Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Keee? Takze posiadam sb live... do tegp stery kxproject i wiekszych problemow z nia nie mam. Co prawda nie sprawdzalem jak chodzi tdu na sterach od creativa bo nie mam jak sprawdzic poniewaz zwalil mi sie potencjometr od glosnikow i musialem go usunac i polaczyc pc z glosnikami na "sztywno". Sterowniki creative strasznie szumia.. na kxproject tego nie ma.. przynajmniej u mnie. Kombinuj moze jeszcze z orginalnymi sterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

śliczność moja :P

 

jeszcze bez tuningu, póki co, zbieram na takowy

jeszcze się w tym całym multiplayerze nie łapie tak do końca

 

natomiast klucz z PL wersji działa w EN :)

płytka z PL nie została jeszcze skażona napędem, i raczej nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam sie przekonywac do TDU. Po zmianie routera zerwalo mi wczoraj tylko raz polaczenie ( wtedy gdy zerwalo wszystkim-ale to nawalilo atari tym razem). Nie wiem jakim cudem ale pojawili sie tez najomi w liscie kontaktow:) Przeboleje wiec ze zaplacilem tydzien temu 99 w Empiku, a dzis jest w Opolu w MM po 69,90 (razem ze stalkerem i supreme commanderem ktore tez trzeba kupic :-P Polecam dokladnie sprawdzic swoje polaczenie sieciowy tym, ktorzy maja problemy z bardzo czestym rozlaczaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub numer jeden jest pelen, 16 czlonkow. Jutro podam pelna liste. Poczytaj temat i nasze forum ppcteam.xt.pl a bedziesz wiedzial.

Neo_x to, że klub 1 jest pełny to ja wiem. W dodatku to napisałem w poście który sam skomentowałeś ;O. Ja sugerowałem, żeby ktoś z bardziej doświadczonych graczy założył klub numer 2 i wziął go pod opiekę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast klucz z PL wersji działa w EN :)

płytka z PL nie została jeszcze skażona napędem, i raczej nie będzie :P

Pisalem juz o tym ;)

 

Dlaczego jak kończe wyścig na 1 miejscu nie znika on z mapy. Niektóre wyścigi przejechałem już po 4, 5 razy.

Wiekszosc wyscigow mozna przechodzic ile razy sie chce.

 

Neo_x to, że klub 1 jest pełny to ja wiem. W dodatku to napisałem w poście który sam skomentowałeś ;O. Ja sugerowałem, żeby ktoś z bardziej doświadczonych graczy założył klub numer 2 i wziął go pod opiekę.

No ale teraz masz pewnosc ze jest juz pelen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale teraz masz pewnosc ze jest juz pelen ;)

Pokminiłbyś coś na teamat 2 teamu, a nie mówił mi coś co i tak już wiem ;D.

No chyba, że tylko ja jestem chętny do klubu, więc mija się z celem zakładanie 2 teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz tutaj http://www.ppcteam.xt.pl/ Marcell juz zalatwil serwer. Trwa konfiguracja forum, twoerzenie layout. Jeszcze chwile to potrwa zanim sie przeniesiemy zupelnie :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pecha :( nie widze was ... raz na jakis czas smignie mi qqurydza :/

 

ps.co z serwem Neox ? masz PW.

Dzisiaj raz Cie widziałem, stałeś w mieście na południu wyspy na schodach ;) Ale nie odzywałeś sie wiec pojechałem. Na mapie od czasu do czasu tez Cie widze, ale jak sie respawnuje w niedaleko to nie widze nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps.co z serwem Neox ? masz PW.

PW poszedl.. straszne sa problemy z konfiguracja tego forum tdu na xproject... do tego stopnia ze konfiguracja layout-u stala sie praktycznie niemozliwa.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PW poszedl.. straszne sa problemy z konfiguracja tego forum tdu na xproject... do tego stopnia ze konfiguracja layout-u stala sie praktycznie niemozliwa.

Kolejna aktualizacja i zainstalowalem juz forum na phpbb by przemo , podalem ci wsyzstko co trzeba na pw ... dzialaj ..

 

Jeden z tych większych.

 

Qrde ale fajne :) gdzie sie to kupuje ? dokladnie na mapie i ile kosztuje :) aa i jak sie zwie model moze kupie sobie na gieldzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis podam komus klucz ... :) na 99%

 

 

Neox masz kolejne dane na pw i masz juz admina mozesz dzialac ... kto jeszcze mial admina na ppcteam.xt.pl

 

No to jest komplet ... teraz czekamy az chlopaki skoncza :)

 

qqurydza gzie kupiles tego Cryza :)

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde ale fajne icon_smile3.gif gdzie sie to kupuje ? dokladnie na mapie i ile kosztuje icon_smile3.gif aa i jak sie zwie model moze kupie sobie na gieldzie

jezeli do wyscigow to nie polecam :), mozesz kupic w salonie chryslera model 300C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli do wyscigow to nie polecam :), mozesz kupic w salonie chryslera model 300C

Chodzi o zimny łokiec :)

 

 

Do free ride'u sie spokojnie nadaje. Spokojnie daje rade z brykami tej samej klasy, tym bardziej po tuningu. A brzmienie silnika miażdży ;)

 

No wlasnie o to chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum zostalo przeniesione na nowy serwer dzieki uprzejmosci Dzieju ktory udostepnil nam hosting.

Stara domena http://www.ppcteam.xt.pl przenosi nas odrazu na nowe forum. Bezposredni adres to http://ppcteam.woox.pl. Stare forum znajdowalo sie na bezplatnym serwerze ktory wiadomo dzialal jak chcial. Nie kasuje starego forum tylko zamykam na nim tematy zebyscie mogli zobaczyc co bylo kiedys http://purepcteam.fora.pl/ Dodam ze dzien i noc trwaja prace nad zupelnie nowym layoutem forum jak i ustawieniami ;) Mysle ze w przeciagu kilku dni wszystko powinno byc tak jak bysmy tego chcieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym CDA, gra dostała ocenę... 10

Bo ogolnie rzecz biorac to jest bardzo dobra gra. Od czasu Porsche nie chcialo mi sie tak bardzo jezdzic samochodem i nie miec cisnienia na sciganie. Ot, wsiasc i pobujac sie po okolicy :D

 

Jednak ilosc bugow i klopotow z wyswietlaniem grafiki i odtwarzaniem dzwieku (czyli podstawowych funkcjach gry) IMO dyskwalifikuje ja do oceny 10. U mnie ma 9 z uwaga, ze w koncu powialo swiezoscia w wyscigowkach na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...