Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekałem na Operę 9.5, ale sam byłem winny jej złemu działaniu, bo wrzuciłem jej katalog "profile" z 9.23. Teraz ściągnąłem nowego snapshota 9.5 9665 i zamiast wrzucać cały kataleog przerzuciłem tylko foldery skin, menu, keyboard i thumbnails oraz pliki cookies4, speeddial i opera6. Wszystko śmiga aż miło. Tego mi było trzeba. Dysk w końcu nie mieli rzy wpisywaniu adresu (zobaczymy czy jak historia mi się rozrośnie, to czy to się nie zmieni) i użycie procka w końcu jest normalne, czyli bliskie zeru a nie 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem Operę z wyżej podanego linku i śmiga extra szybko, ale tak:

- nie mogę wybrać gifów 3d z tej strony http://www.gifownik.pl/3d_1.php

z lewej z menu -> Gify -> Gify 3d i wogóle stronka nie działa.

Druga sprawa -> http://support.dell.com/support/downloads/...tid=&impid= czy możecie rozwinąć małe białe plusiki na niebieskich kwadracikach na dole strony??

Bo ja nie mogę...

 

A tu download do nieoficjalnego spolszczenia do Opery 9.5

http://files.myopera.com/andol/lng/opera9...._pl_windows.zip

Edytowane przez Zibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 9694

Ruchome gify znów są normalnie wyświetlane (jednak nie zawsze) i poprawiono kilka drobnych bugów. I wydaje mi się że działa szybciej np kiedy wracasz do poprzedniej strony. (Nie wczytuje jej od nowa.) Wydaję mi się, że ta wersja ogólnie szybciej działa, ale może mi się tylko wydawać. ;-) Mimo wszystko polecam.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem tą wersję, faktycznie poprawili gify, choć nie do końca bo jeszcze znajdą się takie, które nie chodzą poprawnie.

I druga sprawa: tworzę strony internetowe na własne potrzeby i jak wprowadzę mrugający tekst to niestety, ale jedne mrugają a inne nie.

 

wiecie --- <blink>tekst testowy</blink>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto wie co zrobić, żeby po pobraniu pliku, zamykała się zakładka transfery?

Wiem jak zrobić żeby się nie pokazywała wogóle, ale to chcę mieć, tylko żeby się zamykała po pobraniu pliku/ów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ta 9.25 ciagle sie wiesza ;) Chyba trzeba do starszej jakiejs wrocic..

Ja mam coś takiego na 9.25, że jest zwiecha i tylko res pc, żaden klawisz nie reaguje, przed chwilą to zauważyłem. Już nie wiem czy to wina sprzętu, czy Opery :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko winic opere. Ja mam nowa od 3dni i prawie 24 na dobe komp stoi, zero problemow.

 

Opiszcie konkretne przypadki lub podajcie strony na ktorych byla zwiecha.

Podobnie. Tak jak kolega - wątpię w winę przeglądarki. Korzystam już jakiś czas z Opery [aktualizacje na bieżąco] - i nie zdarzyło mi się jeszcze aby ta - sama z siebie się zawiesiła [no chyba, że z mojej winy - ale to już całkowicie inna sprawa]. Dokładniejszy opis problemów – jak najbardziej wskazany.

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na pclab - zwiecha. Znow wchodze - zwiecha. Wchodze na inne stronki - nic sie nie dzieje..

 

Czyzby kod pclaba mial w sobie cos, co zwiesza opere ?

 

I to tez nie zawsze sie zawiesza. Godzinke temu bylo ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na pclab - zwiecha. Znow wchodze - zwiecha. Wchodze na inne stronki - nic sie nie dzieje..

 

Czyzby kod pclaba mial w sobie cos, co zwiesza opere ?

 

I to tez nie zawsze sie zawiesza. Godzinke temu bylo ok..

A masz otwarty boczny panel? MI jedno forum zawiesza przegladarke, jak probuje odpisac na posta przy otwartym bocznym panelu (ale ono jest na jakiejs zabytkowej wersji phpBB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ogromny problem ( od pół roku )

uzywam opery, jak wchodze na strone http://www.ld4all.com/guide.html i chce wejsc w jakis element w menu np. "how/MILD" to nic sie nie dzieje, nie wyswietlaja sie podstrony, probowalem w IE i tez nie działa.

innym problemem jest tez, ze nie wyswietlaja mi sie wyniki wyszukiwania na osloskop.net, tam gdzie powinien byc tytuł z hiperłączem, tam go nie ma, obok są daty i kategorie a wyniku nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wylaczyc ta irytujaca konsole bledow, ktora sie pojawia jak jej sie podoba?? wersja opery to 9.2.

 

edit:

xacti => pclol na operze czasem dziala czasem nie, na ichszym forum jest jakis wpis do jakiegos pliku, ktory i tak niwiele pomaga :]

na domowej operze co 5 wejscie mi sie udaje a w pracy na tej samej wersji nie mam problemow wiec pcLOLe maja cos skopane

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ogromny problem ( od pół roku )

uzywam opery, jak wchodze na strone http://www.ld4all.com/guide.html i chce wejsc w jakis element w menu np. "how/MILD" to nic sie nie dzieje, nie wyswietlaja sie podstrony, probowalem w IE i tez nie działa.

Nie sadzisz, ze to o czyms swiadczy? ;) Zreszta chyba juz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie wkurza?

Co jakis czas zmienia mi sie ikonka na pasku stanu, tam gdzie pokazuje predkosc, "szukanie/ wysylanie danych do (adres strony),

na jakas ikone z odwiedzonej strony. Np z ipmart'a. Nie zdarza sie to często, ale jednak. Po tym jak oczyszcze kataligi opery

z ikonek jest ok, ale po jakims czasie znowu.

 

Ktos mial podobnie?

 

Opera 9.25, ale pojawialo sie to juz wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera nie chce dopisywać rozszerzenia .exe do pobieranych plików tego typu. Po pobraniu muszę je ręcznie dopisywać żeby je odpalić wie ktoś ocb (9.50 b 9681)?

Tez to mam. W 9735 na poczatku bylo normalnie, ale teraz tez jest to samo. W sumie od wersji 95XX ja widze tylko zmiany in minus wiec nie wiem co oni robia z ta 9.50 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale drobnym ale najbardziej wkurzającym bugu z brakujacymi rozszerzeniami przy zapisywaniu plików to juz zapomnieli... :lol:

Edit: Teraz dla odmiany działa jak trzeba. ;-) Zobaczymy czy bedzie tak samo jutro rano.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...