Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Retro Wydarzenia Tweakowe

Rekomendowane odpowiedzi

To Tweak kiedyś był na phpBB? :blink:

Do grudnia 2k4 lub stycznia 2k5 :>

Pamiętam odwiedzałem wtedy serwis jako gość..

Dopiero potem się zarejstrowałem. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ważnych wydarzeń pamiętam jak nagle phpBB nie wytrzymał naporu userów. Tweak nawet przez cały dzień chyba nie chodził (była mała panika ;) )

Przez kilka dni forum nie działało, a taka sytuacja zdarzała się kilka razy w miesiącu. :rolleyes: Między innymi dlatego treba było przejść na ipb.

 

reed to był żelazny kanclerz B) . Jonas (słyszałem że był laureatem jakiegoś konkursu literackiego) Miope, Tomasir, Feluke e!Gr00bY .......

I ten nieśmiertelny obrazek pokazujący opcję szukaj. :twisted: Pamiętamy reeda jako twardego inkwizytora, ale bycie moderatorem wymaga ogromnego wysiłku i opanowania. Reed taki był, choć jak każdy miał chwile zwątpienia. :(

Szkoda że tylu wspaniałych moderatorów odeszło. :(

 

Dumny jestem, ze zapisalem sie w pierwszej setce uzytkownikow.

A pamiętasz jak dostałeś bana? ;)

 

Tweak był na phpBB do grudnia. Od stycznia było już ipb. Pamiętam jak userzy narzekali i krytykowali zmiany. Wtedy jeszcze skinów nie było, tylko ten standardowy. W lutym bodaj był już desert, choć nie do końca dopracowany. Później przyszedł czas na inne skiny, ale to już znacie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz jak dostałeś bana? ;)

Pamietam, wypowiadalem sie wtedy przez swoje medium (kilku userow) :D

Niezla wojna wtedy byla.

A chyba od Liska go dostalem (juz nie pamietam nawet za co).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh zmienia sie troszeczke

 

Pamietam jak Reed i Benek mnie wciagali w moderke, tlumaczyli coi i jak

Pozniej nastapila era wspanialego panelu moderatorskiego. Szkoda ze teraz takiego fajnego nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i warto wyraźniej wspomnieć o Miope.

Jako jedyna potrafiła nieco powstrzymać zamordystyczne zapędy męskiej części grona moderatorskiego. ;]

Moderatorsko się, co prawda, rozminęliśmy, ale poczytałem sobie co nieco na moderatorskim.

"Siła spokoju" Mazowieckiego, to nic przy jej wyważeniu i cierpliwości. Szkoda, że już nie chce z nami wspólpracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu mialaby dalej chciec?

Delikatna istotka, a przy buraczanym zachowaniu coponiektorych osobnikow mozna nie wyrobic

Toteż się wcale nie dziwię, tylko ubolewam nad tym faktem. :?

 

EDIT:

Poprawiłem wielbłąda. Lepiej nie pytajcie, co to było. :oops:

Edytowane przez Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo się działo... pamiętam kolegę Witchhuntera aka Witcha, który wprowadził mnie w świat watercoolingu... długo mógłbym tak wymieniać. Wiele razy odpowiadano tu na moje pytania, wiele razy i ja odpowiadałem ;)

 

Jedyne nad czym ubolewam, to fakt, że stara "gwardia" już tak się wykruszyła. Może kogoś to zapiecze, ale dyskusje z osobami, które mają już kilkuletni staż na forum przebiegają inaczej, bardziej rzeczowo. Jestem jednak realistą, tak popularne forum jak nasze będzie przyciągać coraz większe rzesze użytkowników, także (niestety) masy "16letnich_dyslektyków"...

