Skocz do zawartości
v1ru5

Gt Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko jemu nie dziala, mi tez. B)

 

Przeczytalem wczoraj caly ten topic i posiadacze lepszych sprzetow pisali, ze gra sie wiesza bez powodu. To chyba nie jest przypadek, ze wsztko inne dziala a tylko ta gra sie wiesza... i nie mow, ze to cos z kompem, bo nigdy takich faz nie bylo. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak już wcześniej pisałem GTL też nie chodzi (komp jak w podpisie), ale postanowiłem dla żartu odpalić sobie demko na swoim rezerwowym kompie w firmie (Duron 1400@2000 Mhz, 256 MB RAM, Radeon 9000) i .... chodzi :lol2: Wolno i haczy, ale się nic nie wiesza.

A na moim "wypasionym" domowym kompie za żadne skarby nie chce działać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że podczas mojego wygnania pojawił się nowy super miodny symulator :)

O ile GTR jakoś nie przypadł mi do gustu, to GTL wciągnoł mnie na maxa. Model jazdy perfekcyjny, grafika wreszcie taka, jak na 2005r. przystało, a do tego te furki. Wymagania to ma całkiem spore, musiałem zmniejszyć detale przeciwników do medium, bo z lekka chrupało, ale nie jest aż tak źle.

...a tak nawiasem wreszcie zrozumiałem, na przykładzie corvetty, co to znaczy że amerykańskie wozy nie skręcają, za to angielskie (szczególnie ten kurdupel) rządzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuks, demo chodzi bez żadnych resetów, demo gtra już tak nie łaziło. Co do samej gry to zapowiada sie cholernie ciekawa scigałka, grafa w porównaniu do gtra jest lepsza, choć o dobrej optymalizacji mowić nie można. Fiza jak narazie jest ok. Tylko czekać do pełnej wersji. Jeśli multi bedzie jakoś sensownie zrobione to bedzie w co grać. Pozdro

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja napisze slow kilka.demo poszło bezproblemowo. ale co wkurza? ruszanie z jedynki po zatrzymaniu sie.. jezeli wylaczymy wszystkie wspomagacze itp. manualna skrzynia.

To jak depniemy gaz do dechy, to samochód najpierw robi tak jak na luzie Wysokie OBROTY (nie idzie sila na kola) po pewnym czasie zalapuje oś/.. muszą to w full poprawic:)

aha, słowa o grafice.. Myslalem ze bedzie lepsza, a w szczegolnosci otoczenie, i troche mniej (fury).

tak na rok 04 (początek) - powiedziałbym ze jest średnia.. a teraz? ok, ale to nie jest to.

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja napisze slow kilka.demo poszło bezproblemowo. ale co wkurza? ruszanie z jedynki po zatrzymaniu sie.. jezeli wylaczymy wszystkie wspomagacze itp. manualna skrzynia.

To jak depniemy gaz do dechy, to samochód najpierw robi tak jak na luzie Wysokie OBROTY (nie idzie sila na kola) po pewnym czasie zalapuje oś/.. muszą to w full poprawic:)

1636187[/snapback]

 

:lol: :lol: :lol: bueheheh dobre .. rozbawiles mnie :D Wcisnij mniej gazu i pojdzie sila na kola beueheheh To nie colin czy nfs ze zawsze gaz do dechy sie wciska i zapiernicza jak po szynach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dobrze go zrozumielismy ;)

 

A co do GTL- coz, doskonalosc. Miod jaki plynie z ekranu jest niesamowity. Z ciekawostek- przy twardszych nastawach zawiasu momo wyraznie czesciej daje o sobie znac i mocniej czuc na niej wszelkie nierownosci, karby etc. Niby jasna sprawa ale takie smaczki swiadcza o nieslychanym poziomie tej produkcji.

 

BTW- jakie czasy okrazen macie? Ja 1:34-5 elanem, bez hotlapowania, powtarzalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie 1:36 elanem na torze GT :( trzeba będzie popracować. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że nie miałem mojego logiego w rękach od ponad miesiąca.

Na fulla nie mogę się doczekać, qrcze wreszcie zasiąde za kierownicą klasycznej 911 jak w poczciwym stareńkim NFS PORSCHE, tyle że tym razem z o wiele lepszą fizyką :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że o co chozi? Naturalnie, że to będzie klasyczne wyczynowe porsche. A fizyka... dlaczego Mateusz jako fan (tak przypuszczam po dobrym czasie lapa ;) symulacji miałby krytykować GTL'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie klasyczne porsche ani tym bardziej drogowe :P Pewnie potem będziesz gadał że fizyka lipna bo porsche nie ma takich nerwowych reakcji.

