Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

mnie też wywaliło do windy :/ to jest tego pliku przyczyna ??? jak tak to ok ale mnie wywaliło jak mi sięudało uciec oO w ostatnim pościgu... ehhh od nowa trzeba im uciekać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie. Nie wiem co się stało. Zainstalowałem patch 1.3 ; jestem/byłem na 95% ukończonej kariery i po włączeniu gry (ze świerzo zainstalowanym patchu) pisze przy ładowaniu że mój save jest uszkodzony :( Jest na to jakaś rada ?? bo nie chce zaczynać od początku....Moge podesłać ten "ala" uszkodzony pliczek. Pomóżcie, proszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten, który dodałeś do katalogu MOVIES, by zmienić język z angielskiego na polski, dokładnej nazwy Ci nie podam, gdyż może ona przybrać różne postaci.

Wiesz co? Moje poprzednie spolszczenie to to samo co z FAQ tylko że z innej stronki sciągałem.

Ale dalej nie wiem co zrobić żeby tak się nie robiło mi. Pomocy.

Najprościej chyba nie dać sie złapać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też wywaliło do windy :/ to jest tego pliku przyczyna ??? jak tak to ok ale mnie wywaliło jak mi sięudało uciec oO w ostatnim pościgu... ehhh od nowa trzeba im uciekać ...

Tak, to napewno wina pliku zmieniającego nazwę na polski (ale nie tego z faq - ten działą poprawnie). Dlaczego jestem pewien? Otóż instalowałem grę koledze i zapomniałem zabrać ze soba pliczku do zmiany na polski i musiałem ręcznie zmieniać wszystkie nazwy w katalogu MOVIES i w rejestrze. I u kolego gra chodziła normalnie, tzn nie wychodziła do windowsa, a u mnie wychodziła (w momencie jak mnie złapały gliny, lub gdy zaliczyłem jakąś próbę (np. 15 minutowy pościg na 5 poziomie).

Wywnioskowałem stąd, iż winien jest pliczek odpowiedzialny za zmianę języka. Ściągnąłem tez z faq i rzeczywiście teraz działa OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie zawartosc katalaogu cars. Sa tam samochody ktorych nie da sie spotkac w grze: Porsche 997 S, Nissan 350Z. Da sie nimi pojezdzic?

A zuważyłeś że nie ma pliku geomteri i textur ? :wink:

 

słuchajcie. Nie wiem co się stało. Zainstalowałem patch 1.3 ; jestem/byłem na 95% ukończonej kariery i po włączeniu gry (ze świerzo zainstalowanym patchu) pisze przy ładowaniu że mój save jest uszkodzony :( Jest na to jakaś rada ?? bo nie chce zaczynać od początku....Moge podesłać ten "ala" uszkodzony pliczek. Pomóżcie, proszę....

Jest, wchodzisz do katalogu "moje dokumenty" szukasz "NFS Most Wanted" wyjmujesz savy, przekładasz gdzie indziej, robisz reinstall NFS i znowu wkładasz savy na miejsce. PROSTE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że tu niektórzy nadal szukają winowajcy przycinek wszędzie tylko nie w enginie gry. Niestety prawda jest taka, że programiści dali d.py. Gra nie wczytuje tego co trzeba przy wczytywaniu toru, a potem okazuje się już za późno i wychodza takie kwiatki jak na załączonym obrazku.

Dołączona grafika

Ja już nie liczę na to, że EA coś z tym zrobi zwłaszcza po wydaniu patcha, który nic w sprawie przycinek nie wnosi. Tym patchem dokładnie pokazali gdzie mają userów. Jak tak dalej gry będą optymalizowane to dojdzie do tego, że do każdego tytułu trzeba będzie mieć inny config. A tak btw niedorobień: ostatnio wpadlem na kolczatke którą policjanci zapomnieli zabrać po rozstawieniu blokady, słowem nie było widac blokady na mapce, a przy kolczatce nie było żadnych radiowozów. Rotfl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że tu niektórzy nadal szukają winowajcy przycinek wszędzie tylko nie w enginie gry. Niestety prawda jest taka, że programiści dali d.py. Gra nie wczytuje tego co trzeba przy wczytywaniu toru, a potem okazuje się już za późno i wychodza takie kwiatki jak na załączonym obrazku.

Czego Ty oczekujesz po 2x256mb ramu ? -_- Ja podczas gry żadnych wczytywań nie miałem. (ale dziwne spadki fps na 1 sekunde - tak) Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba seria gf6xxx w niektorych grach jest po prostu do bani i tyle.... nastepnym razem jak cos bede kupywal to chyba przegrzebie caly net:) choc na moją karcioszke nie narzekam.. ale myslalem ze engine gry jest lekko skopany (bo chyb a tak jest), jednak niektórym działa jak złoto (sądząc po postach - i raczej chyba ludzie nie oszukują samych siebie:)

 

Aha, tez mialem wywalke do windowsa (spolszczenie z FAQ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nowy filmik (przejazd na dragu na trasie "Seaside & Camden")

KLIKNIJ W CELU ZASSANIA

 

P.S jakośc filmiku słaba bo program lipny.... mysle, ze warto obejzec (szczegolnie polecam entuzjastom dragu)

KUBA TM zdrac tajemnice jak ustawiasz tego Gt bo moj za cholere nie chce wiecej ciagnac jak 360 km/h na tej trasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych ktorym jak twierdza gra nie przycina Witka mam pytanie do was jaki macie format plikow na tej partycji na ktorej jest zainstalowany u was NFS? FAT32 czy NTFS? bo moze problem zcinek lezy w formacie plikow ? Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych ktorym jak twierdza gra nie przycina Witka mam pytanie do was jaki macie format plikow na tej partycji na ktorej jest zainstalowany u was NFS? FAT32 czy NTFS? bo moze problem zcinek lezy w formacie plikow ?

