Skocz do zawartości
seba1983

Geforce 7900

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie zamówiłeś? Bo też poluję na jakąś dobrą cenę.

Co sądzicie o kartach Leadtek'a?

Pozdrawiam, Piotrek

Zamowilem w PcProjekcie przez niektorych uwielbianym :D

 

Cena moze nie jakas rewelacyjna - 1340 ale przynajmniej jest na miejscu i nie trzeba szukac :)

 

Beda mieli w czwartek pare sztuk.

 

Co do Leadteka mam mieszane uczucia po moim 5600, ktory sprzedzil pare miesiecy w serwisach za "ograniczona wydajnosc" :mur:

Edytowane przez MightyBF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem w PcProjekcie przez niektorych uwielbianym :D

 

Cena moze nie jakas rewelacyjna - 1340 ale przynajmniej jest na miejscu i nie trzeba szukac :)

 

Beda mieli w czwartek pare sztuk.

 

Co do Leadteka mam mieszane uczucia po moim 5600, ktory sprzedzil pare miesiecy w serwisach za "ograniczona wydajnosc" :mur:

Bardzo ci dziękuję za cynk. To jest wersja pudełkowa, jakiś soft jest w środku? Może też kabelek HDTV? I opisz wrażenia i możliwości jak dorwiesz to w łapki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ci dziękuję za cynk. To jest wersja pudełkowa, jakiś soft jest w środku? Może też kabelek HDTV? I opisz wrażenia i możliwości jak dorwiesz to w łapki!!

Nie no napewno wersja pudełkowa ( :unsure: bo jak nie to trzymajcie mnie :)) i oczywiscie wrazenia opisze, ale dopiero w weekend bo wtedy bede mial czas to poskladac :) ale juz sie nie moge doczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chce kupic nowke Gigabyte 7900GT za 1199zl?? Przyjda dzis do nas mam nadzieje i bede mial jedna do sprzedania :wink: Jedna jest juz zarezerwowana :wink:

 

Update: Przyszly wiec jedna jest do sprzedania :wink: 7600GT tez mam ;)

 

Update2: Juz sprzedane :)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Karas w najblizszym czasie bede kupowal grafe wiec 7900 moze wchodzic w gre. piszesz ze zamowiles pare sztuk okolo 1199 zł jak cos kolo tej kwoty to bym wziol wiec jest okazja do sprzedania, potem tylko moge kupic jakis A64 bo mi juz na bartonie szarpie troche ;/ daj znac co i jak :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900 mam nadzieje ,ze szybko sie pojawia. Bo niestety byly tylko 4 sztuki ,a udalo mi sie zalatwic tylko dwie. Czekam na dostawe i jak tylko sie pojawia dam znac. Co do 7600GT mam na stanie oczywiscie. Firma Gigabyte za 754zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900 mam nadzieje ,ze szybko sie pojawia. Bo niestety byly tylko 4 sztuki ,a udalo mi sie zalatwic tylko dwie. Czekam na dostawe i jak tylko sie pojawia dam znac. Co do 7600GT mam na stanie oczywiscie. Firma Gigabyte za 754zl :)

Karas, pracujesz w jakimś łodzkim sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam 7900gt od asusa

wydajnosc rewelak , przechodze jeszcze raz gry :D

 

co do smart doktorka to do 7900gt jakos nie che dzialac calkowicie ( monitorowanie wiatraczkow i tep ) w 7900gtx dzial to poprawnie <_<

jest troszke glosna ale czekam poprawke tego oprogramowania lub sterownikow

 

po za tym karta wypas

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam 7900gt od asusa

wydajnosc rewelak , przechodze jeszcze raz gry :D

 

co do smart doktorka to do 7900gt jakos nie che dzialac calkowicie ( monitorowanie wiatraczkow i tep ) w 7900gtx dzial to poprawnie <_<

jest troszke glosna ale czekam poprawke tego oprogramowania lub sterownikow

 

po za tym karta wypas

Gdzie dorwales tego asuska i w jakiej cenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj dopadłem GigaByte 7900GT - wszystko było ładnie do momentu odpalenia Elder Scrolls IV - OBLIVION. Spodziewałem się płynności a tu zonk.

 

Mój komp : AMD 64 939 3000+, 2GB RAM i 7900GT podkręcony do 550/760.

