie - a idealny symulator wyścigów jest zrobić względnie łatwo (vide GPL i GTR)

p.s. A swoją drogą to marzy mi się też żeby ktoś stworzył w jakimś rajdowym simie (najlepiej na enginie RBR) warszawską "panią Karową" - OES ledwie 2km, ale jaki klimat!! (śliska kostka, noc i błysk fleszy - suuper :D )

Edytowane przez SikohR78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to marzy mi się też żeby ktoś stworzył w jakimś rajdowym simie (najlepiej na enginie RBR) warszawską "panią Karową" - OES ledwie 2km, ale jaki klimat!! (śliska kostka, noc i błysk fleszy - suuper :D )

1611332[/snapback]

 

i ciecie po kraweznikach :) Karowa to najwiekszy show jaki mamy w PL rajdach i jeden z b. widowiskowych sss ogolnie.

1611368[/snapback]

Rajd Barbórki rządzi :D Każdy polski rajdowiec uwielbia tą impreze i nawet się nie przejmuje czy dobrze wlazł w zakręt już nie mówiąc o tym czy jest 1st or last ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem skrzynia wyścigowa różni się od rajdowej konstrukcją icon_wink3.gif

Dzieki, ze mnie uswiadomiles.

Z pewnoscia rowniez roznia sie skrzynie w XXI od tych z polowy XX.

Po co w takim razie hamulce skoro moznaby swietnie zahamowac ze 150km/h redukujac do 1 :D

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catalysty 5.8 stary ale jary 9800 i wszystko zapier.... !!! 0 zwiech. Detale ustawiłem wszystko co sie dalo na maximum oprocz aa i af i obraz plynie. Nawet te opcje dla 256 mb ramu na karcie nie spowodowalo zadnych nie przyjemnych sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka(nascie) takich redukcji i tez nie wyglada juz silnik/skrzynia zbyt pieknie, takze w GTL wiec wszystko ok. A co do helpow to KRS wylacz jest tak jak pisal noob, w cfg. Wtedy jazda jest taka jak byc powinna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, z tym setupem w cfg poprawie bo narazie to zwykla TOCA.

 

edit

 

No i to jest jazda, a nie takie dziwactwo.

Nareszcie trzeba dozowac i hamulec i gaz.

I powiem szczerze, ze nauka w RBR przydala sie tutaj bo za pierwszym razem wygrywalem z poziomem trudnosci na srodkowym.

Po chwilowym treningu z drugimi od gory spokojnie sie wygrywa.

Kiedys nie umialbym nawet samochodu na torze utrzymac :P

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmh, pogram w to to na konfigu z pospisu ?? (dalej czekam na Radosława z serwisu...=( )

 

EDIT: Ok sam juz sobie odpowiedziale...800x600x32 MEDIUM i dziala te 20-40fps :)

Edytowane przez Axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że GTO to w 99% australiska produkcja (ten 1% to znaczek) - zobacz Holdena Monaro VXR Dołączona grafika więc w tym wypadku wyjątek jak najbardziej potwierdza regułę :)

A co do GTL to wie ktoś czy będzie tam Ferrari 250gto (najlepiej to z nadwoziem z 1964 roku :wub: ) i 330 P3? :wub: #2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wózki będą od 1959 roku do 1975

jeśli wiesz że ferrari 350gto (1964) było bardzo popularne na torach to na pewno będzie ale ja tego nie wiem.

 

szkoda że takie fajne wyścigi ...to tylko wyścigi. szkoda że w GTA nie ma takich torów.

 

ja wyczekuję na merca 300slr ,na torze wymiatał przez długi czas.

 

ale mini cooper to chyba nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że GTO to w 99% australiska produkcja (ten 1% to znaczek) - zobacz Holdena Monaro VXR Dołączona grafika więc w tym wypadku wyjątek jak najbardziej potwierdza regułę :)

A co do GTL to wie ktoś czy będzie tam Ferrari 250gto (najlepiej to z nadwoziem z 1964 roku  :wub:  ) i 330 P3? :wub: #2

1621685[/snapback]

Myślisz że o tym nie wiem ? :wink:

Pontiac GTO

Holden Monaro

Vauxhall Monaro

 

W każdym razie drifter z niego spoko i to jakieś pocieszenie dla spasionych amerykanów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No glupie bydle, wylaczylem FW, AV i po chwili grzebania w opcjach sie zawiesilo... co oni popier*** z ta gra ? :angry:

Wszystko inny mi dziala, dla jednej gry mam sie bawic w zmienianie sterownikow ? Czy to jest wina tego zabezpieczenia ? Wydac demo, ktore chodzi tylko u nielicznych, nie wrozy im to dobrze na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz to tylko DEMO ! Nie musisz sr** ogniem bo cie nie działa, po co mają się wysilać nad demkiem skoro ważny jest gotowy produkt.

1631685[/snapback]

Pomysl zanim cos napiszesz... :blink:

Dokladnie jak napisal Niemiec jak do **** mam sie zdecydowac na fulla, skoro demo mi sie wiesza (nie tylko mi, ale wielu os.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...