Skocz do zawartości
slavok

Kim jesteśmy, co robimy?

Rekomendowane odpowiedzi

ooo widze że nei tylko ja z sc piszę :D

Imię : Grzechu

Wiek: 18

Szkoła : Technikum elektroniczno-informatyczne ELEKTRONIK w Sosnowcu profil systemy i sieci komputerowe

zainteresowania: ostatnimi czasy turbo pascal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinien być mój pierwszy post ale jakoś tak wyszło B)

Imię:Arek

wiek: 40

Mieszkam w Warszawie (Wspaiała Żonka+2mega urwisów) co do pracy param się serwisem rtv i kompów.

Zainteresowania: elektronika komputery ale tylko sprzęt.

Marzenia: nie mam specjalnych, chyba tylko dużo zdrowia dla rodzinki i siebie :rolleyes:

I w końcu skończyć tę makiete kolejową (robie już 3 rok :oops: )

Edytowane przez Arekservice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moze i ja...

 

mariusz_20 ;)

mieszkam i pracuje w ostrolece. studiuje w warszawie

 

pracuje w sklepie/serwisie komputerowym (babram sie ze sprzetem i windowsami). w weekendy studiuje sobie, informatyke - na WA(T)cie. ciezko jest ale daje rade jakos.

 

wolny czas spedzam na uczeniu sie, komputerowaniu no i z moja 2 polowka - tak wszytsko na zmiane.

 

marzenia? miec super komputer :P a tak powaznie, zdrowie, wyksztalcenie no i zeby sobie zycie ulozyc z moja 2 polowka.

Edytowane przez paprotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez cos skrobne ;]

 

Mariusz 20 lat, skonczone Technikum Gastronomiczne, aktulanie pracuje w restauracji Villa Deciusz na stanowisku kucharza ;]

 

Poza praca sie jeszcze doksztalcam z przymusu, bo kochane wku mnie sciga, i robie zaoczne studium kelnersko-barmańskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak archeolog :damage_wall:

ale temat wiecznie żywy ;)

 

No to ja napiszę coś o sobie.

 

22 lata

z wykształcenia technik elektryk

aktualnie pracuję w fabryce LG.Philips LCD jako mechanik utrzymania ruchu

zainteresowanie: kompy ofkoz, imprezy, film, muzyka (hip-hop, r'n'b, soul... głównie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

w wolnej chwili coś ugotuje, poczytam, po oglądam i pojeżdżę :P

 

:)

powinien być dopisek:

"w wolnej chwili odkopuję tematy na PPC i aktywnie rozwijam dział "kulinaria" :lol: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imie: Kamil

Wiek: 21

Szkoła: skończyłem technikum chemiczne, teraz studiuje chemie na UŚ'u (I rok)

Zainteresowania: akwarystyka, kompy, nieco elektroniki, rowery, no i jak by nie było - chemia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adrian

Wiek: 20 lat - w maju :]

O sobie: hmm... teoretycznie mam być elektronikiem, z zamiłowania rysownik, który chce iść na śląską akademię medyczną i chciałby zostać patologiem... no cóż, matka mi już powiedziała, że jak byłem mały to chyba mnie upuściła na głowę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze sie tu nie wypowiadałem:

imie: Bartek

wiek: 19 lat

Ucze sie w LO profil matematyczno-informatyczny, w przyszłosci nie zamierzam studiowac (chyba ze WKU bedzie mnie scigało to pójde na cos w Pcimiu Dolnym). Interesuje sie komputerami (tylko hardware), urzadzeniami przenosnymi (telefony, palmtopy, tabletpc), motoryzacja, ciepłownictwem i automatyka przemysłową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie jestem arabskim terrorystą ;) alkoholikiem też nie. O taki sobie normalny po prostu :P Lubię piwo, mojego kompa i samochodzik. Nie lubię za to mojej starszej siostry, która mi zabiera skarpetki. Jak narazie uczę się w IIIlo w moim mieście, w zasadzie to już kończę :) od początku mam zamiar studiować zaocznie, może prawo, ale to jeszcze się zobaczy ;) Boję się atrakcyjnych kobiet, ale w przyszłości chciałbym jakąś bliżej poznać. Mam też paru dobrych kumpli, m.in. jednego na forum. Czasami mam go serdecznie dosyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek

lat rocznikowo 18 ale z listopada jestem

32LO w Poznaniu, profil ang-inf (:lol:)

Interesuje się psychologią, sportem, fotografią, komputerami coraz mniej i lubie mieć bałagan w pokoju.