1638362[/snapback]

:zonk: naprawdę coś takiego powiem :zonk: qrcze wstyd mi za siebie w przyszłości, a myślałem że będą ze mnie ludzie ;)

 

Stare 911-stki, nawet drogowe np 3.3 turbo z 78r. były nerwowe już w pół-arcadówie NFS PORSCHE, więc na pewno w GTL nie będzie łatwo, a ponieważ model jazdy wydaje się być 100% realistyczny, po prostu zamiast nażekać na forum, będę ćwiczył aż okiełznam bestię, albo przesiądę się do innego samochodu.

 

@draak Dzięki za uznanie, 1:36s. już pękło, szkoda że tylko raz 1:35:9 (z pomocy to tylko automatyczne sprzęgło), za fun(atyk)a symulacji się nie uważam, zwyczajnie ta gra dostarcza niezłej zabawy.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lotusem robie na semi-pro 1.21 ale pewnie zejde nizej - nie trenowalem poprostu wlaczylem to demo po 2 tyg przerwie i pojechalem i taki czasik

screena bym wrzucil ale cos imageshack mi nie chce hostowac:(

ps. sprzeglo oczywsice manualne;] asysty wylaczone;]

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lotusem robie na semi-pro 1.21 ale pewnie zejde nizej - nie trenowalem poprostu wlaczylem to demo po 2 tyg przerwie i pojechalem i taki czasik

screena bym wrzucil ale cos imageshack mi nie chce hostowac:(

ps. sprzeglo oczywsice manualne;] asysty wylaczone;]

1639092[/snapback]

ta, ale to robisz na tej krótszej trasie ( short ma obcięty 1 zakręt ). Na tej trasie to ja mam 1:17 :] na padzie na analogach :P. Jedyna gra w której można "super" skonfigurować 2 analogi ( gaz + hamulec, lfb ) i ich czułości + wibracje. Naprawdę gra sie wyśmienicie na padzie z 2 analogami. Karas miał coś chyba 1:15 a teraz to pewnie zszedł poniżej 1:10 :P

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, ale to robisz na tej krótszej trasie ( short ma obcięty 1 zakręt ). Na tej trasie to ja mam 1:17 :] na padzie na analogach :P. Jedyna gra w której można "super" skonfigurować 2 analogi ( gaz + hamulec, lfb ) i ich czułości + wibracje. Naprawdę gra sie wyśmienicie na padzie z 2 analogami. Karas miał coś chyba 1:15 a teraz to pewnie zszedł poniżej 1:10 :P

 

pozdro.

1639132[/snapback]

nom tak to na krotkiej teraz jezdze sobie na dlugiej

a moze pierw na krotkiej zejde nizej?;]

ps jezdzicie na pro czy semi-pro?

ja juz na pro calkiem;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba, ktorym sie wiesza Gtr/Gtl dziala rFarctor (ten sam engine) ?

 

Na stronce producenta znalazlem taka notke:

A small number of users having problems when "TuneUpUtilities" is installed. We recommend trying to uninstall the program to make the game run for now. - Another possible fix is to right click at the GTR.exe file, choose properties and then set the compatibility mode to Windows 2000. - Make sure you have the latest drivers for your motherboard, graphics card and sound card (including VIA drivers if appropriate). - Turn off or lower any overclocking of your CPU or GPU. - Install the game to the default location on your hard drive. I.e. - just answer "yes" to all install questions. - On some ATI configuration AGP - Fast Write needs to be set to "ON" instead of "OFF". After you activated AGP - Fast Write in bios, you have to activate it in Windows in the ATI driver (register smartgart), restart will be needed. On some other configurations it's the other way arround turn AGP - Fast Write to "OFF". - Some system configuration needs the latest Starforce drivers (www.star-force.com/support) after installing patch 1.2

Nie kapie troche ostatniego zdania, w systemie trzeba miec zainstalowane jakies drivery od starforce'a ? :blink: (bo obie gry mi sie wieszaja w menu... :angry: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczcie antyvira ! i powinno dzialac.

Drivery do starforce musza tez byc to chyba normalne przy grze zabezpieczonej tym syfem? Sprubujcie tez odinstalowac gre potem uzyz sfclean.exe - moznal znalesc na google i potem zainstalowac gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...