Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Opera 9.51 RC3

 

Changelog:

Fixed proper clearing of textarea when no-cache is set.

Fixed a crash on print preview.

Saving of images is not recorded in transfers anymore.

Fixed window.close() not functioning after invoking context menu… (this also fixes closing Dragonfly…)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy w Operze jest możliwość ustawienia ograniczenia prędkości ściąganych plików? Wiem, ze można to narzucić różnymi programami typu Net limiter, ale czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego w Operze?

Edytowane przez Kalel1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problem odnosnie opery gdy zainstaluje jave to jak chce gdzies wejsc to nie moge jak by nie byla zainstalowana a kiedys dzialala i na innej przegladarce obecnie wszystko dziala ,wiec co jest jakas funkcja w operze ja blokuje??? wyskakuje taki blad jak nizej <_< za odp dzieki

post-157238-1215106886_thumb.jpg

Edytowane przez bushidoblade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że ja też niedawno miałem taki sam problem z nową Operą i świeżych systemach (Vista 32bit i Win2008 64bit).

Wyskakiwał mi ten sam błąd przy próbie odpalenia Narzędzia/zaawansowane/konsola Javy.

I potem samo się naprawiło. Na jednym i na drugim.

 

edit

Ta biblioteczka należy Microsoft Visual C Runtime 7.1, czyli to samo co z grami. Czasami trzeba zaktualizować.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera 9.52 snapshot "summer edition"

 

Changelog:

Lots of stability fixes

Fixed an issue with history navigation: an iframe with document.write is not added to history anymore

Fixed an issue where IRC would disconnec users without informing them

Fixed window.close() not functioning after invoking context menu - now also in widgets

Fixed an issue where "Mark all as read" in M2 would also mark as read some mails not visible in the current view

Fixed creation of POP aim.com account

http://snapshot.opera.com/windows/o952s_10089m.exe

 

pozdrawiam

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera nie wyświetla mi prawidłowo linków na stronie konfiguracji ADSL/Router. Dziwna sytuacja, bo na stronie jest link "To Advanced Menu" i on działa prawidłowo, a pozostałe nie, są na czarno i są "nieklikalne". Jest to jedyna strona na której takie coś zauważyłem, problem się pojawił w Operce 9.5x na wcześniejszych z seri 9.2x tego nie było. W Firefoxie jest wszystko OK, w czym może byc problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij z netu bibliotekę msvcr71.dll wrzuć do system32.

 

 

 

 

no sciaglem ta biblioteke ale nie da sie jej niczm otworzyc czy musze ja przkopiowac do systemu 32 ,ale nie wiem gdzie dokladnie?czy moze sciaglem nie ta co trzeba ,a w skad sciagacie ta biblioteke?za odp z gory dzieki ,a moze wie ktos jak wylaczyc marvela tzn zeby nie instalowal sie zaraz po restarcie tylko po moim orzeknieciu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może co zrobić aby komunikat o wyskakujących okienkach [wersja przeglądarki 9.51] pojawiał się w prawym górnym rogu [tak jak to miało miejsce w wcześniejszych wersjach Opery] a nie w prawym dolnym?

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moc posępnego czerepu...wzywam speców od Opery ;)

 

Problem o tyle poważny że w związku z naszym cudownym forum...nie loguje mnie automatycznie. Na operze portable działa, FF też, więc problem leży w ustawieniach, nie wiem co namieszałem, ale chyba coś wyłączyłem przy zapytaniu o hasło...i wcieło, teraz codziennie muszę się logować manualnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale hasło zapisało czy za każdym razem musisz je wklepywać?

 

Jesli tak, to wejdź -> narzędzia -> Preferncje -> (zakładka) Hasła -> (przycisk) Hasła -> W górnej części w okienku wpisz np. pure Otrzymasz wszystkie wyniki wyszukiwania związane z tym co wpisałeś. Usun wpisy związane z forum. Potem zaloguj sie jeszcze raz na forum i potwierdź zapamiętanie hasła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera 9.52 b10092

Poprzedni build: 10089 (summer edition)

 

Changelog:

Fixed a URL encoding in java script: URLs

Fixed an issue with the BBC iPlayer RealPlayer plugin not working

Several stability fixes

Fixed a problem where GMail would not load

Download: Windows

Download: Windows Classic

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale hasło zapisało czy za każdym razem musisz je wklepywać?

 

Jesli tak, to wejdź -> narzędzia -> Preferncje -> (zakładka) Hasła -> (przycisk) Hasła -> W górnej części w okienku wpisz np. pure Otrzymasz wszystkie wyniki wyszukiwania związane z tym co wpisałeś. Usun wpisy związane z forum. Potem zaloguj sie jeszcze raz na forum i potwierdź zapamiętanie hasła.

Tak już robiłem, kombinacja ctrl+enter działa prawidłowo, ale nie loguje po prostu automatycznie po otworzeniu strony. A powinno, w końcu działa na innych wersjach. I działało wczesniej, chyba się skaszaniło po zmianie wersji opery, choć już nie pamiętam, minęło kilka tygodni. Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem ;p W jaki sposób? Folder cache4 i opcache w 'profile' wyczyszczony i nic :( Ponowiłem usuwanie hasła, zalogowałem sie na nowo i zapamiętałem hasło w systemie, sprawdziłem zaznaczenie ptaszka "zapamiętaj mnie na forum" i nic to nie daje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cache czyścisz przez "Delete Private Data" w zakładce "Tools".

 

Jeżeli chodzi ci o to, że po kombinacji CTRL+ENTER powinno automatycznie logować a nie tylko uzupełniać pola, to w

opera:config masz funkcję Wand autosubmit. Zaznaczona to automatyczne logowanie.

Jeżeli zaś chodzi Ci o automatyczne logowanie zaraz po wejściu na stonę bez używania skrótu, zingnoruj powyższe.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...