Skocz do zawartości
y4r0

The Stig ? Kim Jest Naprawde ...

Rekomendowane odpowiedzi

Co do skoczni to owszem, nie był to ten Stig. To gdzieś czytałem na jakieś stronie. Też również czytałem o tym że Stig to różni ludzie. Krótko mówiąc mam niezły mętlik w głowie :D A najgorsze jest to że to jest "jakiś" facet a nie jakaś tam fajna babeczka ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to stig na skuterze był słabiej umięśniony na klacie :) no ewentualnie miał mniej tłuszczu :D istnieje też taka opcja że topgear ma kilka sztuk takich strojów i każdy w innym rozmiarze więc może być tak że w planach jest powiedzmy mclaren na torze to mówią gościom z firmy że będą testować wóz i potrzebny jest kierowca testowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prawdopodobne, tylko po co wtedy ten kierowca mialby puszczac sobie koncerty klawesynowe i inne starocie podczas jazdy ;)

zreszta pokazywali wielokrotnie jak nie mogl sobie z niektorymi samochodami na poczatku poradzic

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halibut: to że Blomqvist nazywa sie Stig nie oznacza że ten Stig z TG. W linku który podałes nic nie jest napisane że jest kierowcą w TG, a tak wogóle Stig to jest ksywa więc wątpie że to Blonqvist :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jeden odcinek, w którym jakiś kierowca rajdowy zostaje ochlapany przez samochód rajdowy przed studiem (aby zasmakować życia kibica). Zastanawiające jest, dlaczego on na to pozwolił. Albo jest bardzo dobrym znajomym prowadzących/producenta, albo dostał za to "trochę" kasy, albo... należy do ekipy Top Gear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję... jeśli to kogoś interesuje.

 

[przypuszczenie] Brat bedący w GB od dłuższego czasu, pasjonat moto - tematów, był kilkukrotnie na torze TG.... i teraz ciekawostka podana jako ... w zasadzie plotka ... wg. niego owym Stigiem jest nie kto inny jak ... szkot :D [/przypuszczenie]

 

mnie osobiście nasuwa się tylko jeden szkot co to się opuscił od jakiegoś czasu na torach ... chyba wiada o kogo chodzi ?? :D

 

btw. brat zwiedził tor oraz bliskie sasiedztwo namiotu TG 5 - cio krotnie bo niestety nie stać go coby wyasygnować 150 funtów na wejście do programu.. aczkolwiek potwierdził, że jeden człowiek szwęda się tam z uporczywością maniaka... a Tego ludzia stać na wejście, aczkolwiek nie widac go na zarejestrowanym materiale, ba ... typ za przeproszeniem sra funtami ...

 

Wiada o kogo chodzi ?

It's also known that He is eating fresh meat ... ladies and gentleman ... The Legendary:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie przeczytałem wszystkich postów z tego tematu, ale chcę napisać moje zdanie o tożsamości Stiga.

 

"The Stig" jest fikcyjnym superbohaterem (super hero) takim jak Superman itd. tylko niema swojego odpowiednika takiego jak Clark Kent w przypadku Supermana. Prawdopodobnie kiedy jest nie potrzebny (do testowania samochodów) jest po prostu traktowany całkowicie przedmiotowo, a mianowicie chowany do szafy jak robot kuchenny. Z mojej teorii wynika, że "The Stig" niema tożsamości i możliwe, że np. tak jak w przypadku Batmana wcielają się w niego różni aktorzy kaskaderzy (oczywiście będący kierowcami wyczynowymi).

 

Przepraszam jeśli sprawiłem, że "czar prysł". Sam jestem fanem Stiga i na wyjątkowe okazje ubieram słynną oryginalną, testowaną na zwierzętach (niestety nie pasowała) koszulkę "I AM THE STIG"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton na pewno nie jest Stigiem z prostej przyczyny - czasami w trakcie jazdy widać kawałek szyi Stiga pod kaskiem i jest biały. To może być zbiór paru osób, bo widać różne style jazdy, zwłaszcza przy ruszaniu. Z drugiej strony jeśli to jest kilku kierowców to całą tabelę Power Laps można wyrzucić do kosza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak tabelę czasów można wywalić, bo kierowcy mają różne upodobania (gdyby raikonen z masą się zamienili swoimi ferrari to obaj spadli by na ostatnie miejsca).

Większość kierowców lubi nadsterowne samochody, a kubica woli podsterowne.

i jeszcze inne czynniki mają znaczenie np. był cyrk bo nowe evo było wolniejsze od starego, bo kiedyś fabrycznie zakładali lepsze gumy (nie wiem czy to było w top gear czy w 5th gear czy gdzieś tam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Dobry jest odcinek z Shumacherem jako Stigiem :D I czy mi się zdaje czy podczas wchodzenia do hotelu leci Apocalypse Jespera Kyda ( soundtrack z Hitmana Blood Money)?

 

A nie, to jednak to

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...