Fat 32 gra przycina stery 81.xx 6600....:| a juz myslalem ze to wina sterow itd, ale czuje ze to grafa...hle hle...a ten patch serio nic nie wnosi?

aha na ti4200 nie bylo przyciec!

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikro przycinki mialem na NTFS i na FAT32, wiec format odpada. Takze interfejs dysku niema wplywu, u mnie byly przycinki na SATA i na PATA... Mam GF 6600GT, ale wlozylem swojegostarego FX5200Ultra i efekt ten sam, przycinki byly... Ale ja juz poradzilem sobie z problemem,gre juz dawno skonczylem i odinstalowalem i po klopocie B)

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, myslalem że gdzies znajde antidotum na moj problem, nawet zacząłem czytac wątek od początku ale po kilku stronach rozwodzenia się nad samochodami doszlem do wniosku ze chyba nie tędy droga, zresztą predzej bym sie zestarzal mocno zanim skoncze czytac 53 strony. Tak wiec problem w tym ze gierka ma dziwne zacinki, wygląda jakby ramu brakowalo (albo pamieci na karcie?), leci plynnie ale czym szybsza jazda (szybciej zmieniajaca sie sceneria) wiecej tnie <_< Mało tego, mniejszylem detale i nie widze poprawy, a wczesniej na R9550 chodzilo mi to dobrze, wiec gdzie tkwi problem, w grafie ?? ktoś ma podobnie, da rade cos z tym zrobic ??

 

edit. stery jakies swieże XG

Edytowane przez Nikel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tymi przycieciami ,bo u mnie nic takiego nie ma... Nawet gralem przez chwile na 512MB ramu i tez nie bylo przycinek (doczytywal z dysku ale bez slideshow'u) :-| Co ciekawsze na kompie kumpla P4 i 9800se rwie jak glupie ,dolozenie ramu do 1GB troche pomoglo ale sciny dalej byly :?

Mam taka teorie spisku co do tych scin :D U kumpla na 512MB zaobserwowalem ze gra zaczyna ciac po jechaniu przez ok.30s scina maks przez 10s i dalej jest ok znowu na jakis czas (na 1GB sciny nastepowaly troche pozniej). Pomaga wyjscie na win alt+tab i imho wyglada na to ze ram sie zapelnia i scina ,wyjscie do win ram sie wyproznia i dalej jest ok. Dziwi mnie jedno ze 1GB nie wystarcza :? Imho wina za sciny to karta graficzna jak nie wydala laduje tekstury da ramu i jest jazda... To takie moje gdybanie ale jak wyjasnic ze u mnie nie tnie??? Gdyby programisci dali tak bardzo ciala (wiem ze dali :D ) to bez wzgledu na sprzet powinno mulic...jak kod zj***ny to nawet najszybszy komp nie pomoze <_< To taki maly OT

 

@Mogiel mozesz mi powiedziec jak na lambo osiagnales ponad 400km/h :blink: Masz jakies unikalne czesci zapodane? Jak tak to jakie? Rozumiem ze jechales nim w karierze jak tak to nie zdazylbys zainstalowac wszyskich czesci unikalnych (nie starczyloby wyscigow :wink: ). Wiec jakies masz ale jakie??

Dziwnie wyglada ten Twoj filmik ,zatarles silnik...jak?? Ja za zadne skarby nie moge tego osiagnac :? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie wyglada ten Twoj filmik ,zatarles silnik...jak?? Ja za zadne skarby nie moge tego osiagnac :? pozdrawiam

 

Dziwne jest to ze nie potrafisz zatrzec silnika, ja przy probach na dragu, zawsze zacieralem w Carrera GT :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to ze nie potrafisz zatrzec silnika, ja przy probach na dragu, zawsze zacieralem w Carrera GT :razz:

To ciekawe chyba wciskam gaz nie do konca na padzie LOL :-| Ide potrenowac zacieranie silnika :D pozdrawiam

 

EDIT

Udalo sie :D Mozna zatrzec silnik ale tylko jak sie opcje handling w performance tuning przestawi w skrajne prawe polozenie :wink: Tak poza tym to maks jakie udalo mi sie pocisnac moje lambo to 403km/h :?

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sata dysk i ntfs

 

slyszalem ze niektorym na przycinki pomoglo wlaczenie max antyaliasingu w grze

 

sprawdzcie tez czy jak ustawicie w zaawansowanych ustawieniach ekranu w zakł Ekrany-Monitor-Wymuszona czestotliwosc odswierzania (u mnie 85hz) czy to nie pomoze

 

LLC napisz mi swoj mail na PM to ci wysle sterowniki do plyty(ale watpie zeby robilo to roznice jesli tyle ludzi ma przycinki na roznych plytach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...