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Fakt duzo sie tu dzialo odkad tu jestem.Pozmieniali sie zasady,ludzie i klimat.Za to ja jestem ciagle taki sam.Jednym pewnie to przeszkadza,inni mnie lubia i akceptuja takiego jakim jestem ale jestem tu dla wszystkich.To forum mnie nauczylo wiele rzeczy, wprowadzilo we mnie manie wiecznego zmieniania sprzetu komputerowego.Jestem z tego powodu bardzo zadowolony ale tez nad tym czasem ubolewam,kiedy mam mniejsza gotowke w portffelu :) Tesknie jednak do roku 2003,kiedy to byl najlepszy klimat i najlepsze czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba że forum założył ktoś z mojego miasta :) i że zazwyczj dostaję konkretną odpowiedź na pytanie :)

ale tez nie zawsze :)

 

Forum obserwowałem od września 2002 ale zarejestrowałem się w 2003r bo wtedy zacząłem mieć pierwsze problemy .

 

Sądze, że to forum jest jednym z najlepiej moderowanym, a te w swoim czasie wprowadzone ostre restrykcje teraz skutkują :)

 

Jedna osoba która zawsze musi tutaj być to Kaeres... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia widzę że sentymentalnie się na tłiku zrobiło :] ja pamiętam że niźle się zaśmiewałem z tekstów gościa o ksywie dewertuk jego posty to po prostu potężna dawka śmiechu. Pamiętam jak sam pierwszy raz wszedłem na tweka bo mi wyskoczył wynik w googlach i potężnie się zdziwiłem co to ludzie wyprawiają z kompami. Potem było odkrycie testowego i udział w głupawce (pozytywnej) jaka tam panowała mefy "żondziły" itd. Wtedy był czas i chęci a teraz coż praca i tylko na dział foto zaglądam :cry:

 

Pamięta ktoś co chaos kiedyś zapodawał na testowym? temat był o ziomalach itp. pewnie już zgineło w czeluściach śmietnika ale był to super temat z niezłym klmatem i beką :lol:

 

a Crosis już nie jest modem :blink: świat się zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że to forum jest jednym z najlepiej moderowanym, a te w swoim czasie wprowadzone ostre restrykcje teraz skutkują :)

Widać mało for widziałeś :wink: . Na mnie wrażenie zrobiło moderowanie na phpbb (obecnie phpbb2), Zła nazwa tematu= zamknięcie + ostrzeżenie, ew ban, później user musi wysłać pw do moderatora z nową nazwą tematu i linkiem do niego, wtedy temat zostaje otwarty. Przed każdym tematem dodatkowo obowiązuje tag. To jest hardcore :wink: ; nie wiem czy dalej tak tam wygląda ale podejżewam że tak. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że reed zniknął z forum a ostatni jego logowanie było w styczniu <_< .

Tylko nic nie pisze :-|

 

A przypomniał mi się mój pierwszy post gdzie chciałem stać się moderem i przykleić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię tego dowcipu. :?

Wtedy nie tylko Ty dostałeś %, z tego co pamiętam ukaranych zostało 8-9 osób. Trochę przesadziłem. ;) Poza tym Kaczyński jeszcze wtedy nie rządził, tylko wygrał wybory. :P

 

Może dlatego że mają żony/dziewczyny? B)

mnie ukarales :plum: , ale naszczescie po jakims czasie poszedles po rozum i zdjeles mi te 10% :D

 

ale teraz widzisz, wszyscy mielismy racje bo kaczynski odwala straszna lipe ( mowiac w lagodnym slowa znaczeniu) :razz:

 

 

 

chyba mnie cos ominelo... co to jest MeFa ? :lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geńsi wrogiem jest h1n5, a nie MeFa... czy to o labedziach bylo.

