Skocz do zawartości
inc0gnit0

Gdzie Najlepsze Konto Mailowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcialem zmienic swoje konto mailowe, bo na obecne przychodzi dosc sporo spamu:| i jest to troche denerwujace. Prosilbym o podanie nazw portali na ktorych konta mailowe sa w wg Was najlepsze. Obecnie korzystam z o2.pl i limit wiadomosci to 20 MB, nic nie jest doklejane do wiadomosci, a wiadomosci z portalu przychodza zadko i bez problemu mozna je zablowowac. w Jakim innym portalu znajde podobne warunki???

 

p.s. Chodzi mi o konta bezplatne.

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

home.pl

 

 

od 3 lat posiadam 2 szkrzynki (dozywotnie) i ZERO problemow :)

 

 

Support Wspanialy. Mialem problem z mailem napisalem o co chodzi do bok po chwlili dzwonili na tel.kom, wszystko obgadalem. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Severus - moze jakies konkrety, bo "jest zla" to troche malo.

A co moge odradzic to o2.pl - fatalna pomoc techniczna, przez rok nie naprawili mi skrzynki (nadal nie moge normalnie odbierac maili - musze je przekierowywac przez co nie dziala antyspam), w dodatku nie odpowiadaja na maile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co moge odradzic to o2.pl - fatalna pomoc techniczna

1645480[/snapback]

Pomoc techniczna na o2 jest gorzej niz fatalna. Nie ma zadnego kontaktu z ich zaloga, a wszelkie maile ktore sie do nich laduja chyba od razu w /dev/null. Probowalem sie z nimi skontaktowac 3 razy, nie dostalem ani jednej odpowiedzi, nie zmienilo sie kompletnie nic.

 

Gmail jest calkiem przyjemny, ale nie dla osob, ktore nadaj korzystaja z modemow analogowych (badz przycietej neostrady ;P) i lubia interfejs www. Ten jest poprostu koszmarnie "wielki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozylem na gmail i chcialem sprawdzic jak dziala, wyslalem maila z o2 czekam dzien i nic, wyslalem drugi raz czekam dzien i nic, prosze kolege z gmail zeby wyslal. wysyla i jest zaraz, czyli Bat skonfigurowany dobrze, wchodze przez www a moje maile leza w katalogu spam :| mail o tresci

"Hello ,

--

Best regards".

probuje o tresci "shdajsdh" i znow w spamie. Ojj jak ten antyspam bedzie wylapywal mi kazda wiadomosc to sie zdenerwuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na onecie i problemów brak :). Odradzam na WP.

1650947[/snapback]

 

Tez mam na Onecie i zasadniczo nie narzekam, tyle ze czasami albo maile wogole nie dochodza, albo dochodza z absurdalnym opoznieniem (rekordzista doszedl po 3 dniach) :?

 

Za to nie doklejaja nic do postow, a i filtr antyspamowy dziala bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam na Onecie i zasadniczo nie narzekam, tyle ze czasami albo maile wogole nie dochodza, albo dochodza z absurdalnym opoznieniem (rekordzista doszedl po 3 dniach) :?

 

Za to nie doklejaja nic do postow, a i filtr antyspamowy dziala bardzo dobrze.

1651720[/snapback]

szczesciarz ;)

Do mnie mail na onet szedl kolo tygodnia ...

 

WP faktycznie jest zwalone - czesto gesto maile maja opoznienia po kilka dni lub przepadaja.

 

Z darmowych kont uzywam o2 i gmaila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...