Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Retro Wydarzenia Tweakowe

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze wchodze, a tu 2 nowe strony i walenie jak na czacie.

Gadajcie na temat bo nie mozna sie polapac, a co gorsza wylapac fajnych postow.

Z checia bym powspominal, a nie czytal bzdur.

Dziekuje za uwage.

Jedyny normalny topic od czasu zamknieciu testowego. :lol:

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe pamietam jak w 2002 roku szukalem czegos o odblokowywaniu mnoznika w Thunderbirdzie i trafilem na tweak.pl... zarejestrowalem sie no i tak to sie zaczelo. Drugi swiat, drugie zycie, powrot z LO plecak w kat i tweak.pl do nocy hehe... overclocking, modyfikacje, projekty... wtedy jeszcze w gronie +-100 osob wszyscy sie znali teraz... czasy sie pozmienialy, zasady, dzialy, ludzie... najmilej jednak wspominam poczatki tweak.pl rok 2002, czas totalnego rozwoju rok 2003, potem czasy moderatorstwa... Pamietam jak klocilismy sie z cycem (_VIP_) hyhy...

 

;]

Przyznoj sie Sikor ;] :lol:

 

A tak na serio:

Ubolewacie na odejsciem reed'a, Miope, etc. Zostalo wielu wspanialych userow, ktorych ja osobiscie cenie:

 

Niemiec - jego posty byly jakos zawsze dla mnie, typowo tweakowe ;] Symbol tego forum.

 

berkut, Vip, Lagier - to elita O/C, czesc tego forum - sa juz mniej aktywni niz kiedys ale sa z nami.

 

Kaeres - to juz ikona forum - szczegolnie oslej laczki - i szeroko pojetej tematyki - zawsze potrafi, napisac rozsadnego posta, nawet w gronie, gdy otaczaja ta wypowiedz, glosy mlodych analfabetow, jakich na forum nie brakuje, i niestety ciagle ich przybywa ;]

 

benek - to legenda moderacji - fachowosc, fachowosc jeszcze raz fachowosc wypowiedzi - szczegolnie zdobyl moje uznanie broniac matrycy TN przed stadem szczekaczy - agreswynych malolatow.

 

Musze jeszcze napisac o romku - swietny moderator - to nie tylko moja opinia - fachowo podchodzi do sprawy, spokojny, potrafi wytlumaczyc, sluzy rada - to opinie innych uzytkownikow z jakimi mam stycznosc - na forum i poza nim.

 

costi - malo sie o nim pisze - ja go doceniam - nie "psuje" forum zbyt odwaznymi sankcjami wynikajacymi z funkcji moderatora - nie zamyka, nie ostrzega nie szuka dziury w calym - kiedy sytuacja tego nie wymaga. Rowniez bardzo rzeczowe posty w dzialach sprzetowych.

 

Jezeli o kims zapomnialem przepraszam ;] Skargi kierowac na PM [; Jest jeszcze mase innych, wspanialych user'ow - jednak nie da sie wymienic wszystkich.

powiem szczerze ze zawsze nadzwyczaj rzadko zagladalem na osla kumpel podlinkowal mi ten topic i musze powiedziec ze jestem bardzo milo zaskoczony. Myslalem ze wiekoszsc userow zapomniala o "starej gwardii" rok 2003 oj piekne czasy tweaka... hyhy THX za dobre slowo i pamiec chlopaki :)

 

Spoko spoko

Datki i lapowki kierowac do mojej sekretarki

 

Pamieta ktos Holmana?? Starego cyca pochlonietego tworzeniem coraz bardziej cichego WC.

no ba... pamietam jego modowane BIG Towery i WC cale w srodku wtedy jeszcze bardzo malo popularny system chlodzenia. Holman byl perfekcjonista w tym co robil moze robi dalej? probowalem dorwac go kilka razy na gg ale cisza...

Pozwole sobie jesio wspomniec o Thornie bo nie widzialem zeby ktos wymienil ten nick. Gosc rowniez robil ciekawe modyfikacje obudow teraz z tego co sie orientuje posiada(ł) wlasny serwis rowniez dawno nie widzialem go na tłiku.

 

UPDATE:

e!Grooby, Reed, Miope, Jonathan, _VIP_ vel. Cyc ;], benek, berkut, Paranoik, Chaos, Gnz, Hipo, bartezjusz... huh kiedy to bylo... wiekszosci juz nie ma na tym forum w kazdym badz razie pozdrawiam :) jesli kogos pominalem to sorry napewno wie ze rowniez jest na tej liscie

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe pamietam jak w 2002 roku szukalem czegos o odblokowywaniu mnoznika w Thunderbirdzie i trafilem na tweak.pl... zarejestrowalem sie no i tak to sie zaczelo. Drugi swiat, drugie zycie, powrot z LO plecak w kat i tweak.pl do nocy hehe... overclocking, modyfikacje, projekty... wtedy jeszcze w gronie +-100 osob wszyscy sie znali teraz... czasy sie pozmienialy, zasady, dzialy, ludzie... najmilej jednak wspominam poczatki tweak.pl rok 2002, czas totalnego rozwoju rok 2003, potem czasy moderatorstwa... Pamietam jak klocilismy sie z cycem (_VIP_) hyhy...

