Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Od dluzszego czasu...no1. Bez niego barca licho gra, zreszta nie ma sie czemu dziwic, bo gdyby nie on to nie byloby tak cudownego podania...

 

Ja myslalem ze bede mogl dzis posluchac Gmocha, byloby sie z czego posmiac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrazeniem gry ronaldinho!!! obecnie no1

To musisz zmienic podpis :D

 

Trzeba przyznac Ronaldinho to geniusz i nie ma na niego mocnych.

 

BTW jest ktos za Villarreal? Bo cos mi sie wydaje, ze jutro w tym topicu bedzie panowac wszechobecna zgodnosc w kibicowaniu Arsenalowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby zwyciestwo Barcy z Milanem bylo lekarstwem na urazona dume po przegranych derbach przez Inter :lol2:

1. inter przezywa kryzys

2. inter gral bez swoich kibicow

3. w interze jest bardzo nie pewna sytuacja (mancini na 90% jest na wylocie, moratti chce sprzedac klub)

4. to juz villareal wygral z interem w lepszym stylu niz wc miriam ;]

a wogole to w derbach w tym sezonie jest remis (u "siebie" inter wygral 3-2) wiec sie tak nie podniecaj ;P

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. inter przezywa kryzys

2. inter gral bez swoich kibicow

3. w interze jest bardzo nie pewna sytuacja (mancini na 90% jest na wylocie, moratti chce sprzedac klub)

4. to juz villareal wygral z interem w lepszym stylu niz wc miriam ;]

a wogole to w derbach w tym sezonie jest remis (u "siebie" inter wygral 3-2) wiec sie tak nie podniecaj ;P

Ad.1 Kazda druzyna w pewnym momencie sezonu przechodzi kryzys (mniejszy lub wiekszy) i trzeba sie z tym liczyc. Niestety w przypadku Interu to jest zdecydowanie zly "moment".

Ad.2 Nie napawa optymizmem fakt, ze maja tak "wybiorczych" kibicow. Z druzyna jest sie na dobre i na zle, a kibice Interu (nie wszyscy oczywiscie) sa przewaznie z druzyna w tym pierwszym przypadku.

Ad.3 Moge to samo napisac o Milanie ;) Trener Ancelotti chociaz podpisal nowy kontrakt nie moze byc pewny swojej przyszlosci tak jak i wielu pilkarzy. A odejscie Morattiego bedzie korzystne dla Interu. Jego zarzadzanie klubem mozna porownac do Gasparta w Barcelonie, ogromne pieniadze jakie zostaly zainwestowane w klub pozwolily na zdobycie "az" Pucharu UEFA i Pucharu Wloch - to troche za malo na klub z ambicjami podbicia europejskiego jak i lokalnego "podworka".

Ad.4 Nie wiem czy w lepszym czy w gorszym stylu. Nie ogladalem zadnego z tych meczow. Zreszta kazdy mecz jest inny i argument, ze Villareal wygral w lepszym stylu z Interem niz Milan z Interem jest dla mnie niezrozumialy. Moze chodzilo Ci o to, ze Villareal powinien wygrac wyzej z Interem poniewaz zrobil to w lepszym stylu niz Milan? :) Fakty sa takie, ze Inter te dwa mecze przegral i to powinno dac wiele do myslenia ;) I nie podniecam sie wygrana Milanu nad Interem :P Zycze Interowi jak najlepiej ;)

 

Sry za OT :wink:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

Ostatnio na eurosporcie widzialem wywiad z bylym trenerem Liverpoolu Houllierem. Jego koncepcja druzyny to 9 dobrych zawodnikow i 2 kluczowych. Taka wlasnie jest barca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wygra Arsenal, chyba że Hiszpanie zrobią niespodziankę :]

Najlepszy duecik to M.Borek & R.Kołtoń.

Wczoraj Kolton komentowal z Iwanowem i tez nie bylo zle ;) W pewnym momencie Kolton sie zapedzil i zamiast powiedziec, ze Barca jest przy pilce, powiedzial - Brazylia przy pilce... :D Pewnie go zolte koszulki zmylily :lol:

 

Tez stawiam na Arsenal i skromne 2:0 ;)

 

EDIT

- Czy wiem jak zastąpić Macieja Żurawskiego i Tomasza Frankowskiego. Poproszę prezesa Cupiała, żeby kupił mi Ronaldinho – powiedział „Dziennikowi” trener Wisły, Dan Petrescu.

To sie zarcik Petrescu udal :lol2: Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę to będzie masakra, jeśli Villarreal dostanie się do finału :? .

No ale Arsenal to nie Rangers ani Inter, więc nie powinno być niespodzianki (a nawet sensacji ?).