 

A co do tematu, to nie udzielalem sie dotad zbytnio (troche w watku o grach, filmach i monitorach), a Oślą to odkrylem zupelnie niedawno, ale z tego co widze, to bylo tutaj ciekawie... ;)

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja... meF... kiepski zamiennik blurpa i plóma. Nawet swojej emoty ni mo :P

 

Btw... tak mi się jakoś przypomniało. Co się stało z jinem z gwiazdką? :>

 

Edit

chodzi mi o to, że tak przycichł ostatnio ;)

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Poprawiłem wielbłąda. Lepiej nie pytajcie, co to było. :oops:

;]

Przyznoj sie Sikor ;] :lol:

 

A tak na serio:

Ubolewacie na odejsciem reed'a, Miope, etc. Zostalo wielu wspanialych userow, ktorych ja osobiscie cenie:

 

Niemiec - jego posty byly jakos zawsze dla mnie, typowo tweakowe ;] Symbol tego forum.

 

berkut, Vip, Lagier - to elita O/C, czesc tego forum - sa juz mniej aktywni niz kiedys ale sa z nami.

 

Kaeres - to juz ikona forum - szczegolnie oslej laczki - i szeroko pojetej tematyki - zawsze potrafi, napisac rozsadnego posta, nawet w gronie, gdy otaczaja ta wypowiedz, glosy mlodych analfabetow, jakich na forum nie brakuje, i niestety ciagle ich przybywa ;]

 

benek - to legenda moderacji - fachowosc, fachowosc jeszcze raz fachowosc wypowiedzi - szczegolnie zdobyl moje uznanie broniac matrycy TN przed stadem szczekaczy - agreswynych malolatow.

 

Musze jeszcze napisac o romku - swietny moderator - to nie tylko moja opinia - fachowo podchodzi do sprawy, spokojny, potrafi wytlumaczyc, sluzy rada - to opinie innych uzytkownikow z jakimi mam stycznosc - na forum i poza nim.

 

costi - malo sie o nim pisze - ja go doceniam - nie "psuje" forum zbyt odwaznymi sankcjami wynikajacymi z funkcji moderatora - nie zamyka, nie ostrzega nie szuka dziury w calym - kiedy sytuacja tego nie wymaga. Rowniez bardzo rzeczowe posty w dzialach sprzetowych.

 

Jezeli o kims zapomnialem przepraszam ;] Skargi kierowac na PM [; Jest jeszcze mase innych, wspanialych user'ow - jednak nie da sie wymienic wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze przez przypadek i widze że Rocca :blink: został z banowany tylko za co :lol2: , bo widziałem że pisał normy postów dziennie ale największego postfuckera to nie przebił ( wiadomo o kim mowa) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Skoro to co piszesz ath to prawda, nie dziwie mu sie, zdaża sie, napisałem mu pw i zniknął, no nic, ale tweak to nie cały świat, nie można mu poświęcić całego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to co piszesz ath to prawda, nie dziwie mu sie, zdaża sie, napisałem mu pw i zniknął, no nic, ale tweak to nie cały świat, nie można mu poświęcić całego życia.

No po Tobie bym sie takich slow nie spodziewal - co jak co - ale nie Ty [; :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Poczekaj do lata, będzie mnie mniej ;] Teraz zimno to sie prawie wcale z domu nie ruszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie retro.. ale

tweak nie dal sie najazdowi "neo generation" i dlatego cenie to forum. Myslalem ze pclab bedzie ok.. niestety tam sa teksty, ktore dla mnie stare konia sa nie do przyjecia. Tutaj lubie czytac tematy o sprzecie, ktory mnie nie dotyczy. Bo sa pisane z sensem. Pozdrawiam moderatorow, ktorzy czuwaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie całkiem retro, ale mi najbardziej brakuje postów użytkownika silverfast. Ot, taka perełka w morzu chamskiej dzieciarni (tak tak, niestety...), która zaczęła się masowo rejestrować tak od '05. Szczególnie że w kwestiach 'światopoglądowych' twardo pisał w sumie to, czego mi się pisać nie chciało...

Przemol - dał się dał, może nie w takim stopniu jak pclab, ale jednak.

Właśnie, kto pamięta vortal Przemola? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...