powiem szczerze ze zawsze nadzwyczaj rzadko zagladalem na osla kumpel podlinkowal mi ten topic i musze powiedziec ze jestem bardzo milo zaskoczony. Myslalem ze wiekoszsc userow zapomniala o "starej gwardii" rok 2003 oj piekne czasy tweaka... hyhy THX za dobre slowo i pamiec chlopaki :)

no ba... pamietam jego modowane BIG Towery i WC cale w srodku wtedy jeszcze bardzo malo popularny system chlodzenia. Holman byl perfekcjonista w tym co robil moze robi dalej? probowalem dorwac go kilka razy na gg ale cisza...

Pozwole sobie jesio wspomniec o Thornie bo nie widzialem zeby ktos wymienil ten nick. Gosc rowniez robil ciekawe modyfikacje obudow teraz z tego co sie orientuje posiada(ł) wlasny serwis rowniez dawno nie widzialem go na tłiku.

 

UPDATE:

e!Grooby, Reed, Miope, Jonathan, _VIP_ vel. Cyc ;], benek, berkut, Paranoik, Chaos, Gnz, Hipo, bartezjusz... huh kiedy to bylo... wiekszosci juz nie ma na tym forum w kazdym badz razie pozdrawiam :) jesli kogos pominalem to sorry napewno wie ze rowniez jest na tej liscie

Holman zyje.

Przerzucil sie z BF na paintballa

Kobita w domu, praca wiec i czasu brak

 

Pamietasz Lagier jak z Vipem katowalismy nasze Solteki??

 

 

A co z Krootkim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze ja nie moge tak powspominać. Jestem w sumie w porównaniu do innych dosyć świeży, a moje znajomości userów ograniczają sie do działu wodnego, Sempów i K8ns ;)

Ale widze ze przyjemny klimacik tu kiedyś panował. Teraz to tweak uchodzi za najbardziej sztywniackie forum chyba w całej Polsce :P

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holman zyje.

Przerzucil sie z BF na paintballa

Kobita w domu, praca wiec i czasu brak

 

Pamietasz Lagier jak z Vipem katowalismy nasze Solteki??

A co z Krootkim ??

doskonale miales chyba jeden egzemplarz 3x pod rzad w serwisie :D ja pamietam siedzialem wtedy na 8rda rev 1.1 potem NF7-S kurna zajefajne czasy... o wlasnie Krootki zapomnialem o chlopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze zawsze nadzwyczaj rzadko zagladalem na osla kumpel podlinkowal mi ten topic i musze powiedziec ze jestem bardzo milo zaskoczony. Myslalem ze wiekoszsc userow zapomniala o "starej gwardii" rok 2003 oj piekne czasy tweaka... hyhy THX za dobre slowo i pamiec chlopaki :)

Nie ma za co Lagier ;] Ja na forum bylem raczej userem biernym - czytalem, korzystalem z Waszych rad - Twoja fachowosc i innych, sprawila ze wiele wiem o sprzecie komputerowym i nie tylko ;]

 

Jakos Sikor mnie tak zmobilizowal aby sie udzielac ;] Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;] Pozdrawiam rekina ;] :lol:

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To epoxa mialem 3 razy w serwisie

A Solteki to 2 zajechalem magistrala

Pozniej 2 abity

Piekny rok, 9 zajechanych plyt :P

pamietam jak za czasow V7+ gadalismy ze WC w kompie to zbedny i niebezpieczny gadzet Ty chyba miales 11+ wtedy... niedlugo po tym poskladalem pierwsze WC do swojego kompa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem Volcano 7+ 2 sztuki i Volcano 9

Ach jakie to byly fajne suszarki :P

a juz kojarze... to ja sie zastanawialem nad 11+ ;D tak to bylo hyhy kurna pamietam specjalnie do katosow do 4maxa po szuszare pojechalem a mialobyc taakie ciche :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grooby jeśli chodzi o zainteresowania, to zamienił komputery na samochody i czasem napisze na forum SR. Też już powoli wyrastam z tego... aż mi szkoda.

A czytając ten temat sporo rzeczy się przypomina, sam się sobie dziwię jakie rzeczy jeszcze pamiętam - np. Kaeres i jego Tualatin 1.2@1.5 - oczywiście w 'najszybszy na świecie', heh...

Co za temat, stare grzyby siedzą i ględzą jak było kiedyś :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grooby jeśli chodzi o zainteresowania, to zamienił komputery na samochody i czasem napisze na forum SR. Też już powoli wyrastam z tego... aż mi szkoda.

A czytając ten temat sporo rzeczy się przypomina, sam się sobie dziwię jakie rzeczy jeszcze pamiętam - np. Kaeres i jego Tualatin 1.2@1.5 - oczywiście w 'najszybszy na świecie', heh...