Początkowo chciałem iść na Polibude na infe, ale im dłuzej ucze sie w mojej szkole, tym bardziej mi ta ochota przechodzi. Zastanawiam sie jeszcze nad ASP wydziałem multimediów oraz akademią ekonomiczną. No ale jestem dopiero w 2 klasie, więc tak na poważnie zaczne myśleć o tym w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek

lat 19

Zainteresowania mechatronika, elektronika, pneumatyka, hydraulika, komputery, filmy , muzyka: Punk, Rock, Reggae, Dub, Drum & Bass ,Jungle, Sound System.

3 klasa technikum mechatronicznego w ZST Ostrow Wlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

23 lata - stary już jestem ;)

Za 5 miesięcy dodam sobie inż przed imieniem...

Za 2 miesiące wzbogacę się o tytuł licencjata z drugiego kierunku...

Troszkę się kompami interesuje ;);) druga połowę już mam...

Dostaję głodową pensje od pewnej firmy od neostrady i telefonu, albo sępie od starych ;) ;)

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem Mateusz. Mam 22 lata, mieszkam i pracuję w Warszawie, studiuję zaocznie turystykę (jeszcze półtora roku), ale jestem po przejsciach informatycznych (niestety na matmie wymiękłem, za leniwy jestem na ten przedmiot [; ). Generalnie moja praca to lider rynku assistance wszelkiej maści. Począwszy od zepsutego kibla w domu skończywszy na organizowaniu pomocy zaginionym w alpach, a odpowiadam tutaj za sekcję raportowania, prowadzenia bazy danych i wprowadzania nowych polis. Żmudna robota ale nie muszę sępić od starych ;)

Drugą połówkę również mam, w przyszłości planuję własny biznes bądź wyjazd za granicę (trzeba się rozwijać).

Moje zainteresowania, to grafika, muzyka - dj'ka, samochody, paleoastronautyka ;)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 lat (jeszcze nie 30), skonczone UG informatyka i ekonometria. Pracuje w sporej szkole jako IT support - grzebie w sieci, uzytkownikach, serverach i kompach.

Poza praca poginam w WoW albo gotuje.

od 2004 poza granicami PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr. 27 lat. Łodzianin z urodzenia, ale nie z wyboru. Po inzynierii procesowej i chemicznej + biotechnologia podyplomowo.

Zainteresowania: siatkówka (ex-player), konie, koniak, książki, kobieta ( tak, tak - jedna ;) Moja lepsza połowa ). Oczywiście dołączamy do tego komputery :)

Utrzymują mnie dwie firmy - pierwsza w związku z zawodem wyuczonym (choć robię przy papierkach, nie przy odczynnikach), druga to szeroko pojęta firma komputerowa (sieci, kompy - montaż, sprzedaż, konfiguracja, serwis)

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Piotr, mam 17 lat i chodzę do pierwszej klasy XXII L.O. im. Jose Marti w Warszawie (mat-fiz). Interesuję się komputerami, grafiką i tworzeniem stronek i animacji we flashu. Nie lubię biologii i historii :lol2: Lubię grać w kosza, w nogę i śmigać na rowerku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubert lat jeszcze 17 ucze sie w drugiej klasie w takim śmiesznym kolorowym niby najlepszym w mojej miescinie LO profil biol-chem. Interesuje sie wszystkim po trochu nawet nie ma sensu tego wszystkiego wymieniac. Mieszkam tuż za Zambrowem w mojej wsi rodowej Klimasze (sam sie nazywam Klimaszewski niektorzy nauczyciele w LO smieja sie ze mnie ze jestem szlachcic) i tu też czasem pracuje na gospodarstwie ojca. Nie mam szczescia do drugiej polowki niestety. Jeszcze troche i wakacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się wypowiadałem, ale trzeba zrobic mały upgrade. :) W zeszłym roku zrobiłem licencjat na ASP, miałem kontynuowac do magistra, lecz ze względu na pracę w www.koswnetrza.pl

jakoś czasu brak.. echhhh. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...