Lecę na I połowę :D :D :D

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mimo ze moj Kochany Arsenal wygral jestem zawiedziony wynikiem tylko 1:0 :( Mam nadzieje ze w Hiszpani Arsenal wygra, wroci Reyes jest nadzieja. Kto jest za tym zeby ten stadion rozebrac i zlozyc go u nas w Polsce ? :P

EDIT

Gdzie jest ku.rwa moj avatar ??!!

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mimo ze moj Kochany Arsenal wygral jestem zawiedziony wynikiem tylko 1:0 :( Mam nadzieje ze w Hiszpani Arsenal wygra, wroci Reyes jest nadzieja. Kto jest za tym zeby ten stadion rozebrac i zlozyc go u nas w Polsce ? :P

EDIT

Gdzie jest ku.rwa moj avatar ??!!

Arsenal zasluzyl na to zwyciestwo - tylko szkoda ze udalo mu sie strzelic tylko jedna bramke - zaslugiwal conajmniej na dwie lub trzy - BTW - fatalne bledy sedziow liniowych... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźny był brak Reyesa. Nie miał kto pociągnąć akcji skrzydłem. Ljungberg się starał, ale to nie to samo :/

Bliżej finału jest mimo wszystko Barca. Ale Arsenal też powinien dać radę :D .

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcą LM zostanie ten, kto awansuje w meczu Barca-Milan. Z całym szacunkiem dla Arsenalu, ale to jest jeszcze chyba za wcześnie na taki sukces dla tak młodego zespołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na moment kiedy spojrzał na Guilyego a gdzie poszło podanie, no ja mam kopare kompletnie na ziemii :zonk: :zonk: :zonk:

Szczerze? Jak dla mnie to on po prostu kopnal te pile przed siebie, a Giuly wykazal sie talentem i zwinnoscia i cos zrobil z niemalze stracona pilka.

 

Ale oczywiscie w komentarzu zaraz po bramce tekst "widac przeblysk geniuszu Ronaldinho" :? Nie mowie, ze jest on zlym pilkarzem (wrecz przeciwnie), ale to chyba nie on powinien zbierac laury za tego gola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jak dla mnie to on po prostu kopnal te pile przed siebie, a Giuly wykazal sie talentem i zwinnoscia i cos zrobil z niemalze stracona pilka.

 

Ale oczywiscie w komentarzu zaraz po bramce tekst "widac przeblysk geniuszu Ronaldinho" :? Nie mowie, ze jest on zlym pilkarzem (wrecz przeciwnie), ale to chyba nie on powinien zbierac laury za tego gola...

Nie no źle to interpretujesz :P. Zobacz jeszcze raz. Guily nawet ręką pokazał w którym kierunku ma podać, gdzie będzie biegł. Roni podał dokładnie tam gdzie chciał, nie było tu żadnego przypadku ABSOLUTNIE ;]]]]]]]. Jemu każde podanie wychodzi niemal idealnie, więc wielce wątpliwe jest to co napisałeś ;].

 

Oby był ten finał Barca-Arsenal :D

 

btw. W końcu mnie wysłuchali i w studio był Pol jak i Szczęsny ;]]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nadinterpretujesz to machniecie reka, ale niechby tam.

 

Tak czy owak, troszke mnie zniesmaczylo, ze bramke strzelil Giuly w pieknym stylu, a kazdy sie rozplywa nad Ronaldinho, ktory, jesli biorac Twoaj teorie, wykazal sie jeszcze mniejszym geniuszem, skoro podawal tam gdzie mu Giuly pokazal ;) To kto w koncu wykazal sie pomyslem i geniuszem - Giuly, ktory to wymyslil i stzelil, czy wykonawca podania Ronaldinho? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi - mieszasz się ładnie

wiem, że chciałbyś nam udowodnić jak bardzo się mylimy ale tak nie jest

Giuly ewidentnie pokazał ręką w którą stronę zagrać ma ronaldinho, a ten genialnie podał mu w sposób nie pozwalający obrońcom i bramkarzowi na przecięcie lotu piłki, jednocześnie nie dogrywając jej za mocno, tak aby giuly miał możliwość dojścia do niej i oddania strzału

nie wiem jak trzeba być ślepy, aby nie dostrzegać geniuszu ronaldinho, według mnie nie ma takiego drugiego na świecie który potrafiłby tak kapitalnie rozgrywać piłkę, Henry w tym aspekcie nie dorasta mu do pięt

ale coś racji jest w tym co piszesz - "on poprostu kopnął piłkę przed siebie" i to jest cały RONALDINHO :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...