Co za temat, stare grzyby siedzą i ględzą jak było kiedyś :lol2:

co fakt to fakt priorytety sie zmieniaja czlowiek leniwym sie staje :P ;) ale skill do kompow zostaje hehe...pamietam tego zamiatajacego tualatina :P oj kosztowal mnie troche nerwow :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najmilej wspominam celine 566@950 :P

No i mojego Supergrace 9100 z niskimi taktowaniami a wysokimi wynikami. Buhahahaha pamietam jak mnie jakis koles o fake podejrzewal bo na identycznym sprzecie robilem go o 1000 w 3dmarku 2001 na zegarach 275/280 a on 300/310 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, kaeres ;]

 

Fajny był wątek o myszkach do progejmingu z thombstone'm ;]

Wow, pamietasz ? :)

To bylo swietne. Te poklony w kierunku Thombstone`a "kaeres, nie wiesz z kim gadasz ? To guru CS`a, jak on mowi to reszta milczy" No i moj tajemniczy brat, mistrz slaska w Q3 (swoja droga prawda ;) ).

 

 

Kaeres i jego Tualatin 1.2@1.5 - oczywiście w 'najszybszy na świecie', heh...

Ze tez takie czasy nie moga wrocic. Chcialo sie udowadniac, pokazywac wyniki, podciagac sprzet do granic wytrzymalosci aby tylko wygrac batalie z Palomimo 1.4 @ 1.6 od np. Nyny`ego - tutaj to juz prehistoria bo zaczelismy klotnie na depeelach, a skonczylismy w kwietniu/maju 2002 na tweaku. Boskie czasy ! Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie Wam kurna zebralo na wspominanie :]]]]

 

byly stare dobre czasy, ale to juz chyba nie wroci ....wtedy byla nas garstka, teraz .....ciezko nie byc anonimowym

 

(FRN2-L z zamknietym budzikiem :], syndrom Cyców :]], WC itd.. ...ehh, bylo milo :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie Wam kurna zebralo na wspominanie :]]]]

 

byly stare dobre czasy, ale to juz chyba nie wroci ....wtedy byla nas garstka, teraz .....ciezko nie byc anonimowym

 

(FRN2-L z zamknietym budzikiem :], syndrom Cyców :]], WC itd.. ...ehh, bylo milo :rolleyes: )

 

A pamietasz wyscigi Hyniks w DC kontra winbond single ? :P to były czasy :D a Volcano 7+ mam do dziś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam co piszecie i w sumie sie ciesze bo większyść z tych sytuacji pamiętam. Ale przypomniałem sobie jeszcze takiego jednego gościa który zawsze pisał długie i rzeczowe posty o WC... miał taki niebiesko biały avatar a w końcu chyba zaczął jakieś bloki produkować, kojarzy ktoś nicka ? :)

 

ps. _Vip_ pamiętam jak jako pierwszy wyciągnołeś 250MHz na Solteku na nForce2 co było dla mnie wtedy szokiem bo katowałem swojego Epoxa żeby 220 wytrzymywał stabilnie :) Jeszcze leży na szafce obok z przypalonym PCB :)

Edytowane przez SuChyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna nvidia vs ati (Kaeres po stronie nv bodaj :) ). Berkut i jego kaskada ...... Bruce :) ........... Testowe team.

Para z swoim av i podpisem miażdżże ;] lama ............... *Jin i Poca (av stare.......... :lol2: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam co piszecie i w sumie sie ciesze bo większyść z tych sytuacji pamiętam. Ale przypomniałem sobie jeszcze takiego jednego gościa który zawsze pisał długie i rzeczowe posty o WC... miał taki niebiesko biały avatar a w końcu chyba zaczął jakieś bloki produkować, kojarzy ktoś nicka ? :)

 

ps. _Vip_ pamiętam jak jako pierwszy wyciągnołeś 250MHz na Solteku na nForce2 co było dla mnie wtedy szokiem bo katowałem swojego Epoxa żeby 220 wytrzymywał stabilnie :) Jeszcze leży na szafce obok z przypalonym PCB :)

 

eee moj 8rda 1.1 cisnal 240 fsb... a potem NF7-S i 250ka ;] pamietam jak grzalem swoje twiny na m-tec ale max co szly stabilnie to 233 przy 250 rozne krzaczki :D hyhyh wypas czasy. A wygrzewanie procow i napiecia ponad 2v pamietacie? :D

 

@Jon

niesposob wspomniec o moich pierwszych radiatorach na ramce wlasnie od Jonathanna :D niebieskie TT hyhy kurna do dzis gdzies sie poniewieraja ;D

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie na pamieci a nastepne elementy do ciecia na mofsety :D

Teraz juz nie mam takiego zapalu.

Wstydz powiedziec ale nowej grafy nawet nie sprawdzalem ile idzie.

Zmienilem chlodzenie i to wsio :|

mam to samo ;] mialem w kompie X850XT jak weszlo na rynek to zarzucilem markami raczej z przymusu niz z dobrych checi hyhy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...