 

Ustawienia gry wszystko na max, rozdzielczość 1024x768. W lochach jest płynnie, wystarczy, że wyjdę na zewnątrz - jak idę lub się obracam jest płynnie aż nagle robi się stop i po chwili dalej jest płynnie. Dziwne? Jakieś porady? Jak jeszcze przyspieszyć kartę - bez podkręcania. Na grafę założyłem Pentagrama Xc-80 AlCu - zasadniczo nie przekracza mi 52 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartezjusz poczytaj zagraniczne fora o OC np XS, 1800 to nie jest problem na memkach na 7900GT :P

 

Ja obecnie mam 1900 :twisted:

 

@storm problem z OVP został rozwiązany i podbicie napięcia na rdzeniu do 1.5V nie jest trudne

http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...13&postcount=80

chyba nawet ja sie na to rozwiązanie zdecyduje

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wam powiem to wam powiem..ale wam powiem..... wczoraj zamówiłem u arche galaxy 7900GT i dzis rano kurier mnie z wyra wrwał dzwonkiem i już z paczką czeka.

Karta wypasiasta......540/1550 bez zajęknięcia .... to tylko tak na próbe na strzała zakręciłem bo potencjał jest większy ale narazie trzeba ostroznie z rodzynkiem bo wkoncu to 1270zł kosztowało i żal by był jak by cosik sie stało.Odpaliłem pare gierek i wkoncu wszystko smiga az milo.Polecam.

Jutro jade po dfi,opka 165 i PDP B) wiec najlepsze jeszcze przedemna..... co z tego wydzie to sie pochwale B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>JoTgiE

Powiedz nam zatem co masz powiedzieć czyli powiedz nam na ile max. udało Ci się wykręcić tą galaktyczną kartę i gdzie ją dorwałeś za taką cenę? :) Zastanawiająco podobną do mojej konfigurację sobie składasz jak widzę.

Edytowane przez Piotrek_PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartezjusz poczytaj zagraniczne fora o OC np XS, 1800 to nie jest problem na memkach na 7900GT :P

 

Ja obecnie mam 1900 :twisted:

 

@storm problem z OVP został rozwiązany i podbicie napięcia na rdzeniu do 1.5V nie jest trudne

http://www.xtremesystems.org/forums/showpo...13&postcount=80

chyba nawet ja sie na to rozwiązanie zdecyduje

 

 

jutro dalsza walka z karta jak bedzie blok to podbijam napiecie :D zeczywiscie prostacki modzik :)

 

 

pozdr storm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>Storm, Ciągnąc kwestię gdzie i za ile? Jak to było w Twoim wypadku? Jakaś selekcja czy po prostu pierwszy z brzegu Gigabyte się tak ładnie spisuje?

 

dokladnie pierwszy lepszy od Karasia pisal o tym na tej czy poprzedniej stronce ze ma na sprzedaz :D 1199zł :D

 

 

pozdr storm :)

Edytowane przez storm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak sie zastanawiam czy duzo zyskam na wydajnosci np w fear jak zamienie 7800gt na 7900 gt czy nowa karta duzo jest wydajniejasz od poprzednika ile mozy byc wiecej klatek 5-10 jak to jest ktos tesował ?

Edytowane przez Huberto.AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>JoTgiE

Powiedz nam zatem co masz powiedzieć czyli powiedz nam na ile max. udało Ci się wykręcić tą galaktyczną kartę i gdzie ją dorwałeś za taką cenę? :) Zastanawiająco podobną do mojej konfigurację sobie składasz jak widzę.

Karta kupiona w arche i z 15 sztuk udało mi sie wyrwac jedną ...ale ponoc juz sie rozeszły ale mają byc dostawy...najlepiej dzwonic i pytac.

Co do max oc to na obecnym konfigu nichce szalec tymbardziej ze mam wode i chce załozyc na grafe i dopiero wtedy katować....ale panowie z arche twierdzą ze 550/1600 to żaden problem na standardowym chłodzeniu.... i moje 540/1550 jakby to potwierdza :rolleyes:

Gdzie bieżesz opka 165???jakiegoś selekta??bo mój ma na 2700 chodzic bez marudzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :)

Można u Was zaklepać takiego Gigabyta? Pasuje mi bo też jestem z Łodzi.

 

Gdzie bieżesz opka 165???jakiegoś selekta??bo mój ma na 2700 chodzic bez marudzenia...

Dzięki za info. Opek już kupiony, ściągnąłem ze Stanów, seria 0530TPMW, podobno 2.7 na AC przy 1.4V ale jeszcze nie mam go w co włożyć, płyta główna w drodze. Edytowane przez Piotrek_PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartezjusz poczytaj zagraniczne fora o OC np XS, 1800 to nie jest problem na memkach na 7900GT :P

 

Ja obecnie mam 1900 :twisted:

 

Hmm to jak to jest? Na GF7800GTX takie pamieci ciagaly okolo 625-700MHz. GF7800GTX 512MB mial memki 1,1ns i ciagnely 900MHz. Podobnie teraz jest z GF7900GTX, a tu niby na 1,4ns jest mniej wiecej tyle samo co na sporo szybszych modulach. Czy nie jest to dziwne? Rozwiazanie jest jedno - timingi luzne jak gumka w majtkach prostytutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...